Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2012., 11:32   #61
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
? ne, ali ti je logika jugoslavenska
Nema tu nikakve jugoslavenske logike. Ako je netko nesposoban, nema šanse da će dobiti potporu/glas (od mene, Hrvata katoličke vjeroispovijesti), pa makar bio najveći Hrvat, koji svake nedjelje ide na misu i ide bos od Zagreba po Veprica (Makarska).
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:15   #62
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
GOLEM O ČISTKI U HDZ-U
'Brkić radi za Bandića, izmanipulirao je Karamarka'

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...l#.UFbgo43N9D0
Kad se čita sam članak, naslov nema veze s tekstom; najobičnija špekulacijine špekulacije špekulacija. Ali je zato sve jasno kad se dođe do kraja gdje stoji Čitav razgovor možete pročitati u tiskanom izdanju Novog lista. Svakome, tko iti malo pozna ˝hrvatske˝ medije i njihovu pozadinu, i više nego dovoljno.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 17:37   #63
Svakako pročitajte, izvanredno: Razgovor s Milijanom Brkićem u Večernjem listu

Začepio je usta orjunašima, a posebno štrbcima i štrbčićima u medijama, kao malo tko.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 19:48   #64
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Svakako pročitajte, izvanredno: Razgovor s Milijanom Brkićem u Večernjem listu

Začepio je usta orjunašima, a posebno štrbcima i štrbčićima u medijama, kao malo tko.
Bravo, Brkiću! Baš je HDZ-u potreban novi sukob sa medijima.
btw. Bagin "režimski" dnevnik je najgledaniji u državi, koji se ne bi trebao ignorirati, dok se marginalni klevetnički desničarski portali HKV, HRsvijet i dnevno.hr mogu slobodno ignorirati.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 21:16   #65
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
...desničarski portali HKV, HRsvijet i dnevno.hr
Hitrec, gazda HKV-a, se na stranicama HKV-a svojedobno deklarirao kao 'socijaldemokrat';
hrsvijet danonoćno razotkriva 'zavjere korporacija' i užase 'neoliberalizma' u HR (preko 50% svega u državnom vlasništvu), a dnevno.hr se, sad već u ritmu "lijeva-dva-tri-četiri", izmjenjuju Stiglitz - Krugman,Stiglitz - Krugman...trup,trup,trup,trup...u revolucionarnom dugom maršu protiv štednje a za 'pravednu' redistribuciju...

hrvatska desnica...jao,jao,jaoooOOOooo..o...

U ovoj zemlji neće biti desnice još 1000 godina - i upravo zato će i propasti.
XAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 00:54   #66
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Bravo, Brkiću! Baš je HDZ-u potreban novi sukob sa medijima.
btw. Bagin "režimski" dnevnik je najgledaniji u državi, koji se ne bi trebao ignorirati, dok se marginalni klevetnički desničarski portali HKV, HRsvijet i dnevno.hr mogu slobodno ignorirati.
Jaooo sudbino gorka li si, ma kud me baš ti pogodi s ovom ˝Baš je HDZ-u potreban novi sukob sa medijima.˝. Eto, otkri nam ti vodu, ne toplu, nego onu hladnu, da zubi od nje trnu. Znaš, mi koji smo malo zatucaniji u tom pogledu, smatramo da je HDZ u ratu s medijima onog trenutka kad su ˝privatizirani˝, a ˝privatizacija˝ je zapečaćena je kad je veliki detuđmanizator prodao Paviću Slobodnu Dalmaciju za sitniš, i smanjio PDV na 10% ( ako se dobrom sjećam) da nam ˝hrvatske medije˝ mogu bit što ˝objektivnije˝. Pa ostadoše samo ˝desničarski portali˝ (još jedna medijska splačina, to su prvenstveno nacionalni, ako ti to išta znači) HKV, HRsvijet, te Hrvatsko slovo i još par manjih potala (da nadodam). A dnevno.hr je jednom nogom na jednoj strani, a drugom na drugoj, igraju na obje karte ˝nikad se ne zna˝ taktiku, tako da bi ih stavio za ukupno neutralne.

