Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2013., 18:36   #1021
vidim da se ovdje na kraju dosta spominje rad Stephena Kinga i to mi je drago, recimo osim njegovih filmova i It-a(gorespomenutog) može i The Devil Inside meni je bio dosta napet iako sam otporan, a idući na listi mi je definitivno The Mist
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 23:08   #1022
Kad sam bio klinjo rekao bi Klaun Ono, sad ne znam, bilo koji film u kojem su lutke. Jezim se lutaka.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 21:59   #1023
ja ne mogu gledati horore s malim curicama.. evo na zadnji 'Mama 'sam se skoro usrala

nije mi jasno kako zapravo to male djevojčice i odglume tako dobro.. joj
__________________
Kao djevojčica se smije.
Kao malo dijete se raduje.
youcouldbehappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 22:26   #1024
pet sematary prvi dio-najstrašniji od svih, kvalitetnije napravljen od ovih svih sadašnjih nazovimo horora!
__________________
*mama najljepše curice*
zvrck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 12:11   #1025
Quote:
youcouldbehappy kaže: Pogledaj post
ja ne mogu gledati horore s malim curicama.. evo na zadnji 'Mama 'sam se skoro usrala

nije mi jasno kako zapravo to male djevojčice i odglume tako dobro.. joj
A s dečkićima?
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 20:30   #1026
Case 39 !!!
fijesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 00:34   #1027
Najstrašniji horror svih vremena je ČAROBNJAK IZ OZA, kad god se sjetim one trojice tj. Limenog, Strašila i Lava sa malom Dorothy brrrr. Večeras ću opet imati noćne more!!!
Dam Vuk Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 22:38   #1028
Pozdrav moze preporuka nekih horrora od 2009-2014 koji su stvarno strasni da te natjeraju skocit iz stolice .
5-7 komada mi preporucite.
Hvala.
Nego da ovdje pitam,ako je itko gledao (mislim vjerujem da je jer je dosta poznat film) The texas chainsaw massacre gledao beggining i 2003 nastavak onaj sa onim Tomasom,nije mi jasno jeli on retardiran ? mucen od one obitelji ili oboje pa zato roka ljude motorkom,u filmu sam primjetio jednu scenu kada nema maske lik je totalka unisten kao da je spaljen,koji se njemu K desio,ako je netko shavtio bolje cak sam pogledao 2 puta film i nije mi jasno koji je njemu jeli lud ili nacuen da ubija.I jos netko ako zna sta se desi s njim na kraju kada ga ona zenska u 2003 nastavku ozljedi?,jeli umre ili.
Hvala svima.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 22:27   #1029
Moram priznati da me Silent Hill najviše uznemirio. Od onih što sam pogledao. Mogao bi krenuti s korejskim, čujem da su kvalitetni.
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 12:15   #1030
Crtani film Bubimir!!!
__________________
Leave me alone I know what I’m doing!
nicro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:23   #1031
Gogoljev Viy
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:56   #1032
Quote:
zvrck kaže: Pogledaj post
pet sematary prvi dio-najstrašniji od svih, kvalitetnije napravljen od ovih svih sadašnjih nazovimo horora!
Pet Sematary nije toliko strasan koliko je depresivan.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:26   #1033
Dok sam bio klinac Egzorcis i Strava u ulici brijestova...znači ono..smrznuo sam se od straha.

Sad kad sam stari konj ništa me više ne može toliko scimat.

E da...i nekakva japanska anima sa nekakvom mačkom na svemirskom brodu koja kolje sve živo. Nešto u stilu The Thinga ali je riječ o mačketini.
__________________
..onaj tko mačeve pretopi u plugove -za drugog će orat!..
p3ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 11:47   #1034
Quote:
p3ro kaže: Pogledaj post
Dok sam bio klinac Egzorcis i Strava u ulici brijestova...znači ono..smrznuo sam se od straha.

Sad kad sam stari konj ništa me više ne može toliko scimat.

E da...i nekakva japanska anima sa nekakvom mačkom na svemirskom brodu koja kolje sve živo. Nešto u stilu The Thinga ali je riječ o mačketini.
Jel ovo https://en.wikipedia.org/wiki/Lily_C.A.T. ?

Meni It definitivno + Egzorcist. Dodao bih i Freddya Kruegera i Pet sematary prvi dio. Sad me isto više ništa ne cima previše, ali uživam još uvijek gledati horore.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:54   #1035
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Isss da , to je to.
__________________
..onaj tko mačeve pretopi u plugove -za drugog će orat!..
p3ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:34   #1036
japanski : Ring, The Grudge i Audition

Ovaj prvi sam morao gledati po danu i svako toliko sam gledao preko leđa, a ovaj zadnji sam u jednoj sceni skočio u zrak koliko i "to što je bilo u sceni"

Holivud i Europa me više ne straše
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:56   #1037
Do sad su mi bilo kakav osjećaj straha izazvala dva naslova. Jedan je japanski anime: Higurashi no Naku Koro ni, također poznat po engleskom naslovu Higurashi - When They Cry, po naški Kad cvrčci zacvrče, što zvuči daleko manje impresivno, ali eto...

Drugi horor koji me je imalo zastrašio je Aliens Director's Cut (obična kino verzija ne, a prvi film pogotovo ne).

Možda sam ovo već negdje spominjao...
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:52   #1038
Shutter (2004) mi je poprilično scary bio, ali duhove volim nekako pa mi ipak nije bio toliko strašan kao što mi neki najobičniji triler može sjebat mozak, recimo Mothman s R. Gereom.
Trailere izbjegavam gledati inače, dojam o filmu je bolji i potpuniji.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 00:36   #1039
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Shutter (2004) mi je poprilično scary bio, ali duhove volim nekako pa mi ipak nije bio toliko strašan kao što mi neki najobičniji triler može sjebat mozak, recimo Mothman s R. Gereom.
Trailere izbjegavam gledati inače, dojam o filmu je bolji i potpuniji.
Shutter me iznenadio kolko je zapravo dobar film, kaj se tice scary neznam, ko klinca me preplasili filmovi ko Egzorcist ili House of 10 000 Corpses
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:30   #1040
The grudge(svi dijelovi s onom zenskom, japanci rade najopicenije horor filmove, ne moze se to mjeriti sa It i slicno) i Dead Silence s onom lutkom, ko nije gledao neka gleda pa ce vidit sta je horor, a ne Pet Semetary.
EarthExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.