Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 01:49   #881
O da, razumije itekako
Po tom pitanju se uopće nije bilo teško složiti
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 07:19   #882
Na ovoj tebi bi trebalo zapravo zabranit bilo kakvo opisivanje i štajaznam, nego jednostavno svatko bi trebao reć samo po jednu rečenicu ili riječ što mu je dobro od dirty talka, kao primjer.

Recimo, "Hoćeš da ti svršim po faci?"
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:30   #883
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
ne pale me nazivi životinja, ali kurvo, kurvice, droljo, droljice - DA.
Mislila sam da ja jedina ovo volim, gdje god citam o ovome zene se masovno zgrazavaju na ove izraze u krevetu. Pomislih da sam malo cudna.
urmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:17   #884
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Na ovoj tebi bi trebalo zapravo zabranit bilo kakvo opisivanje i štajaznam, nego jednostavno svatko bi trebao reć samo po jednu rečenicu ili riječ što mu je dobro od dirty talka, kao primjer.

Recimo, "Hoćeš da ti svršim po faci?"
Ja mislim da bolje: "Svrši mi po faci!"

hahahahhah
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:43   #885
Ili okreči me


anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:45   #886
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Ili okreči me


molujem
malterisem
fugujem
kako sam dirty
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:51   #887
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
molujem
malterisem
fugujem
kako sam dirty



Kako ide ona pjesma?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:53   #888
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post



Kako ide ona pjesma?
koja
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:59   #889
Zidam kucu trokatnicu, ali ljubim i zenicu
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 11:04   #890
Eeee ta, ta
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 11:05   #891
Totalno sexy
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:28   #892
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Ja mislim da bolje: "Svrši mi po faci!"

hahahahhah
Ovisi tko kaže.
Tvoja rečenica je svakako bolja!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 17:37   #893
Pročitao sam svih 45 stranica ove teme i još jedne slične starije skoro toliko....zaključak nakon svega je da je tu bilo više nepotrebnog trkeljanja nego konkretnog navođenja primjera dirty talka.

Imam oko 20 godina seksualnog staža i tek nedavno sam otkrio koliko me dirty talk zapravo napaljuje...zato sam se bacio na ludi podvig čitanja ovakvih tema u cijelosti u potrazi za inspiracijom.

Našao sam par dobrih primjera, ali većina teksta u ovoj temi svodi se na beskorisna raspravljanja.

S obzirom da je tema mrtva već godinu dana, pretpostavljam da forum nije još zamro pa evo da probam dići ovu raspravu ponovno...ali probajte se javljat s konkretnim primjerima dirty talka koji pali za vas, nije potrebno preko toga raspravljati tko koga kako ni zašto.

Evo recimo standardni izrazi poput primi ga kujo, pičko, želiš moj tvrd kurac i sl. kod mene pogađaju pravu notu. Ali često imam osjećaj da u hrvatskom jeziku teško mogu pronaći prave riječi koje pale....u engleskom mi sve to nekak zvuči puno prirodnije, svestranije...

...i ono što me najviše muči, još nigdje nisam pročitao odgovarajući izraz za spermu....ono "sperma" zvuči tak frigidno i klinički da odma bude totalni turn-off...Recimo engleski "cum" zvuči tako sočno i toplo kao što je i sama stvar koju opisuje hehe ...da joj kažem da mi proguta spermu....jednostavno zvuči katastrofa

Pa eto....molim konkretne primjere koje vi koristite i koji vas pošteno pale....i ako imate nešto da zamjeni "spermu" a da bude na hrvatskom...i samo molim nemojte mi milozvučne mačkice, ribice, školjkice i piše jer to nikak nije dirty talk.
taXist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 18:32   #894
Ja sam u braku pa me pali npr.kad kaze konkretno sto hoce za rucak, a ne da moram pogađati, pa kad kaze opeglo sam ves, ocistio cijeli stan, sutra ja cuvam djecu ti odi s curama na cugu.
Na ovo dozivim visestruki orgazam.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 18:58   #895
Quote:
taXist kaže: Pogledaj post
zaključak nakon svega je da je tu bilo više nepotrebnog trkeljanja nego konkretnog navođenja primjera dirty talka.
Nemaš dovoljno love za nazvati neku koja se bavi s time?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 19:05   #896
Quote:
taXist kaže: Pogledaj post
Pročitao sam svih 45 stranica ove teme i još jedne slične starije skoro toliko....zaključak nakon svega je da je tu bilo više nepotrebnog trkeljanja nego konkretnog navođenja primjera dirty talka.

Imam oko 20 godina seksualnog staža i tek nedavno sam otkrio koliko me dirty talk zapravo napaljuje...zato sam se bacio na ludi podvig čitanja ovakvih tema u cijelosti u potrazi za inspiracijom.

