Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2008., 19:33   #61
Quote:
Cele303 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam skinuo neslužbeni 1.7 patch koji rješava sve bugove i optimizira igru, odigrao sam ju ponovo s guštom! Igra je stvarno dobra!
može link, ne da mi se tražit po googlu
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 22:11   #62
Daj nam link ! Daj nam link
__________________
~
Japan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 00:06   #63
Imate ovdje hrpu unofficial patcheva, i novijih od 1.7.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 18:16   #64
Bloodlines je mnoooogo bolja igra od redemptiona. Odigrao sam bloodlines i ufuran u taj svijet odlučio sam opet igrat redemption koji me totalno tad razočarao (činilo mi se da mi je bio dobar kad sam ga bio igrao prvi put).

Kretenski questovi i totalno nezanimljivi likovi su najvažniji problemi (krištof počinje zanimljivo, ali se skroz razvodni, uopće nisu istražene njegove dileme već se odjednom pomirio s tim da je vampir, ostali likovi bezveze skroz) sustav borbe je osrednji u najbolju ruku, a i sam način napredovanja lika mi je bolji u bloodlinesu jer se finije razrađuje lik (više mogućnosti i smjerova) i točno znaš šta se dobiva za uloženo, a i odabir klana znatno utječe na igru i imaš puno veći replay value.
stewie_griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:39   #65
obožavam
uhvatila sam igru prije nekih 2 i po-3 tjedna i prešla dva puta. prvi put s toreadorom, drugi put s tremere. prvi put sam propustila dosta questova pa sam to morala odradit . počela sam s malkavianom čisto da vidim na što to liči
nabavit ću prethodnu igru kad prođu rokovi. ne smijem si to sad napravit
__________________
...
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 16:20   #66
Vampire: The Masquerade – Bloodlines

jel igra tko ovu igru?
igra je predobra!
FPS RPG
prica predobra, dobra grafika, igrivost odlicna
Melph is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 15:51   #67
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Hvala na preporukama, nabavio sam Vampires, Witcher te NWN2.

Počeo sam sa vampirima i igra mi je zakon!
Bloodlines? Hehe, mislim da se nikad nisam uplašio kao u toj igri Ima jedan osličan level
luckynumberseven is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 09:26   #68
Quote:
luckynumberseven kaže: Pogledaj post
Bloodlines? Hehe, mislim da se nikad nisam uplašio kao u toj igri Ima jedan osličan level
"hounted mansion"?
WishFish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:09   #69
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
"hounted mansion"?
Da, usrao sam se od straha Morao ugasit i nastavit kasnije
luckynumberseven is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 11:29   #70
Quote:
luckynumberseven kaže: Pogledaj post
Da, usrao sam se od straha Morao ugasit i nastavit kasnije

Da, odličan level! Stvarno su dobro napravili!
WishFish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 16:47   #71
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Da, odličan level! Stvarno su dobro napravili!
potpisujem, jedan od najcreepy momenata u igrama, pogotovo dio u praonici rublja... i onaj creepy dnevnik i novine, ma sve... brrrr...
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 23:25   #72
Ma bloodlines mi je među top 5 rpg ikada. Prešao igru 3 puta i još jedno 2put iz početka igrao. Svaki puta se zabavio kao prvi puta

Obavezno igraj s Malkavianima u 2nd playthrough

A Jack mi je najlik iz svih igara što sam igrao
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:35   #73
Quote:
luckynumberseven kaže: Pogledaj post
Bloodlines? Hehe, mislim da se nikad nisam uplašio kao u toj igri Ima jedan osličan level
A onaj dio di te vukodlak ganja to nikome nije bilo strasno?..Ja sam mu pobjego u kucu, u wc, i cucnuo se na skoljku (ne zajebavam se) ono da u miru razmislim di i kaj i kamo treba ici..jos se nisam pravo sjeo a vuki uleti u wc kroz vanjski zid ono ko buldozer i urlikne ko zvijer, e majke mi ja sam se prestrasil ko beba onda..
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 08:16   #74
Vukodlaci tako tako, 'haunted mansion' je nešto najstrašnije u kompjuterskim igrama od Elvire, a kad sam to igro, imo sam 11 godina.

A i ono s onim zaraženim zombijima što te oće ugrist je malo paranoidno bilo.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:46   #75
haunted mansion je bio jedno od najvećih razočarenja koje sam doživio. Streslo me samo jednom, kad mi se iza leđa pojavio neki frajer sa sjekirom, inače ne, nije strašna, više atmosferična.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 15:26   #76
Quote:
Cthulhu kaže: Pogledaj post
Vukodlaci tako tako, 'haunted mansion' je nešto najstrašnije u kompjuterskim igrama od Elvire, a kad sam to igro, imo sam 11 godina.

A i ono s onim zaraženim zombijima što te oće ugrist je malo paranoidno bilo.

Meni to ni priblizno nije bilo strasno kad se sjetim AvP prvi dio sa slusalicama po noci u ulozi marinca. A bome ni sistem shock ne zaostaje...
FFshocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 14:41   #77
evo da ozivim temu..
igral neko jos ovo?
evo ja danas pocinjem...
Melph is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 18:46   #78
uf kad sam to igro...
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 09:44   #79
Ok svaki put kad netko spomene Vampire Bloodlines ponovo idem instalirat, koja je aktualna verzija unofficial patcha? Ne rade mi stari linkovi vise. Nasao sam na torrentu nekakvu Ultimate bloodlines verziju, pise u info da je to v6.0

edit: nasao sam, zadnji patch je 7.1
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 03.10.2010. at 10:24.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 19:54   #80
E ljudi btw, googlajte Vampire the Masqueradeloodlines Antitribu moddb, vrlo ugodno iznenadjenje
DreamerNeon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.