Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 22:28   #3741
upadam malo kao padobranac, no zanima me gdje bih u zagrebu mogla nabaviti kanu ali za tetoviranje?
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 09:34   #3742
Quote:
queeb kaže: Pogledaj post
Cure pomoc! Koristim mullerovu kanu intensive rot,ali smeđi izrast nikako da se oboja,ništa se ne primi.
meni kana iz mullera ništa ne primi ali ništa..
je li to ona od 80tak kuna? zaboravila sam ime, logona, logna, tako nešto..
i dalje mi je najbolja dmova kana od 30tak kuna..odlična je..

pronašla sam i bezbojnu kanu nakon dugog traženja..hm, malo je reć da sam blago razočarana..nisam vidjela nikakvu ali nikakvu promjenu, baš ništa..

pitanje, kanirao tko sa crvenim vinom? kako se to radi?
ja u kanu stavljam ili crni čaj ili kavu (farbam se u braun) ili vodu u kojoj se kuhala cikla i stavljam razna čudesa od ulja ali sam pročitala da se može i sa kuhanim crvenim vinom..pa me zanimaju iskustva..
koliko dugo se kuha vino, kakva je boja, kakva je kosa od vina i slično..
hvala..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:02   #3743
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
meni kana iz mullera ništa ne primi ali ništa..
je li to ona od 80tak kuna? zaboravila sam ime, logona, logna, tako nešto..
i dalje mi je najbolja dmova kana od 30tak kuna..odlična je..

pronašla sam i bezbojnu kanu nakon dugog traženja..hm, malo je reć da sam blago razočarana..nisam vidjela nikakvu ali nikakvu promjenu, baš ništa..

pitanje, kanirao tko sa crvenim vinom? kako se to radi?
ja u kanu stavljam ili crni čaj ili kavu (farbam se u braun) ili vodu u kojoj se kuhala cikla i stavljam razna čudesa od ulja ali sam pročitala da se može i sa kuhanim crvenim vinom..pa me zanimaju iskustva..
koliko dugo se kuha vino, kakva je boja, kakva je kosa od vina i slično..
hvala..
Ja sam znala kanu miješatis crvenim vinom; zakuhala sam crveno vino i pustila da prekipi i onda pomiješala u jednoj plitkoj posudi kanu i vino. Kad se malo ohladilo, namuljala sam na glavu i kosu prekrila plastičnom vrećicom.. To sam obično koristila kad sam htjela postići svjetlu (žutonarančastu) nijansu jer crveno vino oksidira.
Međutim, napominjem da je bila riječ o kani koja se baš morala pomiješati s crvenim vinom (neka egipatska kana, ako se dobro sjećam). Kupovala sam to u apoteci. Zbog neugodnog iskustva s jednom vrstom kane, uglavnom se uvijek držim uputa.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:51   #3744
Quote:
KANARinka27 kaže: Pogledaj post
Ja sam znala kanu miješatis crvenim vinom; zakuhala sam crveno vino i pustila da prekipi i onda pomiješala u jednoj plitkoj posudi kanu i vino. Kad se malo ohladilo, namuljala sam na glavu i kosu prekrila plastičnom vrećicom.. To sam obično koristila kad sam htjela postići svjetlu (žutonarančastu) nijansu jer crveno vino oksidira.
Međutim, napominjem da je bila riječ o kani koja se baš morala pomiješati s crvenim vinom (neka egipatska kana, ako se dobro sjećam). Kupovala sam to u apoteci. Zbog neugodnog iskustva s jednom vrstom kane, uglavnom se uvijek držim uputa.
hvala ti puno..

dakle, za mene koja se bojam u tamno smeđe, ova ideja ipak nije najbolja..

hvala puno da si mi rekla, da nisam ulazila u to..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:05   #3745
Ako nekom treba Aroma Zone egipatska kana od 250gr. nek mi se javi.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:29   #3746
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
hvala ti puno..

dakle, za mene koja se bojam u tamno smeđe, ova ideja ipak nije najbolja..

hvala puno da si mi rekla, da nisam ulazila u to..
Ako želiš da bude smeđa, onda imaš u dm-u onu kanu na kojoj piše kesten. Ili baš smeđa. Jer su u njoj sastojci koji kosu malo potamnjuju.
Probala sam i nju i kad sam je koristila bila sam smeđa.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:30   #3747
Pardon, ipak je smeđa. :
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 17:07   #3748
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
upadam malo kao padobranac, no zanima me gdje bih u zagrebu mogla nabaviti kanu ali za tetoviranje?
Probaj Himalayan Kanu. Ja ju koristim za kosu, ali piše da je i za body art. Kupujem ju u Tvornici zdrave hrane.
aposavec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:08   #3749
cure imam pitanje.
24.3 sam se prvi puta farbala u khadijevu intensiv rot kanu (bila sam farbana ispod u crveno)

e sad. kanirala sam se od tada ja mislim koja 4x.
kosa mi je na vrhovima i sredini glave i dalje narandasta, a tu gdje mi je izrast/siske tj moja netretirana prirodna kosa - mi je full tamna.
i ta boja mi se ne svida nikako.

sta mogu napraviti da mi izrast (postojeci) i svaki buduci poprime narandastu boju, a ne ovu sa slike?

dakle, boja koja mi je na siskama mi se ne svida jer mi je pretamna i ne stoji mi. a zelim postici ovu boju koja mi je na ostatku kose (koji je bio tretiran).

tj. moze bit i crvena i narandasta nije bitno - samoooo da nije ova tamna smeda koja ima orange odsjaj tek na svijetlu...

ovakva je nakon 1 kaniranja na tretiranu kosu


i sad nakon kaniranja par puta


znaci ova boja na tjemenu i siskama mi je komaaa jer dok ne izadem iz kuce je tamnosmeda
misspiglet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 14:49   #3750
@miss, ako imas pristup gdje khadi kani (ili naruciti online), probaj s njom; oni vec imaju gotove mjesavine za postizanje razlicitih boja/nijansi, pa tako mozda mozes staviti neku svjetliju na izrast kad se malo ispere boja od zadnjeg kaniranja.

inace nisam strucnjak za blajhanje i kombinaciju kane i boje tako da mi jedino ovo pada na pamet. drzim fige!
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 20:58   #3751
Zene di u zg mogu kupiti khadi kanu? Trebam bas fizicki ducan jer nemam vremena cekati dostavu. Znam da ima na Maksimirskoj ali mi to malo daleko. Ima nesto blize novom zg?
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 10:39   #3752
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
Sutra se kaniram s ovom kanom, ta nijansa ima samo čistu kanu u sebi, javim dojmove vidla sam da u slovenskom dm-u drže i ove farbe od kane http://www.mgc.fr/media/catalog/prod...0000168_10.jpg jel probao tko?
nisam vidjela šampon ali mi izgleda veoma privlačno


http://www.greenweez.com/images/henn...vre-250-ml.jpg
tu iz dma smeđu koristim i ja, ta mi se za sada pokazala najboljom..
stari je post pa mi ne otvara link, o kakvom šamponu se radi?
imamo i 'kanske' šampone?
gdje, pošto, kakvi su, iskustva..hvalaa
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:06   #3753
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
@miss, ako imas pristup gdje khadi kani (ili naruciti online), probaj s njom; oni vec imaju gotove mjesavine za postizanje razlicitih boja/nijansi, pa tako mozda mozes staviti neku svjetliju na izrast kad se malo ispere boja od zadnjeg kaniranja.

inace nisam strucnjak za blajhanje i kombinaciju kane i boje tako da mi jedino ovo pada na pamet. drzim fige!
hvala ti
al ovo i je khadijeva kana.
ma kupila sam manic panic neku boju pa cu vidjeti kako ispada.
mp boje su isto na biljnoj bazi pa bi trebalo uhvatit prek kane.
a ak ne, najezila sam
misspiglet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:05   #3754
Quote:
misspiglet kaže: Pogledaj post
hvala ti
al ovo i je khadijeva kana.
ma kupila sam manic panic neku boju pa cu vidjeti kako ispada.
mp boje su isto na biljnoj bazi pa bi trebalo uhvatit prek kane.
a ak ne, najezila sam
koja boja (khadi)?
ja sam prije nekoliko tjedana stavila ljesnjak i nisam uopce crvena, samo odsjaj (doduse, to sam i htjela). sad bih htjela biti jace crvena pa cu probati svijetlo smedju, pise da ona daje crveniju boju. tak da ti je najbolje prouciti sve boje kako se ponasaju s kojom podlogom. i isprobavati u praksi, pa da vidis s kojom ti je najbolji rezultat.
(to kad ovu potrosis )
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:36   #3755
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
koja boja (khadi)?
ja sam prije nekoliko tjedana stavila ljesnjak i nisam uopce crvena, samo odsjaj (doduse, to sam i htjela). sad bih htjela biti jace crvena pa cu probati svijetlo smedju, pise da ona daje crveniju boju. tak da ti je najbolje prouciti sve boje kako se ponasaju s kojom podlogom. i isprobavati u praksi, pa da vidis s kojom ti je najbolji rezultat.
(to kad ovu potrosis )
Sumnjam da ćeš postići željeni rezultat
Ja sam prvo stavljala khadi svjetlosmeđu i bila mi je super jer je slicna mojoj prirodnoj, onda sam stavila khadi ljesnjak koji mi je bio znatno tamniji i sad sam stavila egipatsku kanu koju ti preporucam ako zelis crveniju boju, na suncu bude bakrena, jedna jako topla smeđa boja sa crvenkastim odsjajem

Inace koliko je meni poznato khadi ima kod nas samo u greenu, sto je i meni daleko za otici, zato sam bila uzela taj ljesnjak jer sam se doteglila do tamo po vrucini i onda nisu imali ni svjetlosmeđu ni tamnosmeđu. Sva sreca pa mi je egipatske ostalo za jos jednom
mynah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 11:04   #3756
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
koja boja (khadi)?
ja sam prije nekoliko tjedana stavila ljesnjak i nisam uopce crvena, samo odsjaj (doduse, to sam i htjela). sad bih htjela biti jace crvena pa cu probati svijetlo smedju, pise da ona daje crveniju boju. tak da ti je najbolje prouciti sve boje kako se ponasaju s kojom podlogom. i isprobavati u praksi, pa da vidis s kojom ti je najbolji rezultat.
(to kad ovu potrosis )
ja sam stavljala konstantno khadijevu intensive rot kanu ... dakle cista crvena intenzivna jelte.

i na izrastu mi se primila tak kak je gore na fotkama. i ok, ona je BILA cijela ujednacena i narandasta na suncu, al bome u prostorijama je bila tamnosmeda...


stavila ja prije 2 sata manic panic rock and roll red i prezadovoljna sam rezultatom. boja se primila super, na izrastu je isto crvenkasta al posto je gore bila prirodnasta boja - sad mi taj izgleda ko ombre. al puno bolje nego kak je izgledalo s kanom

u svakom slucaju, stavit cu veceras ostatak boje, drzat prek noci (jer se moze) i sutra javim rezultate

boja vani:
[IMG][/IMG]

boja unutra:
[IMG][/IMG]

kad smo sad vec kod toga, imam 2 khadijeve intensive rot ciste crvene kane. neotvorene. obje za 100kn
misspiglet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 12:11   #3757
Quote:
mynah kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ćeš postići željeni rezultat
Ja sam prvo stavljala khadi svjetlosmeđu i bila mi je super jer je slicna mojoj prirodnoj, onda sam stavila khadi ljesnjak koji mi je bio znatno tamniji i sad sam stavila egipatsku kanu koju ti preporucam ako zelis crveniju boju, na suncu bude bakrena, jedna jako topla smeđa boja sa crvenkastim odsjajem

Inace koliko je meni poznato khadi ima kod nas samo u greenu, sto je i meni daleko za otici, zato sam bila uzela taj ljesnjak jer sam se doteglila do tamo po vrucini i onda nisu imali ni svjetlosmeđu ni tamnosmeđu. Sva sreca pa mi je egipatske ostalo za jos jednom
hvala ti, nisam u hr, pa nemam iste proizvode kao i vi.

s khadijem sam zadovoljna, i zapravo nemam previse ocekivanja vezano za boju. dugo nisam bila crven(kast)a jer sam ubijala crveni pigment kojeg nesto malo imam prirodno bojom - isto prirodna, farbam se jer sam sijeda. boja je jako dobra al skupa za umrijeti, pa sam se okrenula kani. ovdje je 8-9 eur kutijica koja mi je dovoljna za jedno kaniranje, pa ustedim masu para.

mislim da cu biti zadovoljna koji god efekt postignem, jer sam godinama ista i zazeljela sam se promjene, vec i ovaj crveni odsjaj od ljesnjaka me odusevio. a pise da on skoro uopce ne daje crvenu vec vise smedju boju, dok za svijetlosmedju bas da daje crvenilo. kako sam srednjesmedja (ono sto nije sijedo), pretpostavljam da ce se primiti.

zapravo sad moram potrositi jos jedan ljesnjak pa cu onda isprobati svijetlosmedju. javim ako koga zanima kak je ispalo.

edit: @piglet, bas imas zanimljive boje
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:10   #3758
evo ja uspjesno prosla preko kane sa manic panicom
i moram priznat da sam prezadovoljna.

ovaj dio gore koji mi je i kod kane bio tamni je TAKODER sada tamni, al mi drukcije i bolje stoji jer je kosa crvena sad, a ne narandasta kao sa kanom.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
misspiglet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 00:41   #3759
Kava bi ispala Mullerova Rot kana na srednjeplavu (svjetliju) kosu? Obično sam koristila Intensiv rot, ali sada sam dobila Rot pa me zanima.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 09:59   #3760
Vjerujem da bi bila par nijansi tamnija, zagasitije crvena a ne narancasta.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.