Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 17:14   #3321
Jel ti tražiš glasačko tijelo, ili fuk?


Stvar ukusa, ali kakve veze punoljetnost ima s legalnošću za seks?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:35   #3322
To sto ne znas zakone, ne lisava te kaznene odgovornosti.

A ak ovo tvoje pitanje nije retoricko, onda si stvarno drustveni problem.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 20:11   #3323
Da ponovim pitanje, kakve punoljetnost ima veze s legalnošću za seks? Koliko je meni poznato, legalna granica nije 18, neka me netko ispravi ako griješim, ali nikad nije ni bila


Edit: Kazneni zakon, članak 158. To ne govori da ja BIH, ali govori da nije kazneno djelo.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...

Zadnje uređivanje rocket86 : 04.08.2017. at 20:43.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 21:26   #3324
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Da ponovim pitanje, kakve punoljetnost ima veze s legalnošću za seks? Koliko je meni poznato, legalna granica nije 18, neka me netko ispravi ako griješim, ali nikad nije ni bila


Edit: Kazneni zakon, članak 158. To ne govori da ja BIH, ali govori da nije kazneno djelo.
On je imao 18 sto ga zakonski cini mladjim punoljetnikom, ona je imala 14, a sve ispod 15 je zakonski djete.

Iz clanka KZ 158 koji spominjes:
(1) Tko izvrši spolni odnošaj ili s njim izjednačenu spolnu radnju s djetetom mlađim od petnaest godina, ili ga navede da izvrši spolni odnošaj ili s njime izjednačenu spolnu radnju s trećom osobom ili da nad samim sobom izvrši sa spolnim odnošajem izjednačenu spolnu radnju,

kaznit će se kaznom zatvora od jedne do deset godina.

(2) Tko nad djetetom mlađim od petnaest godina izvrši bludnu radnju, ili ga navede da izvrši bludnu radnju s drugom osobom ili da nad samim sobom izvrši bludnu radnju,

kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.

(3) Nema kaznenog djela iz stavka 1. i 2. ovoga članka ako razlika u dobi između osoba koje vrše spolni odnošaj ili s njime izjednačenu spolnu radnju ili bludnu radnju nije veća od tri godine.


Eto, takve veze ima njegova tada punoljetnost sa (eventualnim) seksom s curicom od 14

*kazem eventualnim jer nidje nije izricito napisano ista osim mazenja i ljubljenja.
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 22:00   #3325
Znam ja njihovu situaciju, samo mi se čini(ako griješim, ispravite me), da je u postovima koji su prethodili mome, rečeno da je sve maloljetno u ilegali(ne specifično njegov slučaj). Dakle, ako je došlo do nesporazuma, a očito jest, ja nisam tvrdio da je 14 legalno, nego da npr 17 nije ilegalno.


Btw, ako se ne varam, spomenuo je 2009., a tada je granica još bila 14, ako se ne varam. I mislim da nije eksplicitno napisao da je "općio"

Da, čitam sad ponovno, moj lapsus u tumačenju postova. Vadim se na vrućine i nervozu poslije automehaničara/nervozu pred put
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 22:46   #3326
Granica je prije bila 16, a prije ne znam koliko godina je otišla na 15.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 23:06   #3327
Ja ću ocrniti sebe i jedan od svojih drugova jer eto postoje i druge strane.

Ja i gospodin fatalni ( danas gospodin zakoniti)

Odlučimo odjebat mozak i odvažiti se otići na piće.
Ja pametna kakva jesam odlučim se namontirat svjetski.
Kosa, nokti, šminka, cipele, turbo uske hlače maica koja je otkrila i ono malo sirotinje od sisa koje tad nisu bile izražene.

Brat me doveze do jednog kafica. Udem, čekam, cekam, pola sata meni već suze u očima, nema ga, izradio me, neće doć, pišem nadrkanu poruku da je vanseriski debil i da me razočarao, da se pozdravi s poslom i životom.

Zove on mene nakon par minuta. Kaže napisala si da se nađem sutra ne danas.
Vristim da laze da je kreten, da ga mrzim. Kaže on
Jebig pogledaj poruke i stvarno. Ja sam u tom periodu mislila ako glumim nedostižnu da ću postići nešto. I glumila san da ne mogu taj dan pa da mogu pa da ne mogu pa da mogu ugl. I dogovorimo se u tim porukama ipak za subotu ne petak.

