Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2017., 08:53   #461
U Mülleru ima od Garniera Summer hair sprej, Syossov H3 Aufhellungsspray i Schwarzkopf Poly Blonde S1. Mislim da su svi navedeni oko 40 kn.
Osim toga sada je i na akciji za 45 kn sa 95 - od John Friede nekakav "in shower" tretman za posvijetljivanje smeđe i plave kose, ali čitam da dosta isušuje i djeluje samo na svijetlosmeđoj i svijetlijoj kosi što je šteta, jer mi JF jako odgovara, kada ništa ne djeluje znam da mogu računati na njih.... Mojoj sestri je Balein bio super, nikad nije htjela bojati kosu, a ima dosta gustu srednje smeđu, pošprica si ga par puta po vrhovima, pokoji pramenčić i kosa super reflektira svijetlo zbog par pramenova boje lješnjaka-svjetlosmeđe boje
* u Mülleru sam također vidjela OGX Sunkissed Blonde Lemon Highlights šampon za posvjetljivanje kose, recenzije dostupne na amazonu su dosta pozitivne, pa se možda odvažim uzeti

OT: Zna li netko gdje bi se mogle kupit u Hr, JF Precision foam hair color, boje za kosu?
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:05   #462
ako je netko probao i loreal sunkissed jelly i balea more blond sprej, kojeg bi preporučili? je li to u suštini isto, samo drugačiji način nanošenja?
fgm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 15:16   #463
Quote:
fgm kaže: Pogledaj post
ako je netko probao i loreal sunkissed jelly i balea more blond sprej, kojeg bi preporučili? je li to u suštini isto, samo drugačiji način nanošenja?
Ja isprobala, stavila sam gel od korijena do vrhova i posvijetlio mi je za 1 ton, nije mi povukao kosu nimalo na crveno, smeđa je inače. Rekla bih čak da je sprej jači, ali ja sam znala našpricati po nekoliko puta na isto mjesto. I da kosa mi nije bojana, pa je vjerojatno efekt vidljiviji. *Prije nekoliko mjeseci je bio lorealov gel na akciji u dm-u za 14 kn. U svakom slučaju zgodno i praktično.
__________________
"Prouver que j'ai raison serait accorder que je puis avoir tort."
Claire-Cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 07:09   #464
Probala oba, Balea mi je puno bolja. Od jellyja nikakav efekt vidjela nisam, od Balee imam karsan ombre.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2021., 20:07   #465
i šta onda.... valja li john frieda go blonder sprej za posvjetljivanje?
hoće jako isušit moju već dosta suhu od pramenova i farbanja kosu?

uzela sam, a sad vidim da ima vodikov peroksid koji navodno treba izbjegavati...

prirodno imam smeđu kosu, imam plave pramenove koje sam odmah prefarbala svijetlo zlatno smeđom bojom još prije pola godine čim sam stavila pramenove jer sam bila presvijetla. i sad sam opet tu istu farbu stavila da ju potrošim jer sam kupila dvije.. a i da izrast ublažim jer je boja ipak svjetlija od moje prirodne
nebitno
i sad sam si malko pretamna a ne želim to, pogotovo ne sad jer je ljeto

pa rekoh, možda taj sprej, aliiiiii frka me da ne bi dobila slamu
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2021., 22:20   #466
ja sam prije koristila neki od balea ili tako
ne znam jel isusuje
svakako pojacaj maske
koristi svak pranje i valjda neces imati problema...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2021., 07:57   #467
Imam tanku svilenu kosu u svako ljeto posvjetljujem sa peroksidom od Balee. Nisam dobila slamu, bas mi lijepo posvjetli. Dapace, frizerka me pitala gdje sam balayage radila.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2021., 11:27   #468
ok, hvala cure, ohrabrile ste me!
definitivno onda stavljam to, pomalo, pa ćemo vidjeti...

balein sprej takav me baš privlači, ali sad imam ovaj... ako još postoji... jučer sam prvi put čitala o njemu po netu dok sam guglala o ovom!
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2021., 17:42   #469
ok, našpricala ja to sinoć nakon pranja kose..
odmah isfenirala
bome mi je isušilo, na dodir je bila onako suha odmah...

čitala iskustva, da je nekima ispala kosu, da ju je spalilo..... mislila sam baciti odmah ali ipak ću još jednom nasprejati dolje prema vrhovima, ionako ću to brzo šišati pa nema veze...

oprezno s tim cure! pogotovo ako je već tretirana kosa.

ali dobro, barem je u svemu tome svjetlija na kraju
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2021., 10:55   #470
jel se smije taj sprej stavljat na obrve?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2021., 15:12   #471
haha vjerojatno nije najnajpametnije
ali kontam da ti nista nece biti
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.