I tako dođosmo do njegovog medijskog visočanstva Bage. Vidiš, da sam ja SDP-ovac, gadno bih se uvrijedio na ovu Brkićevu tvrdnju. Ne zato što je ona jako točna, nego zato što je Brkić ovdje bio ˝grubo netaktičan˝. Jer, imati za podupiratelja takvog uobraženog i arogantnog mamlaza, to na duže nikako ne može dobro završiti. Bez obzira što je po nekim anketama ˝najgledaniji˝, odnosno najutjecajniji. Bio je i drIvo, pa tko se sad na njega poziva. Zato, doke god se vrhovništvo ljevice ne ograđuje od Bage i njegove medvjeđe usluge, svakome razumnome na ljevici, koji zna za onu ˝tko s vragom tikve sadi, o’ glavu mu pucaju˝, ovo ne-odmicanje od Bage i bagića mora izazvati jezu. Jer, nisu ni na ljevici baš svi ˝ljevaci˝ da ne vide što se iz toga na kraju može izleći. Pitanje samo je kako jako ljevica mora tresnuti od beton pa da nekima pukne pred očima.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"

Zadnje uređivanje Orlovac : 06.10.2012. at 01:01.
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 11:31   #67
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Znaš, mi koji smo malo zatucaniji u tom pogledu, smatramo da je HDZ u ratu s medijima onog trenutka kad su ˝privatizirani˝
Onda je u ratu i sam s sobom, od nekadasnjeg vlasnistva Vecernjaka do nedavnih Macekovih kupovina medija u ime HDZ-a.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 13:04   #68
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Jaooo sudbino gorka li si, ma kud me baš ti pogodi s ovom ˝Baš je HDZ-u potreban novi sukob sa medijima.˝. Eto, otkri nam ti vodu, ne toplu, nego onu hladnu, da zubi od nje trnu. Znaš, mi koji smo malo zatucaniji u tom pogledu, smatramo da je HDZ u ratu s medijima onog trenutka kad su ˝privatizirani˝, a ˝privatizacija˝ je zapečaćena je kad je veliki detuđmanizator prodao Paviću Slobodnu Dalmaciju za sitniš, i smanjio PDV na 10% ( ako se dobrom sjećam) da nam ˝hrvatske medije˝ mogu bit što ˝objektivnije˝. Pa ostadoše samo ˝desničarski portali˝ (još jedna medijska splačina, to su prvenstveno nacionalni, ako ti to išta znači) HKV, HRsvijet, te Hrvatsko slovo i još par manjih potala (da nadodam). A dnevno.hr je jednom nogom na jednoj strani, a drugom na drugoj, igraju na obje karte ˝nikad se ne zna˝ taktiku, tako da bi ih stavio za ukupno neutralne.

I tako dođosmo do njegovog medijskog visočanstva Bage. Vidiš, da sam ja SDP-ovac, gadno bih se uvrijedio na ovu Brkićevu tvrdnju. Ne zato što je ona jako točna, nego zato što je Brkić ovdje bio ˝grubo netaktičan˝. Jer, imati za podupiratelja takvog uobraženog i arogantnog mamlaza, to na duže nikako ne može dobro završiti. Bez obzira što je po nekim anketama ˝najgledaniji˝, odnosno najutjecajniji. Bio je i drIvo, pa tko se sad na njega poziva. Zato, doke god se vrhovništvo ljevice ne ograđuje od Bage i njegove medvjeđe usluge, svakome razumnome na ljevici, koji zna za onu ˝tko s vragom tikve sadi, o’ glavu mu pucaju˝, ovo ne-odmicanje od Bage i bagića mora izazvati jezu. Jer, nisu ni na ljevici baš svi ˝ljevaci˝ da ne vide što se iz toga na kraju može izleći. Pitanje samo je kako jako ljevica mora tresnuti od beton pa da nekima pukne pred očima.
Vidim da se niste opametili. Još uvijek krivite medije za izborni poraz. Mislim da je vrijeme da se otrijeznite i da više ne cmizdrite. Hrvatski narod je rekao svoje na izborima.
Kako mislite birače privući k sebi, kada se medijski izolirate? Stanković se već tuži, da HDZovci ne smiju nastupati kod njega. Zadnji HDZovac u Nu2 je bio Drago Prgomet, koji je najbolji političar kojeg HDZ ima. Znam da ne govorim ništa novo. Poznata mi je priča oko EPH, ali HDZ ne može pobijediti u tom ratu, jer nema saveznike na medijskom tržištu. Teško može jedna politička opcija doći na vlast bez medijske podrške. Ne pravimo se ludi. Sanader je to znao i zato je pobijedio.

A dopusti meni kako ću te šund medije (HKV, HRsvijet, Hrvatsko slovo) nazivati. Mržnja, klevete, ideološka isključivost i paranoje krase te listove/portale, koji sve čine da hrvatski narod podijele. Naravno, takve šund medije imamo i na ljevici i sigurno ne zaslužu se zvati nacionalnim medijima.

Zadnje uređivanje DJTcro : 06.10.2012. at 13:09.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 13:46   #69
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Vidim da se niste opametili. Još uvijek krivite medije za izborni poraz. Mislim da je vrijeme da se otrijeznite i da više ne cmizdrite. Hrvatski narod je rekao svoje na izborima.
Kako mislite birače privući k sebi, kada se medijski izolirate? Stanković se već tuži, da HDZovci ne smiju nastupati kod njega. Zadnji HDZovac u Nu2 je bio Drago Prgomet, koji je najbolji političar kojeg HDZ ima. Znam da ne govorim ništa novo. Poznata mi je priča oko EPH, ali HDZ ne može pobijediti u tom ratu, jer nema saveznike na medijskom tržištu. Teško može jedna politička opcija doći na vlast bez medijske podrške. Ne pravimo se ludi. Sanader je to znao i zato je pobijedio.

A dopusti meni kako ću te šund medije (HKV, HRsvijet, Hrvatsko slovo) nazivati. Mržnja, klevete, ideološka isključivost i paranoje krase te listove/portale, koji sve čine da hrvatski narod podijele. Naravno, takve šund medije imamo i na ljevici i sigurno ne zaslužu se zvati nacionalnim medijima.
sam sebe kontriraš .prvo insinuiraš da mediji ne kroje političku sliku , pa onda pišeš kako se teško provući bez podrške medija . kontradiktoran si .

te šund medije kao HKV, HR svijet.. se usude pišu ono što drugi namjerno prešučuju .
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 13:57   #70
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Vidim da se niste opametili. Još uvijek krivite medije za izborni poraz. Mislim da je vrijeme da se otrijeznite i da više ne cmizdrite. Hrvatski narod je rekao svoje na izborima.
Kako mislite birače privući k sebi, kada se medijski izolirate? Stanković se već tuži, da HDZovci ne smiju nastupati kod njega. Zadnji HDZovac u Nu2 je bio Drago Prgomet, koji je najbolji političar kojeg HDZ ima. Znam da ne govorim ništa novo. Poznata mi je priča oko EPH, ali HDZ ne može pobijediti u tom ratu, jer nema saveznike na medijskom tržištu. Teško može jedna politička opcija doći na vlast bez medijske podrške. Ne pravimo se ludi. Sanader je to znao i zato je pobijedio.

A dopusti meni kako ću te šund medije (HKV, HRsvijet, Hrvatsko slovo) nazivati. Mržnja, klevete, ideološka isključivost i paranoje krase te listove/portale, koji sve čine da hrvatski narod podijele. Naravno, takve šund medije imamo i na ljevici i sigurno ne zaslužu se zvati nacionalnim medijima.
Prijatelju, prvo kažeš "da nisu mediji krivi za poraz" a ond akažeš " da nema pobjede bez podrške medija"
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 14:22   #71
Quote:
sam sebe kontriraš .prvo insinuiraš da mediji ne kroje političku sliku , pa onda pišeš kako se teško provući bez podrške medija . kontradiktoran si .

te šund medije kao HKV, HR svijet.. se usude pišu ono što drugi namjerno prešučuju .
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Prijatelju, prvo kažeš "da nisu mediji krivi za poraz" a ond akažeš " da nema pobjede bez podrške medija"
Ne znam, u čemu sam sada kontradiktoran.
Bez medijske strategije, jedna politička stranka ne može polučiti uspjeh. A sa utjecajnim masovnim medijima moraš surađivati, a ne ih vrijeđati, ma što u tajnosti o njima mislio.

Mediji svakako nisu zaslužni za poraz HDZa, koji je bio neminovan. Hrvatski narod je zaslužan za poraz HDZ-a. Pobogu, bivša vladajuća stranka HDZ je pod istragom. Svako malo su ministri završavali u Remetinec. Zašto bi mediji takve stvari ignorirali?
To što bi neki HDZovci zabranjivali da se o njima izvješćuje, to je njihov problem.

Zadnje uređivanje DJTcro : 06.10.2012. at 14:54.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 15:29   #72
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Vidim da se niste opametili. Još uvijek krivite medije za izborni poraz. Mislim da je vrijeme da se otrijeznite i da više ne cmizdrite. Hrvatski narod je rekao svoje na izborima.
Kako mislite birače privući k sebi, kada se medijski izolirate? Stanković se već tuži, da HDZovci ne smiju nastupati kod njega. Zadnji HDZovac u Nu2 je bio Drago Prgomet, koji je najbolji političar kojeg HDZ ima. Znam da ne govorim ništa novo. Poznata mi je priča oko EPH, ali HDZ ne može pobijediti u tom ratu, jer nema saveznike na medijskom tržištu. Teško može jedna politička opcija doći na vlast bez medijske podrške. Ne pravimo se ludi. Sanader je to znao i zato je pobijedio.

A dopusti meni kako ću te šund medije (HKV, HRsvijet, Hrvatsko slovo) nazivati. Mržnja, klevete, ideološka isključivost i paranoje krase te listove/portale, koji sve čine da hrvatski narod podijele. Naravno, takve šund medije imamo i na ljevici i sigurno ne zaslužu se zvati nacionalnim medijima.
Ne, nismo se ˝opametili˝, jer neki od nas smatramo da onog trenutka kad je vladajuća kamarila doslovno prepustila STRANCIMA medije (uz druga, ogromna bogatstva), one služe prvenstveno svojim gazdama, i od njih se nema što očekivati glede hrvatskih nacionalnih interesa. Narod je to odavno shvatio, zato je Slobodnoj Dalmaciji prodaja praktično prepolovljena od ˝privatizacije˝, večernjem je također prodaja znatno pala u odnosu na ono što je bilo prije, a Fekal i (anti)Nacional riknuli. Kao i Vijesnik, zahvaljujući genijalcima koji nisu shvatili da je ljudima dosta VUS-ovštine. Pa nam sad Duka (hik!) moli i kumi da se smanji PDV na novine, kako bi opstale.

Što se tiče Sanadera, raspitaj se najprvo kako je privatizirana Slobodnoj Dalmacija, pa će ti biti jasno zašto su se Bule i vita Jela polomili hvaleći ga. Kao i Ježićev Novi list, šifra BMW 760L http://www.vecernji.hr/vijesti/bmw-7...-clanak-235690 kaže više nego sva naklada za idućih 10 godina.

A sto se tiče tvoga ˝A dopusti meni kako ću te šund medije (HKV, HRsvijet, Hrvatsko slovo) nazivati˝, zovi ti njih kako hoćeš, imaš pravo izraziti svoja politička gledišta, ipak smo demokratska država. Jedini (ti je) problem je da oni objave što većna ˝normalnih hrvatskih medija˝ ne žele ni čuti, pa se ipak održavaju bez vanjskih mecena. Znači, netko ih čita, jer ih zanima ono što pišu.

Što se tiče Prgometa, svakako je osvježenje u HDZ-u. Ali isto tako i Tuđman, Karamarko, Brkić, Krstičević, Dilber, Ževrnja, Stier, da ne nabrajam dalje. Također, nikad zaboraviti da nije bilo u HDZ-u one presudne većine, koja je htjela promjene, i izglasala ih na zadnjem općem Saboru, do njih nikad ne bi došlo, HDZ bi se rasuo kao i pravaši. A to je ono što sadašnjoj ekipi u HDZ-u ˝hrvatske˝ medije ne mogu oprostiti. Jer opstanak i obnova HDZ-a samo po sebi nije ono jedino najgore što se im moglo desiti. Idući, presudni udarac, dolazi s ljevice, s promjenama sličnima što ih je HDZ već prošao.

