Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 22:22   #1781
Stavljao sam ja fotke sa s7e imao sam 3komada odjednom. I stavljao sam i tu na forum fotke. Na jednom zuta nijansa na drugom bijela. Svaki je bio osjetno drugaciji bar sto je tice prikaza boja i na njihovim ekranima i kad sam prebacio fotke. Zadrzao sam si koj mi je najvise pasao. Al nije sad bilo nesto mutno ili razlika veca u kvaliteti.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:30   #1782
Evo mozda ce nekoga zanimati ko planira kupiti mob. Ovo je moje iskustvo.
Na bateriji je 2 sata i 21 minutu trenutno. Stalno ukljucen internet i od toga nekih skoro 1 sat ukljucenog zaslona i baterija je ma 89 posto.
Gledam i ne vjerujem da to moze biti.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:33   #1783
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Stavljao sam ja fotke sa s7e imao sam 3komada odjednom. I stavljao sam i tu na forum fotke. Na jednom zuta nijansa na drugom bijela. Svaki je bio osjetno drugaciji bar sto je tice prikaza boja i na njihovim ekranima i kad sam prebacio fotke. Zadrzao sam si koj mi je najvise pasao. Al nije sad bilo nesto mutno ili razlika veca u kvaliteti.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Jos ako spremis u RAW formatu pa dodatno obradis u photoshopu. Izgledalo bi premocno. Kazem tesko bi neko rekao da je u pitanju mobitel.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 14:17   #1784
Quote:
HariHari1990 kaže: Pogledaj post
Evo mozda ce nekoga zanimati ko planira kupiti mob. Ovo je moje iskustvo.
Na bateriji je 2 sata i 21 minutu trenutno. Stalno ukljucen internet i od toga nekih skoro 1 sat ukljucenog zaslona i baterija je ma 89 posto.
Gledam i ne vjerujem da to moze biti.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Tako je dok je novi , javi za koji mjesec tj za 6 mjeseci koliko ce baterije pojesti za 2 sata

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:23   #1785
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Tako je dok je novi , javi za koji mjesec tj za 6 mjeseci koliko ce baterije pojesti za 2 sata

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Sad sam na 50 posto jer nisam neki hard korisnik koji sad razvaljuje mob sa igricama i sl. Vecinom face mada i to u zadnje vrijeme dosta manje koristim. Onda instagram, kamera, video, viber i whatsapp, tapatalk. Najbitnija mi je bila kamera, pogotovo prednja, zivimo u doba selfija pa eto sta cemo haha
Svaka baterija s vremenom popusti to je normalno.
Ali prijasnji mobiteli koje sam imao nisu ovakvu bateriju imali ni kad su bili novi. O tome pišem. 😂😎😉😀

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:42   #1786
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Tako je dok je novi , javi za koji mjesec tj za 6 mjeseci koliko ce baterije pojesti za 2 sata

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
opet ti sa sirenjem nepotrebne panike.
moj mobitel je star skoro 9 mjeseci i baterija traje sasvim pristojno (vise od 6 sati SOT).
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:45   #1787
jeste isprobali opciju glasvone naredbe na kameri? fora je jebote
kazes smile on sam slika bez da ista pritisnes, kazes record video on pocne snimat video
united 18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:52   #1788
Kćer je razbila staklo na S7. Pao joj je i razbio se ćošak iznad prednje kamere. Zvala sam servis i kažu mora se mijenjati cijeli ekran, 1800kn. Negdje sam čitala da ako je ekran ok i sve radi da se može promijeniti samo staklo. Zna li netko nešto o ovome i ako je netko imao sličnu nezgodu pa popravljao, mom savjete.
Nemam namjeru za to malo oštećenje iskeširati 1800 kn. Ako nema druge neka ga ima takvog.


