Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2008., 16:15   #201
hi

Quote:
GreenDevil kaže: Pogledaj post
E, ovako
Složio sam rubikovu kocku 3*3 i sada bi probao nešto teže, ali neznam gdje kupiti onu kocku 4*4. Molim za pomoć!!!
kocke 4*4 i 5*5 možeš kupit na 'znalcek.si' . al ja ti savjetujem da malo pričekaš jer ce navodno uskoro dobit i 'east sheen' kocke koje su puno kvalitetnije od 'rubiks-a' ( vidi na jou tube-u). inace postoje i v-cubes kocke (vidi na 'v-cubes.com' ) e to su ti prave stvari za sad postoje veličine do 7*7 a skoro ce imat do 11*11
__________________
:-)
broderick is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 01:46   #202
nemoj se zaletavat sa kockama

ako si slozio 3x3x3 slazi jos da steknes potpuni dojam o kretnjama i potezima..4x4x4 cak i nije tolko teska za slozit ali za shvatit princip "trojka" bi ti trebala bit "u malom prstu"...a i s druge strane ako ih vec kupujes naruci preko ebaya-cekas nekih 2 tjedna ali se isplati-barem se nece raspast ko ova nasa smeca u hrvatskoj
vukpbf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 11:14   #203
Quote:
vukpbf kaže: Pogledaj post
...a i s druge strane ako ih vec kupujes naruci preko ebaya-cekas nekih 2 tjedna ali se isplati-barem se nece raspast ko ova nasa smeca u hrvatskoj
Hola kume, pa nemoj tako. Mozgalica.HR je site koji se upravo dovršava, koji prodaje samo i iskljucivo kvalitetne mozgalice i to ovdje u Hrvatskoj. Cijena dostave je 0 kn ili nešto zanemarivo. NAravno da su rokovi opako brzi. Trenutno imamo originalne Rubick's cube, a uskoro dolaze i East Sheen kocke. Obje marke su vrlo cijenjene u Svijetu i kod nas, a da ne govorim da se vrši zamjena na bilo kakav prigovor. Site još nije aktivan, ali testnu verziju je moguće provjeriti na www.mozgalica.hr/web
d@vor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 11:44   #204
jihaaaaa

konačno da če se uhrvatskoj moč kupit neke logičke slagalice, kocke, piramide itd ;-)

carevi ste ko god da je to otvorio :-)

rezerviraj mi Rubike 2x2x2 dvije 3x3x3 i jednu 4x4x4 :-)a ostalo ču kad skopčam 4x4x4 :-) hahahahahaha
dj_dannijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 13:21   #205
Quote:
d@vor kaže: Pogledaj post
Hola kume, pa nemoj tako. Mozgalica.HR je site koji se upravo dovršava, koji prodaje samo i iskljucivo kvalitetne mozgalice i to ovdje u Hrvatskoj. Cijena dostave je 0 kn ili nešto zanemarivo. NAravno da su rokovi opako brzi. Trenutno imamo originalne Rubick's cube, a uskoro dolaze i East Sheen kocke. Obje marke su vrlo cijenjene u Svijetu i kod nas, a da ne govorim da se vrši zamjena na bilo kakav prigovor. Site još nije aktivan, ali testnu verziju je moguće provjeriti na www.mozgalica.hr/web
je kitu...ja sam probao naruciti 4x4x4 ..kosta 19 eura,a na kraju cijela narudzba ispala 41 euro...postarina do hrvatske 22 eura
Hazarder! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 14:26   #206
Quote:
Hazarder! kaže: Pogledaj post
je kitu...ja sam probao naruciti 4x4x4 ..kosta 19 eura,a na kraju cijela narudzba ispala 41 euro...postarina do hrvatske 22 eura
pa jesi li čitao da još nema tog u hrvatskoj??

tek otvaraju, ono je testna stranica naših suseda slovenaca, tak nekak bude izgledalo kod nas?? jel tako????
dj_dannijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 15:45   #207
Quote:
Hazarder! kaže: Pogledaj post
ja sam probao naruciti 4x4x4 ..kosta 19 eura,a na kraju cijela narudzba ispala 41 euro...postarina do hrvatske 22 eura
Hi, da na zalost, stranica je jos u izradi, ali slobodno na email: [email protected] posalji narudzbu ili putem stranice, idiotarije kao sto je takva postarina ce biti izbrisane. Narucioca obavezno kontaktiramo telefonom i sve dogovorimo na obostrano zadovoljstvo. Postarina evntualno moze biti 22kn ili besplatna ovisno o dogovoru i nacinu dostave. Zao nam je sto to jos nije rijeseno, ali kad izadje iz testa, sigurno bude
Tocno je da se vecina proizvoda (legalno) uvozi iz Slovenije, ali tvrtka Mozgalica.HR je u potpunosti Hrvatska i iako mozda ne djeluje uvjerljivo, neke stvari cemo i u Hrvatskoj proizvoditi (nadam se sto prije).
d@vor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 18:26   #208
hi

Quote:
vukpbf kaže: Pogledaj post
nemoj se zaletavat sa kockama

ako si slozio 3x3x3 slazi jos da steknes potpuni dojam o kretnjama i potezima..4x4x4 cak i nije tolko teska za slozit ali za shvatit princip "trojka" bi ti trebala bit "u malom prstu"...a i s druge strane ako ih vec kupujes naruci preko ebaya-cekas nekih 2 tjedna ali se isplati-barem se nece raspast ko ova nasa smeca u hrvatskoj
hi. a tko kaze da mi slaganje 3*3 kocke i nije u malomk prstu. klasicnom metodom prosjek slaganja mi je 75sek. i to kad se ne zurim posebno velim prosjek. rekord mi je 62sek........ (klasična metoda), a pošto je princip slaganja 4*4 najsličniji klasičnoj metodi slaganja 3*3kocke ne vidim zasto bi imao problema... inace kad slazem 3*3 kocku cak ni ne gledam cijelo vrijeme kocku , pogledam kaj treba složit i onda odvrtim te poteze bez gledanja kocke ........... također mislim da mi je kocka 3*3 u malom prstu jer sam u odnosu na one filmice s yu-bi-toa skratio neke djelove svojim potezima.............
__________________
:-)
broderick is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 18:40   #209
ej d@vore a kad ce ta mozgalica konacno? da li ce to biti samostalna firma ili podružnica firme znalček.si? jedva cekam east sheen kocke ? da li postoji east sheen kocka 3*3 ili su to samo vece kocke (4*4 , 5*5) ? zanjima me vase misljenje o kockama v-cube ( www.v-cubes.com ) ? kolko sam vidio na netu meni one izgledaju najbolje a postoje veličine do 7*7 a uskoro ce postojat do 11*11 (vidi na navedenoj stranici). kaj se tiče east sheena da li cete stavit i njihove bijele kocke u ponudu , meni osobno su bijele kocke lijepše od crnih. također bi u svoju ponudu mogli stavit i one trokutaste stalkiče za kocke......... na kraju me zanjima da li postoji mogučnost da u svoju ponudu stavite i v-cubes kocke a isto tako i one razne osmerokute stošce itd.............. unaprijed hvala na odgovoru...........
__________________
:-)
broderick is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 20:35   #210
Pozdrav broderick i ostali,
mislim da sam davno presao granicu koristenja foruma za oglasavanje, tako da cu morati malo stati. Na pitanje je djelomicno odgovoreno 3 posta ranije, pa cu se zadrzati na neodgovorenim djelovima:
1) Svjesni smo da postoji malen, ali nama vazan dio ljudi koji zele east sheen kocke i pregovori su intenzivni na tom polju. Problem je u tome što nema pravih zastupnika u europi, vec proizvodjac zeli da se od njih direktno narucuje, sto je zahtjevno zbog kolicine i cijene. No, rijesiti cemo to.
2) Prema nasim informacijama ne postoje 3*3 east sheen kocke.
3) Ne bih se usudio tvrditi koja je kocka bolja.
4) Mozgalica.HR je u potpunosti hrvatska firma i posao je odlicno krenuo, web iako je u testnoj fazi je moguće koristiti. S obzirom da je testni osigurati cemo 5% popusta. Buduci da smo mladi i nadobudni, ali ipak maleni, svakome tko misli da bi mogao suradjivati s nama (npr. poslovni pokloni, pokloni za djecu...), nudimo odlicne uvjete.
5) Iako smo neovisni od slovenaca, zbog sto boljih trzisnih pozicija puno suradjujemo sa Znalcekom, gdje je trziste prilicno razvijenije i ekipa je jako dobra.
d@vor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 14:53   #211
Quote:
Hazarder! kaže: Pogledaj post
je kitu...ja sam probao naruciti 4x4x4 ..kosta 19 eura,a na kraju cijela narudzba ispala 41 euro...postarina do hrvatske 22 eura

