Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 21:58   #561
Nisu mi baš jasni ti izgledi,odnosno ocjene s slike,ali recimo da sam ovaj Incel,srednji,znači 3/10

baš je neka bedasta faca

https://2ch.hk/b/arch/2016-10-23/src...1855529480.jpg
mgrci43 is offline  
Old 10.03.2017., 22:02   #562
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
U čemu je toliki problem priznati da određeni trud može biti uzaludan i promašen, trud sam po sebi nema nikakvu intrinzičnu vrijednost, ima ju samo željeni rezultat.
ubaci malo zena
mantisa is offline  
Old 10.03.2017., 22:08   #563
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post

Ovo mi je popravilo dan
Drago mi je da je moja muka makar nekog nasmijala
Quote:
calea kaže: Pogledaj post

Ovo je odlično! Eto vidiš kako je bolje uletiti curama nego samo stajati i gledati
Jedino možda ne bi bilo loše da ubuduće svi zapamtite prezime za ovog frenda
Pa potrefilo se da su i one bile neke lude Nismo ništa zbarili, ali je makar bila zabavna noć
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
lol

jel bilo seksa, makar s škarniclom na glavi
Ma kakvi. Možda je moglo bit, ali sam ja zbog manjka napaljenosti glumio gentlemena. Ništa prvu večer, tek smo se upoznali
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 10.03.2017., 22:16   #564
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Nisu mi baš jasni ti izgledi,odnosno ocjene s slike,ali recimo da sam ovaj Incel,srednji,znači 3/10

baš je neka bedasta faca

https://2ch.hk/b/arch/2016-10-23/src...1855529480.jpg
veliš sredina možda da si malo popraviš friz ...ne znam digni te šiške ...makni ih sa čela , već ti to bude bolje
anovi86 is offline  
Old 10.03.2017., 22:24   #565
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Nisu mi baš jasni ti izgledi,odnosno ocjene s slike,ali recimo da sam ovaj Incel,srednji,znači 3/10

baš je neka bedasta faca

https://2ch.hk/b/arch/2016-10-23/src...1855529480.jpg
Kakvo smeće Krivit genetiku da opravdaš ljenost je dno dna. Ako pričamo o crtama lica, ajde, to još i može. Ali večina osoba može bit zgodna, samo je pitanje koliko to želiš i koliko ćeš truda uložit. Ajde ti sad krmku ili krmači objasni da se treba više kretat i manje smeća unosit u sebe. Lakše je reći, ah, to mi je genetski tako i nastavit žderat
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 10.03.2017., 22:30   #566
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
zašto ne gledamo? jer si ti tako odlučio
ja ću gledati sve

imaš pravo na to, samo ti hoću reći da i to eliminiraš ono što ti ne odgovara
Ja nisam pisao prirode zakone, niti sam ja naredio zenskoj plodnosti kada pocinje padati.
Prirodni zakoni su takvi i ako zelim uci u zivotnu zajednicu sa zenom kako bi podizao potomstvo (sto je kroz citavu povijest bio temeljni razlog iste) onda te iste zakone moram uzeti u obzir.


Gledaj slobodno sve ako si zensko jer moj trener je posljednjeg sina dobio sa 62.g (prvog s 19, razlicite zene naravno).
Hecky3 is offline  
Old 10.03.2017., 22:33   #567
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
Ja nisam pisao prirode zakone, niti sam ja naredio zenskoj plodnosti kada pocinje padati.
Prirodni zakoni su takvi i ako zelim uci u zivotnu zajednicu sa zenom kako bi podizao potomstvo (sto je kroz citavu povijest bio temeljni razlog iste) onda te iste zakone moram uzeti u obzir.


Gledaj slobodno sve ako si zensko jer moj trener je posljednjeg sina dobio sa 62.g (prvog s 19, razlicite zene naravno).
Imaš ti pravo eliminirat bilo što što ti ne paše, ali zašto onda spočitavati drugima koji eliminiraju nešto što njima ne odgovara?
mantisa is offline  
Old 10.03.2017., 22:34   #568
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Kakvo smeće Krivit genetiku da opravdaš ljenost je dno dna. Ako pričamo o crtama lica, ajde, to još i može. Ali večina osoba može bit zgodna, samo je pitanje koliko to želiš i koliko ćeš truda uložit. Ajde ti sad krmku ili krmači objasni da se treba više kretat i manje smeća unosit u sebe. Lakše je reći, ah, to mi je genetski tako i nastavit žderat
Pa dobro panther ali što kad zaista jest stvar u genetici? Mislim baš na zdravstvena stanja, iako se ne razumijem najbolje koje su to točno bolesti.
Što bi njima preporučio?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 10.03.2017., 22:46   #569
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Pa dobro panther ali što kad zaista jest stvar u genetici? Mislim baš na zdravstvena stanja, iako se ne razumijem najbolje koje su to točno bolesti.
Što bi njima preporučio?
Rekao sam večina ljudi (a tu sam mislio na zdrave ljude)
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 10.03.2017., 22:57   #570
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Rekao sam večina ljudi (a tu sam mislio na zdrave ljude)
Pa nema veze, ni ne mislim da jednocrtno gledaš nego te pitam- što bi njima preporučio?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 10.03.2017., 22:59   #571
Malo sam razmišljao i došao do ovog zaključka - dejtanje je najteže za muškarce koji su stepenicu-dvije ispod prosječnog izgleda, a još uvijek nisu u kategoriji "ružni".

