Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 09:36   #81
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Ja u biti sad prvi put vidim komentare da Ruud nije nista jako posebno. Ili da se nekog nije dojmio. U zivotu.
I ja.

Nevjerovatno, po meni vrhunski strijelac, takvih nema puno a kad dodju u pravu ekipu nezaustavljivi su.
Mogao bi se iz penzije malo vratiti u United, mozda zatreba
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 09:48   #82
Što se tiče Ruuda, kao što neko reče, imao je iritantnu facu i zato ga mnogi nisu voljeli. Osim toga, pogledajte mu hod i trk. Lik je bio pogrbljen malo i kada se sve spoji, izgledao je smotano, nesposobno i iako je davao golove, teško mu se bilo diviti samo gledajući ga, bez da se shvati šta on stvarno uradi. Bio je odličan napadač i iskreno, mislim da je tehnički bio bolji od Gomeza i da je ima nekoliko boljih karakteristika (kažem mislim, jer sam Gomeza malo gledao, možda i griješim), ali općenito, oni su odavali sličan dojam. Ni ja ne volim Gomeza, ali njegove brojke govore sve, frajer trpa i trpa, a to mu je glavni zadatak.

Što se tiče toga da je mogao igrati u bilo kojoj taktici i nije baš tačno. United je napustio baš radi toga. Ustvari, napustio je United radi prepirke sa SAF-om, jer je bio na klupi, ali je na klupi završi radi promjene načina igre. Nešto što SAF opet želi da uvede, jer želi bržu i tečniju igru.

No, uvijek će ostati drag navijačima Uniteda, na kraj krajeva, jednu titulu je skoro sam donio (kada je imao onaj niz od 10-11 utakmica u kojima je zabio gol zaredom.
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 10:22   #83
Quote:
The Realist kaže: Pogledaj post
Bio je odličan napadač i iskreno, mislim da je tehnički bio bolji od Gomeza i da je ima nekoliko boljih karakteristika (kažem mislim, jer sam Gomeza malo gledao, možda i griješim), ali općenito, oni su odavali sličan dojam. Ni ja ne volim Gomeza, ali njegove brojke govore sve, frajer trpa i trpa, a to mu je glavni zadatak.
Sto se tice tehnike si u pravu. RvN je vjerojatno najbolji centarfor sidrun ever. Lik je primao zahtjevne dugacke lopte okrenut ledjima golu te ih zadrzavao dok nema priliku povratnog pasa ili isao u direktnu realizaciju. Tu je bio jedinstveni nogometni razarac. Gomezu tu fali poprilicno toga jer iako su slicne fizicke strukture i osjecaja za gol, Gomez nema Ruudovu tehniku i tesko se nosi sa tim loptama koje treba ukrotiti i kontrolirati.

Quote:
The Realist kaže: Pogledaj post
Što se tiče toga da je mogao igrati u bilo kojoj taktici i nije baš tačno. United je napustio baš radi toga. Ustvari, napustio je United radi prepirke sa SAF-om, jer je bio na klupi, ali je na klupi završi radi promjene načina igre. Nešto što SAF opet želi da uvede, jer želi bržu i tečniju igru.
I ovo je apsolutno tocno jer mu je nedostajalo dinamike za bilo kakvu brzu cirkulaciju lopte ili zahtjevniju kombinatoriku nesto kao sto danas npr. Villa igra u Barceloni. Dva razlicita tipa igraca za dvije razlicite vrste igre.

Buducnost je pak u hybridima koji mogu igrati i jedan i drugi oblik napada jer tim sama ekipa postaje nepredvidljiva i opasnija i moze formaciju i u samoj igri prilagodjavati protivniku.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 10:24   #84
Nistelrooy (ili na našoj televiziji prekršteni Nisterlooy) je sigurno jedan od najboljih napadača novog tisućljeća. Zabio je hrpetinu golova za Manchester United i Real Madrid, a na vrhuncu forme je bio gotovo nezaustavljiv u zabijanju golova. Međutim, uvijek postoji "ali". Nije nikada osvojio ništa zaista veliko, poput Lige prvaka ili reprezentativnog trofeja. Čak nikada nije tome došao ni blizu. Lige je osvajao, bio je najbolji strijelac svih natjecanja nekoliko puta, ali fali mu onaj ekstra rezultat koji najveći igrači uglavnom imaju. Zbog toga bih ga svrstao u grupu igrača koji su iza ovih stvarno najvećih imena.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 13:09   #85
Bravo Wanny, dobra ideja. Ne događa se baš svake sezone ovakav egzodus, i red je da imamo mjesto za prisjećanje i kukanje.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 20:01   #86
Nešto sam čitao da bi se Gatusso zadnju sezonu volio vratiti u Rangerse?
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 20:43   #87
Pa završio je profesionalnu nogometnu karijeru, pa što da zaigra amaterski s momcima iz Glasgowa koji put.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 20:44   #88
Oni odlaze
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 11:06   #89
Koliko vidim, nije spomenut odlazak iz Serie A jos jednog igraca koji je ostavio dosta velik utisak u talijanskom nogometu - Kakhaber Kaladze.
Od 2001. - 2010. je proveo u Milanu, odigrao 194 utakmice, s 12 golova, a zadnje godine je proveo u Genoi (53-1).

Odlucio se vratit u Gruziju i bacit se u politiku. Sretno mu bilo.

Gradinata Nord is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 13:15   #90
Quote:
Gradinata Nord kaže: Pogledaj post
Koliko vidim, nije spomenut odlazak iz Serie A jos jednog igraca koji je ostavio dosta velik utisak u talijanskom nogometu - Kakhaber Kaladze.
Od 2001. - 2010. je proveo u Milanu, odigrao 194 utakmice, s 12 golova, a zadnje godine je proveo u Genoi (53-1).

Odlucio se vratit u Gruziju i bacit se u politiku. Sretno mu bilo.

mala ispravka,odigrao je 284 utakmice za milan

odlazi cijela jedna generacija koja je ostavila veliki trag
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 13:31   #91
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
mala ispravka,odigrao je 284 utakmice za milan

odlazi cijela jedna generacija koja je ostavila veliki trag
Tnx na ispravci, isao sam na talijansku verziju wiki za podatke al ocito nisu popravili.

Previse ih je otislo ove godine, sad ce mozda Zanetti, pa Unitedovci.. ne znam ko je jos iduci po godinama..
Gradinata Nord is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 14:11   #92
Quote:
Gradinata Nord kaže: Pogledaj post
Tnx na ispravci, isao sam na talijansku verziju wiki za podatke al ocito nisu popravili.

Previse ih je otislo ove godine, sad ce mozda Zanetti, pa Unitedovci.. ne znam ko je jos iduci po godinama..
zanetti ima ugovor za jos jednu sezonu,ali mi se cini kao da moze jos najmanje dvije sezone igrati,tip je cudo
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 19:02   #93
Maniche rekao zbogom nogometu

Nije baš legenda, ali isto ga vrijedi spomenit.
Koji je čovik ima top u nogama

http://www.youtube.com/watch?v=W3dIspKjgXg
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 17:13   #94
odlična ideja za topić

ja bih spomenuo Mikela Aranburua, isto tipa za kojega se ne može reći je neka nogometna legenda ali je igrao 14 godina za matični Real Sociedad (one club man) i prošao sa njim skoro sve, od borbe za naslov (neuspješne) sa famoznim galacticosima, lige prvaka do ispadanja iz lige, trogodišnje agonije u Segundi i na kraju ponovne stabilizacije u Primeri

http://www.youtube.com/watch?v=trzEU...feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=MQwv7...feature=relmfu
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 18:40   #95
znao sam da će šeki obradit Ruuda. to je nekako bila zicerčina.

inače, šta se ovosezonskih odlazaka tiče ja ću ipak najviše žaliti za Pippom. toliko simpatičnosti i šarma u nogometu nisam odavno vidio, osjećaja za prostor i inteligencije u 16-ercu isto tako. jednostavno sam mrzio komentare koji su ovom čovjeku oduzimali kredite zbog nekakve sreće jer kao slučajno je baš tu bio. uvijek. čovjek je praktički boravio na crti zaleđa i svojim kretnjama dosađivao protivničke obrane do ludila. katkad bi se činilo da ga ne vidiš na terenu do trenutka kad se oglasi sučeva zviždaljka a onda sljedeći kadar taj mršavi, o Bože kakav lik, sa šest prstiju (po tri skupljena na svakoj ruci) gestikulira mamma mia ispred pomoćnika s podignutom zastavicom. poslije, kad bude žrtva zamjene nakon šta je zabio gol-dva iz praktički ničega, na dnu ekrana se ispisuje fina kilometraža koja bi bolje pristajala nekoj mladoj atleti umjesto jednom veteranu.

i slažem se da po nekakvoj posebnoj vještini baratanja loptom kao napadač ne bi bio reprezentativni primjer, kao recimo spomenuti Ruud ali svakako je bilo lijepih golova koji su ipak odlika pravih majstora kakav je bio i sam Pippo. kakve su samo ovo škarice bile, jednostavnosti mu nije falilo, ponajmanje snalažljivosti. frajer je jednostavno znao zabiti. lijepo ali i svakako. asistirali su najčešće suigrači ali nerijetko i suparnici, maestralne golmanske obrane i stative. možda i koji busen trave. ni jedan igrač se ne može pohvaliti da je zabio 2 gola iz jednog udarca a kamo li tek da je u istoj utakmici uspio zabiti regularan gol rukom. i da je sve to bilo u finalu Lige Prvaka. ako postoji pandan za Chuck Norrisa u nogometnom svijetu onda je to nesumnjivo Pippo Inzaghi. nikad ovo nemojte zaboraviti:



NIKAD!

a i fino je zavaljao Reinu kod drugog gola. za pokriti dekicom.

Zadnje uređivanje Tore : 17.05.2012. at 18:47.
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 18:51   #96
Jel se sjećate onog upisa: "Pippo ko te rodio, rodio te kroz analni otvor"

__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 18:51   #97
Lijepo napisano, ali Pippo ne ide. Odlazi iz Milana, ali ja mu predviđam još 5 godina nogometa u Serie A
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 18:52   #98
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
odlična ideja za topić

ja bih spomenuo Mikela Aranburua, isto tipa za kojega se ne može reći je neka nogometna legenda ali je igrao 14 godina za matični Real Sociedad (one club man) i prošao sa njim skoro sve, od borbe za naslov (neuspješne) sa famoznim galacticosima, lige prvaka do ispadanja iz lige, trogodišnje agonije u Segundi i na kraju ponovne stabilizacije u Primeri

http://www.youtube.com/watch?v=trzEU...feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=MQwv7...feature=relmfu

__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 20:14   #99
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post

Teško je suspregnuti suze, teško je ne osjetiti vlažne trepavce ispod zatvorenih očiju.
Ovo nije zbogom, ovo je samo, doviđenja Alex.
i eto.. na kraju dana osta pitanje, Del Piero ili Totti?

no, uglavnom, rečeno je dosta toga za velik broj velikana, no nekako u tišini ode i Marco Di Vaio. sasvim sigurno, bologna neće biti ista bez njega...
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 12:46   #100
Quote:
Dabizas kaže: Pogledaj post
Nešto sam čitao da bi se Gatusso zadnju sezonu volio vratiti u Rangerse?
SPL - Gattuso craves Rangers return


Izgleda da je ipak zainteresiran za povratak u Rangerse.
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.