Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 01:02   #61
šejo svaka cast na osvrtu. Inace, najbolje napadace sta sam imao priliku gledat su ronaldo, ruud i henry. Kakvi trpatori. Ronalda necu spominjat zasto, henrijevska svima poznata suprotna mala mrežica i ruud macak u kaznenom. Svako ima svog favorita

bitno da se maradonu veliča

http://www.youtube.com/watch?v=DgmrrPeqaC8
__________________
Last. fm \m/ \m/
1950ftw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 01:03   #62
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
ZZ, vidio sam i tvoj mini osvrt na Ruuda na Primeri, ali nisam imao dojam da ti je drag. Ne znam zašto. Bo.
Pa napisao sam da mi je u najdrazih 11 ikad, u napadu s Fenomenom. Di ces jasnije
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 01:04   #63
Quote:
1950ftw kaže: Pogledaj post
šejo svaka cast an osvrtu. Inace, najbolje napadace sta sam imao priliku gledat su ronaldo, ruud i henry. Kakvi trpatori. Ronalda necu spominjat zasto, henrijevska svima poznata suprotna mala mrežica i ruud macak u kaznenom. Svako ima svog favorita
Henry je daleko bolji od Ruuda i Ronalda. Naravno kad su bili najbolji govorim.

Onih dvije ili tri sezone u Arsenalu kad je bio na vrhuncu su bile bozanstvene i tesko se ponavljaju.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 01:07   #64
a ronaldo je u barci stoperima pravio malu djecu. Nemos tako govorit. Svaka cast tom arsenalu, nisu izgubli 40 i nesto utakmica, ali sad stavljat henrija iznad ove dvojice je malo previse
__________________
Last. fm \m/ \m/
1950ftw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 01:08   #65
Šejo i Ruud


Mi ovdje čekamo da se Zenden umirovi.


Btw, kako je Ruud trpao unutar 16, tako je Henry van 16, a obojica sve u 16
__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 01:12   #66
Usporedbe Henrya, Ronalda i Ruuda je kao da usporedjujes krstaricu, podmornicu i razarac.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 01:14   #67
Quote:
1950ftw kaže: Pogledaj post
šejo svaka cast na osvrtu. Inace, najbolje napadace sta sam imao priliku gledat su ronaldo, ruud i henry. Kakvi trpatori. Ronalda necu spominjat zasto, henrijevska svima poznata suprotna mala mrežica i ruud macak u kaznenom. Svako ima svog favorita
bitno da se maradonu veliča
http://www.youtube.com/watch?v=DgmrrPeqaC8
Ali samo pravi šmekeri uvale 'božji lakat' prije nego krenu u slalom.
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Pa napisao sam da mi je u najdrazih 11 ikad, u napadu s Fenomenom. Di ces jasnije
Ma znam. Bio vidio.
Nego nisi mi prije dao naslutit da ga simpatiziraš. Ja tlačim s njim još od kad su Huni probijali na zapad.
6ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 01:15   #68
Quote:
silvan kaže: Pogledaj post
Tko je bolji Henry ili Nistelrooy?
Brojčano Henry. Pojedinačno više golova, klupski više trofeja, reprezentativno pogotovo.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 01:52   #69
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
Ma znam. Bio vidio.
Nego nisi mi prije dao naslutit da ga simpatiziraš. Ja tlačim s njim još od kad su Huni probijali na zapad.
U vrijeme dok sam poceo pisati aktivnije ovdje Ruud je vec bio izvan slike u kojoj sam ga navikao i zelio gledati - izvan onog zaista vrhunskog natjecateljskog nogometa. Ne toliko zbog opadanja svojih sposobnosti, koliko zbog neambicioznosti sredina u kojima je igrao. Steta, jer sam dojma da je mogao trajati jos godinu dvije u samom vrhu, da ga je ostao ostriti posteni natjecateljski i kvalitativni brus. Ovako, vec tada sam ga na neki nacin pospremio u bivse velikane.

U biti ga nisam zelio gledati po hsvima i malagama. Nekako mi je protuprirodno bilo ga pratiti kako svojim golovima ne donosi naslove, vec tamo neka peta mjesta. A pogotovo kako u takvim sredinama dobiva garbage time. Bilo ga je lakse puno ne komentirati, i pricekati da konacno ode u legendu kao jedan od najvecih napadaca ikad.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:01   #70
i vidim da ima i ovdje ljudi kojima ruud nije sjeo nikad (ok, igrao je u realu, al svejedno ). znam i u rl dosta ljudi sa slicnim stavom i uvijek me to cudilo. meni je recimo ta snalazljivost, "nos za gol" sto bi se reklo, puno sarmantnije od henryevog ili messijevog mocnog sprinta s par igraca na ledima
aerossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:09   #71
Svoditi Ruuda na nos za gol je smijesno. Takvi igraci ne uzimaju loptu na centru, prolaze cetvoricu i zabijaju gol. Imenuj bilo koju karakteristiku koju napadac treba imati - Ruud ju je imao.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:16   #72
Quote:
aerossi kaže: Pogledaj post
i vidim da ima i ovdje ljudi kojima ruud nije sjeo nikad (ok, igrao je u realu, al svejedno ). znam i u rl dosta ljudi sa slicnim stavom i uvijek me to cudilo. meni je recimo ta snalazljivost, "nos za gol" sto bi se reklo, puno sarmantnije od henryevog ili messijevog mocnog sprinta s par igraca na ledima
A nema ti sto biti cudno. Ukusi su razliciti jer dok jedni vole sisate, drugi se pale na guzate.

Ja ga jednostavno dozivljavam klasicnim trpacom, a oni me bas nikada nisu impresionirali bez obzira o kome se radilo jer je najveci broj njihovih golova postignut iz sedmerca. Reakcija ti jos nije ni dosla do sive kore, a lopta je vec bila u mrezi. Jednostavno mi fali ono malo carolije dozivljaja putanje lopte do gola. Kod Bargampovsko-Bastenovskih golova si imao taj moment iscekivanja, promatranja i erupcije. Opcenito, najvise uzivam u tim golovima od 15-18 metara od gola. Nesto u stilu ona zadnja dva gola od Cissea.

Ili ono kad je cijela Marakana pljeskala Maradoni za lob sa 18-19 metara. Jebote, to se ne zaboravlja dok si ziv.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:20   #73
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
U vrijeme dok sam poceo pisati aktivnije ovdje Ruud je vec bio izvan slike u kojoj sam ga navikao i zelio gledati - izvan onog zaista vrhunskog natjecateljskog nogometa. Ne toliko zbog opadanja svojih sposobnosti, koliko zbog neambicioznosti sredina u kojima je igrao. Steta, jer sam dojma da je mogao trajati jos godinu dvije u samom vrhu, da ga je ostao ostriti posteni natjecateljski i kvalitativni brus. Ovako, vec tada sam ga na neki nacin pospremio u bivse velikane.

U biti ga nisam zelio gledati po hsvima i malagama. Nekako mi je protuprirodno bilo ga pratiti kako svojim golovima ne donosi naslove, vec tamo neka peta mjesta. A pogotovo kako u takvim sredinama dobiva garbage time. Bilo ga je lakse puno ne komentirati, i pricekati da konacno ode u legendu kao jedan od najvecih napadaca ikad.
Najavljivao sam nerealno da je namjerno otišao u Njemačku, čisto da i tamo bude najbolji strijelac. No, jebiga. Nerealno.
Stiskanje po Livescore-u na njegove utakmice i nadanje da je metnuo još kojeg. A u biti znaš da je finito. Bilo bi finito i da je ful zdrav, a još sa ovim ozljedicama, moš se jebat.
U biti, kad pogledaš, otišao je u HSV sa 33-34 godine. Sasvim ok je to. Još je i špilao u nekakvom četvrtfinalu ili polufinalu s HSV-om. Čini mi se da su od Fulhama ispali. Dok je bio u Manchesteru, 10 komada im je zabio. Ah.

