Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2010., 04:20   #61
hehe... ja sam ga jednom vidio u Avenue Mall-u u ZG, i mogao sam ga istuć jer nije imao nikog uz sebe, al tad još nisam znao ko je to i kakvo je to trešersko đubre
e da ga danas sretnem, ma bacio bi ga tamo s 2. kata dolje, na glavu
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 11:44   #62
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
hehe... ja sam ga jednom vidio u Avenue Mall-u u ZG, i mogao sam ga istuć jer nije imao nikog uz sebe, al tad još nisam znao ko je to i kakvo je to trešersko đubre
e da ga danas sretnem, ma bacio bi ga tamo s 2. kata dolje, na glavu
Koji kurac?
Izmlatil bi ga samo zato jer je pussy?
Jadno bokte
__________________
Now Lisa was the perfect hostess... She planned a big surprise. She spread the cyanide in layers across her delicate mince pies and told her guests "A hint of almond makes the dullest cake seem nice." And they all died.
Übermensch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 11:54   #63
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
hehe... ja sam ga jednom vidio u Avenue Mall-u u ZG, i mogao sam ga istuć jer nije imao nikog uz sebe
Nije bio sam. 90 od 100 ljudi ga je promatralo jer on ima, jelte, karizmu. Zato paziti kod takvih stvari...karizma je zahebana stvar kada je imaš u tolikoj količini.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 12:04   #64
nije ni čudno da ljudi podivljaju kad bude gaj prajd kad godinu dana svakodnevno gledaš ovakve ljige u čovjeku se probudi instinkt za preživljavanjem i opstankom, pa mu dođe da ih sve potamani.
gorak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 15:57   #65
Quote:
gorak kaže: Pogledaj post
nije ni čudno da ljudi podivljaju kad bude gaj prajd kad godinu dana svakodnevno gledaš ovakve ljige u čovjeku se probudi instinkt za preživljavanjem i opstankom, pa mu dođe da ih sve potamani.
Ma modni micek je samo medijski klaun, kreiran da zabavi nas gladne kruha i igara.

Bilo bi pametnije da se taj instikt za preživljavanjem upali dok nam sraćkaju ovi fino začešljani uzorni građani u odijelima.
_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 20:09   #66
maloprije sam ga gleda u in magazinu na novoj TV ,izjavija je da mu je ove godine bilo najgore skijanje u životu ,jer ima previše hrvata ,pa fala bogu svi poznaju nakazu i normalno je da če mu dobacivat ,a u reportaži su govorili sve u ženskome rodu ono u stilu: i tako je naša mica pala na guzu ,mica je ovo ,mica ono ,nego bija je u istoj obleki ka' i lani ,valjda recesija
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 20:34   #67
a evo Mačića kada se davno, prije nego što je postao Mačak, pokušao natjecati u pevanju od nekom showu supertalent, ili sl...

sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 20:39   #68
Quote:
oilseal kaže: Pogledaj post
maloprije sam ga gleda u in magazinu na novoj TV ,izjavija je da mu je ove godine bilo najgore skijanje u životu ,jer ima previše hrvata ,pa fala bogu svi poznaju nakazu i normalno je da če mu dobacivat ,a u reportaži su govorili sve u ženskome rodu ono u stilu: i tako je naša mica pala na guzu ,mica je ovo ,mica ono ,nego bija je u istoj obleki ka' i lani ,valjda recesija
da, jako mu je teško, ali u tom najtežem životnom razdoblju on uspijeva ići dalje

Skijanje na Kronplatzu je moja najveća greška, moj poraz i razočaranje", pojadao nam se Grubnić. "Ali ne žalim jer je svaki moj poraz vrijedan kao pobjeda te uvijek nešto naučim i izađem pametniji pa mi se ista greška više nikad ne može ponoviti", rekao nam je Grubnić koji je strašno razočaran brojem naših sunarodnjaka koji su se odlučili zimovati baš na istom mjestu kao i on.
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 02:18   #69
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
a evo Mačića kada se davno, prije nego što je postao Mačak, pokušao natjecati u pevanju od nekom showu supertalent, ili sl...
http://i48.tinypic.com/2v3moh2.jpg
Izgleda kao član onih plavokosih klonova iz Kelly Family il' kako su se već zvali.
_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 05:23   #70
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
a evo Mačića kada se davno, prije nego što je postao Mačak, pokušao natjecati u pevanju od nekom showu supertalent, ili sl...

http://i48.tinypic.com/2v3moh2.jpg
Heliotrope is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 06:11   #71
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
The best izjava...

''Rođen sam s karizmom i imam karizmu. Kada uđem u prostoriju u kojoj je 100 ljudi, 90 će se okrenuti za mnom'', rekao je Marko.

http://dnevnik.hr/showbizz/zanimljiv...-karizmom.html

Skromnost je vrlina
Ma okrenuti će se svih sto! Ne viđa se svaki dan muškarac koji je ženskastiji, feminiziraniji od većine žena?!
tanki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 07:12   #72
Quote:
oilseal kaže: Pogledaj post
mogla bi i ova proč
http://www.javno.com/slike/slike_3/r...0723985033.jpg
on(a) i njegove (njene) dvi najbolje prijateljice prošle godine na skijanju
Primječujeli te ,da Dino B. ima istu obleku ka' i mačak ,ima bit da ga ova stilistica "ludo" voli
Koji bijednik, dvije godine zaredom ima isti ski stajling.
Heliotrope is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 10:25   #73
Quote:
ljutakopas kaže: Pogledaj post
A gdje su nam sad ekstremni desničari i homofobi??
evo ih, evo ih

Quote:
oilseal kaže: Pogledaj post
Nisam homofob ,ali ova tetkica je stvorena za zlostavljanje


Quote:
Neću sladoled kaže: Pogledaj post
ima sriće šta se ne krećemo po istin mjestima jerbo bi mu odvalio takvu šamarčinu i uzea mu tog psa iz ruke jerbo je to životinja a ne torba ni neki kurčevi modni detalj pa da se sa sobon nosa okolo i pokazuje, jeben ga u usta ta boldana da ga jeben


Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
hehe... ja sam ga jednom vidio u Avenue Mall-u u ZG, i mogao sam ga istuć jer nije imao nikog uz sebe, al tad još nisam znao ko je to i kakvo je to trešersko đubre
e da ga danas sretnem, ma bacio bi ga tamo s 2. kata dolje, na glavu



Quote:
Heliotrope kaže: Pogledaj post
Koji bijednik, dvije godine zaredom ima isti ski stajling.
prestrašno


ljudi, dajte još
__________________
Ispituješ zaborav, obaraš alibi i biraš ulogu kao haljinu za večer, a u prolazu me dotakne miris noći i kaže: Probudi se, pokreni se, probudi se, pokreni se
Ti si sav moj bol

Zadnje uređivanje Simple Fille : 07.01.2010. at 11:51.
Nenaklona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 11:16   #74
jebote, brinem se za sebe, uopće mi nije zanimljiv
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 12:16   #75
meni je simpatičan.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:31   #76
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
meni je simpatičan.
I njima je simpatičan


Kao da drži besplatne poduke ispravnog blowjoba.

Jbm ti kad ovakvi krelci u satenskim košuljama izdaju knjige kud ide ovaj svijet.
_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:48   #77

Kapica je najsssss

_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:58   #78


Quote:
Ciganović: Mačak će jednu knjigu posvetiti meni
Koji treš face!!!
Što će mu tolika usta?
_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 14:28   #79
Quote:
_Naamah_ kaže: Pogledaj post



Koji treš face!!!
Što će mu tolika usta?

za felacio?
__________________
Ispituješ zaborav, obaraš alibi i biraš ulogu kao haljinu za večer, a u prolazu me dotakne miris noći i kaže: Probudi se, pokreni se, probudi se, pokreni se
Ti si sav moj bol
Nenaklona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 14:31   #80
mislim da bi modni mačak i neven trebali ic u neku napredniju zemlju živjet, mi hrvati smo još
uvijek primitivni šta se tice nekih stvari.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.