Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 49 7.15%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 67 9.78%
Žensko sam, nisam, neželim 59 8.61%
Muško sam, jesam 159 23.21%
Muško sam, nisam ali bi htio 282 41.17%
Muško sam, nisam, neželim 69 10.07%
Glasovatelji: 685. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 23:10   #1441
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A treba imati maste, a ne kurciti se u prazno sluzeci s predvidivim doskocicama
slazem se sa tobom
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 23:15   #1442
Eto, diskusija kratka i brzo rijesena
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 23:17   #1443
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Eto, diskusija kratka i brzo rijesena
uopce nisam primjetio da smo diskutirali
ili barem nisam imao namjeru sa tobom diskutirat
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 23:34   #1444
Glavno da smo se slozili oko brodova.
Nego, kad kupujes svoj?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 13:52   #1445
Ruzinavi brod?
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 21:35   #1446
Evo da se javim nakon toliko.. vremena, čovječe, godina. Nisam aktivan forumaš, al ponekad svratim da vidim što ljudi pišu i ne mogu vjerovati da se ova moja tema toliko zadržala i da ima toliko stranica

Sad konačno mogu dati svoj doprinos temi koji sam tražila u prvom postu - a to su iskustva.

U međuvremenu sam imala dva iskustva, jedno s curom u troje, jedno s dečkom u troje. U oba slučaja se radilo o poznanicima/prijateljima. I bilo je odlično. Puno hvatanja, napaljenosti, istraživanja.. a to je ono posebno. Nema do istraživanja nove osobe. Kad se netko prvi put skine pred tobom i ti pred njim, kad svi zidovi padnu i svi se opuste i sve što ih zanima je užitak. Jednostavno fenomenalno. Oba slučaja su proizašla iz višesatnog druženja. Ono, ugodan razgovor i onda tema lagano skrene u tom smjeru i kad svi shvatimo da smo za, nema više razloga da ne probamo

Isto tako, nije se loše opustiti s malo alkohola ako postoji napetost, al ne previše naravno, samo dovoljno da mozak ne razmišlja o glupostima i da se opusti

Je li bilo neugodno - ne, ni malo. Želja je nadvladala svaki mogući osjećaj neugodnosti. Sve što je postalo važno više nije ni kako izgledamo ni ništa, već samo to da radimo nešto novo i uzbudljivo.

Jesmo li požalili - također ni malo. Dapače, to nam je produbilo vezu i baš ju onako pošteno zapaprilo, bili bi 10 puta napaljeniji jedno na drugo tjednima nakon tih događaja )

Ugl, bilo je toliko dobro da se nadamo skoroj reprizi.

Moj zaključak na kraju - mnogi su u početku naglašavali opasnot po vezu, neugodnosti i sl. Naravno da uvijek postoji rizik. Velika i najvažnija stvar je komunikacija. Sve treba reći i proći s partnerom, svaki zakutak misli da ne bi bilo da netko na kraju iz toga izađe povrijeđen. A onda kad shvatite da je to nešto što radite zajedno, da ćete zajedno otkrivati neku novu osobu i proširiti vaš seksualni život, onda stvari postaju napete i zabavne.

+ Naravno da ljubomora nije isključena. To je normalna ljudska emocija i nitko na nju nije imun, kolko god se trudio. Kad vidite partnera ili partnericu kako uživa s nekim drugim vama pred očima i kako možda uživa više nego s vama u zadnje vrijeme, može vas malo lecnuti. Ali zato treba porazgovarati o tome i umiriti ljubomoru. Sve su to realne i normalne stvari. A mi smo samo ljudi koji uvijek traže nešto novo i uzbudljivo. Pa zašto onda ovo ne bi bio jedan oblik toga.

