Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 11:00   #8641
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Nitko ne govori da je fizički izgled najmanje bitan, ja isto tvrdim da je najvažniji. Ono o čemu ja govorim, jedno je izjadati se nekome, jer se osjećaš loše u tom trenutku. Stalna kuknjava koja je već postala nepodnošljiva na ovom topicu, je stvarno dno dna.

Ponašate se kao da ste invalidi, bez nogu. Daj se trgnite malo...
onda se idi žali moderatoru da zatvori temu ako ti toliko smeta
Clandestine is offline  
Old 12.08.2017., 11:00   #8642
zanimljivo

Clandestine is offline  
Old 12.08.2017., 15:36   #8643
Svaka od tih stavki je upoznavanje cura tj oni si stavili ljudi. Da, onaj koji trenutno ne poznaje nijednu curu sa kojom bi mogao nesto pokusati mora upoznavati nove cure. Druge opcije nema
orhidej107 is offline  
Old 14.08.2017., 08:54   #8644
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Nitko ne govori da je fizički izgled najmanje bitan, ja isto tvrdim da je najvažniji. Ono o čemu ja govorim, jedno je izjadati se nekome, jer se osjećaš loše u tom trenutku. Stalna kuknjava koja je već postala nepodnošljiva na ovom topicu, je stvarno dno dna.

Ponašate se kao da ste invalidi, bez nogu. Daj se trgnite malo...

Ako se netko nekome na nešto, bilo što, požali prvi put, izazvat će sažalicu i razumijevanje.

Ako se netko nekome na nešto, bilo što, požali treći put, izazvat će podsmijeh.

Ako se netko nekome na nešto, bilo što, požali peti put, izazvat će prezir.

Ako se netko nekome na nešto, bilo što, požali šesti put, izazvat će dosadu.

Ako se netko nekome na nešto, bilo što, požali sedmi put, izazvat će uživanje u tuđoj žalopojki.

Ti si u zadnjoj fazi. Inače, ne bi čitao i davao ovakve komentare.

Osobno, dugo sam se mučio naći djevojku koja mi odgovara i kojoj ja odgovaram.

Napokon sam uspio, ali razumijem muku onih koji nisu.

Ako nisi fizički zgodan (kriterij broj 1), nemaš samopouzdanja (kriterij broj 2) i dobru spiku (kriterij broj 3), jako je teško, baš jako teško naći djevojku.
__________________
Danas jesmo, sutra nismo, prekosutra tko zna di smo
Danchy55 is offline  
Old 14.08.2017., 21:52   #8645
Arum ima izgled ako se mene pita... a nije ni sutljiv...

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
nadprosjecni is offline  
Old 14.08.2017., 21:59   #8646


Nisam znao da je zabranjeno, čitati i davati svoje vlastite komentare, i mišljenja koja mogu biti u suprotnosti s drugima?

Kao radikalne feministkinje, navale na svakoga koji njima nije u okvirima.
Arum is offline  
Old 19.08.2017., 08:23   #8647
legendarni video

https://www.youtube.com/watch?v=5tuf59ex-U0&t=5s
Clandestine is offline  
Old 21.08.2017., 13:20   #8648
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
O cemu lik prica? Ne slusa mi se 22 minute.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 21.08.2017., 21:24   #8649
Čak je i taj Eggman izgubio nevinost sa 16cili 18 godina, a od od nedavno ima i djevojku sa solidnom guzom
Mars700 is offline  
Old 23.08.2017., 09:26   #8650
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
O cemu lik prica? Ne slusa mi se 22 minute.
o dating sceni,genetičkoj superiornosti,feminacizmu,dvostrukim kriterijima
Clandestine is offline  
Old 23.08.2017., 09:28   #8651
Quote:
Mars700 kaže: Pogledaj post
Čak je i taj Eggman izgubio nevinost sa 16cili 18 godina, a od od nedavno ima i djevojku sa solidnom guzom
dude that's a tranny
Clandestine is offline  
Old 23.08.2017., 16:50   #8652
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
dude that's a tranny
Od birača nema j.....
Mars700 is offline  
Old 24.08.2017., 17:43   #8653
nije mi namjera ovdi otvarat raspravu o pokojnom mirku miočiću , samo bi ga htio navesti ko primjer
sjajna memorija je često u korelaciji s ocdom, ocd je opet u korelaciji s visokim postotkom djevaca u starijioj dobi među navedenim djelom populacije, a nikad nisam čuo da je pomenio išta u vezi svog ljubavnog života, ili sam nešto propustio
tesla slično, sam je izjavio pri kraju života kako mu je žao što se nije oženio, a odgađao je sve samo da mu obiteljski život nebi poremetio poslovni raspored
baš to je taj ključni strah, da te osoba koja bi ti ošla u život ne poremeti u navikama koje su ti nametnute kompulzivnim poremećajem

