Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 16:36   #2301
Cula sam i za tu keratin da je dobra ali je nije bilo kad sam bila zadnji put u Srbiji. Javi bas kakva ti je, da li da je stavljam na popis za slj.put ili ne.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 14:27   #2302
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Djevojke, imate u Offertissimi (ako vam nije ispod časti kupovati tamo (a stvarno vam ne bi trebalo biti)) maske za kosu "Glenova" od 500 ml za 11 kn. Ima ih sa kokosovim uljem, avokadovim, aloe verom, voćnih... ja sam onak bezveze, ne očekujući ništa posebno uzela onu s kokosovim uljem. Miris maske je ful coconutty. Ono što me neočekivano oduševilo s ovom maskom je to koliko je zapravo dobra. Gusta je, dobro hidratizira, kosa je nakon pranja sjajna (baš kao da si držao kokosovo ulje na kosi), oporavljena, meka, i miris kokosa na kosi se zadržava danima. Ne sadrži parabene, što je isto plus. Drži se standardnih 5 minuta (tako piše). Pošto je tako veliko pakiranje i gusta tekstura, vjerujem da će potrajati dugo, a cijena od 11 kn je fakat bagatela. Inače ne kupujem ništa od kozmetike u Offertissimi (ni za tijelo, lice, kosu, šminku), ali očito se isplati ponekad riskirati.
Uvijek sam bila skeptična prema takvoj ''žnj'' kozmetici ali sad me jako zanima.

Jel to ova možda?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 19:27   #2303
Cure koje koriste Moroccanoil, bi li za suhu kosu preporučile ovu masku ili bolje ulje? Ili pak neki treći proizvod?

I kako nanosite hladno prešano ulje makadamije?

Naime, često se feniram kod frizerke (2x tjedno) i onda kad je sama doma operem, vidim da su mi vrhovi dosta suši nego inače pa je želim nahraniti mimo tretmana kod nje.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 22.05.2017. at 19:40.
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:35   #2304
Ako baš želiš Morocan oil, onda bih preporucila tu masku koju si navela, dobar izbor Ulje ti nije za to..
Odlična ti je i intenzivna maska od Tony and Guya, ona u bijeloj kutiji
RenciVelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 15:56   #2305
Quote:
Little lioness kaže: Pogledaj post
Crna Gliss kur
potpis, meni jos uvijek najbolja
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 13:24   #2306
Quote:
guštan kaže: Pogledaj post
Znaci, ova maska je top! nekih 60kn, traje puuno i kolicina je izdasna. fina, masna, decentnog mirisa, za suhe/kovrcave kose izvrsna. tople preporuke! ima u mulleru i dm-u, i valjda svim drogerijama

Potpis
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:43   #2307
U Mülleru vise nema za uzeti (bar u Rijeci) L'oréal everrich maske za kosu no ista od toga!Zasto je to tako?Bas sam se navukla na ovu masku i super mi je bila..sad imaju neku Botanicals liniju..a posto mi je maska pri kraju uzela sam masku za suhu kosu sa cvijetom safranike..probao netko?..

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 22:08   #2308
Nakon dobrih 5 godina isprobavanja raznoraznih maski za kosu napokon sam pronašla HG. Kosa mi je tanka otpada i pronaci masku koja hrani kosu a ne spusti ju niti zamasti bila je nemoguća misija.. Sve dok nisam isprobala kerastase nutritive masquintense fine i to je to. Vrhovi su suhi ko barut i ova maska ih nahrani i drugi dan je efekt vidljiv kosa ne puca vise i lici na nesto napokon. Sve moje preporuke.
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:35   #2309
Je li koja probala Olea maske za kosu iz Konzuma?
Piše da sadrže makadamijino, ricinusovo te arganovo ulje (maska za suhu i oštećenu kosu).
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 09:00   #2310
Nikad nisam koristila maske za kosu, pa imajte razumijevanja ako postavim neko blesavo pitanje. Dakle, imam masnu kosu (perem je svaka 2 dana), prirodno ravna i bez nekog osobitog volumena. Postoji li ikakva maska koja može pripomoći takvoj kosi, tj. barem koliko-toliko pomoći u kontroli sebuma i dati joj malo života?
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 10:52   #2311
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Nikad nisam koristila maske za kosu, pa imajte razumijevanja ako postavim neko blesavo pitanje. Dakle, imam masnu kosu (perem je svaka 2 dana), prirodno ravna i bez nekog osobitog volumena. Postoji li ikakva maska koja može pripomoći takvoj kosi, tj. barem koliko-toliko pomoći u kontroli sebuma i dati joj malo života?
Ima L'oreal sad neku masku s glinom koja se stavlja na kosu prije pranja. Mislim da je to nešto namijenjeno masnoj kosi. Zelena teglica.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 12:15   #2312
tirkizna teglica

sto se tice maski, izbjegavaj silikone
ne u samponu, ne u regeneratoru
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 15:10   #2313
Dakle, tražim glinu, bježim od silikona. U šamponima ih ne koristim ni inače, ali uopće nisam razmišljala o njihovom djelovanju u maskama. Kao, i tako perem kosu nakon toga. Hvala, curke.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:13   #2314
John Frieda frizz ease wunder-kur. Najbolja maska ikad. Frendice takodjer probale na moju preporuku,i sad redovito kupuju. Jest da je 64 kn u Mulleru, al vrijedi.
Kosa tako mekana da ne vjerujes!
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:22   #2315
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
John Frieda frizz ease wunder-kur. Najbolja maska ikad. Frendice takodjer probale na moju preporuku,i sad redovito kupuju. Jest da je 64 kn u Mulleru, al vrijedi.
Kosa tako mekana da ne vjerujes!

Kakvu imaš kosu inače?

Donedavno sam koristila Loreal everrich iz mullera i sad je više nema nigdje za kupiti, a bila mi je najbolja maska ikad
Imam ravnu, gustu kosu, tamnosmeđu (gotovo crnu), nebojanu. Osim ove Loreal, dobra mi je bila i Schauma, u smeđem pakiranju, nemam pojma više kako se zvala
Ima netko kakvu preporuku?
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:27   #2316
Quote:
malavida19 kaže: Pogledaj post
Kakvu imaš kosu inače?

Donedavno sam koristila Loreal everrich iz mullera i sad je više nema nigdje za kupiti, a bila mi je najbolja maska ikad
Imam ravnu, gustu kosu, tamnosmeđu (gotovo crnu), nebojanu. Osim ove Loreal, dobra mi je bila i Schauma, u smeđem pakiranju, nemam pojma više kako se zvala
Ima netko kakvu preporuku?
Ja sam isto koristila tu masku od loreala i bas mi je bila odlicna!
Sad sam opet uzela od loreala al sa safranikom,isto za suhu kosu..one imam jos malo,cuvam ju

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 19:45   #2317
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Nikad nisam koristila maske za kosu, pa imajte razumijevanja ako postavim neko blesavo pitanje. Dakle, imam masnu kosu (perem je svaka 2 dana), prirodno ravna i bez nekog osobitog volumena. Postoji li ikakva maska koja može pripomoći takvoj kosi, tj. barem koliko-toliko pomoći u kontroli sebuma i dati joj malo života?
Ovakvu kosu imam i ja.
Znala sam ju oprati ujutro, i za par sati mi se vec sva objesi i pretvori u rezance.
Prije nekog vremena izbacila sam regeneratore i odusevila se. Kosa mi je bila punija, jaca i sa vise volumena. Odjednom sam mogla izdrzati i do 4 dana bez pranja.
To me toliko odusevilo da sam izbacila i sampone i sada vec mjesec ili malo vise, kosu perem mjesavinom zumanjka i zelatine, sa par kapi etericnog ulja da se ne osjeti miris jaja ako se uznojim.
Kosa mi je sada dobila na volumenu, o sjaju da i ne govorim, upola manje mi ispada bez obzira sto je jesen.
Navacer prije spavanja (vecer prije pranja kose)napravim masku od ricinusovog ulja i zumanjka i prespavam u tome. Tu masku je dovoljno drzati i sat vremena, ali ja sam ovako navikla.
Dvije godine sam se odlucivala bi li to probala ili ne, nije mi bilo pojmljivo da bi zumanjak mogao dobro oprati kosu, ali kosa je stvarno nevjerojatno cista i uredna, skida cak i to masno ulje.
Preporucam svima sa tankom i problematicnom kosom.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:30   #2318
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
To me toliko odusevilo da sam izbacila i sampone i sada vec mjesec ili malo vise, kosu perem mjesavinom zumanjka i zelatine, sa par kapi etericnog ulja da se ne osjeti miris jaja ako se uznojim.
možeš li malo pojasniti kako pereš kosu ovom mješavinom? koliko žumanjka a koliko želatine, jel u prahu želatina ili listići? koje eterično ulje je najbolje za vlasište i treba li držati na kosi?
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 20:26   #2319
Angry

Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
možeš li malo pojasniti kako pereš kosu ovom mješavinom? koliko žumanjka a koliko želatine, jel u prahu želatina ili listići? koje eterično ulje je najbolje za vlasište i treba li držati na kosi?
Sad sam vec doktorirala pa mogu napisati i malo.opsirnija iskustva.
Buduci da imam masnu kosu, pocela sam prati kosu tako upotrijebim cijelo jaje, sada vec dva jer mi je kosa porasla. Umutim jaje/a i stavim u tu smjesu 1 zlicicu crne kave i malo vode. Onako od oka dvije, tri velike zlice.
Smocim kosu i tek pred pranje stavim u tu smjesu pola vrecice zelatine u prahu. Kotistim podravkinu govedu zelatinu.
Ponekad napravim ovu smjesu sa jajima, kavom, mlijekom i limunom bez zelatine. Zelatina i nije toliko bitna, ona je samo plus u cijeloj prici. Tom smjesom istrljam vlasiste i kosu kao i normalnim samponom i ostavim minutu, dvije i isperem. Ne koristim regeneratore. Zbog njoh mi se kosa i mastila u roku od nekoliko sati.
I da, vecer prije pranja ili nekoliko sati prije pranja vrhove kose dobro nasaftam obicnom niveom ili soleom ili rosal family kremom. Kosa upije tu kremu bude predivna.
To sam i prije radila. Ova smjesa za pranje opere ostatke kreme i kosa nije masna. Opere i ricinusovo ulje pa mozes biti bez brige. Kosa ti je poslije sjajna i cista.
Kosa mi je sjajna, svi su na poslu primjetili promjenu.
Bojim je kanom u prahu, nju sam neki dan napravila na soku od cikle i dodala jaje i limun.
Nasla sam na internetu i bojanje kukuruznim skrobom (gustin) i ciklom ili drobljenim cvjetovima hibiskusa. To cu probati iduci tjedan.
Za sada nema sanse da se vratim kupovnim samponima i bojama. Nakon ove promjene u izgledu i kvaliteti kose, nema teorije.
Pitam se sto mi je bilo svih ovih godina...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:57   #2320
Bok cure.
Nedavno sam se farbala i stavljala na glavu onu masku iz vrecice kaj se dobije uz boju, za nanosenje odmah nakon farbanja . ( schwarzkopf boja)
Jel ima to ili nesto slicno za kupiti bez da kupujem cijelu boju? Pa to je nekaj divno, kosa mi je bila prelijepa nakon tog.
Freya April is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.