Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2016., 21:31   #1
Nejasni signali

Pozdrav svima, mislio sam da nemam problema sa 'čitanjem' ženskih signala, al ipak me jedna djevojka zbunila malo pa bih volio čut još neko mišljenje.

Znači studiramo zajedno od ove godine (19 godina imamo) i od početka sam stekao dojam da joj se sviđam. Gledala je stalno u mene i motala se spontano uvijek negdje oko mene haha Upoznali se i dalje sam imao dojam da joj se sviđam, stalno inicira kontakt, komunkikaciju, uvijek nasmijana kad priča samnom, pita svakakve gluposti samo da razgovor dulje traje. Razmjenili smo brojeve (njezina ideja), poslala poruku al dopisivanje nije moj stil pa nismo razmjenili previse poruka iako se trudila. Pozvala me onda kod sebe u stan?! da joj pokazem nesto u vezi faksa (a vjerujte stvarno je glup razlog bio), imao sam neke obaveze pa sam odbio. Uglavnom taman kad sam odlucio da cu ju pozvat na dejt il otic kad ona mene pozove iduci put, dodala me na fejs i vidio sam da ima decka.
Bio sam siguran da joj se sviđam, al sad si mislim zasto bi me dodala da vidim da ima decka ako ima ikakve interese?!
Jos malo detalja o curi, jedna je od zgodnijih na cijelom faksu (a ima puno cura) i stvarno nema potrebe da se trudi sprijateljiti s deckima jer ionako stalno vise oko nje.

Nije da sam pogođen il nesto slicno, ni prva ni zadnja koja ima dečka hahah Al samo me zanima jesu po vama li to bili isključivo prijateljski signali? I kako se postavit dalje u takvim situacijama kad me zove negdje i sl. jer ne mislim bit nečija muška prijateljica.

Eto nadam se da nije glupa tema i zahvaljujem se na svakom odgovoru.
brachonelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 21:34   #2
Ne mora značiti da si joj se na taj način svidio. Možda si joj se jednostavno svidio kao potencijalni prijatelj. Dešava se.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 21:58   #3
To je sve normalno prijateljsko ponašanje iz mog iskustva. Neugodno iznenađenje si doživio jer si papak pa joj nisi ranije rekao da ti se sviđa na taj način. A ipak nemaš interesa biti joj prijatelj tako da si sam za sve kriv.

Meni se to dogodilo prije pola godine dok sam čekao ispit. Cura, sex bomba, priča sa mnom u 5min od upoznavanja kao da se znamo 10 godina.

Hoće razmijeniti brojeve-> pitam ju da li je slobodna-> kaže ima dečka-> sorry sviđaš mi se pa sam morao pitati-> vidimo se na predavanju-> baj!

Ostaviš ju na whatsappu ako trebaš knjigu posuditi. Nikakvo čitanje signala nego pitaš otvoreno.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 22:00   #4
Ja to vidim ovak: otvorila ti je nekoliko prilika, nisi baš bio zagrijan, i sad
a) frendzonirala te
b) pokazuje ti da ima dečka i da se ne trebaš bojati veze, ali bi nekaj s tobom

Pričekaj da se opet vidite i pročitaj o čemu se radi. Dok čekaš, nauči se tipčit.
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 22:02   #5
Povrijedio si joj ego kada nisi htio otići kod nje i sada ti želi reći da joj nije tako teško palo, jer, eto - ima dečka

Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 22:15   #6
Očito da ti se ipak nije baš toliko svidjela kad ti se nije dalo dopisivati i važnije je bilo nešto drugo od toga da se vidite. Uz to ona se trudila voditi i produžiti konverzaciju, vjerojatno da sazna što više stvari od tebe i da te bolje upozna. Iz tvoje priče ne vidim da si pokazao ikakav interes za nju. Probala je više puta i sad ti hoće dati do znanja da si propustio priliku. Ako je već imala dečka, nije neka prilika, a ako je našla nekoga dok si ju ti "odbijao" sam si kriv. Uglavnom stvar je povrijeđenog ega, ne trebaš dalje dumati o tome.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 22:24   #7
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, mislio sam da nemam problema sa 'čitanjem' ženskih signala, al ipak me jedna djevojka zbunila malo pa bih volio čut još neko mišljenje.

