Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2016., 20:46   #81
pogledala sam hrpu videa na youtubu,. vecina pro frizeri koji ga koriste.

i to je proizvod koji moras znat koristit.
ak se stavlja u blajh/boju smanjuje jakost hidrogena pa ljudima ispadaju drugacije boje umijesto da prilagode
vazno je stavit toocn odredjenu mililitrazi
ako se dodaje pri blajhanju ne znaci da kosa nece bit sugaak se s blajhanjem pretjera. on samo daje malo duze vrijeme blajh da djeluje pa se svjetlija kosa moze dobit uz malo manje ostecenje

ja sam isla iz crvene u plavu sa olaplexom i kosa mi je u boljem stanju nego prije blajhanja
ja sam narucila 100ml bocice sa americkog amazona, i to samo 1nicu i 2jku, jel je 2jka samo jaca verzija 3jke
tipa 2jka je 15% jacine a
3jka je 12%. tako da sam samo 2jku kupila

uglavnom jako dobar proizvod ako se pravilno koristi i ako imamo realna ocekivanja
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 17:26   #82
Treba samo paziti jako, kod nas ima hrpu lažnjaka, a ovi iz firme koja uvozi Olaplex uopće ne žele dati informaciju tko je ovlašten koristiti ga tj naziv.
__________________
Smijte se više!
Helmuta Newton is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 12:05   #83
Quote:
Helmuta Newton kaže: Pogledaj post
Treba samo paziti jako, kod nas ima hrpu lažnjaka, a ovi iz firme koja uvozi Olaplex uopće ne žele dati informaciju tko je ovlašten koristiti ga tj naziv.
Na službenoj stranici ima STORE LOCATOR pa kad se upiše npr. Zagreb, izbaci konkretno 3 salona koji imaju Olaplex. Pretpostavljam da je to pouzdano.
Evgenij Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 09:58   #84
https://www.facebook.com/pages/Frize...05453782975911

Ovaj salon koristi Olaplex i ima na stranici puno slika prelazaka iz tamne u svijetlu kosu s Olaplexom. Pa ako nekoga zanima........ja se tamo friziram već dugo i zato ih preporučam, jer su im i cijene sasvim OK.
tusonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 19:21   #85
HELP

Pozdrav,trebam brzi odgovor u vezi olaplex 3 ,ima li ikakve koristi ako samo to koristim bez 1 i '2,iskustva ,dali ima kakve promjene ,posto imam blajhanu kosu i esto farbam ,nisam bila nikad na tretmanu sa ovim u salonima sta koriste ? hvala
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 13:15   #86
može li netko podijeliti dojmove nakon dužeg vremena (razmišljam da ga stavim jedokratno)

jedna frizerka mi je rekla da to nikako ne stavljam jer poslje dužeg vremena, oštećena kosa bude još gora tj lomi se još više. nakon opsežnog guglanja na tu temu, učinilo mi se da se to dešava na kosi koja je ono...ekstra oštećena npr blajhana 9 nijansi u 2 dana
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 17:31   #87
Ja sam radila olaplex u salonu gdje i inace radim pramenove, i svaka preporuka za cure u tom salonu pogotovo sto se tice farbanja i pramenova.
Fejs https://www.facebook.com/frizerski.salon.chloe/


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 16:22   #88
Narucila bi Olaplex 1&2 sa Amazona ili eBaya, ima li netko pouzdanog sellera? Bojim se da ne dobijem laznjaka. Zanima me onaj stylist travel kit od 100ml.
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 22:51   #89
Ja sam si naručila ovaj set, koristila sam ga sama kod kuće sa Afroditinim blajhom kad sam izlazila iz crne u smeđu, kosa mi je ispala narančsta nakon blajhanja s Olaplexom ali mogu reći da se nije uopće oštetila i nije mi bila suha, na kraju sam se prefarbala sa Garnierovom šesticom i tako sam u jednm danu iz crne došla u smeđu bez oštećenja

