Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 01:48   #2041
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Mene je prvo banirao dnevno, potom direktno, Zvonimir Despot (večernjakov kolumnist) te hkv.
Sve zato jer sam pisao prohrvatske stavove.
Joooj, niš ne znaš.

Mi Hrvati smo samo klerofašisti, a to znači da tamo moraš izražavat pronacističke stavove.

Počneš svaki post sa "Danke firer", a dalje je lako... :klap:

Jebiga, treba se pazit na poredak rasa, najprije pravi Arijci, a tek onda mi počasni...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 16:26   #2042
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Mene je prvo banirao dnevno, potom direktno, Zvonimir Despot (večernjakov kolumnist) te hkv.
Sve zato jer sam pisao prohrvatske stavove.
Mene je narod.hr banirao, a bio sam pristojan, nisam nikoga vrijeđao. Nakon par postova koji su odudarali od uobičajenih nepismenih komentatora, zadojenih mržnjom, maknuli su me kako bi svi komentari bili njihovo jednoumlje i zabranili daljne komentare. Tamo očito odmah filtriraju da daju privid podrške. To je jedan od dokaza kakvu "demokraciju" žele "domoljubi".
Oberon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 23:35   #2043
Quote:
Oberon1 kaže: Pogledaj post
Mene je narod.hr banirao, a bio sam pristojan, nisam nikoga vrijeđao. Nakon par postova koji su odudarali od uobičajenih nepismenih komentatora, zadojenih mržnjom, maknuli su me kako bi svi komentari bili njihovo jednoumlje i zabranili daljne komentare. Tamo očito odmah filtriraju da daju privid podrške. To je jedan od dokaza kakvu "demokraciju" žele "domoljubi".
A kaj se čudiš, pokušaj isto na srpskoj Krstarici i dogodit će ti se isto.

Fašisti ne trpe objektivnost i argumente.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 00:29   #2044
Quote:
Oberon1 kaže: Pogledaj post
Mene je narod.hr banirao, a bio sam pristojan, nisam nikoga vrijeđao. Nakon par postova koji su odudarali od uobičajenih nepismenih komentatora, zadojenih mržnjom, maknuli su me kako bi svi komentari bili njihovo jednoumlje i zabranili daljne komentare. Tamo očito odmah filtriraju da daju privid podrške. To je jedan od dokaza kakvu "demokraciju" žele "domoljubi".
to ti je pretpovijesno pleme, čist um je strah i trepet za stado, a tek pristojnost ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 11:15   #2045
Quote:
Oberon1 kaže: Pogledaj post
Mene je narod.hr banirao, a bio sam pristojan, nisam nikoga vrijeđao. Nakon par postova koji su odudarali od uobičajenih nepismenih komentatora, zadojenih mržnjom, maknuli su me kako bi svi komentari bili njihovo jednoumlje i zabranili daljne komentare. Tamo očito odmah filtriraju da daju privid podrške. To je jedan od dokaza kakvu "demokraciju" žele "domoljubi".
Nisi jedini. Tamo su komentatori filtrirani ko kava...
Da se ne bi neprijateljski element zalijepio i ometao domoljubce.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 22:11   #2046
Nakon ŽM na aparatima (zbog studije o djeci koja odrastaju uz gay roditelje), i Ladislav Ilčić na aparatima:

Mužjaci, evo koliko puta ga morate otresti mjesečno da biste bili sigurniji od raka prostate

Studija objavljena u časopisu European Urology provedena na 32 tisuće muškaraca ustanovila je da česte ejakulacije smanjuju rizik od razvoja raka prostate za 33 posto.

__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 16:19   #2047
jadan nedrk... loše mu se piše...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 16:35   #2048
srećom... meni se loše ne piše
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:29   #2049
Željka Markić OPET na aparatima:
Pogledajte kakve mrcine nastaju iz gay brakova (i dolaze u Dubrovnik)

Ili mislite da je to djelo
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 21:17   #2050
Jedna dobra vijest - Željka Markić platit će Bitorajcu 75 000 kuna.

Na Pravosuđu i presudama
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=502


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 15:55   #2051
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Jedna dobra vijest - Željka Markić platit će Bitorajcu 75 000 kuna.

Na Pravosuđu i presudama
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=502


-Stipe
Pusti ti Pravosuđe i presude, pretražujem narod.hr da bih našao objektivnu informaciju o presudi, a ono ništa.

Dakle, nije se dogodila.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 20:17   #2052
Demanti je ipak postavljen. Kako im je i naloženo.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:26   #2053
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ti/990458.aspx

"UDRUGA "U ime obitelji" pozvala je premijera Andreja Plenkovića da poduzme korake kako bi se prestalo financirati tjednik Srpskog narodnog vijeća "Novosti", koji ponovno optužuje da huška na netrpeljivost i mržnju prema Hrvatima."

Čita li netko te novine, je li Željka u pravu kada kaže da šire netrepeljivost i mržnju prema našem narodu, a Plenkij to širokogrudno financira našim novcem?
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 18:25   #2054
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ti/990458.aspx

"UDRUGA "U ime obitelji" pozvala je premijera Andreja Plenkovića da poduzme korake kako bi se prestalo financirati tjednik Srpskog narodnog vijeća "Novosti", koji ponovno optužuje da huška na netrpeljivost i mržnju prema Hrvatima."

Čita li netko te novine, je li Željka u pravu kada kaže da šire netrepeljivost i mržnju prema našem narodu, a Plenkij to širokogrudno financira našim novcem?
Po meni je Markićka sa svojom svitom veća opasnost za Hrvatski narod nego li da su Šešelj i sva četnička bulumenta instalirani u Novostima.

To ti je kao da uspoređuješ dva prdca.
Šešeljev je gromoglasan i odmah znaš što možeš očekivati dok je Markićkin muklo-razarajući, spoznaš nevolju tek kad izgubiš dah, kad je prekasno za bilo kakvu reakciju.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 20:51   #2055
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Čita li netko te novine, je li Željka u pravu kada kaže da šire netrepeljivost i mržnju prema našem narodu, a Plenkij to širokogrudno financira našim novcem?
Čitam. Nije u pravu.

Bivši feralovci vole provocirati likove tipa ŽM i to im dobro ide, ali same novine su jedan od rijetkih primjera kvalitetnijeg novinarstva kod nas. I upravo zato što nisu manjinske novine (pri čemu mislim na manjinske u etničkom smislu), čitaju ih i mnogi Hrvati.

Evo npr jako dobra reportaža (u ostalim novinama izumrla vrsta teksta) o Siriji kakvu nema šanse da nađeš u drugim domaćim novinama - http://www.portalnovosti.com/ovo-je-nas-rat
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 23:05   #2056
Je. Pisanje o Siriji je baš mjerili i ono što im se zamjera...
Jebote licemjerja...
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.08.2017., 06:02   #2057
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Po meni je Markićka sa svojom svitom veća opasnost za Hrvatski narod nego li da su Šešelj i sva četnička bulumenta instalirani u Novostima.

To ti je kao da uspoređuješ dva prdca.
Šešeljev je gromoglasan i odmah znaš što možeš očekivati dok je Markićkin muklo-razarajući, spoznaš nevolju tek kad izgubiš dah, kad je prekasno za bilo kakvu reakciju.

Slažem se.
baba je zlo samo po sebi.
U koperaciji s medijima (koji ne mogu dočekati da neki takav opskurni lik izjavi neku zločestu glupost pa da pišu o tome nadugo i naširoko) radi ogromnu štetu.

Zanimljivo, kako policija ne reagira na takve izljeve mržnje i fašizma, a prijavi mladca koji je Zločinačkoj rekao naglas ono što svi znamo?

Što je dozvoljeno Jupiteru, nije volu...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 07:03   #2058
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
srećom... meni se loše ne piše
a jos sa ljevicom...
duze traje i cini ti se da nije tvoja ruka...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 08:48   #2059
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Je. Pisanje o Siriji je baš mjerili i ono što im se zamjera...
Jebote licemjerja...
Što, licemjerno je napraviti dobru reportažu?

Evo ti nešto malo više po tvom ukusu. Po meni, jedan od najuravnoteženijih tekstova u ovoj histeriji oko Srba piromana. http://www.portalnovosti.com/zarimo-i-palimo

Da se vratimo na temu: zašto ŽM ne optužuje Bujanca za govor mržnje?
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 08:54   #2060
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Što, licemjerno je napraviti dobru reportažu?

Evo ti nešto malo više po tvom ukusu. Po meni, jedan od najuravnoteženijih tekstova u ovoj histeriji oko Srba piromana. http://www.portalnovosti.com/zarimo-i-palimo

Da se vratimo na temu: zašto ŽM ne optužuje Bujanca za govor mržnje?
Zato jer je ta žena oličenje - zla
i perfidna manipulatorica
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.