Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 17:22   #1001
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Samo zbog ovoga ja ne bih ni pomislio da je nazovem, za mene bi bila na ignore. Na ulici je ne vidim, kad njoj nije bilo bitno da sačuva vezu, da pokaže da joj je stalo onda zašto se truditi oko takve...
Razumijem da je voliš i da bi joj se vratio ali mislim da bi tako samo sebe ponizio, do tebe je kako ćeš.
Na kraju se nisam javio a u medjuvremenu sam saznao da hoda s nekim razvedenim likom. NEK joj je sa srećom, on će joj valjda ispuniti sve želje koje želi. Iako sam je volio kao nikoga nisam se želio ponižavati.

Mada mi neki dan reče najbolji prijatelj jer je bila s njim na kavi da je pitala za mene gdje sam sto sam Itd...

Zašto se nisam javio? Najviše iz samopoštovanja prema samome sebi. Dali sam pogriješio ili ne neznan, ali tako sam odlučio. Sto će biti u budućnosti ne znam ali sada je tako... Tražim novu sreću i osjećam se dosta dobro.
Ronnie_R9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 06:52   #1002
Razveli su se prije 7 godina,svako zivio svoj zivot.Sada su se slucajno opet nasli na istom mjestu,vidjeli po prvi put nakon razvoda, i tako poceli komunicirati,i sada ona meni prica kako bi voljela opet poceti s njim,kako stalno misli na njega, a sudeci po njegovim porukama,i on djeluje zainteresovan za nju.Sta bi vi savjetovali za ovu vezu? oboje su 30+ i smatram da je moguce da opet pokusaju jer je proslo dovoljno vremena i posto nisu imali nikakav kontakt do sad(on zivi u americi,a ona je sad u njemackoj).Oboje su slobodni logicno prijateljica je imala duzu vezu a on ne znam,ali znam da se nije zenio nakon razvoda s njom
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:41   #1003
prijateljica je prekinula s deckom, kaze on da ne vidi zajednicku buducnost.
meni je razlog zvucao, kao sranje, ali ne mogu biti objektivna.
uglavnom, ona ga hoce nazad, on hoce par tjedana da prode.
sto vi mislite, ima li nade?
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:17   #1004
Nada je kurva 1950 !
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 22:15   #1005
Dobra večer, ljudi!

Evo da iznesem svoju verziju priče. Ovako, stanovnik sam najljepšeg otoka u Dalmaciji te sam ovo ljeto upoznao curu iz Rijeke koja mi se svidjela više nego ijedna cura na svijetu. Zatelebao sam se u nju i nisam znao gdje sam. I tako je to bilo uzajamno sve do prije 2 tjedna kad smo se posvađali zbog banalne stvari. Iskreno, već mi je i teško procijenit o čemu je bila riječ. Izvor problema je bio to što smo previše udaljeni, a ona je bila nestrpljiva i željela je mene kraj sebe, a ja sam se i bio spreman uskoro preselit k njoj da joj budem blizu. Jednostavno me nezrelo odbila od sebe i rekla da ne želi prolazit kroz takve stvari s drugom osobom, a na početku je rekla da je spremna čekat me jer da sam ja ipak nešto drugačije od onog što je s drugim dečkima do tad imala. Ja sam i sad jebeno zaljubljen u nju bez obzira što je ona inicirala prekid. Pokušao sam popričat s njom, ali je hladna prema meni. Blokirala mi je broj mobitela, ali me ipak zvala jučer navečer, a ja nisam vidio poziv jer sam bio na treningu. Nakon toga sam je zvao, ali izgleda da sam ponovno blokiran. Ja to, da budem iskren, ništa ne kužim i nisam zapravo siguran bih li uopće i odgovorio na poziv budući da sam poprilično siguran da stvari između nas ne bi se vratile na staro. Osjećam se u banani, ne želim obrisat njen broj, a znam da moram. Ima tko kakav koristan savjet koji bi mi pomogao jer stvarno ne želim odustat od nje.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 23:46   #1006
Koliko ima godina ona, koliko Ti?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 02:35   #1007
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
Dobra večer, ljudi!

Evo da iznesem svoju verziju priče. Ovako, stanovnik sam najljepšeg otoka u Dalmaciji te sam ovo ljeto upoznao curu iz Rijeke koja mi se svidjela više nego ijedna cura na svijetu. Zatelebao sam se u nju i nisam znao gdje sam. I tako je to bilo uzajamno sve do prije 2 tjedna kad smo se posvađali zbog banalne stvari. Iskreno, već mi je i teško procijenit o čemu je bila riječ. Izvor problema je bio to što smo previše udaljeni, a ona je bila nestrpljiva i željela je mene kraj sebe, a ja sam se i bio spreman uskoro preselit k njoj da joj budem blizu. Jednostavno me nezrelo odbila od sebe i rekla da ne želi prolazit kroz takve stvari s drugom osobom, a na početku je rekla da je spremna čekat me jer da sam ja ipak nešto drugačije od onog što je s drugim dečkima do tad imala. Ja sam i sad jebeno zaljubljen u nju bez obzira što je ona inicirala prekid. Pokušao sam popričat s njom, ali je hladna prema meni. Blokirala mi je broj mobitela, ali me ipak zvala jučer navečer, a ja nisam vidio poziv jer sam bio na treningu. Nakon toga sam je zvao, ali izgleda da sam ponovno blokiran. Ja to, da budem iskren, ništa ne kužim i nisam zapravo siguran bih li uopće i odgovorio na poziv budući da sam poprilično siguran da stvari između nas ne bi se vratile na staro. Osjećam se u banani, ne želim obrisat njen broj, a znam da moram. Ima tko kakav koristan savjet koji bi mi pomogao jer stvarno ne želim odustat od nje.
odustani od nje
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:25   #1008
Ljeto je zavrsilo prije dvadesetak dana sto znaci da je vasa veza stara maksimalno 3,5 mjeseca.
Vjerojatno si je nasla drugoga da joj upotpuni jesen.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:29   #1009
Znam da će bit i drugih cura u mome životu jer imam 18 godina. Ona je 10 mjeseci mlađa od mene. Premlad sam zapravo i nema razloga za očajavanjem i razmišljanjem na način da mi je sad cijeli život upropašten. Nemojte mi samo govorit kako je glupo od mene šta iznosim svoje razmišljanje o njoj budući da sam tek punoljetan. Znam sve to, ali opet imam potrebu iznijet iz sebe sve šta osjećam. Ovako, ona je preprezgodna cura, jednostavna je, pametna, a naši stavovi o većini stvari se podudaraju. Kad sam radio sezonu ovo ljeto u hotelu, tad sam je upoznao jer je bila moja gošća. Smiješno malo, al šta se tu može. I sad nakon svega ovog skupa ja shvaćam da se neke stvari ne mogu vratit, al samo bih volio da ostanemo u kontaktu kao prijatelji. Već se javljala, možda se jednom ponovo javi, samo ne znam kako ću reagirat ako se to desi. Već mi je puna kapa svega. Bio sam spreman preć preko svega toga šta je napravila jer je nisam želio izgubit, a sad vidim da nema smisla više ništa. Bilo bi to samo forsiranje, a ne želim to. Hvala na savjetima, ekipa. Bilo bi vrijeme da poslušam neko iskusnije razmišljanje. Odustajem od nje. Samo je problem šta je ne mogu izbit iz glave. Svaki dan šetam, bavim se sportom kao i inače, al uvijek mi ona prođe mislima. Borim se sam sa sobom.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:34   #1010
Bili smo u vezi skoro 3 mjeseca i rekla mi je svašta, a ja budala povjerovao u to. Mislio da je drugačija barem ona od cura njezine dobi koje se oblače ko da su u bordelu. Samo mi je nejasno još to sve skupa. I da, ovo sam zaboravio spomenut. Kad sam bio u školi, primio sam 3 poziva od nje, a to je bilo prije tjedan dana. Javio se neki lik (znam po glasu da joj je to frend iz razreda) koji je tvrdio da je njen dečko, a šta znam da nije. Ja automatski poklopio poziv i nasmijao se lijepo njemu i njoj na slušalici. Koja je bila svrha toga? Ona ne može krenut dalje pa želi izazvat ljubomoru u meni? Ne kužim. Toliko je jednostavno, a toliko komplicirano. I da, deaktivirao sam sve moguće društvene mreže tako da se ne mogu namamit da zavirim na njene profile...
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:37   #1011
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
Bili smo u vezi skoro 3 mjeseca i rekla mi je svašta, a ja budala povjerovao u to. Mislio da je drugačija barem ona od cura njezine dobi koje se oblače ko da su u bordelu. Samo mi je nejasno još to sve skupa. I da, ovo sam zaboravio spomenut. Kad sam bio u školi, primio sam 3 poziva od nje, a to je bilo prije tjedan dana. Javio se neki lik (znam po glasu da joj je to frend iz razreda) koji je tvrdio da je njen dečko, a šta znam da nije. Ja automatski poklopio poziv i nasmijao se lijepo njemu i njoj na slušalici. Koja je bila svrha toga? Ona ne može krenut dalje pa želi izazvat ljubomoru u meni? Ne kužim. Toliko je jednostavno, a toliko komplicirano. I da, deaktivirao sam sve moguće društvene mreže tako da se ne mogu namamit da zavirim na njene profile...
Dolje na teensima ce te bolje razumijeti od nas ovdje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:45   #1012
Hahahaha, kolega, znam da hoće. Mogu ti reć da ne žalim i da je to skroz jedno dobro iskustvo iz kojeg sam neke stvari prokužio. Ne pišem već ništa, dosta mi je. Samo mi preporuči ima li svrhe javit se ako me kontaktira jednom u budućnosti?
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:59   #1013
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
Hahahaha, kolega, znam da hoće. Mogu ti reć da ne žalim i da je to skroz jedno dobro iskustvo iz kojeg sam neke stvari prokužio. Ne pišem već ništa, dosta mi je. Samo mi preporuči ima li svrhe javit se ako me kontaktira jednom u budućnosti?
I kaj kad ti se javi?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:02   #1014
A ne znam. Valjda da ostanemo u kontaktu i da budemo prijatelji. A kasnije možda, jer znam neke njezine planove o preseljenju iz rodnog grada, poklopi se da budemo zajedno pa krenemo ispočetka. A? Ili baš nema smisla to šta govorim?
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:08   #1015
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
A ne znam. Valjda da ostanemo u kontaktu i da budemo prijatelji. A kasnije možda, jer znam neke njezine planove o preseljenju iz rodnog grada, poklopi se da budemo zajedno pa krenemo ispočetka. A? Ili baš nema smisla to šta govorim?
Jos si mlad, slobodno ucis na svojim greskama.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:16   #1016
Smile

