Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2012., 15:15   #61
EDIT: Open Beta počinje do kraja 8mog mjeseca. To je efektivno početak igre jer je Free to play. Imat će 3 acta, 3 difficulty i ovaj end game gore opisan. Nakon toga im je plan dodati još 2 acta.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister

Zadnje uređivanje Archangel : 27.06.2012. at 15:34.
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 10:49   #62
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
EDIT: Open Beta počinje do kraja 8mog mjeseca. To je efektivno početak igre jer je Free to play. Imat će 3 acta, 3 difficulty i ovaj end game gore opisan. Nakon toga im je plan dodati još 2 acta.
U kom smislu open beta?
U principu bi to bila praktički dovršena igra, ali samo s 3 acta ili će to biti krnja igra u iščekivanju full verzije (djelomični skillovi, oružja itd?)
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 16:05   #63
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
U kom smislu open beta?
U principu bi to bila praktički dovršena igra, ali samo s 3 acta ili će to biti krnja igra u iščekivanju full verzije (djelomični skillovi, oružja itd?)
I sada je igra posve igriva ali ima samo 2 acta kroz 4 težine (normal, cruel, ruthless, merciless).
Open Beta će imati i više nego što igra ima sada te 3 Acta i End game koji sam ranije linkao. Ali če imati 3 težine umjesto 4. Zaključili su da je ljudima predosadno prelazit isto 4 puta i kako će imati 3 acta izbacit će jednu od težina a balansirat ostalo oko toga.
Također će imati AH kroz web site njihov, PvP i sistem guildi i razne lige (normal, hardcore, cutthroat (kada umreš dropaš sve iteme ; bit će posebno zabavno za PvP ), itd..)
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:24   #64
U nedjelju oko ponoći dolazi novi patch za ovu igru s mnogo promjena i balansiranja klasa i skill tree. I najbolje, dolaze end game mape.
Makar službena slika nije još izašla od novog skill tree, iz onoga što je prikazano po videima neki fanovi su uspjeli to spojit u ovo:
http://s9.postimage.org/3txg5e933/New_ST_03.png
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 19:59   #65
Nego zanima me jel netko s foruma ovo igra isto?
Htio bih igrati u party za promjenu ali neda mi se s random ljudima u public skupinama igrati. Imam hrpu likova u softcore od lvl 30 do 45 i 1 u Hardcore oko lvl 25.

Inače hrpa D3 igrača su prebjegli u PoE.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 23:47   #66
kad ce open za sve?
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 00:02   #67
Sigurno za više od mjesec dana, vjerojatno i do 2 mjeseca.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:13   #68
Igra izgleda odlično, i ovako na prvio pogled mi izgleda bolje od diabla 3 (ne vizualno nego cijeli sistem)

Ali nažalost nakon diabla nemam više živaca za još jedan hack and slash, pogotovo jer je exile koliko čujem jako težak.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:18   #69
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Igra izgleda odlično, i ovako na prvio pogled mi izgleda bolje od diabla 3 (ne vizualno nego cijeli sistem)

Ali nažalost nakon diabla nemam više živaca za još jedan hack and slash, pogotovo jer je exile koliko čujem jako težak.
Igra je teža nego D3 prije Inferna, lakša nego Inferno. Nema unkillable packova, ima teških ali ne unkillable. Oprema se bolja može nabaviti farmanjem, a ne preko AH. I max lvl je 100 kao u D2 i smrt je gubitak XP (makar se lvl nemre nikada izgubit)
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:43   #70
Da baš geldam video. Izgleda mi kao nešto što sam očekivao od d3.

Onaj skill tree
Izbacivanje golda iz igre - genijalno
Nema auction Housea - Hvala Bogu


Znači nije toliko teško? Možda bih i mogao probati kada izađe open beta. Sviđa mi se igra sa raznolikom opremom u kojoj imaš više od jednog načina da je nađeš.
I ona fora sa prebacivanjem na softcore kada umreš.

Igra je prepuno odličnih ideja.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:47   #71
Težina je slična D2, tj prvi puta kada ideš na razne bossove neznaš što te čeka i najvjerojatnije buš umro
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 22:10   #72
Igrao sam PoE kad je bio onaj open beta vikend, totalno bez pripreme (jedino sam znao da je u pitanju "D2 klon") i igra je

Napravio templara, htio biti neki mace+shield tank / paladin wannabe sto je dost dobro islo negdje do kraja Act2, preciznije neka Ancient piramida di je postalo zajebano

Uglavnom, bilo ful zabavno i mislim ponovo igrat kad krene free2play
__________________
IGN Shadar | Acid Overlords [ACID] | Gunnar's Hold EU | http://gw2kavana.com/
shadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 22:27   #73
Da, u piramidi moraš imati dobre resistove jer je sve puno mages.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 11:34   #74
Ima li netko beta key? Da li se uopće može dobiti?
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 12:46   #75
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Ima li netko beta key? Da li se uopće može dobiti?
Pa napravi si acc na web stranici. Pa onda upadaš u random izvlačenje.
Ako ti se neda čekati možeš za 10$ postati supporter, dobiješ 100 ingame credita i beta key.
Treći način je da nađeš beta giveaways ili na službenom forumu zamoliš ljude da ti dadu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 15:02   #76
Izrazito zadovoljan za sada.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 15:33   #77
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa napravi si acc na web stranici. Pa onda upadaš u random izvlačenje.
Ako ti se neda čekati možeš za 10$ postati supporter, dobiješ 100 ingame credita i beta key.
Treći način je da nađeš beta giveaways ili na službenom forumu zamoliš ljude da ti dadu.
Probati ću, ne daje mi se 10$ samo za early access.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 10:49   #78
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Probati ću, ne daje mi se 10$ samo za early access.
Nisi pročitao dobro. Za 10$ dobiješ 100 ingame credita. To će biti ista cijena i kada igra ode u Open Beta i ingame crediti će ti se prebacit iz Closed Beta u Open beta. Early access u closed beta je dodatan bonus. I igra vrijedi 10$, totalno vrijedi ako voliš arpg baziranje na farmanju i item huntingu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 11:46   #79
Da opišem nekoliko nestandardnih ali viable buildova. Marauder je barbar u igri, fura velika oružja i razbija mase protivnika i može primiti mnogo udaraca. Mnogi standardno uzmu ability da imaju 100% hit chance ali nemaju crit chance i da nemaju manu nego koriste life za aktiviranje abilitija. To je standard.

Onda je netko napravio Maraudera koji fura Wand! I masakrira. Stoji na daljini i radi area napade s wandom, radi veliku štetu (koristi high Strength za bonus damage na ranged napade - još jedan special ability). Skuplja specijalne chargeve koji mu daju faster attack, more crit i više defensa, nešto što je jaaako teško sve u isti čas skupiti. I onda postoji ability koji ih sve potroši i napravi hrpu AoE damage u području oko maraudera. Znači napada s wandovima (standard witch weapon), ako ga okruže ode Nova i sve ih pobije. U isti čas hoda okolo s hrpom HPa i koristi life za castanje umjesto mane.

Dalje postoji build koji brije na ultimate defense i pod time ne mislim na to da ga nemogu ubiti ili pogodit nego on praktički nemora napadati, protivnici ga napadaju i ubijaju sami sebe (I u PoE nema one curse iz D2 koja vraća damage). Build je genijalno smišljen i funkcionira.

Onda lik koji namjerno drži si life ispod 33% od max i brani se s Energy Shieldom. Zašto? Jer dobiješ 30% bonus spell damage i postoje unique itemi koji daju još bonus damage ili 100% magic find u toj situaciji itd.

Naravno uz lude buildove ima i hrpa standardnih ali ništa slabiji, tipa cold casting witches ili shadows koji zaleđuju sve protivnike, ili summoneri koji trče okolo s 30 summona koji svaki puta kada dođu na low life grunu i naprave svoj max hp damage u radijusu. Archery koji cijeli ekran pokriju s poison gasom koji masakrira sve protivnike ili napad koji radi extra damage ako se target kreće (savršeno za kite). Templari koji s štapom munje u svim smjerovima šalju itd..
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:46   #80
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nisi pročitao dobro. Za 10$ dobiješ 100 ingame credita. To će biti ista cijena i kada igra ode u Open Beta i ingame crediti će ti se prebacit iz Closed Beta u Open beta. Early access u closed beta je dodatan bonus. I igra vrijedi 10$, totalno vrijedi ako voliš arpg baziranje na farmanju i item huntingu.
Znam to, ali nekako sam se zasitio hack and slasheva tako da bi htio ovo samo probati, a ne daje mi se 10$ za to. To što dobijem još 100 kredita mi ne igra nikakvu ulogu pošto me apsolutno ne zanimaju nikakvi kozmetički dodaci
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.