Quote:
aerossi kaže: Pogledaj post
i vidim da ima i ovdje ljudi kojima ruud nije sjeo nikad (ok, igrao je u realu, al svejedno ). znam i u rl dosta ljudi sa slicnim stavom i uvijek me to cudilo. meni je recimo ta snalazljivost, "nos za gol" sto bi se reklo, puno sarmantnije od henryevog ili messijevog mocnog sprinta s par igraca na ledima
Stvar ukusa. A znamo što je s njima činiti. Pssst.
6ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:24   #74
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Svoditi Ruuda na nos za gol je smijesno. Takvi igraci ne uzimaju loptu na centru, prolaze cetvoricu i zabijaju gol. Imenuj bilo koju karakteristiku koju napadac treba imati - Ruud ju je imao.
pa ne svodim ga samo na to, naravno, ali to je njegovo glavno obiljezje bilo, htio ti to ili ne. ledima prema glu, u skoku, na bilo kojem dijelu 16-erca, u bilo kojoj situaciji, on je znao di je gol i kako je golman postavljen. plus odlicno postavljanje i kretanje u napadu. to je taj nos, odnosno osjecaj za gol po kojem ce on uvijek biti prepoznatljiv. naravno da je imao i drugih odlika, bio je kompletan napadac, igrac za svaku utkamicu i svaki sustav igre, ali povijest ce a pamtiti kao lisicu 16-erca. ja osobno i kao fantasticnog izvodaca penala, stvarno ih je mocno zakucavao. osim ono opjevanog protiv arsenala u njihovoj the sezoni

ni henrya ne svodim na eksplozivni dribling, ali to je njegov trademark
aerossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:35   #75
Danas se oprostio od aktivne karijere meni najdraži igrač, čovjek s najjačim instinktom unutar šesnaesterca kojeg sam ikad imao priliku gledati, igrač kojeg bih uvijek stavio u idealnih 11 u fm, na korici bilježnice pod satom matematike i u real life, ni ja ne vidim nikoga da se zagrijava kao moguća izmjena (hvala zz ili 6ar ), dijelić moga odrastanja, dame i gospodo predstavljam nizozemsku mašinu za golove, velikog Ruuda Van Nistelrooya. Hvala Ruud, uživaj u penziji.

http://youtu.be/tRcOvw5sKsg
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:35   #76
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
Misljenja sam da je ovaj lob mnogo kompleksniji od Maradoninog na MArakani. (naravno oba su mrak)
__________________
"Čini mi se, rođače, da je standard pokvario ljude. Jedu govna i sanjare!"
Umpah-Pah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:39   #77
Ja u biti sad prvi put vidim komentare da Ruud nije nista jako posebno. Ili da se nekog nije dojmio. U zivotu.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:44   #78
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Ja u biti sad prvi put vidim komentare da Ruud nije nista jako posebno. Ili da se nekog nije dojmio. U zivotu.
Ruud je imao iritantnu facu, pa je jako mnogo ljudi radi toga neobjektivno. Mislim, samo pogleda na neki od ovih youtube videa ti treba biti dovoljno da vidiš kakav je to igrač bio.
__________________
"Čini mi se, rođače, da je standard pokvario ljude. Jedu govna i sanjare!"
Umpah-Pah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:47   #79
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Ja u biti sad prvi put vidim komentare da Ruud nije nista jako posebno. Ili da se nekog nije dojmio. U zivotu.
I meni ovo prvi put. To da nije smatran najvećim ikad mi je jasno, ali jedan od rijetkih napadača koji je konstanta gdje god igra. Nešto kao Ibrahimović, samo simpatičniji
Eric Delko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:50   #80
Jel dotakne koji put loptu lijevom?

Ruud je bio as(as)ina
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.