Znači studiramo zajedno od ove godine (19 godina imamo) i od početka sam stekao dojam da joj se sviđam. Gledala je stalno u mene i motala se spontano uvijek negdje oko mene haha Upoznali se i dalje sam imao dojam da joj se sviđam, stalno inicira kontakt, komunkikaciju, uvijek nasmijana kad priča samnom, pita svakakve gluposti samo da razgovor dulje traje. Razmjenili smo brojeve (njezina ideja), poslala poruku al dopisivanje nije moj stil pa nismo razmjenili previse poruka iako se trudila. Pozvala me onda kod sebe u stan?! da joj pokazem nesto u vezi faksa (a vjerujte stvarno je glup razlog bio), imao sam neke obaveze pa sam odbio. Uglavnom taman kad sam odlucio da cu ju pozvat na dejt il otic kad ona mene pozove iduci put, dodala me na fejs i vidio sam da ima decka.
Bio sam siguran da joj se sviđam, al sad si mislim zasto bi me dodala da vidim da ima decka ako ima ikakve interese?!
Jos malo detalja o curi, jedna je od zgodnijih na cijelom faksu (a ima puno cura) i stvarno nema potrebe da se trudi sprijateljiti s deckima jer ionako stalno vise oko nje.

Nije da sam pogođen il nesto slicno, ni prva ni zadnja koja ima dečka hahah Al samo me zanima jesu po vama li to bili isključivo prijateljski signali? I kako se postavit dalje u takvim situacijama kad me zove negdje i sl. jer ne mislim bit nečija muška prijateljica.

Eto nadam se da nije glupa tema i zahvaljujem se na svakom odgovoru.
meni to malo vise nego cisto friendly ponasanje, ali to sam samo ja

(jer sigurno se ne cerekam na svaku ili prva predlazem susrete ili pozivam lika da bi ucili zajedno tek tako - OSIM ako mi se netko bas totalno ne svidja)

mada opet, mozda te fakat dozivljava jedino i samo kao frenda, ustvari i djelujes nekako tako bezazleno. sve ovisi...
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 22:29   #8
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
To je sve normalno prijateljsko ponašanje iz mog iskustva.
.
yep. ona njega ocito dozivljava kao frenda, jel (rekla bih cak i da nema decka bi bilo isto)
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 22:44   #9
Meni to djeluje ovako :

Propustio si priliku da budeš novi dečko. Moguće joj je dosadila veza ili su imali nekih problema kad si joj se svidio , pa je bila u dilemi krenuti dalje ili se truditi spašavati postojeći odnos.

Ti si odlučio za nju , i sad ste definirali svoj odnos - samo poznanici sa faksa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 22:51   #10
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post

Jos malo detalja o curi, jedna je od zgodnijih na cijelom faksu (a ima puno cura) i stvarno nema potrebe da se trudi sprijateljiti s deckima jer ionako stalno vise oko nje.

ne znam, ali mislim da se tu malo varas, jer bas zgodne cure vole biti popularne medju deckima i uglavnom jesu. (govorimo o frendovima naravno i u drustvu opcenito), plus zgodne cure su uglavnom samouvjerene u muskom drustvu, mada tebe ona najvjerojatnije jeste dozivjela kao frenda.

(plus tvoje ponasanje recimo pokazuje neke stvari, pokazuje da nisi nesto samouvjeren bas ili si navikao na paznju suprotnog spola (bez uvrede tu, samo pisem kako to izgleda citajuci to)...da joj se odista svidjas na nacin da bi htjela nesto vise od frenda onda bi cura malo drukcije se ponasala mislim, to cesto zbunjuje decke --- ali vrlo cesto je slucaj da bas zgodne i popularne cure su cesto overfriendly i lezerne sa likom koji im nije napet, kad joj je lik de facto napet onda je sasvim drugacija pricha bilo svjesno, bilo nesvjesno)

9/10 slucajeva je rekla bih tako.

ili uzmi sebe za primjer, jer ti se zaveze jezik kada ti se obrati mega napeta cura ili kao da 'nisi svoj' ili si pak puno lezerniji, opusteniji oko cure koja ti nije skoro pa nimalo napeta? pa tako i kod cura.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 22:52   #11
Žene u prosjeku vole da u jednom trenutku muško preuzme inicijativu, a ti si propustio priliku nekoliko puta zaredom, što mnoge ohladi. U mojoj knjizi, njeno ponašanje je bilo neprijateljsko. Nek se ona brine ima li momka ili ne, tebe se ne tiče.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:11   #12
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Meni to djeluje ovako :

Propustio si priliku da budeš novi dečko. Moguće joj je dosadila veza ili su imali nekih problema kad si joj se svidio , pa je bila u dilemi krenuti dalje ili se truditi spašavati postojeći odnos.

Ti si odlučio za nju , i sad ste definirali svoj odnos - samo poznanici sa faksa.
Puno je postova koji su potpuno promašili stvarnu sliku situacije, nažalost ne stignem svima odgovoriti.

Kao prvo dobio sam dijagnozu da sam papak, bezazlen, frendzoniran. Vjerujte mi na riječ, stvarnost je dijametralno suprotna. Znam da sam ja vas pitao za mišljenje, al ovo nema veze sa stvarnošću. Možda sam ja krivo prepričao, uglavnom krivo ste shvatili situaciju.

