Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2017., 14:39   #1641
Quote:
Fliper99 kaže: Pogledaj post
Pa s obzirom da se žena "gnušala" nekog tuđeg nepoštenja zanimljivo je da je i sama sklona kreativnim biznis kombinacijama.

Sama pala, sama se ubila.
ne sjećam se da je ona išla s nekom bezgrešnom mesijanskom pričom, ala mostovci. a s majstorima je uvijek povuci - potegni.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 14:41   #1642
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
ne sjećam se da je ona išla s nekom bezgrešnom mesijanskom pričom, ala mostovci. a s majstorima je uvijek povuci - potegni.
Kako da ne, nazivala je ekipu oko Bandića klijentelističkom skupinom(što je vjerojatno uvelike točno) ali eto sad znamo da i ona ima putra na glavi.
Fliper99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 14:43   #1643
Quote:
Fliper99 kaže: Pogledaj post
"Jutarnji priklonio HDZ-u"

Tomić, Pavičić, rodna ideologija, izbjeglice kao Djevica Marija...

Prestrašno...
vaterpolo reprezetacija osvojila svjetsko prvenstvo. na naslovnci jutarnjeg odmah ispod naslova: plenković kao dječak igrao vaterpolo za galeb iz makarske"

gadljivije uvlačenje vlasti nisam vidio još od pokojnog vjesnika.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 14:46   #1644
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
vaterpolo reprezetacija osvojila svjetsko prvenstvo. na naslovnci jutarnjeg odmah ispod naslova: plenković kao dječak igrao vaterpolo za galeb iz makarske"

gadljivije uvlačenje vlasti nisam vidio još od pokojnog vjesnika.
I to je dokaz političkog priklanjanja HDZ-u?

Nekakvi biografski kurioziteti?
Fliper99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:05   #1645
Quote:
Fliper99 kaže: Pogledaj post
I to je dokaz političkog priklanjanja HDZ-u?

Nekakvi biografski kurioziteti?
sjeverna koreja at it's finest

da ne pričamo o saborskom zastupniku hdz-a koji je digao kredit za zapošljavanje branitelja pa izgradio 60 apartmana. naravno, nije materijal za naslovnicu
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:14   #1646
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
sjeverna koreja at it's finest
1 prigodničarska vijest i to je tebi Sjeverna Koreja? Nevjerojatna je ta vaša sposobnost asocijacija.


Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
da ne pričamo o saborskom zastupniku hdz-a koji je digao kredit za zapošljavanje branitelja pa izgradio 60 apartmana. naravno, nije materijal za naslovnicu

"Neka institucije rade svoj posao"

- Stipe Mesić ikona levata
Fliper99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:21   #1647
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
vaterpolo reprezetacija osvojila svjetsko prvenstvo. na naslovnci jutarnjeg odmah ispod naslova: plenković kao dječak igrao vaterpolo za galeb iz makarske"

gadljivije uvlačenje vlasti nisam vidio još od pokojnog vjesnika.
Zna se kako je zavrsio Vjesnik. Ista sudbina ceka Hanza mediju.
SimeonZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 10:25   #1648
Quote:
SimeonZG kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da se jutarnji skroz priklonio HDZ-u. Nije cudo sto je svim izdanjima eph dramaticno pala naklada i sto Hanzekovic prodaje cijelu grupaciju koja gomila gubitke.
Odakle ti to da Hanza prodaje EPH?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:45   #1649
jel anka rijesila dugove?
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 10:22   #1650
Mene zanima da li se probudila iz sna...

Državu trese nekoliko kriza, a svi ti "liberali" koji bi imali nešto za reći glede poreza i trgovinskih odnosa sa susjednim državama se očito kupaju i suncaju...

Neće se oni dići više od tih 1-2% ako nastave ovakav angažman.
sava007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:19   #1651
A zar bi trebali biti na više od 1-2%? Meni se čini da je i to previše.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 18:17   #1652
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...nosti/8394704/


Mogu zamisliti da je netko iz HDZ-a ovo bio. Koja bi to hajka bila, a izgleda da ova vijest o n2 oporbe prošla bez komentara ovdje.

Ostavka! Pod hitno! Ali nema ovaj politički uhljeb morala da to učini.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 19:42   #1653
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...nosti/8394704/


Mogu zamisliti da je netko iz HDZ-a ovo bio. Koja bi to hajka bila, a izgleda da ova vijest o n2 oporbe prošla bez komentara ovdje.

Ostavka! Pod hitno! Ali nema ovaj politički uhljeb morala da to učini.
imaš na temi amsterdamske koalicije.

hdz kao stranka je osuđen za izvlačenje 30 milijuna kuna, predsjednik hdza i pola vlade su završili u zatvoru jer su POKLONILI za mito najveću naftnu kompaniju, a anka samo nije prijavila u imovinsku karticu da je imala 800 kuna mjesečno savršeno legalnog dodatnog prihoda. ali desničarskom umu je to sve isto
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 20:10   #1654
Quote:
"Zbog činjenice da se radilo o sredstvima isplaćenima od strane ministarstva iz kojeg mi se tada isplaćivala i plaća, napravila sam previd i te iznose nisam tretirala kao druge prihode pa sam ih očito zbog toga propustila prijaviti u imovinskoj kartici. Želim reći da mi to ni na koji način nije bila namjera, već previd koji mi se dogodio spletom okolnosti."
Meni zvuči smisleno.

Quote:
"Zbog navedenog, želim se ovim putem ispričati hrvatskoj javnosti te želim reći da ću svu potrebnu dokumentaciju koju imam dostaviti Povjerenstvu za sprečavanje sukoba interesa te ću poštivati svaku odluku Povjerenstva i preuzeti svu potrebnu odgovornost za učinjeni propust."

Eto, riješeno.
FuzzBall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 22:59   #1655
Anka uhvaćena s prstima u pekmezu! Mogla bi se kladiti da će sada mediji sve činiti da to umanje i da ne rade veliku buku oko tog.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 23:05   #1656
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Anka uhvaćena s prstima u pekmezu! Mogla bi se kladiti da će sada mediji sve činiti da to umanje i da ne rade veliku buku oko tog.
naslovnica jutarnjeg i udarna vijest u svim dnevnicima je baš mala buka.

usporedbe radi ovo je članak o tome kako milan bandić s hanžekovićem dogovara poslove, a ovaj mu za uzvrat plaća jamčevinu od 15 milijuna kuna,zbog čega je kažnjen iznosom kojeg je amt zaradila u 3 godine držeći krajnje sumnjive državne ispite:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...zinek/8358086/

hanza je u tih godinu dana zaradio tričavih 25 milijuna. al to naravno nema veze s onih 15 što je dao bandiću i to ne zaslužuje više nego dvije rečenice usred teksta o predsjednici

ali da, mediji su neobjektivni samo prema jadnim malim desničarima i solidarnim radnicima
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2021., 12:08   #1657
I Ana sad ide u utrku za gradonačelnicu
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2021., 12:08   #1658
Danas u podne objavljujem da ću se kandidirati za gradonačelnicu Zagreba. Građani znaju tko sam. Procjenjujem da je moj životni i radni put pokazao da mogu biti dobra gradonačelnica. Upravljala sam velikim sustavom, bavila sam se obnovom nakon poplave u Gunji, arhitekt sam i urbanist - kaže predsjednica Glasa Anka Mrak Taritaš i napominje da u Zagrebu ne trebaju sva svjetla biti uperena na krpanje grada nakon potresa, nego na njegovu transformaciju koju je ona spremna osigurati.

Ponovna kandidatura Anke Mrak Taritaš za gradonačelnicu Zagreba (na prošlim je izborima u drugom krugu tijesno izgubila od Milana Bandića) uslijedila je nakon što su propali pregovori sa SDP-om.

- Ništa se posebno nije dogodilo, bili su to korektni razgovori - kazala je Mrak Taritaš o neuspjelim pregovorima.

Navodi da su njoj važne bile tri stvari. Prva da Glas aktivno sudjeluje u koncipiranju kampanje, u izradi programa i dogovoru što će se i kako raditi nakon izbora.

- Kako to nikako nije došlo na stol, odlučila sam se kandidirati za gradonačelnicu i ići sama u kampanju - kaže Mrak Taritaš.

Pitali smo je i za informacije po kojima su pregovori propali jer je pred SDP stavila zahtjeve na koje oni nisu pristali. Navodno je tražila da bude kandidatkinja za dogradonačelnicu, te nekoliko ulaznih mjesta na listama.

- Ni u jednom času nismo na bilo koji način došli do problema oko funkcija. Od početka sam se zalagala da idemo u priču šireg okupljanja, šireg tima. Bitno je da dan poslije možemo funkcionirati. Nakon izbora neće biti vremena za eksperimente i poluproizvode - kaže Mrak Taritaš.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2021., 15:46   #1659
Jel ta "arhitektica" konstruirala onu grozotu od Kvatrića?
Ljuta ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2021., 16:30   #1660
Ne. Mrakulja nema veze s tim. Za vrijeme gradonačelnikovanja Marine Matulović Dropulić (koja je isto arhitektica) je organiziran javni natječaj, a arh. Miroslav Geng je na njemu pobijedio. Nije on kriv, natječajni program je bio loš.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.