Znam, Flat. Hvala na savjetu. Ja samo zapravo želim iz odnosa s drugim ljudima izvuć ono najbolje. Jer bez obzira šta je ona prekinula priču sa mnom, ja i dalje ne mijenjam mišljenje o njoj. Nemam joj potrebu reć da je ovakva i onakva u ljutnji kad to ne mislim...tj. nije mi cilj povrijedit suprotnu stranu... A ako sam joj se svidio jedanput, vjerojatno bih joj je svidio i drugi put kad bi se stvari poklopile. Ali zasad puštam sve kako jest. Neću forsirat. Neka bude kako mora bit. Tebi još jednom hvala! Pozz!
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:29   #1017
bivši su s razlogom bivši i nema nikakve potrebe za mrcvarenjem odnosa koji je već jedan put umro. većina ljudi se vrati bivšima nakon nekog vremena, ako ne nađu nikog novog, pa se onda s nostalgijom sjećaju starih dobrih dana. meni je to bezveze jer opet će se s vremenom javit isti problemi. Ajde dobro, ostavljam mogućnost da su tada neke vanjske objektivne okolnosti bile protiv veze, pa ih više nema i onda nema prepreka da se vratite. to je ok. ali ako su bili neki unutarnji problemi u vezi, bit će opet isti. i čemu onda to sve. zapravo u drugom pokušaju, vjerojatno ste osjetljiviji i problemi koji su prvi put uništili vezu, sada postaju još potenciraniji. samo mučenje...
clean cut i bye bye je, po mom skromnom mišljenju, najbolja opcija.
Papa Emeritus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:04   #1018
Slažem se s tobom u svemu šta si napisao, ali isto tako smatram da svaka osoba treba moć dobit drugu priliku osim ako nije riječ o npr. prevarama, laganju ili nekom drugom obliku koji jasno daje do znanja da toj osobi nije bilo stalo do tebe. Ali ako je bilo riječ o nekoj bezazlenoj svađi koja je zbog vanjskih čimbenika (problemi u obitelji i stres) prikazana većom nego šta zapravo jest, onda zašto ne tražit drugu šansu? Možda se kasnije stvari poklope i dođe do promjene u razmišljanju. Bivši ne moraju nužno ostat bivši. A i opcija prijateljstva u takvim slučajevima ne mora bit uzaludna...
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:41   #1019
Kaže netko: bivši su s razlogom bivši. U većini slučajeva. No, ljudi vremenom rastu, ponekad nadrastu ono što ih je odvojilo, zato postoje parovi koji su se razdvojili i kasnije opet našli.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:50   #1020
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Kaže netko: bivši su s razlogom bivši. U većini slučajeva. No, ljudi vremenom rastu, ponekad nadrastu ono što ih je odvojilo, zato postoje parovi koji su se razdvojili i kasnije opet našli.
Osobno, nisam od oprosta.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger