Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2013., 20:45   #61
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
ruža essentials - 2 sata horora za 500 kn!! priznajem, čisti mazohizam, al nisam se snašla uslijed pretoplog prijema. opširnije uskoro kad uhvatim vremena i kad me bar malo prodje huja!
pišem drito u centralu jmo pod ptretposrtavkom da oni nebi rado prezentirali svoje velebne proizvode u prčvarnici ovakvog tipa pa makar se ona nalazila u pripizdini poput zagreba!

interesantno je kako ovdašnji narod bahato i olako reagira na reklamacije, pa ćak i onda kada jasno naslučuju da će ih "frik" koji se usudio izraziti svoje svekoliko nezadovoljstvo, koštati licence!
Ruža Essentials je onaj novi mali salon koji su otvorili u Gundulićevoj?
Koliko tamo uopće ima mjesta i koliko frizera radi? Vidjela sam samo na brzaka izvana, čini se nešto minijaturno.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 08:21   #62
Quote:
ljubaznagospodja kaže: Pogledaj post
Dosta si se hladila! Spit it out!
misliš?

istina jesam, sad sam se ohladila, al nemam vremena dat iscrpnije izvješće, al bit će, BIT ĆE
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 09:17   #63
Quote:
Zlatna cura kaže: Pogledaj post
Ruža Essentials je onaj novi mali salon koji su otvorili u Gundulićevoj?
Koliko tamo uopće ima mjesta i koliko frizera radi? Vidjela sam samo na brzaka izvana, čini se nešto minijaturno.
e da, to bi bio taj salon i istina je da je prilično skučen i to dodatno unosi nervozu medju previše osoblja. 2 bazena, 3 mjesta za šišanje/friziranje, ak se ne varam jerbo ja od bijesa ponekad obnevidim šala, da mislim da je tako nekako.

a što se tiče vrlog te arogantnog osoblja, opet ti ne bih znala dati točan odgovor ali iz sasvim drugog razloga. naime, te žene, frizerke, recepcionerke, raznorazne "prolaznice" koje se iz teško utvrdivog razloga zadražavaju u tom prostorčiću i nešto neidentificirano kao rade - dakle teško je utvrditi kolko ljudi tamo zapravo radi u smjeni. u svakom slučaju omjer osoblje-klijenti bi bio 3:1 a možda to i nebi bilo tako loše da one barataju barem elementarnom kulturom i elementarnim snalaženjem u zadanim im koordinatama. vidjela sam i manjih salona sa primjerenim brojem djelatnika u kojima vlada atmosfera kakvu ja očekujem u svakom, a pogotovo "boljem" salonu, a to je smirena i relaksirajuća - ja se volim prepustiti i opustiti.
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 09:23   #64
Daj nam reci što se točno dogodilo, baš me zanima!
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 13:22   #65
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
e da, to bi bio taj salon i istina je da je prilično skučen i to dodatno unosi nervozu medju previše osoblja. 2 bazena, 3 mjesta za šišanje/friziranje, ak se ne varam jerbo ja od bijesa ponekad obnevidim šala, da mislim da je tako nekako.

a što se tiče vrlog te arogantnog osoblja, opet ti ne bih znala dati točan odgovor ali iz sasvim drugog razloga. naime, te žene, frizerke, recepcionerke, raznorazne "prolaznice" koje se iz teško utvrdivog razloga zadražavaju u tom prostorčiću i nešto neidentificirano kao rade - dakle teško je utvrditi kolko ljudi tamo zapravo radi u smjeni. u svakom slučaju omjer osoblje-klijenti bi bio 3:1 a možda to i nebi bilo tako loše da one barataju barem elementarnom kulturom i elementarnim snalaženjem u zadanim im koordinatama. vidjela sam i manjih salona sa primjerenim brojem djelatnika u kojima vlada atmosfera kakvu ja očekujem u svakom, a pogotovo "boljem" salonu, a to je smirena i relaksirajuća - ja se volim prepustiti i opustiti.
DAAAAAAAAJ napisi vise! Umrijet cu od znatizelje!
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 13:45   #66
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
e da, to bi bio taj salon i istina je da je prilično skučen i to dodatno unosi nervozu medju previše osoblja. 2 bazena, 3 mjesta za šišanje/friziranje, ak se ne varam jerbo ja od bijesa ponekad obnevidim šala, da mislim da je tako nekako.

a što se tiče vrlog te arogantnog osoblja, opet ti ne bih znala dati točan odgovor ali iz sasvim drugog razloga. naime, te žene, frizerke, recepcionerke, raznorazne "prolaznice" koje se iz teško utvrdivog razloga zadražavaju u tom prostorčiću i nešto neidentificirano kao rade - dakle teško je utvrditi kolko ljudi tamo zapravo radi u smjeni. u svakom slučaju omjer osoblje-klijenti bi bio 3:1 a možda to i nebi bilo tako loše da one barataju barem elementarnom kulturom i elementarnim snalaženjem u zadanim im koordinatama. vidjela sam i manjih salona sa primjerenim brojem djelatnika u kojima vlada atmosfera kakvu ja očekujem u svakom, a pogotovo "boljem" salonu, a to je smirena i relaksirajuća - ja se volim prepustiti i opustiti.


Znači, slična atmosfera kao u Vlaškoj, osim što je tamo veći salon. Upravo to što pišeš me izludilo davno kod njih, pa nisam više ni pomišljala da tamo idem.

Ajde, daj napiši konačno što se desilo!
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 10:00   #67
Dakle, zanima me da li mi netko ovdje može preporučiti frizerski salon za bojanje i undercut u Zagrebu? Pošto tu samo studiram nisam baš upoznata sa salonima i ne bi baš da nabasam na neki di će me osakatit , iako mi se to ne čini ko najveća mudrost za napravit, al bi ipak nekog ko zna znanje E i da nije baš preeskup, iako mi je kvaliteta ipak bitnija od tog da prođem što jeftinije.
Tutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 15:11   #68
zgat? antimoda?
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 15:12   #69
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ozbiljno

svasta....pa u tretman ide 1 fusio dose - koncentrat i booster....

prije nego što stave fusio dose, samo ti operu kosu (šampon, regenerator, maska), jer se to našprica na mokru kosu...

i nikako ne bi trebalo biti više od tih 250 kn koje sam platila....1 fusio dose košta 50 kn u njihovoj veleprodaji....što znači da bi u ostalih 200 kn trebalo ući pranje sa svim što potroše (a to je zanemarivo), feniranje i korištenje micro mist uređaja....sve više je previše...


ti ides kod rosite u gajevu? otici cu jedan dan do njih da mi na licu mjesta kazu koliko bi bilo, kao- navodno moraju vidjeti kosu da znaju cijenu.
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 15:35   #70
Quote:
Kratka Kavica kaže: Pogledaj post
Daj nam reci što se točno dogodilo, baš me zanima!
i mene i mene, sve nam reci
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 23:10   #71
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
ti ides kod rosite u gajevu? otici cu jedan dan do njih da mi na licu mjesta kazu koliko bi bilo, kao- navodno moraju vidjeti kosu da znaju cijenu.
da, kod nje....ovo s cijenama nema smisla....osim ako nemaš kosu do koljena, pa trebaju potrošiti ne znam koliko fusio dose bočica...obvezno se konzultiraj oko toga što će ti staviti na kosu tj. koju kombinaciju koncentrata i boostera...da ti ne bi ovi koji to rade stavili nešto po svom guštu...dok sam ja radila jednom pramenove, jedna gospođa je došla na njegu kose, primili su je oni koji inače ne šišaju...i uopće je nisu pitali ništa niti ona njih - samo se sjela i pustila ih da rade što hoće...vidjela sam da su kombinirali rozi booster i koncentrat, jer je bila farbana.....al po njenoj kosi (koliko sam vidjela) prije bih rekla da joj je trebao narančasti koncentrat i rozi booster, jer joj je kosa bila suha....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 23:15   #72
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
zgat? antimoda?
zgat! Što se tiče šišanja Mario i Damir se ne mogu usporediti! Mario je umjetnik
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:27   #73
eto, cure moje drage, ispričavam se što kompletnu priču ipak nećete čuti al nakon razgovora sa vlasnicom salona i to u nekoliko navrata i iskrene spremnosti da ispravi greške, jednostavno nemam srca. žena je draga (to mi je poznato od prije) i iz respekta prema njoj koja je ipak donjela puno novog i kvalitetnog u ovaj grad ne bih više pisala o traumatičnoj suboti
"potkupljena" nisam i neću prihvatiti ništa od onoga što mi nude u znak iskupljenja jer kao što rekoh curama, ja tamo više neću kročiti makar se doživotno i šišala i farbala sama
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 12:17   #74
Znači i Gundulićevu zaobilazim

Jel' netko bio kod Permana u Zg?
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 12:28   #75
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Znači i Gundulićevu zaobilazim

Jel' netko bio kod Permana u Zg?
tamo radi moj stari frizer iz tony & guy ali jos nisam bila
medisecer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 23:31   #76
Zanimaju me iskustva vezana sa Frizerski studio BM (3M). Konkretno me zanima zadovoljstvo uslugom, atmosfera kako se kreću cijene.

Hvala unaprijed
Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 09:50   #77
e sad je pitanje - kamo dalje?! mrzim mjenjati frizere, a zadnjih pol godine nikako se negdje ustoličit za stalno

ambasada kose? anyone?

studio etra? ćini mi se ok, al imam dojam da forsiraju kratkokose
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 09:53   #78
Quote:
Zlatna cura kaže: Pogledaj post


Znači, slična atmosfera kao u Vlaškoj, osim što je tamo veći salon. Upravo to što pišeš me izludilo davno kod njih, pa nisam više ni pomišljala da tamo idem.

Ajde, daj napiši konačno što se desilo!
zlatna curo, imaš li ti kakvu preporuku? si našla kakvo kvalitetno mjesto za friziranje?
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 11:36   #79
Quote:
tajana21 kaže: Pogledaj post
zgat! Što se tiče šišanja Mario i Damir se ne mogu usporediti! Mario je umjetnik
Da, umjetnik koji od silne umjetnosti zna unakazit mušterije koje baš i ne shvate tu umjetnost.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 11:38   #80
Quote:
medisecer kaže: Pogledaj post
tamo radi moj stari frizer iz tony & guy ali jos nisam bila
Rade dvojica iz tony & guy.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.