Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2007., 11:35   #41
Mene zanima jel se ima kaj dobrog pogledat od "kulturnih znamenitosti" ili je to ipak malo mjesto kojeg obiljezava fantasticna priroda...?
Leopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 12:41   #42
Quote:
rapajic_st kaže: Pogledaj post
eto ja namjeravam u brelu..najvise me zanima jel ima u vodi pijesak,sljunak ili kamenje? jel odma duboko ili se moze cca 40tak metara ic u vodu do pojasa da bude..

obozavam takve plaze(poput slanice na murteru,zaton kod zadra ..) em radi male djece(pijesak u vodi) em radi loptanja i sl,kad se bacis i ne moras biti u strahu da ces se razbit o kamen...
Brela, ne Brelu

ima svega, ovisno od plaže do plaže

na svim plažama jako brzo postaje duboko, takav je teren (Biokovo)
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 12:46   #43
Quote:
Leopard kaže: Pogledaj post
Mene zanima jel se ima kaj dobrog pogledat od "kulturnih znamenitosti" ili je to ipak malo mjesto kojeg obiljezava fantasticna priroda...?
Crkvica sv. Nikole u Biokovu između Brela i Gornjih Brela, najstarija crkva na širem području, navodno 12. stoljeće

Sve druge crkve i kapelice

Stare Soline i kompleks Ivandića Dvori (tradicionalna dalmatinska arhitektura)

Naravno, blizu je i Makarska u kojoj je još dosta toga - preporuka: malakološki muzej (muzej školjaka) u sklopu franjevačkog samostana - najveća zbirka školjaka iz cijelog svijeta.
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 18:07   #44
može jedna informacija dali znate jeli ima skutere za iznajmljivati???
l-o-b is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 13:09   #45
Quote:
PeP kaže: Pogledaj post
evo da ja napišem ono što nasmijanonebo nije:

skoro sve plaže u Brelima imaju tuševe a u centru sve imaju.

što se tiče restorana u samom centru ih ima dosta, preporučam Konobu Feral koja je baš u centru i Konobu Ivandića Dvori koja je nešto dalje blizu glavne ceste, te dvije bi bile najbliže opisu ovog što tražiš (dalmatinski tradicionalni ugođaj, kvalitetni meni)


valjda mi moderator ovo neće tretirat kao reklamu
(ah da, Aaston više nije moderator, sad bi možda mogao i link na apartmane stavit )

Eto, ugodan odmor u Brelima želim
ajd daj link meni na pp. ak imas jos mjesta
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 13:11   #46
Quote:
l-o-b kaže: Pogledaj post
može jedna informacija dali znate jeli ima skutere za iznajmljivati???
ima.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 21:51   #47
i tko nam dolazi ove godine
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 09:46   #48
Ako kome treba, u Brelima, još imam slobodno za 4 osobe (apartman pogodan za 2 odraslih i 2 djece) prvi red uz more i plažu, dio Podrače, 300 od poznate plaže Punta Rata i Kamena Brela u terminu od 24.07 do 04.08

Link neću stavljat, ako se ne varam ne smijem pa me kontaktirajte preko PM-a za link i detalje
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 09:46   #49
Decko i ja idemo u Brela 26.7., buduci da smo smjestaj trazili relativno kasno, nasli smo ga negdje na Breljanskoj cesti, pa me zanima(od ljudi koji zive tamo) hoce li biti problem 2- 3 puta dnevno ici do plaze i vracati se natrag do apartmana, zbog terena? Takoder ako bi mi netko mogao preporuciti neku plazu na kojoj nije prevelika guzva jer se zelim najprije odmoriti i uzivati s dragim... Zanimaju nas i izleti na otoke, pa kako mozemo doci do njih, tj. da li moramo prvo do makarske? Za Biokovo nije problem jer dolazimo autom. Hvala svima na odgovoru.... Jedva cekam 26.
ally_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 15:21   #50
Quote:
ally_87 kaže: Pogledaj post
Decko i ja idemo u Brela 26.7., buduci da smo smjestaj trazili relativno kasno, nasli smo ga negdje na Breljanskoj cesti, pa me zanima(od ljudi koji zive tamo) hoce li biti problem 2- 3 puta dnevno ici do plaze i vracati se natrag do apartmana, zbog terena? Takoder ako bi mi netko mogao preporuciti neku plazu na kojoj nije prevelika guzva jer se zelim najprije odmoriti i uzivati s dragim... Zanimaju nas i izleti na otoke, pa kako mozemo doci do njih, tj. da li moramo prvo do makarske? Za Biokovo nije problem jer dolazimo autom. Hvala svima na odgovoru.... Jedva cekam 26.
Bit će problem

Evo karta Brela
http://www.brela.hr/plan.htm

Breljanska cesta ti je magistrala i nigdje nije manje od 1 km od mora a teren je prilično strm (Biokovo) pa... sve mi se čini da će bit spusti se ujutro na plažu i ne vraćaj se do navečer
Ne vjerujem da će vam se baš dat hodat par puta dnevno do mora

U Brelima ima izletničkih brodova koji voze na otoke tako da ne morate do Makarske.
Što se plaža tiče - u principu što zapadnije to je manja gužva. Možda najbolje s obzirom da ste iovako daleko od mora ići autom prema Vrulji (zapadno prije Brela, ispod Dubaca) - autom se može prema Jakiruši (Put Luke) i onda još par minuta spuštanja pješke

A ako ne to, Brela su cijelom dužinom (6 km) puna plaža i plažica, sigurno ćete naći neki kutak za sebe
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 17:55   #51
hvala ti puno... ako znas mozda koliko se krecu cijene tih izleta i kome se trebamo obratiti? takoder kakve su cijene u kaficima i restoranima, cula sam da nije bas jeftino....
ally_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 22:28   #52
jebote ja sa curom idem 26.07. u brela,i isto sam nasao apartman na breljanskoj cesti,sad mi je jasno zasto apartman za dvije osobe placam 11 eura po osobi..

sta je stvarno to tako daleko,nama je zena rekla da je 10 min od mora....hm,ali niej rekla s cime

ajde ljudi,jos malo savjeta,gdije dobro klopat za pristojne novce,kud setat,gdije ima romanticnih i mirnih plazica za par i sl.
auuu sav sam se preznojio a jos nisam ni krenuo uzbrdo!!!

dakle,auto kad dodem dole,parkirat ispred apartmana i ni makac...prema centru,barem preko dana,a navecer???
__________________
nemoj ti meni tako drsko
da imam proljev sad bi te
...........POPRSKO..........
rodryguez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 12:21   #53
heh... sta je tu je.... valjda ce biti sve ok.... dijelimo istu sudbinu sto se toga tice tako da.... uostalom, tako nam i treba kad apartman trazimo 3 tjedna prije godisnjeg....
ally_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 14:27   #54
Quote:
ally_87 kaže: Pogledaj post
hvala ti puno... ako znas mozda koliko se krecu cijene tih izleta i kome se trebamo obratiti? takoder kakve su cijene u kaficima i restoranima, cula sam da nije bas jeftino....
kad se spustiš u centar ima njih par koji nude izlete... nećete ih moć izbjeć cijene, ovisi gdje se ide i što se nudi, od 50-200 kn otprilike...

cijene... ovisi gdje se ide, većina restorana ima pred ulazom izvješenu ponudu tako da ćete sami prije nego uđete moć vidjet na čemu ste
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 14:29   #55
Quote:
rodryguez kaže: Pogledaj post
sta je stvarno to tako daleko,nama je zena rekla da je 10 min od mora....hm,ali niej rekla s cime

ajde ljudi,jos malo savjeta,gdije dobro klopat za pristojne novce,kud setat,gdije ima romanticnih i mirnih plazica za par i sl.
auuu sav sam se preznojio a jos nisam ni krenuo uzbrdo!!!

dakle,auto kad dodem dole,parkirat ispred apartmana i ni makac...prema centru,barem preko dana,a navecer???
hm, za 10 minuta se možda i možeš spustit dolje ali za vraćanje natrag računaj bar duplo više

a za plažice... pa, prošetajte prvi dan uz more po Brelima, već ćete nać neko mjesto za sebe...
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 13:33   #56
ally_87..kad am procitao tvoju adresu......nasao sam slike naseg apartmana i u podacima molio boga da ne pise tvoja adresa...ahahaha...ofcors....nisam ja te srece!
koja slucajnost,isti datum,ista ulica...he,he..da nismo i istom apartmanu!!!!
kolike smo srece..
koliko vi placate apartman??
__________________
nemoj ti meni tako drsko
da imam proljev sad bi te
...........POPRSKO..........
rodryguez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 18:15   #57
pa moze biti da cak i jesmo... isto 22 eur. to smo nasli preko neta. Nama je ta teta rekla da ima nekih 400 m do plaze, to je valjda tih '10 minuta', ali nema veze, ili cemo autom ili vec nesto drugo iskombinirati.... ako je istina sve sto sam procitala o mjestu onda ce se isplatiti!

Zadnje uređivanje ally_87 : 18.07.2008. at 20:52.
ally_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 17:13   #58
ofcors...!!!
sretan put i molimo se bogu da nismo jako uzbrdo,i naravno da nas sunce przi 7 dana!!!
__________________
nemoj ti meni tako drsko
da imam proljev sad bi te
...........POPRSKO..........
rodryguez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 13:05   #59
Last minute u Brelima
Apartman za 2 do 5 osoba prvi red uz more slobodan od 31.08

više informacija na www.brela-pervan.info/hr
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 15:12   #60
Pozdrav svima.. Planiram ovog leta s drustvom da budem u Brelima, pa me zanima da li bi imali problema s obzirom da smo gosti iz Srbije?
Loznka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.