Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2006., 08:55   #61
Dirty talk - zbirni topic

Skoro sve zene sa kojima sam bio obozavale su dirty talk u toku sexa. A ovoj zadnjoj je dovoljno da joj sapnem na uho da cu je jebati, da ona ovlazi
I pitam je ja, sta joj je u tome toliko privlacno, a ona kaze da se osjeca pozeljno kad joj kazem da cu je jebati. Meni nesto ne djeluje ubjedljivo taj njen odgovor.

I zene, zbog cega obozavate dirty talk u toku sexa?
dirtytalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 09:38   #62
Moja voli, no nebih se složio da su te u većini...no opet nisam ih imao toliko da bih mogao složiti neki realan prosjek.
__________________
"All must stay connected; if one part of the body moves all parts must move. If one part of the body is still all parts must be still." Cheng Man Ching
Pipercub is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:14   #63
Quote:
Pipercub kaže:
Moja voli, no nebih se složio da su te u većini...no opet nisam ih imao toliko da bih mogao složiti neki realan prosjek.
Ma vole skoro sve. Sad mi pade na pamet da je to mozda zbog toga, sto njima seks dolazi iz glave, sto su mastovitije, sto se pale na ono sto cuju, sto uzivo moraju glumiti 'dobre curice' pa ih dirty talk napaljuje jer im je 'zabranjen' ...
dirtytalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:23   #64
Quote:
dirtytalker kaže:
I zene, zbog cega obozavate dirty talk u toku sexa?
nemam pojma, nisam od tih obožavateljica. uopće me ne pali taj talk , a poželjnom se mogu osjetiti i na sami pogled
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:32   #65
Quote:
tash@ kaže:
nemam pojma, nisam od tih obožavateljica. uopće me ne pali taj talk , a poželjnom se mogu osjetiti i na sami pogled
A ja sam primjetio da na ovom forumu zene sve kontriraju To internetsko kontriranje je pandan zenskom RL neckanju
dirtytalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:34   #66
pali bome mnoge...
Jedna je onak... bila poprilična konzerva u krevetu (u određenim segmentima) ali jebeno ju je palila igra da se totalno provokativno obuče, našminka i onda mi pokuca na vrata kao da je kurva na poziv i da je shodno tome tretiram i tako joj se obračam.

A mnogo durgih pa..., hm-kujo, kučko, droljice, kurvice, sad ću te ševiti, pljugaj kurvo... a one polude
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:38   #67
Quote:
dirtytalker kaže:
A ja sam primjetio da na ovom forumu zene sve kontriraju To internetsko kontriranje je pandan zenskom RL neckanju
naravno, jako mi je bitno da baš tebi kontriram, dirtytalkeru
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:38   #68
Quote:
Legion kaže:
pali bome mnoge...
Jedna je onak... bila poprilična konzerva u krevetu (u određenim segmentima) ali jebeno ju je palila igra da se totalno provokativno obuče, našminka i onda mi pokuca na vrata kao da je kurva na poziv i da je shodno tome tretiram i tako joj se obračam.

A mnogo durgih pa..., hm-kujo, kučko, droljice, kurvice, sad ću te ševiti, pljugaj kurvo... a one polude
Moja su iskustva takva, da do sada, samo jednu moju curu nije palio dirty talk (tako je govorila, napocetku), ali nakon nekog vremena, ona je sama pocela pricati bezobrazluke u seksu I to kad popije A napije se od case vina
dirtytalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:41   #69
volim. to je sve sto cu reci.
 
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:41   #70
Quote:
tash@ kaže:
naravno, jako mi je bitno da baš tebi kontriram, dirtytalkeru
Pa to je zenska priroda da stalno kontriraju, da se neckaju... Tako rade i one zenke u prirodi
Jel znas, da nakon sto se nosorogici (valjda postoji ta rijeci, ako postoji rijec zrakomlat svidi neki nosorog , ona pola sata bjezi od njega a on trci za njom A znas zasto? To joj je dokaz da je dovoljno zdrav, jak...da bi sa njim imala potomstvo
Tako i zene...stalno hoce neke dokaze od muskarca, a to postizu stalnim neckanjem, kontriranjem..
Ja svaki dan u nesto ubjedjujem curu, i ta njena nenormalnost mi je postala normalna
dirtytalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:47   #71
Quote:
dirtytalker kaže:
Jel znas, da nakon sto se nosorogici (valjda postoji ta rijeci, ako postoji rijec zrakomlat svidi neki nosorog , ona pola sata bjezi od njega A znas zasto? To joj je dokaz da je dovoljno zdrav, jak...da bi sa njim imala potomstvo
jebeš nosoroga koji ne može bar dva sata u komadu trčat za ženkom

slažem se da se žene često nećkaju ali ne slažem se da volim dirty talk
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:01   #72
Quote:
tash@ kaže:
jebeš nosoroga koji ne može bar dva sata u komadu trčat za ženkom

slažem se da se žene često nećkaju ali ne slažem se da volim dirty talk
A sta ti onda volis, osim novca? Ono, kao zenka nosoroga, da muskarac pola sata (ili dva sata) trci za tobom?
dirtytalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:07   #73
Quote:
dirtytalker kaže:
A sta ti onda volis, osim novca? Ono, kao zenka nosoroga, da muskarac pola sata (ili dva sata) trci za tobom?
osim novca volim samouvjerene muškiće poput tebe
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:08   #74
Quote:
dirtytalker kaže:
mozda zbog toga, sto njima seks dolazi iz glave,

tako nekako bih i ja to rekla.
sex je sex i tada nismo vase zene-majke, nismo male curice nego smo vase kurve i zelimo da nas tako tretirate. zelimo dirty talk. i jos svasta povrh toga... oprez, zavrsetkom sexa, preuzimamo novu ulogu... na vama je da dobro procijenite situaciju jer bude prilicno glupo kad smo u moodu za vodenje ljubavi a vi opalite po prostotama..naravno,uvijek ce biti onih koje se krizaju nad tim ali ipak d.t. prolazi kod vecine, dapace, pozeljan je.
__________________
“If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now.”
ne znam ni sama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:17   #75
Quote:
enigma kaže:
volim. to je sve sto cu reci.
pa daj detalje ne budi takva...šta voliš, šta voliš ?
PureEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:20   #76
Quote:
tash@ kaže:
osim novca volim samouvjerene muškiće poput tebe
I jos kad imaju curu, idealni su, jer bi ti to bio dokaz da si bolja od nje
Ali jebiga, vuk ne mijenja cud, tako, da ako bih varao nju, radio bih to isto i tebi
dirtytalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:20   #77
Quote:
PureEvil kaže:
pa daj detalje ne budi takva...šta voliš, šta voliš ?
o jel bi volio znati...to prepustam tebi na mastu
 
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:23   #78
Pa jeste...zenama dolazi sex iz glave, jer zenu prakticki vise napaljuje sama situacija, atmosfera...u kojoj se odigrava sex, a ne toliko sam cin sexa.
Muskarcima je sex prakticki nagonska stvar. Kao disanje, zatvaranje i otvaranja kapaka...
dirtytalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:26   #79
Quote:
dirtytalker kaže:
Pa jeste...zenama dolazi sex iz glave, jer zenu prakticki vise napaljuje sama situacija, atmosfera...u kojoj se odigrava sex, a ne toliko sam cin sexa.
Muskarcima je sex prakticki nagonska stvar. Kao disanje, zatvaranje i otvaranja kapaka...

izvrstan,5!
__________________
“If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now.”
ne znam ni sama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:41   #80
ovako, svaka zena zeli tijekom sexa manipulirati, jer sam kada vidi da ste vi ludi i napaljeni (a sve to radi nje) odmah i ona poludi. to je u jednim situacijama, a u drugim situacijama zeli da vi dominirate i da vi preuzmete inicijativu, da imate kontrolu nad njom, a ona da se jednostavno prepusti! daje vam cijelu sebe! u takvim situacijama volimo cuti neke d.t., jer ako ja fakat zelim da ti dominiras i preuzemes kontrolu, a ja sam "nemocna", e pa onda hocu da mi kazes da ces me sada jebati, a isto tako, mozda jos i vise napaljuje kada me pita da li hocu da me jebe i kada odgovaras potvrdno... vec sada sam luda
ali dragi decki, svakako nemojte prec granicu, npr. rijecima kurvetino, droljo razjebana i slicno
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger