Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2017., 19:59   #1141
Prvi glas.... išao potražiti i našao ovo....

http://www.portaloko.hr/clanak/proje...aveza/0/79364/

Sad jel' istina ili ne, tko će ga znati.... mada mi iskreno ovo više djeluje kao teorija zavjere bez uporišta....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 20:24   #1142
hahaa... Ostojić se čudi zašto HDZ gura "radikalan zaokret u vanjskoj politici" ... da nije tomu možda razlog što se Stier vodi politikom kojom je stranka nastupila pred izbore i što HDZ kao obnašatelj vlasti operacionalizira i provodi ono što bi se nazvalo voljom većine.

I zamjera Stieru što donosi odluke bez konzultiranja s građanima ... Ranko bi valjda priželjkivao atenski tip demokracije, onakav kakav je prevladao za vrijeme Milanovićeve vlade

Vidi se da je u suštini nedemokrat kojem je nepojmljivo da se s pobjedom političkih snaga drugog ideološko-svjetonazorskog predznaka mijenja i pradigma upravljanja državom i društvom, jer je to samo po sebi bit pluralizma u politici.
Što će nam stranke ako promjene nisu poželjne i ako Rajko načelno podržava demokraciju al ne i to da svatko misli što hoće

Čovjek je nevrijedan spomena i žalosno je što mu neke marginalne društvene pojavnosti, i željena politizacija istih (gdje u slučaju verbalnog napada na glumca u Dubrovniku traži reakcije državnog vrha) uopće omogućuju to da zajaši val i tako grabi poene.

zaslužio je da ga se lagano otpremi u prošlost.
žalac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:02   #1143
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Link ili karton. Biraj
link
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:06   #1144
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
HOP
I ni malo ti nije glupo da je taj upis iz listopada 2015. ili sad već godinu i po a da se oko toga ni prošla ni ova vlada nije pomakla. Ono nije ti glupo ni malo??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:13   #1145
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
HOP
I ni malo ti nije glupo da je taj upis iz listopada 2015. ili sad već godinu i po a da se oko toga ni prošla ni ova vlada nije pomakla. Ono nije ti glupo ni malo??
Ne. Pisa san u kontekstu tog doba. Tu informaciju su imali pojedinci iz Torcide prije nego je izašla u medije tj. bilo je problema sa plasmanom te informacije jer mnogi mediji nisu tili objavit, to mi je recimo glupo. Čini se da je medijima to bilo zanimljivo sve dok su glavni potencijalni krivci bili huligani
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:49   #1146
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Ne. Pisa san u kontekstu tog doba. Tu informaciju su imali pojednici iz Torcide prije nego je izašla u medije tj. bilo je problema sa plasmanom te informacije jer mnogi mediji nisu tili objavit, to mi je recimo glupo. Čini se da je medijima to bilo zanimljivo sve dok su potencijalni krivci bili huligani
Kotromanović i Ostojić su u nekom restoranu dogovaraju crtanje svastike koje je smislio Milanović. Torcida ima dojavu.
Stvarno ne znam šta meni treba čitat i komentirat ovakve idiotarije.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 06:41   #1147
Jedan nevjerojatno nebitan i nesposoban boljševik ostrašćenog dalmatinskog tipa.
Ministar koji ulazi u prostačke polemike na Facebooku
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 07:46   #1148
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Ne. Pisa san u kontekstu tog doba. Tu informaciju su imali pojedinci iz Torcide prije nego je izašla u medije tj. bilo je problema sa plasmanom te informacije jer mnogi mediji nisu tili objavit, to mi je recimo glupo. Čini se da je medijima to bilo zanimljivo sve dok su glavni potencijalni krivci bili huligani
Hahahaha
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 18:28   #1149
Ranko Ostojić doživio infarkt, u induciranoj komi je...


   https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2249750
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 18:32   #1150
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post
Ranko Ostojić doživio infarkt, u induciranoj komi je...

   
Odi k vragu, napisao si ovo prvo na temi gdje se spominje kandidatura Szabe, mislio sam da komentiraš njegovu zamišljenu reakciju na to... Ajde Ranko, partizančino stara vatrenog srca, možeš ti to!
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 18:41   #1151
Ranko Ostojić je jedini preostali SDPovac, koji ima žar i energiju za politiku.

Zato ga desnica mrzi.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 19:13   #1152
Maknuti se iz politike. Misliti na svoj život.
__________________
Milanović u siječnju 2024. za N1 "Ja da se kandidiram? Kakvo je to pitanje uopće? Kako da se kandidiram, ja nemam stranku, listu?! Kako ću ja to napraviti čak i da mi takva stvar padne na pamet."
Mortal Kombajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2021., 16:24   #1153
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post
Ranko Ostojić doživio infarkt, u induciranoj komi je...


   https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2249750
Ajde izdržat će on to. Nek ozdravi što prije.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2021., 16:28   #1154
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ranko Ostojić je jedini preostali SDPovac, koji ima žar i energiju za politiku.

Zato ga desnica mrzi.
Točno tako, plus jedini SDP-ovac koji ima viziju te strateški promišlja kako slaviti herojske bitke šumskih pijanaca.
Gipuzkoa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.01.2021., 16:53   #1155
Quote:
Gipuzkoa kaže: Pogledaj post
Točno tako, plus jedini SDP-ovac koji ima viziju te strateški promišlja kako slaviti herojske bitke šumskih pijanaca.
Kamo sreće da imamo državu koja bi ponekad spomenula te slavne herojske bitke i poklonila se ljudima koje ti tako ružno vrijeđaš.
Zsa in the sky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:37.