Jer:

1. Oni zgodni nemaju puno problema i šanse su im vrlo dobre do odlične, ako ne za dugoročnu vezu barem za seks i one night stand ako je slučaj da su isprazni karakterom. Ako nisu isprazni karakterom onda su bingo za žene.
2. Oni prosječni ako imaju neke druge karakteristike (lova, šarm, humor) također imaju nekakve šanse.
3. Oni skroz ružni genetic trash (a donekle inteligentni) znaju da nemaju nikakve šanse pa ni ne prilaze ženama.

E sad, ovi stepenicu-dvije ispod prosječnih se često precjenjuju i misle da su prosječni i da ipak imaju nešto šanse pa ostanu gadno razočarani nakon hrpe odjeba od žena.
drumforce is offline  
Old 10.03.2017., 23:10   #572
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Pa nema veze, ni ne mislim da jednocrtno gledaš nego te pitam- što bi njima preporučio?
A ništa, šta bi im preporučio? U ostalom nije svaka bolest ista. U svakom slučaju tu temu zaobilazim u širokom krugu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 10.03.2017., 23:12   #573
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
3. Oni skroz ružni genetic trash (a donekle inteligentni) znaju da nemaju nikakve šanse pa ni ne prilaze ženama.
Hrpa bedastoca.
Tvoj problem nije ruznoca nego upravo ta hrpa bedastoca koje pises.

Da si dovoljno zanimljiv i sarmantan zenama ne bi nit skuzile da izgledas kao dvogodisnji krumpir.
Da kroz noc dobis ekstremnu ljepotu a zadrzis svoj karakter i dalje nis nebi jebal, nit ti, ni tebi slicni.

Ljepota bi ti moza pomogla jer bi rezultirala da nabacis neko samopouzdanje i prestanes kukat ko neuka tinejderica nakon prve menstruacije.

Jesi cul za onu "If you can make a woman laugh, you can make her do anything.".
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 10.03.2017., 23:13   #574
Jesam. Hrpa gluposti
Mogu ju nasmijat svojim fizičkim izgledom ak si na to mislio.
drumforce is offline  
Old 10.03.2017., 23:16   #575
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Imaš ti pravo eliminirat bilo što što ti ne paše, ali zašto onda spočitavati drugima koji eliminiraju nešto što njima ne odgovara?
Nemogucnost ili smanjena mogucnost podizanja zdravog potomstva nije bilo sto.
Bracna zajednica je ustrojena prvenstveno radi podizanja potomstva. Ne radi se o mojim osobnim preferencijama vec o prirodnim zakonima.

Spocitavati cu drugima i potkrijepljen znanoscu cu javno prozivati njihovo licemjerje kao sto sam vec napravio u onom poduzem postu zbog toga

sto mogu


A sad slobodno nastavi ponavljati jedno te isto diskreditirajuci empirijske dokaze. Ja se odo naci sa par mladih dama koje su u godinama na vrhuncu plodnosti
Hecky3 is offline  
Old 10.03.2017., 23:17   #576
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
A ništa, šta bi im preporučio? U ostalom nije svaka bolest ista. U svakom slučaju tu temu zaobilazim u širokom krugu
Ok
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 10.03.2017., 23:23   #577
Preporučio bi im da je dejtanje samo za zdrave
drumforce is offline  
Old 10.03.2017., 23:30   #578
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Jesam. Hrpa gluposti
Mogu ju nasmijat svojim fizičkim izgledom ak si na to mislio.

Daj posalji sliku u inbox, uvijek sam za dobar smijeh.

Quote:
drumforce kaže:
Preporučio bi im da je dejtanje samo za zdrave
Ruznoca je bolest.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 10.03.2017., 23:36   #579
Slike u inboks ne bih slao ni vlastitoj majki da odem na put oko svijeta
drumforce is offline  
Old 10.03.2017., 23:38   #580
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Slike u inboks ne bih slao ni vlastitoj majki da odem na put oko svijeta
Jos sad samo napisi da si toliko ruzan da vlastita ruka odbija pruzit zadovoljstvo bez financijskog poticaja.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger