Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 16:58   #1
Judas in my mind

Imam priliku da ponovo preuzmem kontrolu nad vlastitim zivotom ali se bojim da ne napravim iste pogreske. Imam 21 godinu, student sam trece godine na Pravnom fakultetu, i posljednje dvije godine ne izlazim iz kuce osim kad trebam izaci na ispit. Nisam pretjerano drustvena osoba ali mi nikad nije bio problem uklopiti se. Uvijek sam imao svoju grupicu prijatelja i moj drustveni zivot je bio normalan, prosjecan ali normalan. Prvu vezu sam imao sa 18 godina, ona je bila starija od mene 3 godine a upoznali smo se na faxu.

Moj problemi su poceli prije dvije godine. Postepeno mi se pocelo raspadati drustvo. Dva frenda su dobila posao u inostranstvu(Njemačka, Švedska) a treci je prekinuo svaki kontakt samnom jer je bio ljubomoran na moju vezu. Navodno sam poceo da ga zanemarujem jer je on ocekivao da ja skoro svaki dan budem sa njim(on ima odredjenih zdravstvenih problema i ja sam mu bio jedini prijatelj)....Sa djevojkom sam prekinuo nakon godinu dana veze..Jednostavno nismo imali ista ocekivanja od toga u kojem smjeru se treba razvijati nasa veza. Prestao sam ici na predavanja(koja nisu obavezna) a nakon toga sam izgubio godinu....Ostao sam bez drustva, djevojke a na faxu ne poznajem skoro nikog od kolega.. Visok sam 185cm a u posljednje dvije godine sam razvio lose navike u ishrani te sam dobio 20 kilograma. Znaci 185cm-105Kg....Zbog nedostatka komunikacije sam razvio blagu socijalnu fobiju.

Sada sam napokon uspio ocistiti drugu godinu i za dva mjeseca krecem ponovo na fax tj predavanja. Imam idealnu priliku da promjenim svoj zivot ali se bojim da necu znati a ako se nesto ne promjeni bojim se da cu izgubiti razum zbog usamljenosti. Imam socijalnu fobiju, nemam prijatelje, a nikad nisam prisao curi jer ne znam sta da kazem...Bojim se, valjda ce sve biti uredu...
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:36   #2
Jesi li potražio stručnu pomoć?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:41   #3
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Jesi li potražio stručnu pomoć?
Da ali prema njihovom mišljenju u potpunosti sam zdrav. Samo su mi preporucili lijekove na biljnoj bazi..
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 18:01   #4
Iako ovakve teme nisu bas atraktivne nastojati cu da pisem o svemu sto mi se desava u životu i da kroz svoje pogreske i uspjehe pomognem forumasima koji su u istoj ili slicnoj situaciji kao ja....
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 21:02   #5
Ako ti nešto znači da ima još ljudi u sličnoj situciji, nisam izlazio iz kuće osim na faks nekih šest godina, a kako sam padao godine sve manje sam i tamo odlazio, na kraju ne uopće. Nisam se osim na prvoj godini malo, ni s kim imalo družio, ni na faksu. Većinom sam bio na krevetu i surfao po netu, to mi je umanjivalo anksioznost i depresivnost. Prije nekih godinu i pol sam se aktivirao malo, pokušao upoznavat ljude, al otkako sam upoznao djevojku preko foruma uljuljkao sam se. Sada se ponovo pokušavam aktivirati i družiti, zadovoljavati interese i želje, biti tu za sebe i druge. Najveća je opasnost da se čovjek shvati preozbiljno, nitko te ne može voljeti umjesto tebe. Život je beskonačna ljepota, svaki trenutak!
__________________
"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" by n00e

"Walk me to the corner, our steps will always rhyme"
Jizzus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 21:29   #6
Quote:
Jizzus kaže: Pogledaj post
Ako ti nešto znači da ima još ljudi u sličnoj situciji, nisam izlazio iz kuće osim na faks nekih šest godina, a kako sam padao godine sve manje sam i tamo odlazio, na kraju ne uopće. Nisam se osim na prvoj godini malo, ni s kim imalo družio, ni na faksu. Većinom sam bio na krevetu i surfao po netu, to mi je umanjivalo anksioznost i depresivnost. Prije nekih godinu i pol sam se aktivirao malo, pokušao upoznavat ljude, al otkako sam upoznao djevojku preko foruma uljuljkao sam se. Sada se ponovo pokušavam aktivirati i družiti, zadovoljavati interese i želje, biti tu za sebe i druge. Najveća je opasnost da se čovjek shvati preozbiljno, nitko te ne može voljeti umjesto tebe. Život je beskonačna ljepota, svaki trenutak!

