Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2017., 11:19   #1
Kako prodati puno stvari?

Pozdrav,

žena i ja smo shvatili da imamo brdo stvari koje nam ne trebaju, a nisu za bacit. Ima tu jako puno odjeće ženske (sve je očuvano i dobro izgleda), knjiga, elektronike razne, kuhinjskog posuđa i da ne nabrajam sad dalje, stvarno ima puno stvari

Odlučili smo se to sve prodati (ili pokloniti ako je nekome stvarno potrebno) pa nas sada zanima koji je najbolji način za to. Pretpostavljam da one američke fore kada napišeš yard sale kod nas ne prolaze. Htjeli bi se toga rješiti čim prije, tako da nam cijena i niti nije previše bitna, samo da ode. Je li bolje prodavati u lotovima, pojedinačno, kačit po facebook grupama, njuškalo ili otići sa prikolicom stvari na sajam?

Svaki prijedlog je dobrodošao
vzivanvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 21:41   #2
Quote:
vzivanvz kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

žena i ja smo shvatili da imamo brdo stvari koje nam ne trebaju, a nisu za bacit. Ima tu jako puno odjeće ženske (sve je očuvano i dobro izgleda), knjiga, elektronike razne, kuhinjskog posuđa i da ne nabrajam sad dalje, stvarno ima puno stvari

Odlučili smo se to sve prodati (ili pokloniti ako je nekome stvarno potrebno) pa nas sada zanima koji je najbolji način za to. Pretpostavljam da one američke fore kada napišeš yard sale kod nas ne prolaze. Htjeli bi se toga rješiti čim prije, tako da nam cijena i niti nije previše bitna, samo da ode. Je li bolje prodavati u lotovima, pojedinačno, kačit po facebook grupama, njuškalo ili otići sa prikolicom stvari na sajam?

Svaki prijedlog je dobrodošao
Nedjelja,jutro,Jakuševac i ići će to lagano
notebookfan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:34   #3
Quote:
notebookfan1 kaže: Pogledaj post
Nedjelja,jutro,Jakuševac i ići će to lagano
Ako čovjek nije iz Zg. sumnjam da mu je to neka opcija...
Odjeću možete probati prodati na mojekrpice.hr
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 15:33   #4
daj ih za džabe ili uvali neki sexy popust....

A možeš i 2+1 sistem!
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 17:34   #5
Ja sve prodajem preko njuškala. I ide to jako dobro.
be.redy is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.