Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2008., 14:29   #41
ja ne znam koji uopće šampone ili bilo što drugo koristiti,trenutno korsitim lush šampon i love juicy i regenerator veganese ok je ali nije nešto posebno samo mi kosa imam miris lijepi.ja bih baš uzela nešto od kerastasea,svima je to super i svi su jkao zadovoljno ,tražila sam na interentu kao listu svih kerastase proizvoda ali nisam ništa našla,preporučite mi što da uzmem inače ja imam kosu srednje dužine nije niti ravna niti kovrčava i imam problema s vrhovima suhi i oštećeni možda neki dobar šampon ilis erum za vrhove help
adrianadior is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 20:34   #42
Ta noćni serum je fakat skup, 240kn, ali kad si sve zbrojiš i oduzmeš isplati se. Ja sam prije njega mislila da ne postoji nikaj kaj bi mi spasilo kosu, osim šišanja i, to još u tako kratkom vremenu. Zaista je vrhunac svih njihovih proizvoda, a i ne zahtijeva stalno korištenje. Preporuča se 1 tretman pa stanka, pa opet nakon ljeta i tako. Ima funkciju maske i regeneratora, a ujutro kosa izgleda zaista odlično.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 20:36   #43
Quote:
adrianadior kaže: Pogledaj post
ja ne znam koji uopće šampone ili bilo što drugo koristiti,trenutno korsitim lush šampon i love juicy i regenerator veganese ok je ali nije nešto posebno samo mi kosa imam miris lijepi.ja bih baš uzela nešto od kerastasea,svima je to super i svi su jkao zadovoljno ,tražila sam na interentu kao listu svih kerastase proizvoda ali nisam ništa našla,preporučite mi što da uzmem inače ja imam kosu srednje dužine nije niti ravna niti kovrčava i imam problema s vrhovima suhi i oštećeni možda neki dobar šampon ilis erum za vrhove help
Da, primjetila sam da imaju str. koja upućuje na salone, politika im je individualno savjetovanje. Šampon ti neće spasiti kosu, njega je najbolje zadržati postojećeg koji ne šteti, a uzeti njihov regenerator tretman. Ako su ti vrhovi suhi noćna njega djeluje i na to.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 17:29   #44
thanx ponosna a što ti koristiš
adrianadior is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 11:18   #45
Koristim njihov regenerator za valovitu kosu, koji mi je pri kraju, pa sam uzela noćni tretman za dugu tešku kosu (serum, ne sprej). I oduševljena sam. Uskoro ću otići kupiti nekakav sprejček sa spf-om za sunce, more...
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 18:36   #46
vidjela sam u novome elleu isto nešto od kerastasea kao noćni sprej baš me zaintrigirao heh je li to taj kerastase noctogenist Voil Nuit
adrianadior is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:23   #47
Je, to je jedan od ta dva. Razlikuju se po tipu kose.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:28   #48
Ponosna,da li ti taj sprej izravna kosu,jel se kosa frćka kada je vlaga...
opiši malo kako kosa izgleda nakon tog seruma,i mene zanima.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 10:17   #49
Meni je serum super (noćni serum za debelu kosu), no ne stavljam ga redovito. Meni je problem sljedeći: ispeglam kosu, stavim serum...sfrčka mi kosu
To mi ne odgovara....mislim treba ga koristiti svaki dan da se vidi rezultat, no opet kad se izmučim ravnajući kosu, baš mi ne paše da se sfrčka.
Ponosna, jel i tebi isto?
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 11:21   #50
Otkad koristim serum ne peglam kosu, čak niti ne feniram, mislim, to sam napokon i željela postići. Stavim serum i na polusuhu kosu gumene uvijače na 10-k min. i to je to. Taj serum služi vraćanju prirodnosti kosi pa ako ti je prirodno frčkava jasno da će se nafrčkati. Nema funkciju ravnanja kose, baš naprotiv, vraća je na prvobitno prirodno stanje kada je bila bez ikakvih oštećenja. Ako želite efekt ravnanja kerastase ima proizvode namijenjene posebno tomu.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 11:27   #51
uh,ja to onda definitivno ne kupujem!

meni trebaju proizvodi za ravnanje kose.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 20:07   #52
Evo baš sam pokisla ko' miš i kosa mi se nije nimalo sfrčkala, ostala ista kao nakon stavljanja uvijača.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 08:08   #53
Quote:
miss_dior kaže: Pogledaj post
OK, hvala.


Mislim da sam ga vidjela u Cosmu, koliko košta?
Pa zar ima Kerasrase-a u Cosmu??? JA sam mislila da se to kupuje samo u frizerskim salonima.
Ak je istina to je super.
Mirna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 08:18   #54
Inače kaj preporučujete za frčkavu kosu... i povremeno za ravnanje - kad me uhvati živac pa ju hoću izravnati
Mirna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 18:17   #55
Kerastasa nema u Cosmu, kupuje se isključivo u salonima i to vrlo rijetkim. Košta oko 250kn.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 08:16   #56
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Kerastasa nema u Cosmu, kupuje se isključivo u salonima i to vrlo rijetkim. Košta oko 250kn.
A znala sam i zato me ne iznenadilo da je te proizvode netko vidio u Cosmu. Znam da ih ima u Frizerskom salonu Ruža Kerastase i da dost koštaju. Al ih baš svi hvale. Meni fakat nije teško ndati novce za nešto što je dobro, samo kako sam ja probala svakakve proizvode od Fekkaia, John Friede pa do najeftinijih proizvoda više ni u što ne vjerujem
Mirna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 13:53   #57
Imaš točno namijenjene proizvode za frčkavu kosu, šampon od njih nije nužan, pitaš u salonu za savjet. A za ravnanje imaju dobre serume. Ovisno o problemu kose, ako ih uopće imaš.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 17:21   #58
Ima kerastase kakav sprej sa spf-om?
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 01:49   #59
Koristim već dulje vrijeme Kerastase Resistance (zelenu) liniju - i to šampon Bain de force i regenerator koji se ispire Ciment Anti-usure.
Povremeno, kada se peglam (rijetko!) i mlijeko Ciment Thermique.
Zadovoljna sam
__________________
sweet, tender & lethal
MilaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 20:52   #60
evo ja sam upravo narucila od redkena vivagen za jacanje kose, protiv ispadanja i redkenov anti snap serum koji svi hvale. neki dan su mi na aerodromu uzeli kerastaseov sampon i masku jer sam ih imala u rucnoj prtljazi a tek ih bila kupila! koji bad luck. al evo probat cu ovo pa cu napisati rezultate. inace primjetila sam da mi se od kerastaseovog soleila pocela kosa malo mastiti pa je mozda i dobro da promjenim
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.