Zove on nakon 3minute, ja se ispričam. On kaže da može tek za sat pa ako mi paše. Ili da dođem taksijem do njegovog stana. I sacekam ga da se otusira.
Ok, prihvatimo već sam zajebala i moram se prilagoditi.
Odlučim prvo na topli sendvič svratit pa da pojedem. Naravno turbo prilozi (nije bila kapula).
I u napetom erotskom zanosu mene i toplog sendviča miks majoneze i kečapa mi završi na bijelim hlačama.
Divota. Gledam na sat nemam vremena zvati prijateljicu zicat hlače, a i teško da je neko imao broj 12 valjda tad.

Odlučim tu malu mrlju veličine oznoske rupe ignorirat, malo kamuflirati rukom i neće se to primjetiti.
Naravno murfijev zakon je odlučio da je kapnulo između nogu a kako su bile spojene ostalo je na one nogavice.

Dolazim u stan. Pusti me, ispričamo se jedno drugom.
Ja kao debil stojim s rukom točno na predjelu na kojem je mrlja.

Skužio čovjek da je mrlja. Pita jel mi treba wc? Ja se pravim glupa, ne ne sve je ok.
Potajno se nadajući da sam odavala vibraciju kao da mi je sila a ne da je skužio mrlju.

Sjednem na sofu kažem da se pozuri.
Krene on, na brzinu se otusira.
Pita jel sve ok?
Opet priupita hoću na WC? Ne trebaš but i grču Bela slobodno.
Opet ja glumim da ga ne kužim.

Tu se dogovorimo da ipak pogledamo film u stanu.

Ništa pogasimo svjetla, krene film, krenu neke scene maženja. Krenemo i mi u neku akciju i vidim on je malo distanciran.

Nije mi jasno zašto, ne smrdi mi valjda iz usta, nemoguće prala zube u nakon toplog stavila pet zvakavih, depilirana sam, ne smrdim valjda.
Ništa odmaknem se ja. Nastavimo gledati film tu i tamo s kojom pusicom.
Završi film.
I ja se odlučim ispričat jer smrdim. Ono kao, dugo sam te cekala, vrućina, preznojila sam se, žao mi je.
Kaže on ma ne, stvarno ok mirises. I super ti je parfem.

Sad mi tek ništa nije jasno. Koji k. Nemoguće da je skužio fleku, al i ako je kakav je fleka problem.
Mislim se koji kreten. Debil.

I otvori se on i kaže : "pa ovaj, nije mi đir bas ono nešto poduzimati ipak si dobila stvari i to"

A mogla sam fino doć i reč, legendo, flekala sam se kecapom, mogu isprati hlače.
Ljepo bi se stigli i pojpiipp i pogledat film i riješiti sebe skrivanja .

Drugi čudan dejt. Je ubiti čudno kako smo na istom završili.
Nakon što smo ja i fatalni shvatili da bi on radi nasih susreta mogao izgubiti posao i dobit prijavu.
Odlučili se prekinut susretati.
Tuga, jad, depresija.

Odlučim ga nakon par tj. Zadnji put zbarit.
Subota vecer, znam da ide van.
Parkiram ispred njegove zgrade, čekam da izađe, krene u auto i za njim cu onda ja. Poslje ćemo se potpuno slučajno naci u istom kafiću.

Izlazi, sjeda u auto.
Odjednom se počne prestrojavat u zadnji čas. I okruzi po istom.

Nakon par sec. Zove me na mobitel nakon par min vožnje, ja presretna, koja telepatija. On misli u isto vrijeme na mene.

"Ej, jesi za piće."
"Rekao si da nema više vidanja, nikakvog"
"I ti si se složila"
"Da"
"Pa koji k, se vozis tamnom"
"Ne vozim"
"Vidim te u retrovizori"
"Aaaa to si ispred mene, sad sam te skuzial"
"Glupačo, vozis već 10 min u krug zamnom, čak smo i tri kruga na kružnom napravili"



Eto ja sam očito druga polovica čudnih dejtova koja ne iznosi inače svoje bisere
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 09:23   #3328
Zakon ti je prica.
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 09:24   #3329
@lee anabel baš si me nasmijala
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 10:44   #3330
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post

Odlučim ga nakon par tj. Zadnji put zbarit.
Subota vecer, znam da ide van.
Parkiram ispred njegove zgrade, čekam da izađe, krene u auto i za njim cu onda ja. Poslje ćemo se potpuno slučajno naci u istom kafiću.

Izlazi, sjeda u auto.
Odjednom se počne prestrojavat u zadnji čas. I okruzi po istom.

Nakon par sec. Zove me na mobitel nakon par min vožnje, ja presretna, koja telepatija. On misli u isto vrijeme na mene.