Kao drugo ne znam zašto ste svi stekli dojam da se uvrijedila (Nisam ja nju odbio, objasnio sam joj siutaciju i rekao da može drugi put). Što se dopisivanja tiče, mobitel mi ne služi za upoznavanje, prije ju je to privuklo nego odbilo jer bi 99% muskaraca bilo sretno da se dopisuje s njom. Njezino ponašanje je identično i siguran sam da bi pristala da ju pozovem van, moje pitanje je šta mislite jel bi to bio gubitak vremena? Odnosno ima li smisla pokusat ili su ovo 100% prijateljski signali?
brachonelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:19   #13
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Njezino ponašanje je identično i siguran sam da bi pristala da ju pozovem van, moje pitanje je šta mislite jel bi to bio gubitak vremena? Odnosno ima li smisla pokusat ili su ovo 100% prijateljski signali?
Dok je ne pitaš vani nećeš znat. I neće ti nitko ovdje pomoć da dođeš bliže odgovoru osim nje. Da li ti smeta što ima dečka? Ako ti ne smeta i napeta ti je pitaj je i ne gubi vrijeme na forumu.
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:25   #14
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
ali vrlo cesto je slucaj da bas zgodne i popularne cure su cesto overfriendly i lezerne sa likom koji im nije napet, kad joj je lik de facto napet onda je sasvim drugacija pricha bilo svjesno, bilo nesvjesno)
Ima nesto istine u tome sto pricas, ali stvarno mi je tesko povjerovat da se tako ponasas prema nekom tko ti nije napet,
Nas odnos nije overfriendly, uostalom i nisam htio otic s njom nigdje u drustvu ostalih kolega da nebi ostvario taj friendly odnos. I nigdje nisam rekao da je ona tako opustena u mom drustvu i ne smije se silom, nego jer se ja ugalvnom salim
brachonelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:25   #15
Nejasni signali

Pa mogla bi te odbiti ,budući je ona tebe u više navrata zvala ( jednom čak i kod sebe doma ) i ti si svaki put odbio

Nije mi jasno šta hoćeš ti od nje ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:28   #16
Zvala te u stan i te fore, tako da vjerojatno nije samo frendovski, osim ako je glupa do besvijesti, al glupaču ni ne želiš, jel.

Tako da sad ju kontaktiraj, najbolje nazovi, mogla bi te i odbiti da ti malo pokaže, ali ništa zato, dogmizat će ti uskoro.

Sretno!
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:30   #17
pipij pivu
i sve ce ti se kazat
kada budes koju godinu stariji
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:38   #18
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Pa mogla bi te odbiti ,budući je ona tebe u više navrata zvala ( jednom čak i kod sebe doma ) i ti si svaki put odbio

Nije mi jasno šta hoćeš ti od nje ?
Pa po meni to ju je prije privuklo, jer 99.9% muškaraca bi iste sekunde pristalo. Pristao bih i ja, al imao sam stvarno bitne obaveze.

Meni pak nije jasno šta ona hoće
brachonelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:40   #19
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Ima nesto istine u tome sto pricas, ali stvarno mi je tesko povjerovat da se tako ponasas prema nekom tko ti nije napet,
Nas odnos nije overfriendly, uostalom i nisam htio otic s njom nigdje u drustvu ostalih kolega da nebi ostvario taj friendly odnos. I nigdje nisam rekao da je ona tako opustena u mom drustvu i ne smije se silom, nego jer se ja ugalvnom salim
sve to stoji, ali ako si zelio da te shvati kao potencijalnog decka trebao si skociti na priliku kad ti se pruzila. i cim ti se pruzila.

meni recimo nije jasno zasto nisi (cak ni na poruke odgovorio???)

zenska je komad, i zgodna i popularna na faxu... dakle i time navikla da se muski vrte oko nje, pogotovo u tim godinama..ja bih rekla da se potrudila i vise nego sto mnoge bi, a ti ni da mrdnes? ne ide to bas tako..

sto bi reklo, pa nisi imao sanse ni u startu izgleda...

to bi bio scenario da je fakat htjela nesto, mada ja i dalje mislim da te dozivljava kao frenda.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 23:44   #20
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Pa po meni to ju je prije privuklo, jer 99.9% muškaraca bi iste sekunde pristalo. Pristao bih i ja, al imao sam stvarno bitne obaveze.

mozda jesi, ali na njene poruke si mogao odgovoriti, zar ne...znaci nesto tu ne stima ili ti ne govoris sve i cijelu prichu


nesto krijes?? ili si malchice dodao u prichu??

.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger