Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2005., 23:50   #41
e tam sem ti ja bil, sam josh prema severu, uz s-45 gore. vish rodjeni becanin a nigdar mi se ti heurigeni nisu svidjali. evo sad sretan kaj se konacno more popiti postena kava v Becu, otpral se club mocca kod secesije-nashmarkta!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 01:07   #42


AH MERAKA U VECERI RANE............
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 02:09   #43
Sta se dogadja u Vrancuskoj?
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 02:28   #44
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Sta se dogadja u Vrancuskoj?
Bit ce kao neka revolucija !
wogboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 02:31   #45
Nevezano sad za konkretne dogadjaje u Francuskoj, ali... bas sam neki dan razmisljala o ovim izborima u Americi i o akciji Oprah Winfrey.

Prvo o izborima: daklem meni se nijedan kandidat ne svidja. U hrvatskoj sam glasala za demokrate jer mi se njihova ideja politike svidja (nema veze sad sto su svi vise manje isti), ali tu Americi su demokrati totalna koma i nikad za njih ne bih glasala.

problem a
za kojeg politicara glasati kad je izbor shugav?!?!

Onda o Oprah:
Ona je, kao sto mnogi od vas znaju, silovana kao djevojcica i nedavno je uz pomoc FBI-a organizirala da se polove najveci pedofili u Americi i iz svojeg dzepa izdvaja 100.000$ po uhicenoj glavi. Sve to skupa je pokrenula zato sto joj je dosta da se pedofili pustaju na slobodu sa jamcevinom ili se otpuste iz zatvora nakon par mjeseci uz dobro vladanje. Pedofilija je bolest i takvi ljudi napadaju opet.

problem b
uloga politicara je da sluzi narodu, ali isti taj politicar uopce ne slusa narod. Svi kukaju i jadikuju da treba te pedofile zatvoriti na dozivotno ali procedura promjene zakona je toliko komlicirana da je to skoro nemoguce izvesti.


I onda se sve to skupa zove demokracija
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 02:36   #46
Re: Re: Re: Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
Tvrtko1995 kaže:
Ti seljacino, pazi sta pricas.

Kad sam ja putovao po svijetu, ti si jos srao u pelene.

Imas ti jos puno toga nauciti.

Kazes VIJETNAM. Pa, tko je srao i kenjao po Vietnamu prije dolaska Amerikanaca? Da li ti je poznato da je to bila FRANCUSKA KOLONIJA i da su se povukli ostavljajuci iza sebe divljacki gradjanski rat i da su UN trazile nacina da smire stanje, pa su MOLILI USA da interveniraju?

Nije. Ti znas samo proseravati svoju komunisticko birokratsku sracku.

Opanak ti je i u glavi i na nogama.

Nije mi samo jasno koji ti qurac radis u Californiji? Sigurno te je netko NATJERAO da tu zivis.

Ako ti se ne svidja, prti opanke i bjezi nazad na salaš.
Englezi su jebali stvar sa Vijetnamom, nisu trebali naoruzati zarobljene japance da odrze kolonijalne strukture dok se francuzi ne vrate. Jak oslobodilacki pokret je bio u citavoj zemlji.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 04:58   #47
Quote:
wogboy kaže:
Bit ce kao neka revolucija !
Kakva revolucija? Crnci privrcu i pale auta.... pa, jebote irud. To se svako malo desi u Americi.

From the Bronx, baby. The Bronx.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 06:17   #48
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Kakva revolucija? Crnci privrcu i pale auta.... pa, jebote irud. To se svako malo desi u Americi.

From the Bronx, baby. The Bronx.

Ma nee, po Tvrtku toga u Americi nema.
CroatiaTomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 08:37   #49
Quote:
CroatiaTomo kaže:
Ma nee, po Tvrtku toga u Americi nema.
Sveznajuci carapane, kad se to zadnji put desilo?

I koliko je trajalo?
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 08:41   #50
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
ADEX kaže:
Englezi su jebali stvar sa Vijetnamom, nisu trebali naoruzati zarobljene japance da odrze kolonijalne strukture dok se francuzi ne vrate. Jak oslobodilacki pokret je bio u citavoj zemlji.
I Englezi su dobili nedavno sto su trazili - turali su nos na sve strane akad je zapucalo kod kuce, onda je bila frka...

Znas kako su govorili za Bosnu - Barbari se ubijaju stoljecima, to se nas ne tice...

Eeeeeeeeeee, sad je ZAPLESALA MECKA I PRED NJIHOVU KUCU.

Joj meraka u VECERI RANE
kad se skupe braca pod...Monmartr
Pa uz Ilahije i Kaside
razvaljuju po metropolama....

Jebes BARBARE FRANCUZE - uvijek su bili barbari.
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 08:42   #51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
DrSigmundFreud kaže:


US Boys-i su išli malo u pljačku, nije ih se trebalo moliti
A sta se to imalo POPLJACKATI?

Drobis bez veze.
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 08:50   #52
"What do you expect from a culture and a nation that exerted more of its national will fighting against Disney World and Big Macs than against the Nazis?"
- Dennis Miller

A-ha-haaaaaaaaaaaa
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 09:13   #53
Cinjenica je da je od svih zemalja zapadnog svijeta SAD zemlja s najvise sirotinje. To je realnost. Nisam to ja izmislio, nego statistike govore tako. Valjda jer ljudi tamo vole biti siromasni i to je njihov izbor.

Isto tako, cinjenica je da oni malobrojni sto u SAD-u zive zaista dobro, oni se furaju na Europljane; voze njemacke automobile, nose svicarske satove, nose talijansku odjecu, kuce opremaju talijanskim namjestajem, piju francuska vina, izlaze u talijanske i francuske restorane, itd. To si tamo mogu priustiti zaista rijetki.

A ono najgore sto se valjda Europi moze desiti je to da pocme sliciti na SAD, da postane jos veci jaz izmedju bogatih i siromasnih, odnosno da u socijalnom smislu evoluira na dolje.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 09:54   #54
Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
Tvrtko1995 kaže:
ODUSEVLJEN SAM!

Svaka cast!

Konacno netko da pokaze napuhanim Francuzima da je dosta njihove napuhane imperijalisticke propagande.

Sve ono sto su sijali po cijelom svijetu: njihova podrska Juznom Vijetnamu, pa onda povlacenje i sranja, koje je kasnije Amerika na trazenje UN-a pokusala smiriti, njihova Africka muljaza u Alziru, Kongu, Ruandi, Zapadnoj Africi.....Kenjaza u Libanonu... Miteranov tajni let u Sarajevo 1993 da spasi Srbe od Americkog bombardiranja....Sve se to vraca u SRCE NEMANI.
Isuse, koja si ti primitivčina,.........
d
tridi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 11:38   #55
Gatto ne seri majke ti.......
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 11:39   #56
Cekaj kad ti pocnu islamski fundamentalisti paliti aute po Italiji pa cemo razgovarati.
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 11:40   #57
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Sta se dogadja u Vrancuskoj?
sta se deshava od 2000

samo se svi prave "glupi".....kao, ako zatvorim oci i ne vidim, ni ne deshava se...bude to netko drugi sredio.....
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 12:08   #58
Tvrtko, redovno pratim 'dijasporu' i obicno prelazim preko tvojih postova jer sam se navikao da od tebe pametne komentare ne ocekujem. Ali, stvarno, prelazis svaku mjeru.

Postovi su ti GLUPI, ZLI, AROGANTI i sto je najiritantnije bez ikakvog pokrica.
Iz svake recenice ti kulja primitivizam. Imas pogled na svijet kao pubertetlija. Prijetis, psujes, vrijedjas i omalovazavas. Tudje misljenje te opce ne zanima.
Promasio si poantu foruma. Ne njemu se vodi DIJALOG, ne monolog. Teme se RASPRAVLJAJU.
Pogled ti je uvjek jednostran i bez trunke zelje(ili mogucnosti) da shvatis 'drugu stranu'.

Nitko ti ne brani da imas misljenje o dogadjajima u Francuskoj. Samo, ti ga u biti nemas! To je poanta. Tvoji postovi su samo hushkacki, navijacki.

Ne znam sto se tebi desilo u zivotu da si tako zagrizao cemer. Mora da ti je jako tesko sto tako moras prolaziti kroz zivot.
minja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 12:22   #59
Quote:
happygoose kaže:
sta se deshava od 2000

samo se svi prave "glupi".....kao, ako zatvorim oci i ne vidim, ni ne deshava se...bude to netko drugi sredio.....
Bravo, macko. Konacno netko sa smislom za realnost.
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 13:30   #60
ja

sam cisto iznenadjen duzinom ovog "huliganstva"....gotovo 2 tjedna....shvatio bih 1-2 dana, ono dinamo izgubio od zvezde pa ajmo zapalit par automobila bg registracije(to je nekako normalno)

ovo traje i izgleda da je organizirano??????(mozda amerikanci koji su krivi za sve probleme u svijetu ), cudno je da francuska policija to ne moze ili nije mogla rijesiti u kracem periodu
vinlovci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.