"Ej, jesi za piće."
"Rekao si da nema više vidanja, nikakvog"
"I ti si se složila"
"Da"
"Pa koji k, se vozis tamnom"
"Ne vozim"
"Vidim te u retrovizori"
"Aaaa to si ispred mene, sad sam te skuzial"
"Glupačo, vozis već 10 min u krug zamnom, čak smo i tri kruga na kružnom napravili"
genijalno! sudbinski!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 14:43   #3331
I još jedan ali mislim da mu je ovaj bio najgori dejt u životu koji je imao samnom. I ovako kad napišem imam nisam sigurna koji mu je k. Bio da me ozeni.


Nagovještaj kinder suprajsa.

Tad smo živjeli skupa. Vrsta odnosa neslužbeno par.
Par tjedana prije je zastekala zaštita i odlučimo ne uzimati after day pilulu pa što bude bude.

Prvi najraniji mogući simptom je bio da su mi se u roku od 2-3-4 sata zgadile čak cigarete.

Odlučimo tu večer proslavit njegov poslovni uspjeh i moj položen ispit na faksu. Još se broji pod dejt jer nismo bili par i još je bilo jako puno romantike u zraku.


Ujutro sam bila na kavi i normalno zapalila.
Poslje ručka također skupa zapalili i nisu mi se gadile.

Krenemo se spremat. Meni treba 365 sati i on je uvelike bio spreman i čekao.

Uzeo cigaretu, zapalio i u meni proradi želudac, pokrene se ko u Balasevica ringišpil.

"Daj kako mozes, pušiti, odvratna navika, jel moraš sad. "
"Bela, pušiš i ti, u čemu je problem s ovom a svim prije nije bio"
"Mrzim taj dim svuda, odvratno, gadi mi se"
"PMS"
"Nije istina, nisam u PMS.u nego smrdi i odvratno je"
"Ali i ti si malo prije pusila"
"Jesam, ali sad je to odvratno, moraš prestat"
"Ti si luda, definitivno"

Odemo na veceru, sav meni sam prošla tri puta, ništa mi po gustu.
Naručim hranu nakon što je konobar njemu već donio predjelo.
Vidim da mu je bruka već od moje ludost.

Tocim si vino. I kreće dernek.

Znaš, malo si čudna zadnjih dana, i ja mislim da si ubiti trudna, poklapa se sve. Možda nebi trebala piti alkoloh.

Moj mozak pod utjecajem hormona i svog stresa i ludila oko mene u tom periodu gore navedenu rečenicu prevede kao : ti ne smiješ alkohol jer si trudna a ja necu priznat djete pa ja smijem (nije mi palo na pamet da on ne nosi to isto djete)

-nisam trudna.
-cudna si, samo kažem, nebi volio da se nešto desi.

Ustajem od stola. Već pomalo na rubu sloma i poprilično jak glasom obznanim njemu i ostatku restorana
"Ne želim bit trudna. Što ti misliš da je lako bit samohrana majka i da je uredu sad me ostavit"

Odlazim glave uzdignute. Pola restorana prati moj odlazak pogledom i vjerovatno misli da je fatalni najveće đubre na Balkanu, a čovjek samo želio da pripazite na bebu ako sam slučajno trudna.

(Bio je u pravu, bila sam trudna)
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 14:56   #3332
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Možda nebi trebala piti alkoloh.
Moj mozak pod utjecajem hormona i svog stresa i ludila oko mene u tom periodu gore navedenu rečenicu prevede kao : ti ne smiješ alkohol jer si trudna a ja necu priznat djete pa ja smijem (nije mi palo na pamet da on ne nosi to isto djete)
-nisam trudna.
-cudna si, samo kažem, nebi volio da se nešto desi.
Ustajem od stola. Već pomalo na rubu sloma i poprilično jak glasom obznanim njemu i ostatku restorana
"Ne želim bit trudna. Što ti misliš da je lako bit samohrana majka i da je uredu sad me ostavit"


Njemu s tobom sigurno nije dosadno
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 15:03   #3333
super priča
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:05   #3334
Anabela i idemo na dejt makar s mojim ocem ilitiga glumila sam luđakinju da bi izašli na dejt.

Fatalni je odlučio pričekati da postanem punoljetana.
A ja odlučila da je moj ili Niči.

Gospodin smišlja neke razloge zašto on ne može da se nađemo. A ja imam 17, razmažena sam do bola i odlučila sam da ga hoću i kraj. Pošaljem mu poruku da predviđam da idemo na dejt još ovaj tjedan i to će me on vodit. Kaze nema teorije. Posao-kuca-posao dok ne postanem punoljetna a on ne otvori svoju firmu.


Saznam ja da gospodin ima sastanak sa mojim ocem .
Ako nećeš milom hoćeš silom.

Dođemo sa starim u firmu.
Glumim fikus.

Prihod bljuc srac. Plaća bljuc srac, zašto se nije ispostava dedline bljuc srac dosada.

Idalje glumim da sam tu s razlogom.

Kad sam primjetila da je stari gotov sa sektorom kojim se bavi fatalni. Odlučim da moram ići i da me neko mora odvesti i da me može on odvest jer ide u tom smjeru.


Anabela je pobjedila. Teoretski me on odveo na dejt. Mislim on je vozio.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:41   #3335
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
"Pa koji k, se vozis tamnom"
"Ne vozim"
"Vidim te u retrovizori"
"Aaaa to si ispred mene, sad sam te skuzial"
"Glupačo, vozis već 10 min u krug zamnom, čak smo i tri kruga na kružnom napravili"


Super.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 11:39   #3336
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Granica je prije bila 16, a prije ne znam koliko godina je otišla na 15.
Ja pamtim drugačije, priča je išla da je 14 bilo "big no". Ono što je danas 15. Dakle, apsolutno ilegalno.


14-16 nije bilo protuzakonito samo po sebi, ali je roditeljima omogućavalo tužbu protiv seksualnog partnera njihovog djeteta(dakle, dođe skoro na isto kao da je zabranjeno, ali imaš šanse spasiti se).



Al dobro, sad. Da me se ne proziva pedofajlom, ja steknem dojam da su mlade ako im broj godina počinje s 2, a ne 3


Ontopic, mene zanima da li bih ja završio kao materijal na ovoj temi da mi spojevi ili "spojevi" postanu učestaliji, npr 2-3 puta mjesečno, umjesto 2-3 puta u par godina
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 12:33   #3337
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ontopic, mene zanima da li bih ja završio kao materijal na ovoj temi da mi spojevi ili "spojevi" postanu učestaliji, npr 2-3 puta mjesečno, umjesto 2-3 puta u par godina
Ja glasam za da se cure jave rokiju, isključivo radi gore navedenog eksperimenta.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 22:29   #3338
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post

Tocim si vino. I kreće dernek.

Znaš, malo si čudna zadnjih dana, i ja mislim da si ubiti trudna, poklapa se sve. Možda nebi trebala piti alkoloh.

Moj mozak pod utjecajem hormona i svog stresa i ludila oko mene u tom periodu gore navedenu rečenicu prevede kao : ti ne smiješ alkohol jer si trudna a ja necu priznat djete pa ja smijem (nije mi palo na pamet da on ne nosi to isto djete)

-nisam trudna.
-cudna si, samo kažem, nebi volio da se nešto desi.

Ustajem od stola. Već pomalo na rubu sloma i poprilično jak glasom obznanim njemu i ostatku restorana
"Ne želim bit trudna. Što ti misliš da je lako bit samohrana majka i da je uredu sad me ostavit"

Odlazim glave uzdignute. Pola restorana prati moj odlazak pogledom i vjerovatno misli da je fatalni najveće đubre na Balkanu, a čovjek samo želio da pripazite na bebu ako sam slučajno trudna.

(Bio je u pravu, bila sam trudna)
sjajno. nije čudo da si mu zakonita, tebe bi bilo teško ne voljeti.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 09:45   #3339
Quote:
PepsiTwist kaže: Pogledaj post
Bio na kavi s tom curom, poslije kave setnja, tokom setnje sjeli u neki parkic i ugodno caskali. Usred razgovora zenska ustaje i odlazi do obliznjeg drveta, popne se u krosnju (relativno veliko drvo) i nastavi sa mnom razgovor iz krosnje. True story.
ha ha, ta sigurno ima mačke za kućne ljubimce
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 09:57   #3340
ja se ne sjećam tak nekih ekstrema.

jednom sam s tipom izisla i on je predlozio da nesto pojedemo. davno je bilo ne sjecam se sto smo tocno jeli, mislim neku pizzu ili sendvič. uglavnom on je tako brzo i halapljivo jeo da je u jednom trenutku stisnuo bocu skecapom ili tako nesto da je sva ta hrana prsnula po njemu. ja sam se pravila kao da nista nije bilo i nastavila polako jesti, da bi njemu bilo manje neugodno. ne znam je li bio nervozan, ili nije jeo nista 5 dana. imao je nesto viska kg tako da ovo drugo vjerojatno nije
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.