Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Foto natječaji

Pogledaj rezultate ankete: Tko ima najbolju fotku?
Tempion 1 5.56%
Sabaa 2 11.11%
dinida 0 0%
JAWS 0 0%
phoenixos 1 5.56%
ljudva 0 0%
C71 0 0%
gaff_ 3 16.67%
Stravinsky 3 16.67%
deya100 1 5.56%
loloch 0 0%
Varja 0 0%
rossonero 3 16.67%
toni_os 0 0%
Volunteer 4 22.22%
Šoki 0 0%
Glasovatelji: 18. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2016., 12:38   #41
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
kako nikom ništa a meni je baš ta tvoja najljepša


Hvalaaaa!!!
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 13:12   #42
anyway, to je to. Volunteer, čestitke! može nova.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 16:52   #43
C71, iako ima svojih mana, druga fotka ti je daleko ljepša od prve (po mom mišljenju, naravno). Kompozicija je dobra (bila bi bolja samo da je žena lijevo dolje i da hoda prema praznom prostoru, umjesto da joj je iza leđa 'negativan' prostor), svjetlo je jako lijepo, šuma je lijepa, žena je crvena... Vjerujem da bi glasao za nju da si ju stavila. Ako i ne bi, ozbiljno bi razmišljao o tom.
A prva mi je obična. Svjetlo mi je obično (nije lijepo jutarnje ili večernje), drvo je obično, nema ništa na njoj što mi je izdvaja od ostalih.

Hvala svima na glasovima!

Iduća tema - ljubav. Eto, mislim da ne može općenitije Neka vaša fotka zrači ljubavlju. Nemojte stavljati snapshotove svojih cura, dečki, djece i sl. Nek budu dobre fotke, nek bude emociju. Ne samo vama, nego svima nama
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 05:41   #44
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
C71, iako ima svojih mana, druga fotka ti je daleko ljepša od prve (po mom mišljenju, naravno). Kompozicija je dobra (bila bi bolja samo da je žena lijevo dolje i da hoda prema praznom prostoru, umjesto da joj je iza leđa 'negativan' prostor), svjetlo je jako lijepo, šuma je lijepa, žena je crvena... Vjerujem da bi glasao za nju da si ju stavila. Ako i ne bi, ozbiljno bi razmišljao o tom.
A prva mi je obična. Svjetlo mi je obično (nije lijepo jutarnje ili večernje), drvo je obično, nema ništa na njoj što mi je izdvaja od ostalih.

Hvala svima na glasovima!

Iduća tema - ljubav. Eto, mislim da ne može općenitije Neka vaša fotka zrači ljubavlju. Nemojte stavljati snapshotove svojih cura, dečki, djece i sl. Nek budu dobre fotke, nek bude emociju. Ne samo vama, nego svima nama
hvala na komentaru.
moram napomenuti da na slici nije žena već muškarac, a i pesonja je muško samo kaj nema jajca.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 01:28   #45
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Meni je dobra fotka ona koja izazove neku reakciju. Stravinsky Tehnički loša, ali me nasmijala.
Hvala Fotka je stara par godina i slikana iphoneom 3 praktički usput, tako da je i sasvim solidno ispala. To je šuma u kojoj je bio cross park za bicikle na lijevoj obali Drave u Osijeku koju je tadašnja HDSSB-ova vlast odlučila posjeći.
Stravinsky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.