Nadam se da si sada ok...
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 01:05   #7
Zašto ne bi krenuo malo po malo s gubitkom kilograma, druženjem s ljudima s faksa, stvarima kije te zanimaju? Ne moraš sve imati odmah, ali ako ne kreneš nećeš ih imati uopće.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 01:44   #8
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Zašto ne bi krenuo malo po malo s gubitkom kilograma, druženjem s ljudima s faksa, stvarima kije te zanimaju? Ne moraš sve imati odmah, ali ako ne kreneš nećeš ih imati uopće.
Upravo to i radim......Izgubio sam 3 kilograma vec nakon 2 tjedna treninga i moj plan je da u naredna dva mjeseca(do pocetka faxa) izgubim min jos toliko kilograma. Druga bitna stvar je da napokon polozim vozacki sto odlazem vec 3 godine i odlucio sam promjeniti svoj stil oblacenja, plus cu iduci mjesec uraditi tetovazu..A od listopada cu probati solo izlaske cija ce jedina svrha biti upoznavanje djevojaka cisto da steknem iskustvo u tim stvarima....Uz naravno druženje sa kolegama sa faxa ali iskreno mislim da cu cak i ako se uspijem uklopiti prakticirati i solo izlaske i izlazak sa ekipom sa faxa..Plus uclanio sam se u nekoliko organizacija za mlade tako da idem postepeno...Mada iskreno jedino sto mi fali u zivotu je djevojka, najvise mi nedostaje taj nacin zivot tj ta faza u kojoj sam bio zaljubljen, romantika, sex itd....

Zadnje uređivanje Roode : 25.07.2017. at 02:00.
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 10:50   #9
To te ja pitam, tetovaža zvijezde posred ćela, i djevojka sa sidrom na leđima i gas prema kninu
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:45   #10
Polako jedno po jedno svaki dan se trudi obavit šta si planira za taj dan pa će i rezultati doći Nemoj si tako striktno planirat 3 kila za xy dana da se ne bi razočara ako budu 2 il ti zapne, glavno da se više krećeš i zdravo hraniš i ne daš se ponovo izolirati Organiziraj si dane da stigneš učit družit se ..
I ja bi pričekala s tetovažom na tvom mistu bolje kad smršaviš i koža ti se stisne? Možeš si onda ko nagradu
Ovo šta ti je Eowyn napisala sve si ovo iz uvodnog posta ispriča stručnoj osobi i ona je rekla da ti ne triba daljna terapija il likovi?
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
To te ja pitam, tetovaža zvijezde posred ćela, i djevojka sa sidrom na leđima i gas prema kninu
Ne piši zadrte gluposti dobit ćeš ban
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 00:17   #11
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Polako jedno po jedno svaki dan se trudi obavit šta si planira za taj dan pa će i rezultati doći Nemoj si tako striktno planirat 3 kila za xy dana da se ne bi razočara ako budu 2 il ti zapne, glavno da se više krećeš i zdravo hraniš i ne daš se ponovo izolirati Organiziraj si dane da stigneš učit družit se ..
I ja bi pričekala s tetovažom na tvom mistu bolje kad smršaviš i koža ti se stisne? Možeš si onda ko nagradu
Ovo šta ti je Eowyn napisala sve si ovo iz uvodnog posta ispriča stručnoj osobi i ona je rekla da ti ne triba daljna terapija il likovi?

Ne piši zadrte gluposti dobit ćeš ban
I sestra mi to isto govorio xD...ma uradit cu tetovazu na lijevoj ruci tako da nije bitno..nemam uopce salo na stomaku nego je sve otislo u bokove i noge
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.