Moje mišljenje? HDZ se treba držati svoje zacrtane politike, ni u kom slučaju povijati se pred bagićima, klauškima, lovrićkama i sličnima, i strpljivo se pripremati za izbore. Razvoj događaja mu ide na ruku, i kad prilike sazore, evo im ˝hrvatskih˝ medija na pragu. Sudeći po zadnjim pisanjima Indexa, već se vidi šlihtanje. Nije više samo HDZ loš, i oni drugi su (prva faza šlihtanja; ˝urvanoteženost u gledištima˝). Sad je samo pitanje vremena kad će i ostali najednom postati ˝više objektivni˝.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 15:39   #73
Naravno,mediji su krivi za poraz...

Sveopća krađa i pljačka države,organizirano izvlačenje love za privatne svrhe kao i potrebe same stranke,katastrofalna politika na svim planovima,slizivanje s čedama,veleizdajnički potezi,te udbašenje po stranci nisu imali veze ni sa čime...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 15:43   #74
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Prijatelju, prvo kažeš "da nisu mediji krivi za poraz" a ond akažeš " da nema pobjede bez podrške medija"
Mc,hoćeš ti o HDZ-ovim kupovinama medija po Slavoniji,a ja ću se nadovezati s Karlovcem i okolicom...

Da se ne izigrava pantika uzalud..
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 15:46   #75
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
sam sebe kontriraš .prvo insinuiraš da mediji ne kroje političku sliku , pa onda pišeš kako se teško provući bez podrške medija . kontradiktoran si .

te šund medije kao HKV, HR svijet.. se usude pišu ono što drugi namjerno prešučuju .
A tko je pisao pangerike Sanaderu?

Osim naravno članstva...

Ali,ajmo se još malo Toše praivit,lakše je tako...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 18:10   #76
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
A tko je pisao pangerike Sanaderu?
EPHaove perjanice.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 17:41   #77
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
A tko je pisao pangerike Sanaderu?

Osim naravno članstva...

Ali,ajmo se još malo Toše praivit,lakše je tako...
Ma sta imaju u Karlovcu, KA4rijeke i patronat nad R.Karlovcem....
nista drugo......neces valjda racunat na Ka tjednik....
ili sam nesto predvidio????
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 13:13   #78
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
A tko je pisao pangerike Sanaderu?
Osim naravno članstva...
Ali,ajmo se još malo Toše praivit,lakše je tako...
Pangerike Sanaderu je pisala jugoslavenka po nacionalnosti, komunist po uvjerenju i članica centralnog komiteta SKH, Jelena Lovrić, inače glavna politička komentatorica u svim izdanjima EPH (mislim da to dovoljno govori o EPH). Za njenu nacionalnost i političko opredjeljenje vidi njen interview sa Slavenkom Drakulić u magazinu Start iz 1990. Pa zatim Jelenin šef Butković i druge "perjanice" EPH, dakle sve britansko-jugoslavenski kadrovi. Hrvatski List je prvi pisao protiv Sanadera i to tako žestoko da je Sanader pokušao preko svojih ljudi preuzeti taj tjednik, ali nije uspio (ah ta marginalna "desničarska" novina, rekli bi neki ovdje).

Neki ljudi ovdje ne shvaćaju da je Sanader doslovce instaliran izvana, kao program u windowsima, i to namještanjem stranačih izbora i medijskom podrškom. Medijska podrška koju je imao nije slučajna niti neka greška koja se potkrala EPH-u. U sredstvima propagande kakav je EPH, ništa se ne dešava slučajno.

Naravno, operaciji instaliranja Sanadera znatno je pomoglo stanje u samom HDZ-u, rat frakcija i ulazak velikog broja bivših socijalističkih kadrova sredinom 90-tih. Da HDZ nije bio djelimično urušen iznutra operacija Sanader ne bi uspjela. Zato je od presudne važnosti za Hrvatsku da se HDZ pročisti od Sanaderovih kadrova i napokon postane prava demokršćanska stranka jer druge alternative ujedinjenoj jugoslavenskoj desnici koja harači pod nazivom Kukuriku koalicija jednostavno nema. Okupljanje ljudi poput Milijana Brkića u vrhu stranke ukazuje da je HDZ možda na ispravnom putu. Vrijeme će sve pokazati.
ivo00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 10:26   #79
Quote:
Brkić članstvu htio zabraniti kupnju i čitanje Jutarnjeg lista!

Na jednom od proširenih sastanaka vrha HDZ-a održanom posljednjih dana povela se, kako doznajemo, rasprava o tome kako su mediji popratili hrvatsku izmišljenu aferu Watergate. Prema tvrdnjama našeg izvora iz Predsjedništva stranke, tom je prilikom glavni tajnik HDZ-a Milijan Brkić izjavio da je nedopustivo kako je o tome pisao Jutarnji list.

- Namjerno su plasirali informacije da HDZ pokažu u što lošijem svjetlu - navodno je rekao Brkić i predložio da se svim članovima HDZ-a, njih oko 220.000, pošalje dopis da prestanu kupovati i čitati Jutarnji list.

Šef stranke Karamarko, prepričavaju naši izvori, bio je iznenađen prijedlogom glavnog tajnika te je nakon kraćeg razmišljanja rekao kako smatra da to nije dobra ideja jer bi mogla polučiti kontraefekt ...
E moj đetiću-Brkiću, izgleda ne znaš ti da ko' zarati s Jutarnjim - iđe Bogu za kurira.
zenodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 11:39   #80
Quote:
zenodor kaže: Pogledaj post
Quote:
Brkić članstvu htio zabraniti kupnju i čitanje Jutarnjeg lista!

Na jednom od proširenih sastanaka vrha HDZ-a održanom posljednjih dana povela se, kako doznajemo, rasprava o tome kako su mediji popratili hrvatsku izmišljenu aferu Watergate. Prema tvrdnjama našeg izvora iz Predsjedništva stranke, tom je prilikom glavni tajnik HDZ-a Milijan Brkić izjavio da je nedopustivo kako je o tome pisao Jutarnji list.

- Namjerno su plasirali informacije da HDZ pokažu u što lošijem svjetlu - navodno je rekao Brkić i predložio da se svim članovima HDZ-a, njih oko 220.000, pošalje dopis da prestanu kupovati i čitati Jutarnji list.

Šef stranke Karamarko, prepričavaju naši izvori, bio je iznenađen prijedlogom glavnog tajnika te je nakon kraćeg razmišljanja rekao kako smatra da to nije dobra ideja jer bi mogla polučiti kontraefekt ...

E moj đetiću-Brkiću, izgleda ne znaš ti da ko' zarati s Jutarnjim - iđe Bogu za kurira.
A kako bi bilo da, onako, ne bi li izgledalo poštenije, staviš odakle si to prenio? Pa, eto, kad ti nećeš, ja ću http://www.jutarnji.hr/brkic--clanst...=600&width=800 , da i ostali vide odakle prenosiš. Inače, yutarnji je odavno ˝poznat˝ po ˝pouzdanim˝ izvorima i informacijama, pa bih, da sam na tvom mjestu, ipak bih malo pričekao prije nego što bih đipnuo na ovakav članak.

A što se tiče ˝...da ko' zarati s Jutarnjim - iđe Bogu za kurira.˝, ja bih rekao da te pamćenje nešto slabo služi, pa bih te podsjetio na onu ˝tko s vragom tikve sadi, o’ glavu mu pucaju˝. Onosno, nisu li vita Jela, Bule i ostali od epehazije u nebesa dizali baš drIvu, pa nam je nešto ˝slabo raspoložen˝ par zadnjih godina. Također, da te podsjetim da je baš Brkić bio jedan od ključnih ljudi u MUP-u toga vremena, pa ti sad sam probaj složiti ostatak priče, možda ti se sjećanje popravi.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.