ja ne znam odkud si ti narucio prijatelju..ja sam dobio 2x2x2, 3x3x3, i 4x4x4 za 320kn sveukupno..nemoj narucivat sa Rubikove stranice nego sa ebaya
vukpbf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 21:11   #212
Quote:
vukpbf kaže: Pogledaj post
ja ne znam odkud si ti narucio prijatelju..ja sam dobio 2x2x2, 3x3x3, i 4x4x4 za 320kn sveukupno..nemoj narucivat sa Rubikove stranice nego sa ebaya
heh i ja bi da imam paypal
Hazarder! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 16:55   #213
hi

Quote:
vukpbf kaže: Pogledaj post
ja ne znam odkud si ti narucio prijatelju..ja sam dobio 2x2x2, 3x3x3, i 4x4x4 za 320kn sveukupno..nemoj narucivat sa Rubikove stranice nego sa ebaya
iz koje si to zemlje narucio preko ebaya? koliko je pisala cijena na stranici a koliko si platio poštarinu? kak dugo si cekal pošiljku? koliko je uopce sigurno kupovat preko e baya
__________________
:-)
broderick is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 21:59   #214
^^imaš već tema o ebayu, a koliko je sigurno ovisi o feedbacku prodavača.
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 00:04   #215
Najbolje ti je naručit sa znalčeka (MOZGALICE)!!!
Ja sam naručio, uredno platio, proizvod je vrhunske kvalitete i stvarno sam prezadovoljan. Sada čekam da im dođe nova pošiljka pa idem opet u kupovinu.
Ljudi u mozgalici su stvarno uljudni i spremni su vam što više ugoditi. Jedva čekam da otvore svoju stranicu!!!!
I ja nisam neki čovjek koji radi u mozgalici pa da oglašavam firmu, nego sa jedan od, pretpostavljam, puno zadovoljnih kupaca!!!!!
__________________
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
GreenDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:06   #216
hi

Quote:
GreenDevil kaže: Pogledaj post
Najbolje ti je naručit sa znalčeka (MOZGALICE)!!!
Ja sam naručio, uredno platio, proizvod je vrhunske kvalitete i stvarno sam prezadovoljan. Sada čekam da im dođe nova pošiljka pa idem opet u kupovinu.
Ljudi u mozgalici su stvarno uljudni i spremni su vam što više ugoditi. Jedva čekam da otvore svoju stranicu!!!!
I ja nisam neki čovjek koji radi u mozgalici pa da oglašavam firmu, nego sa jedan od, pretpostavljam, puno zadovoljnih kupaca!!!!!
hi. ja sam isto zadovoljan mozgalicom................. ovo za ebay sam pitao zbog 6*6 i 7*7 v-cubes kocki......... inace i ja jedva cekam da dobiju east sheen kocke 4*4 i 5*5............
__________________
:-)
broderick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 22:34   #217
evo ovako, imam dvije kocke 2*2 (jedna s mozgalice, a druga s e-baya). Jedanje savršena(mozgalica), a drugu je moj mlađi brat uspio strgat, tj. uspio ju je rastavit!!!!
Ja ju pokušavam već 3 dana složit, ali bezuspješno, molim vas bilo kakvu pomoć.
__________________
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
GreenDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 23:41   #218
netko je davao par linkova, no ja nisam uspio skužit nitijedan
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:22   #219
hi

Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
netko je davao par linkova, no ja nisam uspio skužit nitijedan
pa onaj link s mislim 4 stranice ti je najbolji na netu (samo moras razumjet engleski) uzni olovku i zapisuj redosljed slaganja i algoritme za pojedine poteze nakon toga vjezbaj prvo iz tih svojih zapisa i nakon nekog vremena vec ce ti potezi ici automatski. mislim da taj tip koji je stavio najbolji filmic na you tube ima nick POGOBAT . pa probaj u you tube napisat pogobat - rubiks cube
__________________
:-)
broderick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:33   #220
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
prosječna osoba ju ne složi
moj otac ju je rastavio i ponovno sastavio

sad bih išla isprobavat ove algoritme, al mu ne želim upropastit trud. godinama je ta kocka bila nesložena, godinama.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.