Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2016., 22:42   #201
Mislim da cu ovo opet ubost cim izade

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 00:45   #202
Release i odmah dvije epizode.

Hijaooo
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 17:38   #203
Dobre prve dvije epizode.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 11:01   #204
Prešao konačno sve i moram priznati da nisam oduševljen.
Bilo je nekih trenutaka ali ni približno jakih kao u prve dvije sezone.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 16:32   #205
The Walking Dead telltale series

Nisam vidio ovaj thread, ali slobodno spojite ako vec postoji.

Dakle..igrica je odlicna. Iako nas glavni junak se bas uvijek nade u situacijama gdje mora odlucivati bez "dobrog izbora". Citavo vrijeme birate manje los izbor, i to radi probleme. Osim toga igra je prilicno preprogramirana, pa cak i ako spasite nekog tko ne bi trebao bit spasen (jer logika tako nalaze) ubijaju ga odmah u sljedecoj sceni nakon sto vam se zahvlajuje da ste ga spasili pod cijenu...cega sve ne.
E sad je onaj los segment igrice. Dakle, iako ste zrtvovali svoju ekipu, i niste nekog orobili, pokrali, ubili da bi pribavili supplies za sebe, ta ista ekipa vas napada iducu scenu i ubija vas. I tako je kroz citavu pricu! Nisam dozivio situaciju da nekom pomognete (uvijek na svoju stetu) i da vam ta osoba u iducoj epizodi pomogne. Dio je to problem preprogramirane igre, koja kao da ocekuje da cemo uvijek kad se nademo u situaciji opljackat, ubit i silovat. Ali imam dojam kao da podsvjesno trenira ljude da budu gamad. A one dobre, koji pokusaju pomoc i bit altruisticni pretvara u egoiste. Jer dobrota se redovno kaznjava, a egoizam i zloba...isto (ali taj dio je ocekivan).

Tako d a je poruka price u ovoj igrici no good deeds go unpunished.

Ako ima netko neke komentare, makar ni sam ne znam dal da ih ocekujem.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2018., 23:57   #206
Nez jel čuo tko da se telltae studio ugasio prije 3 mjeseca zbog financija ali skybound je preuzeo the walking dead tako da se epizoda 3 očekuje tek 15.1.2019.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2019., 23:16   #207
When employees showed up for work on Friday, September 21st, at Telltale Games, there was nothing to suggest the day would be different than any other. The second episode of The Walking Dead’s final season would ship the following week; developers across multiple teams were busy with plans for in-progress titles. But only hours later, 250 people would find themselves with no job, no severance, and health insurance that would be gone by month’s end — just nine days.
__________________
Igre.games
karlo3030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2019., 22:10   #208
Izašla treća epizoda zadnje sezone, a 26.3. izlazi posljednja, četvrta epizoda.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 14:54   #209
Prešao jučer epizodu 3 i mogu reći da je sve to tanko, previše očekivano-malo dobiveno, jer 4 epizoda bi trebala biti konačna u kojoj bi trebali dobiti odgovore na sve ali ova epizoda na to nije upućivala hrpa akcije bez cilja, hrpa djece koja napada brod i to je cijela epizoda tanko i dosadno. Jedino što me oduševilo kad sam na kraju epizode sa malim AJ sasuo rafal iz pištolja u onu Claire ili kako se zove kad mali uperi pištolj a ti mu daješ naredbu dali da puca u nju ili da odloži pištolj ja sam izabrao da puca i prvo joj je mali zapucao metak u glavu a onda je napuni dok leži vrh scena.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.