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:08   #1789
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Kćer je razbila staklo na S7. Pao joj je i razbio se ćošak iznad prednje kamere. Zvala sam servis i kažu mora se mijenjati cijeli ekran, 1800kn. Negdje sam čitala da ako je ekran ok i sve radi da se može promijeniti samo staklo. Zna li netko nešto o ovome i ako je netko imao sličnu nezgodu pa popravljao, mom savjete.
Nemam namjeru za to malo oštećenje iskeširati 1800 kn. Ako nema druge neka ga ima takvog.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Ja sam platio 2100 u ovalsetnom servisu.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje assassin : 20.04.2017. at 17:24. Reason: maknuta velika slika iz citata
PRKYS is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:12   #1790
tema za potražnju aplikacija je ovdje
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:14   #1791
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
tema za potražnju aplikacija je ovdje
Ok sorry. Znam ali radi se o s7edge. Za druge mobitele imam rješenje!!!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:26   #1792
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Kćer je razbila staklo na S7. Pao joj je i razbio se ćošak iznad prednje kamere. Zvala sam servis i kažu mora se mijenjati cijeli ekran, 1800kn. Negdje sam čitala da ako je ekran ok i sve radi da se može promijeniti samo staklo. Zna li netko nešto o ovome i ako je netko imao sličnu nezgodu pa popravljao, mom savjete.
Nemam namjeru za to malo oštećenje iskeširati 1800 kn. Ako nema druge neka ga ima takvog.
Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Nazovi par privatnih servisa.
Moguće je zamijeniti samo staklo, ali uglavnom se servisima ne da zezati s tim.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:36   #1793
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Tako je dok je novi , javi za koji mjesec tj za 6 mjeseci koliko ce baterije pojesti za 2 sata

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
evo, ja imam S7 točno godinu dana s današnjim danom, možda koji dan gore dole, i od 12:00 do 18:35 je s 90% pao na 75%
nešto poziva, whatsapp, sitno surfanje i društvene mreže. a razlika u pokrivenosti signalom je bila od odlične do nikakve
i da, koristim Nougat tako da kako si čini mi se u par postova tvrdio, on ne povećava pretjerano sisanje baterije
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:27   #1794
Quote:
pingvin-zd kaže: Pogledaj post
evo, ja imam S7 točno godinu dana s današnjim danom, možda koji dan gore dole, i od 12:00 do 18:35 je s 90% pao na 75%
nešto poziva, whatsapp, sitno surfanje i društvene mreže. a razlika u pokrivenosti signalom je bila od odlične do nikakve
i da, koristim Nougat tako da kako si čini mi se u par postova tvrdio, on ne povećava pretjerano sisanje baterije
Ja sam isto jako zadovoljan sa edge koji je sada star 4 mjeseca , prije njega sam imao s7 kojemu je nakon tocno 6mj baterija pala za 50% .... vjerojatno ovisi o kojoj se seriji radi i koliko ko ima srece...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:05   #1795
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
za tvoju informaciju - imas mob koji snima opcenito najbolje nocne fotke (2016g) za sto je i dobio nagrade.. tome je posvecena posebna paznja (velicina piksela, otvor blende...)
s8 je za nijansu bolji koliko sam vidio

e sad, jel problem u tebi ili u njemu.. procjeni
Ovo najbolja kamera 2016g?

Stari moj ovo cu sutra poslikati sa nekim 4g starijim mobitelom pa da vidis razliku...

Na mome s7 i s7 edge je banana slika po noci ...

Dali se moze namjestiti da se cisto vide ove boje i da slika izgleda normalno a ne kao da slikam sa onim prvim geyfonom...

Po danu je vrhunska fotografija

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:23   #1796
Evo mojih noćnih fotki fotkanih s balkona. Meni to izgleda čisto ok.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:33   #1797
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Ovo najbolja kamera 2016g?

Stari moj ovo cu sutra poslikati sa nekim 4g starijim mobitelom pa da vidis razliku...

Na mome s7 i s7 edge je banana slika po noci ...

Dali se moze namjestiti da se cisto vide ove boje i da slika izgleda normalno a ne kao da slikam sa onim prvim geyfonom...

Po danu je vrhunska fotografija

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Sve se moze namjestit na profesionalnom modu. Pogotovo da se fino brojke i ekran. Samo namjestaj iso odnosno treba se malo zezat oko toga, ali ima i opciju da spremis kad namjestis kako ti hoce da slikas po noci odnosu u uvjetima sa manje svjetla.
Ja sam nesto cackao po kameri i ima finih dodataka.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:38   #1798
Mene muči ono neobuzdano predviđanje teksta na Nougatu.
Kada ga isključim, više ni nemam gore pri vrhu odabir predviđenih riječi. Prije sam to mogao odvojeno uključiti i isključiti, ali sada ne.

Pa mogu birati od toga da mi svako malo ubaci neku skroz krivu riječ u tekst i da moram non stop paziti kaj točno ispravlja auto correct ( da ne kažem da sam kolegu uputio u krivu ulicu danas zbog toga), ili mogu iskljičiti, pa onda još više griješiti ker mi nebude ispravljao sitne felere kao sada kaj nisam...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:48   #1799
Prva slika je automatska, a onda sam se malo poigrao sa postavkama. Jos se moze izvuci bolje fotke. Posebno kad se spremi u RAW format.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:56   #1800
@hari

Ovo nije lose

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.