Eto, tolko od mene. Nadam se da tema svima koristi i da nema puno prepucavanja. I prije svega, da ohrabruje ljude na istraživanje i pomicanje granica
Gallalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:05   #1447
Pitanje za one koji imaju vise iskustva, kako naci trecu osobu a, da je zensko? Znaci probali sam frendica, frend i ja. Covjek je starnac, zajebavali smo se malo pilli i rekli ajmo probati bilo je ok. No, oboje frendica i ja vise zelimo kombinaciju M, Z i Z. Da sada opet trazim nekako mi nije problem naci muskoga, ali kako do cure doci? Znaci oboje ona, niti ja nemamo neku frendicu koja bi bila za to. Gdje se moze naci tako netko - odredeni forumi, aplikacija preko moba ili nesto trece? Realno koji pristup bi nam imao najvecu sansu uspjeha? Ako netko zna i bio je u nasoj situaciji te, uspjesno rijesio molim da mi da savjet ovdje ili preko PP. Thanks
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:09   #1448
Quote:
Kenzo99 kaže: Pogledaj post
Pitanje za one koji imaju vise iskustva, kako naci trecu osobu a, da je zensko? Znaci probali sam frendica, frend i ja. Covjek je starnac, zajebavali smo se malo pilli i rekli ajmo probati bilo je ok. No, oboje frendica i ja vise zelimo kombinaciju M, Z i Z. Da sada opet trazim nekako mi nije problem naci muskoga, ali kako do cure doci? Znaci oboje ona, niti ja nemamo neku frendicu koja bi bila za to. Gdje se moze naci tako netko - odredeni forumi, aplikacija preko moba ili nesto trece? Realno koji pristup bi nam imao najvecu sansu uspjeha? Ako netko zna i bio je u nasoj situaciji te, uspjesno rijesio molim da mi da savjet ovdje ili preko PP. Thanks
Online - slobodno se naoruzaj strpljenjem. Nemas poseban forum za to, a i takvih cura bas nema u izobilju.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:14   #1449
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Online - slobodno se naoruzaj strpljenjem. Nemas poseban forum za to, a i takvih cura bas nema u izobilju.
Online je sirok pojam, vise sam mislio da ce mi se reci neki specificni sajt gdje je to moguce potraziti. Jer realno nema smisla da radim profil na internacionalnom situ ako to trazim na podrucju Zagreba. Te jos gora opcija gdje uopce nema ljudi tj. prometa na forumu
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:14   #1450
Quote:
Kenzo99 kaže: Pogledaj post
Online je sirok pojam, vise sam mislio da ce mi se reci neki specificni sajt gdje je to moguce potraziti. Jer realno nema smisla da radim profil na internacionalnom situ ako to trazim na podrucju Zagreba. Te jos gora opcija gdje uopce nema ljudi tj. prometa na forumu
Iskra, smokva, fetlife. To je to.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:19   #1451
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Iskra, smokva, fetlife. To je to.
thanks, skicnut cu sitove.
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:12   #1452
fetlife zvuci dobro. ovo drugo je sumnjivo.

ali fali neki forum di se mozemo nac mi koji smo otvoreni za to, a ne da upadamo u cudne situacije ili da se libimo pitat.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:14   #1453
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
fetlife zvuci dobro. ovo drugo je sumnjivo.

ali fali neki forum di se mozemo nac mi koji smo otvoreni za to, a ne da upadamo u cudne situacije ili da se libimo pitat.
https://ffruit.eu/hr
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:13   #1454
Dobro dupe na naslovnici
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:38   #1455
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Dobro dupe na naslovnici
Jesi se učlanila?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:38   #1456
Jesam
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:54   #1457
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Jesam
A da? Jesi već dobila koju ozbiljnu ponudu?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:44   #1458
Bože tebe,o tome se ne priča javno
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 06:24   #1459
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Bože tebe,o tome se ne priča javno
Pa imaš način kako to tajno priopćiti.

A je l' si tražiš MM ili MŽ?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:59   #1460
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ima li solo cura na toj stranici? Koliko vidim stranica je vise za parove.
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger