Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Pogledaj rezultate ankete: Koje su ekstenzije najbolje?
Micro ring 3 6.25%
ekstenzije na tape 7 14.58%
keratinske 20 41.67%
ekstenzije na češljiće 18 37.50%
Glasovatelji: 48. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 18:59   #7661
Imam jedno pitanje.. Uzela sam luxury for princess boju 60A, sad vidim da mi je presvijetla, trebala sam 613.. sa kojom farbom i bojom bi to bilo moguće da postignem?
90/60/90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 11:19   #7662
Quote:
90/60/90 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje.. Uzela sam luxury for princess boju 60A, sad vidim da mi je presvijetla, trebala sam 613.. sa kojom farbom i bojom bi to bilo moguće da postignem?
Uzmi neku bez amonijaka, ili nosi takvu pa će izgledati ko ombre, pogotovo kad malo nakovrčaš.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 13:22   #7663
Meni su najbolje Bellami extenzije , a imam i Head Kandy/Dirty Look/Milk&Blush , kao i ove Luxury for Princess.


Samo što se meni uvijek vidi moja kosa koliko je kraća (vidi se razlika i po dužini i po teksturi jer moja nije tako glatka i zdrava kao extenzije) - i divim se svim ženama koje ju zblendaju tako da izgleda kao jedno , meni to nikako ne uspijeva. Jednom mjesečno stavim botox da ne bude tako suha , ne znam što sve mogu koristiti da bi kosa izgledala glatko i svileno poput ovih ekstenzija ? Pijem i kapsule već mjesecima za kosu , kožu i nokte -ali ne primjećujem razliku.
Možda Keune ili Kerastase iako mi je skupo ....ili onaj keratinski tretman?
__________________
Malo nas je al smo govna

Zadnje uređivanje escada4life : 19.07.2017. at 13:37.
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:20   #7664
Meni se sve to super zblenda, znaju mi reći kako imam divnu kosu pa se šokiraju kad velim da su ekstenzije.
Nije da imam super divnu kosu nego mi je toliko stanjena na vrhovima od peglanja da se super stopi sa ekstenzijama
Svako zlo za neko dobro
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:06   #7665
Imam jedno pitanje prije nego naručim, ako netko ima savjet.
Do sada sam uvijek uzimala Luxury for princess set od 160g budući da je moja kosa neke srednje gustoće, tanka vlas. Sad ne znam da li da ovaj put uzmem 220g set Mislite da će to biti previše kose? Ove od 160g mi se super uklope ( ne stavim ih sve jer mi je 10 komada stvarno previše), ali se vrhovi dosta istanje s vremenom. Ne znam da li da probam s 220g ili će izgledati neprirodno i biti teške za tjeme za svakodnevno nošenje?

Ps. tako sam htjela naručiti My fantasy hair nakon žutine fotke, ali s carinom mi je cijena stvarno too much, tako da ostajem pri LFP za sada..
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 18:35   #7666
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje prije nego naručim, ako netko ima savjet.
Do sada sam uvijek uzimala Luxury for princess set od 160g budući da je moja kosa neke srednje gustoće, tanka vlas. Sad ne znam da li da ovaj put uzmem 220g set Mislite da će to biti previše kose? Ove od 160g mi se super uklope ( ne stavim ih sve jer mi je 10 komada stvarno previše), ali se vrhovi dosta istanje s vremenom. Ne znam da li da probam s 220g ili će izgledati neprirodno i biti teške za tjeme za svakodnevno nošenje?

Ps. tako sam htjela naručiti My fantasy hair nakon žutine fotke, ali s carinom mi je cijena stvarno too much, tako da ostajem pri LFP za sada..
Uvijek sam za 220g.
Prvo, kosa na weftu je puno bogatija, manje se linjaju, duže mi traju (jer je više kose) i ne znam zašto ali kosa je kvalitetnija nego na onima od 160g.
Drugo, uzmeš koliko trebaš, ostatak spremiš, kanon dva takva kupljena treće imaš od ostataka weftova.
Tako ja radim, ostatke od 2 seta spojim u jedan i imam treće ekstenzije.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 18:41   #7667
Opet moram pohvaliti My Fantasy Hair, stvarno čudo od kose, ne linajju se uopće, i doslovno od korjena do vrhova ista dužina, nema kao na LFP da se stanjuju.
Definitivno najbolje ekstenzije koje sam imala.
Stavit ću neku sliku.
Nosim samo volimizet i dva wefta sa 2 kopčice.
Pola seta još stoji u ladici, baš sam gledala da ih je dovoljno za još jedan set.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 16:44   #7668
Quote:
LenaEli kaže: Pogledaj post
Ja sam se odlucila za tape ekstenzije ipak, gledala sam zalu i cinila mi se super dok nisam sad procitala da ipak nisu tako dobre

Gledala sam da SoCap ima tape ekstenzije, 318 kn su i dobiju se 6 tape kestenzija koje tvore tri sandwicha..malo mi je to skupo za kolicinu ali nigdje ne mogu naci recenziju...ako su dore isplati se

Beauty Works imaju navodno odlicne tape ekstenzije ali 48 grama kosta oko 1000 kn

Ozbiljno razmisljam o minihouse tape ekst. luxury royal, 18 incha, 60 grama dode 500 kn, sto mi je super jer bi svakako narucila oko 160 grama kose..e sad ne znam isplati li se dati za minihouse 1500 kn ili da kupim so cap 5 paketa koje bi me dosli oko 1590, a i ne trebam ih cekati duuugo....imate li prijedloge za dobre tape ekstenzije da dodu do 2000 kn mozda
Ja sam imala so capove tape ekste, a ono dosta je deblja dlaka, meni je trebalo 8 paketa za cijelu glavu, jedino kaj s njima uvijek moraš nešto napravit (ravnat ili ufrčkat), i dosta dugo im treba da se posuše. So capove sam kupila u ZG-u, a dodatno sam naručivala još par kom, masku i ljepilo i došlo mi je u roku 2 dana.
Uzela sam i od minihouse-a obične tape ( 150 g )koje su mekše od so-capovih, ali su vrhovi dosta tanki i dosta sam ih trebala skratiti. Preživjele su farbanje i 3 tjedna mora gdje ih baš nisam pazila...
Sada bi si uzela neke nove isto do 2.000,00 kn, pa ako si naručiš neke, javi

Zadnje uređivanje Minnie_ : 30.08.2017. at 17:04. Reason: Dodatni sadržaj
Minnie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 17:02   #7669
Quote:
whatamess kaže: Pogledaj post
Ja sam imala mjesec dana tapein extenzije narucene sa jedne domace stranice..uglavnom ovo je moje preskupo iskustvo:
1. Lagano se stavljaju
2. Lagano se skidaju
3. Teške su i bolilo me vlasiste, pogotovo dok je kosa mokra
4. Kad jače zapuse vani dize pramenove u zrak i vide se, a imala sam osjećaj da ce se istrgnuti
5.morala sam stalno peglati kosu jer su jako suhe pa su se jako razlikovale od moje kose
6. Dva komada su mi ispala i sad sam na tim mjestima celava a na mjestu drugih,koje sam sama skinula, mi kosa otpada
7.na.mjestima gdje su bile me i dalje boli vlasiste
hmm... ja ih imam od početka godine, so capove i od minija i sve ovo kaj si nabrojala meni se nije desilo..
Mene je glava jako boljela od keratinskih, od ovih ništa (jedino ako ti je frizerka ljepila skroz uz tjeme), bura me propuhala i nisu mi se vidjeli pramenovi, jedino ako si baš lijepo ne složim rep vide mi se spojevi (dečko me zeza da su to flasteri )
Ja sam si ih i sama skidala sa puno regeneratora, nisu me nigdje počupale, lagano su skliznule.
Jedino sam naknadno ljepila par pramena sa so capovim ljepilom koje je dosta jače i čvršće od ovih koje su mi bile na ekstenzijama, pa mi je ostalo ljepila u mojoj kosi koje sam jedva skinula.
Moje iskustvo sa tape on ekstnzijama je zaista ok, svakom bi preporučila.
Minnie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:52   #7670
Kerarinske ekstenzije

Bok cure,

trebala bi nekoga tko će mi skinuti postojeće keratinske ekstenzije i ugraditi nove (s mojom kosom). Ako znate kako se kreću cijene i ukoliko imate preporuku za nekoga? (Zagreb)

Hvala
TESSA0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:28   #7671
Lipi pozdrav. Priletila san ovu temu i malo san smotana. Ja se nerazumin u ekstenzije. Ali definitivno ih zelin stavit po prvi put ali keratinske. Nezelin ove klip in i slicno. Bili mi neko da prijedlog odakle da narucin najkvalitetnije keratinske ekstenzije, cijena nije bitna. Unaprid fala
miSTeltoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:03   #7672
Quote:
miSTeltoe kaže: Pogledaj post
Lipi pozdrav. Priletila san ovu temu i malo san smotana. Ja se nerazumin u ekstenzije. Ali definitivno ih zelin stavit po prvi put ali keratinske. Nezelin ove klip in i slicno. Bili mi neko da prijedlog odakle da narucin najkvalitetnije keratinske ekstenzije, cijena nije bitna. Unaprid fala
Bok ako ti cijena nije bitna, mislim da ti je najbolje otići u neki provjereni salon gdje rade sa kvalitetnim ekstenzijama. U zagrebu AD hair ili Franić, ali cijene su visoke. Za narudbe stvarno ne znam, neki uzimaju od So capa..

ps. ja sam naručila novi set LFP od 220 grama i nisam zadovoljna, čini mi se da se petljaju i da nisu više onako dobre kvalitete kao prije. Najradije bi naručila My fantasy hair, ali stvarno je previše kad zaračunam carainu i slanje.. Ima netko mozda preporuku za jos neku firmu koja je bazirana u EU? Dirty looks možda?
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 15:08   #7673
molim preporuku za ekstenzije koje se mogu farbati, ali da nisu skupe. najbolje da se e baya naruče s obzirom da sam ove godine već tri puta promijenila boju kose, previše mi je dati $200 i više jer ih ne mislim nositi svaki dan. samo nekad da malo popravim tri dlake na glavi
hvala
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:40   #7674
Smile MFH

Pozdrav, prodajem nove i nenošene ekstenzije My fantasy hair, 18 incha duljina, boja Butterscotch.
amarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:23   #7675
bas sutra idem staviti ekstenzije od prave kose, frizerka ih narucuje iz beograda, bas je sutra pitam koja je marka. Cura sa posla je stavila i super uradak, ne primjeti se da nije njena kosa i ima grivu...jedva cekam sutra
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:42   #7676
Prodajem crne Foxylocks seamless ekstenzije, 200 grama, crne, jednom nošene i postepeno ošišane
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:09   #7677
Cure molim pomoc
Godinama sam koristila SO CAP ELEGANCE . Bila sam prezadovoljna . Imam tanku plavu kosu.
Molim Vas savjet koje extenzije da kupim, a da mi budu slicne ovim?
Hvala
Tilla0301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:12   #7678
Cure kako vi šišate ekstenzije na klipse? Da li možda imate preporuku za neku frizerku koja zna šišati ekstenzije?
amarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 16:16   #7679
Ja sam svoje ošišala sama, postepeno i stanjila sam ih sa ovime http://shop.frizerland.ba/uploads/pr...2500001527.jpg
Ispale su mi ovako, s time da sam ove klipse najkraće koje idu iznad uha (prva fotka) skratila do ispod razine brade i pod kutem tako da uokviruju lice, ostale sam samo ravno i stanjila sam im vrhove:
https://www.njuskalo.hr/image-w920x6...a-93238977.jpg
https://www.njuskalo.hr/image-w920x6...a-93238978.jpg
https://www.njuskalo.hr/image-w920x6...a-93238979.jpg

Ima puno tutoriala po YT kako ih možete sami ošišati, nije uopće komplicirano, evo npr.:
https://www.youtube.com/watch?v=VvYYPetkZJY
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:09   #7680
http://topstil.com.hr/brendovi/balmain/
sutra prvi puta u zivotu stavljam ove ekstenzije..BALMAIN da li je netko imao slicne ili iste,znaci spaja se na keratinski vrh..naručila sam 125 komada,nebih predugo,vise mi je za volumen i malo produljenja od cca 10 sm,sad imam malo do ispod uha.nije mi kosa bas pregusta..naručila sam ton svijetlije da izgledaju sto prirodnije..molila bih iskustva,kako odrzavati,koliko puta tjedno prati kosu,(sad perem jednom tjedno)kupila sam si remington odlicno figaro(uvijač) sad u 5 mnuta oblikujem kovrčemjer jos imam malo mini vala kojeg sam napravila negdje pred 10 mjeseci,sto sve moram znati o odrzavanju,koje sampone,balzame četke koristite,da li vezete kosu u rep..jeli komplicirano??koliko treba da se priviknem na njih?hvala svima na savjetu
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.