http://www.ebay.de/itm/OLAPLEX-NR-1-NR-2-FOR-PROFESSIONAL-USE-10ml-20ml-/161941923738?nma=true&si=8ihIgeZpEPBbPP2YvOKY61aAb Ck%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l255 7
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 13:01   #90
Pozdrav,koja je razlika izmedu Olaplex No.2 i Olaplex No.3 ?ako tu ima neki strucnjak da mi odg.Kupila bih za kucnu upotrebu No.2 tubicu iako pise da je No.3 za kucnu upotrebu,no jedna mi je cura rekla da je zapravo ista stvari i No.2 i No.3 samo su tako numerirani u paketu,pa ako mi moze neko objasnit malo bolje p.s.No.1.bocicu nebi uzimala jer mi je to ipak malo preskupo a na e bayu se moze odvojeno kupit
Puding1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 07:09   #91
ja sam prezadovoljna tretmanom, htjela sam se farbati s olaplexom ali mi je frizerka radije preporučila da prvo obojam izrast, a olaplex stavimo kao zaseban tretman. dio kose koji je bio mrtav na vrhovima smo ošišali jer mu stvarno nije bilo spasa, a dobila sam i onu trojku za doma.
budući da se obično farbam sama, sad me zanima za sljedeći mjesec kad se farbam - tu trojku stavim nakon što sam se obojala (izrast)? ili da si pokušam naručiti "pravi" onaj br.1 i br.2?
proučila sam ono o doziranju i korištenju, vidim da ga treba precizno i točno dozirati kod farbanja.

Zadnje uređivanje Cvrcak i Mrav : 18.08.2016. at 07:22.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 19:45   #92
ovo s linka gore na ebayu, ispadne da je mala kolicina za tu lovu u bocicama. koliko kuzim beisplativo skroz, olaplex u salonu je 150kn kad ti koriste 1 i 2, a ovo ispada svudgje oko 200 i nesto koliko sam prosvrljala po netu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 19:23   #93
Je li itko probao Powerplex od Selective?
Je li to ista stvar ko i Olaplex ili su napravili neki tretman pa ga nazvali tako da navuku ljude?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 12:03   #94
Prosle godine me je frizer bojao uz dodatak Olaplexa ispala sam narancasto. Poslije se to nesretno narancastilo nikako nije moglo posvijetliti bez obzira sta me je druga frizerka preblajhala. Ima li itko takvo iskustvo? Dakle jednom posvjetljena kosa liftana par nijansi s dodatkom Olaplexa vise se s nicim neda posvjetliti? Vrhovi su mi takoder brzo procvali moj savjet vam je da dobro pazite tko vam s doticnim proizvodom na kosi radi. Jel bez obzira na poznatog i educiranog frizera moj rezultat bojanja je bio cista katastrofa.
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:52   #95
Nisam nikada tretirala kosu Olaplex tretmanom u salonu pa me zanima ima li svrhe, točnije mislite li da bi bilo pozitivnog učinka ako kupim ovo i koristim sama doma?
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 16:27   #96
ne bas, jer ovo je proizvod koji koristis nakon tretmana u salonu. on sam ti nece dati rezultat kao kad se koriste prve dvije faze u saloni.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 09:41   #97
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
Nisam nikada tretirala kosu Olaplex tretmanom u salonu pa me zanima ima li svrhe, točnije mislite li da bi bilo pozitivnog učinka ako kupim ovo i koristim sama doma?
Postoji olaplex 1 ,2 i 3. Prvi ide u blajh, drugi u preljev i treci za kucnu upotrebu.
Ja sam si ga kupila ovaj br. 3 i svakako se razlika vidi.
Stavljam jednom tjedno minimalo pola sata, ako mogu i duze.
Za kosu tretiranu bojom i blajhom je odlicno.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:44   #98
Cek, cek, ne kuzim sad... Jel ti koristis onda i 1 i 2, tj. to ti stave u salonu, a ti doma samo 3 ili koristis samo 3?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 12:19   #99
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Cek, cek, ne kuzim sad... Jel ti koristis onda i 1 i 2, tj. to ti stave u salonu, a ti doma samo 3 ili koristis samo 3?
Doma koristim 3, a prva 2 mi stave u salonu.
Ali ne vidim razlog zasto nebi mogla samo trojku doma stavljati za njegu


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:47   #100
olaplex br.3 je ko neki ultrajaki regenerator, nije da nece koristiti ali nije ti to to bez prva dva
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.