Našao sam par dobrih primjera, ali većina teksta u ovoj temi svodi se na beskorisna raspravljanja.

S obzirom da je tema mrtva već godinu dana, pretpostavljam da forum nije još zamro pa evo da probam dići ovu raspravu ponovno...ali probajte se javljat s konkretnim primjerima dirty talka koji pali za vas, nije potrebno preko toga raspravljati tko koga kako ni zašto.

Evo recimo standardni izrazi poput primi ga kujo, pičko, želiš moj tvrd kurac i sl. kod mene pogađaju pravu notu. Ali često imam osjećaj da u hrvatskom jeziku teško mogu pronaći prave riječi koje pale....u engleskom mi sve to nekak zvuči puno prirodnije, svestranije...

...i ono što me najviše muči, još nigdje nisam pročitao odgovarajući izraz za spermu....ono "sperma" zvuči tak frigidno i klinički da odma bude totalni turn-off...Recimo engleski "cum" zvuči tako sočno i toplo kao što je i sama stvar koju opisuje hehe ...da joj kažem da mi proguta spermu....jednostavno zvuči katastrofa

Pa eto....molim konkretne primjere koje vi koristite i koji vas pošteno pale....i ako imate nešto da zamjeni "spermu" a da bude na hrvatskom...i samo molim nemojte mi milozvučne mačkice, ribice, školjkice i piše jer to nikak nije dirty talk.
A da joj kazes da ti proguta punjetu?
RougeMatte is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 19:17   #897
Quote:
taXist kaže: Pogledaj post
Pročitao sam svih 45 stranica ove teme i još jedne slične starije skoro toliko....zaključak nakon svega je da je tu bilo više nepotrebnog trkeljanja nego konkretnog navođenja primjera dirty talka.

Imam oko 20 godina seksualnog staža i tek nedavno sam otkrio koliko me dirty talk zapravo napaljuje...zato sam se bacio na ludi podvig čitanja ovakvih tema u cijelosti u potrazi za inspiracijom.

Našao sam par dobrih primjera, ali većina teksta u ovoj temi svodi se na beskorisna raspravljanja.

S obzirom da je tema mrtva već godinu dana, pretpostavljam da forum nije još zamro pa evo da probam dići ovu raspravu ponovno...ali probajte se javljat s konkretnim primjerima dirty talka koji pali za vas, nije potrebno preko toga raspravljati tko koga kako ni zašto.

Evo recimo standardni izrazi poput primi ga kujo, pičko, želiš moj tvrd kurac i sl. kod mene pogađaju pravu notu. Ali često imam osjećaj da u hrvatskom jeziku teško mogu pronaći prave riječi koje pale....u engleskom mi sve to nekak zvuči puno prirodnije, svestranije...

...i ono što me najviše muči, još nigdje nisam pročitao odgovarajući izraz za spermu....ono "sperma" zvuči tak frigidno i klinički da odma bude totalni turn-off...Recimo engleski "cum" zvuči tako sočno i toplo kao što je i sama stvar koju opisuje hehe ...da joj kažem da mi proguta spermu....jednostavno zvuči katastrofa

Pa eto....molim konkretne primjere koje vi koristite i koji vas pošteno pale....i ako imate nešto da zamjeni "spermu" a da bude na hrvatskom...i samo molim nemojte mi milozvučne mačkice, ribice, školjkice i piše jer to nikak nije dirty talk.
Sjeme?
“Kujo mala, sad ces progutati svo moje sjeme”.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 20:17   #898
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Sjeme?
“Kujo mala, sad ces progutati svo moje sjeme”.
Ajde "sjeme" bi mozda bila dostatna zamjena za spermu, u nedostatku nečeg boljeg...al još uvijek sjeme mi zvuči onak....ne znam..kao da sam biljka

Preostalih nekoliko neozbiljnih postova iznad necu ni komentirat...svi tu nesto kao da glume da se zajebavaju a ne da jebu kak treba.

Quote:
RougeMatte kaže: Pogledaj post
A da joj kazes da ti proguta punjetu?
Pojma nemam šta je to
taXist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 20:25   #899
Quote:
taXist kaže: Pogledaj post
Ajde "sjeme" bi mozda bila dostatna zamjena za spermu, u nedostatku nečeg boljeg...al još uvijek sjeme mi zvuči onak....ne znam..kao da sam biljka

Preostalih nekoliko neozbiljnih postova iznad necu ni komentirat...svi tu nesto kao da glume da se zajebavaju a ne da jebu kak treba.



Pojma nemam šta je to
Normalno da se tu niko ne jebe.
Zato dolazimo tu i u bunilu nejebice dajemo nesuvisle savjete.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 21:03   #900
"Kujo, progutaj moj ejakulat!"
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger