Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2004., 10:26   #1
Nudistički kamp

Ima li mi koja dobra i upučena duša da mi preporuči dobar nudistički kamp u dalmaciji. Ako ih još uvijek ima......
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 11:33   #2
Ja znam za jedan na Hvaru, al nisam nikad bila tamo, samo sam prolazila masu puta kad sam isla na plazu. Sam znam da ima 2 zvjezdice, sta got to znacilo za kampove.
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 12:03   #3
Jel se možeš sjetit imena?
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 12:05   #4
Mozda FKK Vrboska. Plaza tam je MRAK
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 13:59   #5
Quote:
Indi kaže:
Mozda FKK Vrboska. Plaza tam je MRAK
THNX, nego kad kažeš da je mrak bi mi ju mogla malo bolje opisati. Dali odgovara klincima od 4 godine ili...
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 14:30   #6
Plaza je stjene ravne ko ploha i more cisto i predivno ima i suma okolo pa ko hoce se moze sakrit u hlad. Pogled na okolicu je fenomenalan. Ima mjesta gdje voda nije odmah duboka i moze se normalno ic sa klincima. Od tamo mozes ic na raznorazne izlete na druge otoke, ima scuba diving, jedrenje, sve zivo ima. 7 u 8 mjesec su naravno krcati turistima. Ja pretezno odem zadnji tjedan 8 i pocetak devetog. Otok Hvar je MRAK.
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 16:00   #7
Bio je nekakav nudistički kamp u Pirovcu pokraj Šibenika. Je li još tamo - nisam sigurna. Al' nazovi pa pitaj.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 00:22   #8
Evo ti link gdje možeš pronać sve što te zanima

http://www.cronatur.com/index.htm
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 11:34   #9
THNX
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 08:15   #10
hotel i auto -kamp MIRAN , Pirovac. Ja ljetujem već godinama u Pirovcu , a taj kamp je pet minuta od moga apartmana. koliko znam mnogo ljudi dolazi u njega i uvijek je gužva. ali najbolje je da ih nazoveš i informiraš se o svemu. hotel ima bazen koji mogu koristiti samo posjetitelji kampa i hotela , imaš dučančić odmah u sklopu kampa ( tamo mi idemo jer nam je najbliži ) , plaža je koliko znam betonska , ali mislim da imaš i šljunčani dio. more je jako čisto jer je pirovac u zaljevu pa nema puno brodova i onih koji zagađuju. ako te još što zanima , pitaj.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 08:28   #11
Talking

Quote:
hator kaže:
, imaš dučančić odmah u sklopu kampa ( tamo mi idemo jer nam je najbliži )
.....znaci kad odes u trgovinu ostanes bez gaca
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zozon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 09:13   #12
da objesim ih na vješalicu prije ulaska.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 09:45   #13
Quote:
Anteaa kaže:
Bio je nekakav nudistički kamp u Pirovcu pokraj Šibenika. Je li još tamo - nisam sigurna. Al' nazovi pa pitaj.
Bio nudisticki, ali vise nije
karlovacko3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 09:11   #14
Talking O nudizmu i nudistickim kampovima

ZA ili PROTIV????
Salvatore Gravano is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 16:09   #15
 
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 21:09   #16
Nudizam na nudistickim plazama,definitivno.
Ali ne kada se na normalnoj plazi,gdje se kupamo frendice,frendovi i ja pojavi 70-godisnji talijan nudistickih sklonosti.Takve odmah sutamo u guzicu,bez price.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 10:35   #17
Quote:
Carlos kaže:
Nudizam na nudistickim plazama,definitivno.
Ali ne kada se na normalnoj plazi,gdje se kupamo frendice,frendovi i ja pojavi 70-godisnji talijan nudistickih sklonosti.Takve odmah sutamo u guzicu,bez price.
na "normalnoj plaži"

ja, primjerice ne volim nudističke plaže.... i sunčam se gola na "normalnim plažama"....

i no way da će me netko spriječiti u tome
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 12:31   #18
ja mislim da lijepo postoje nudisticke plaze za nudiste i "normalne plaze" za ostale i eventualno toples, ipak je razlika u paru ciceka, i kad bas gledam neciji visuljak il macu pred nosom, a bas mi se i neda
jest da je slobodna zemlja, i jest da se ja mogu okrenut kao sto i ucinim, al neznam zakaj ak vec postoje nudisticke plaze za ljude koji se zele kupat i suncat goli, je potrebno potpuno gol paradirat pred ljudima kojima to mozda i nije toliki gust
ja volim biti toples na moru, al jedino ak okolo mene bas nema previse ljudi, il se maknem malo dalje, isto se ne spresetavam okolo, ne zato jer mislim da je to sramotno ili zbog kompleksa, vec iz nekakvog obzira prema drugim ljudima na plazi, ko to ne konta boze dragi, ne tvrdim da sma u pravu i da je tako ispravno al je moje misljenje
nudistima na nudistickim
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 14:39   #19
Quote:
Carlos kaže:
Nudizam na nudistickim plazama,definitivno.
Ali ne kada se na normalnoj plazi,gdje se kupamo frendice,frendovi i ja pojavi 70-godisnji talijan nudistickih sklonosti.Takve odmah sutamo u guzicu,bez price.
slažem se

joujou, može te bilo ko spriječit, a mislim da bi mogla ić i prekršajna prijava (nisam 100%sigurna)
valjda ima razloga zašto postoje nudističke plaže
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 15:22   #20
Quote:
joujou kaže:
na "normalnoj plaži"

ja, primjerice ne volim nudističke plaže.... i sunčam se gola na "normalnim plažama"....

i no way da će me netko spriječiti u tome
jeli te zanima,mozda,gdje se ja kupam? ako dobro izgledas uvijek si dobrodosla jedino se mozda sama pokupis nakon par glasnijih komentara
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.