newton slično
babunovich is offline  
Old 25.08.2017., 19:00   #8654
Babunoviću jes ti nama djevac? A 40 i koja kuka je već?
Harry Haller is offline  
Old 26.08.2017., 15:15   #8655
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
O cemu lik prica? Ne slusa mi se 22 minute.
Priča nekaj o genetski superiornijim muškarcima i o statistici razvoda pošto su muški u najvećoj mjeri ti koji se žele oženiti. I tak.
Quote:
Mars700 kaže: Pogledaj post
Čak je i taj Eggman izgubio nevinost sa 16cili 18 godina, a od od nedavno ima i djevojku sa solidnom guzom
Znači, ta cura je freaky
Onak, prosječna je, ali ak se pogleda video i one reakcije, preplašenost, ne znam kaj bih drugo rekao. Ali si oni taman pašu, što je na kraju lijepo!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 27.08.2017., 09:54   #8656
zaveo tuđu curu bez riječi,neprocjenjiva reakcija AFC-a

http://gph.is/2wS7gWD
Clandestine is offline  
Old 01.09.2017., 02:54   #8657
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
nije mi namjera ovdi otvarat raspravu o pokojnom mirku miočiću , samo bi ga htio navesti ko primjer
sjajna memorija je često u korelaciji s ocdom, ocd je opet u korelaciji s visokim postotkom djevaca u starijioj dobi među navedenim djelom populacije, a nikad nisam čuo da je pomenio išta u vezi svog ljubavnog života, ili sam nešto propustio
tesla slično, sam je izjavio pri kraju života kako mu je žao što se nije oženio, a odgađao je sve samo da mu obiteljski život nebi poremetio poslovni raspored
baš to je taj ključni strah, da te osoba koja bi ti ošla u život ne poremeti u navikama koje su ti nametnute kompulzivnim poremećajem

newton slično
Mirko je bio legenda, i možda nije zaslužio da ga se uopće spominje u ovakvim temama, ali to je dobar primjer. Inteligentan, obrazovan lik, dobra duša, a opet nije imao uspjeha sa ženama, mada one sve deklarativno navode ove osobine kao iznimno privlačne i poželjne. Obično licemjerno kažu da bi svaka takvog poželjela, no naravno, baš ona ne bi. Ženama je bio simpatičan, ali na totalno drugačiji način.

Ne vjerujem u sudbinu, nikome nije suđeno da bude samac ili djevac, ali nažalost, mnogi muškarci zbog svojih karakteristika, što urođenih, što stečenih odgojem, upravo to postanu, odnosno ostanu.

A kad čovjek vidi kakve se sve tragedije ljudima događaju, nije biti samac tolika tragedija. A moj Bože, što se može, moglo je i svršit gore.. Ili u ovom slučaju je možda prikladniji izraz završit.
Ivan Denisovič is offline  
Old 02.09.2017., 13:30   #8658
Ostati djevac danas kraj svih čuda tehnologije je vještina vrijedna divljenja.
Harry Haller is offline  
Old 03.09.2017., 14:55   #8659
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
nije mi namjera ovdi otvarat raspravu o pokojnom mirku miočiću , samo bi ga htio navesti ko primjer
sjajna memorija je često u korelaciji s ocdom, ocd je opet u korelaciji s visokim postotkom djevaca u starijioj dobi među navedenim djelom populacije, a nikad nisam čuo da je pomenio išta u vezi svog ljubavnog života, ili sam nešto propustio
tesla slično, sam je izjavio pri kraju života kako mu je žao što se nije oženio, a odgađao je sve samo da mu obiteljski život nebi poremetio poslovni raspored
baš to je taj ključni strah, da te osoba koja bi ti ošla u život ne poremeti u navikama koje su ti nametnute kompulzivnim poremećajem

newton slično

nisam djevac...ali vec dugo vremena sam solo..bavio sam se fakultetom, poslom i odredjenim hobijima. Nikad na istom mjestu, etc. Ugl, ubija me ta samoca, u slucaju da pronadjem neku, ne bi mi smetalo da se koji dio mojih svakodnevnih navika promijeni, samo da izgubim osjecaj samoce i usamljenosti. Neke stvari novcem ne mozes kupiti.

A o Tesli inace imam jako lose misljenje, velik genij, a nije znao iskoristiti svoje talente, a mogao je posjedovati svijet!!!
RedBaron91 is offline  
Old 03.09.2017., 17:59   #8660
Quote:
RedBaron91 kaže: Pogledaj post
A o Tesli inace imam jako lose misljenje, velik genij, a nije znao iskoristiti svoje talente, a mogao je posjedovati svijet!!!
da, istina - da je do Tesle struja bi bila besplatna... puno bolje je hraniti uhljebe u hep-u jer oni znaju naplatiti svijetu.

jel težak nauk na faxu?

Quote:
RedBaron91 kaže: Pogledaj post
Neke stvari novcem ne mozes kupiti.
upravo tako - ono što zaista vrijedi ne kupuje se novcem ... kao ni Tesla
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.