Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 01:26   #1
Trebam li bit okej s tim?

Problem je u tome što je moja prijateljica oprostila prijateljici s kojom se posvađale jer je napravila sranje i jer se promjenila totalno.

Znači ona je oprostila njoj i kao dobra je s njom nakon što je rekla da se ova skroz promijenila i da je ne prepoznaje i nakon toga što je napravila.
Ja sam ljuta razočarana i ne znam kako da se postavim prema njoj sad.
Distant-dreamer is offline  
Old 14.01.2011., 01:28   #2
A jesi li ti prijateljica s tom prijateljicom koja je oprostila prijateljici, pa su sad prijateljice?
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Old 14.01.2011., 01:31   #3
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
A jesi li ti prijateljica s tom prijateljicom koja je oprostila prijateljici, pa su sad prijateljice?
Jesan s tom koja je oprostila .
Distant-dreamer is offline  
Old 14.01.2011., 01:35   #4
A šta te onda briga za njihov odnos?

Možeš nam reći šta joj je ova napravila, a što joj je ova oprostila, malo je informacija
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Old 14.01.2011., 01:46   #5
Da, zato se i pitam. No stvar je u tome , što me ova druga prijateljica razočarala tim postupkom.

Pa ona(treća) se prvo naglo prestala družit s nama ,ali i dalje smo okej bile , kao družila se s prijateljicama iz osnovne .No mi smo trebale živit skupa , no ova nam je par dan prije javila da je dobila dom , a nama je problem bia plaćat ako smo 2 a ne 3.
I tako promijenila se kao osoba , počela se družit s ljudima s kojima prije nikad ne bi.

I tako to , i sad je ova druga opet okej s trećom i meni je sve to čudno.
Distant-dreamer is offline  
Old 14.01.2011., 01:47   #6
Quote:
Distant-dreamer kaže: Pogledaj post
Da, zato se i pitam. No stvar je u tome , što me ova druga prijateljica razočarala tim postupkom.

Pa ona(treća) se prvo naglo prestala družit s nama ,ali i dalje smo okej bile , kao družila se s prijateljicama iz osnovne .No mi smo trebale živit skupa , no ova nam je par dan prije javila da je dobila dom , a nama je problem bia plaćat ako smo 2 a ne 3.
I tako promijenila se kao osoba , počela se družit s ljudima s kojima prije nikad ne bi.

I tako to , i sad je ova druga opet okej s trećom i meni je sve to čudno.
Čuj, sve ti je to ok u tim godinama, stvari se prebole brže, ova je imala svoje razloge i to je to.
Ja mislila boga pitaj šta se desilo
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Old 14.01.2011., 01:50   #7
a daj sto si ljubomorna,ne znaci da ce te ova otkantat
__________________
and now...the larch
like it? is offline  
Old 14.01.2011., 01:52   #8
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Čuj, sve ti je to ok u tim godinama, stvari se prebole brže, ova je imala svoje razloge i to je to.
Ja mislila boga pitaj šta se desilo
Da znam(imala san ja većih problema u životu od ovog) , ali noći su duge a meni se ne spava.

Ne volim kad se ljudi ponašaju tako kako vjetar puše.



like it- ma nije da će me otkantat , nego me jednostvano povrijedilo .Ne mogu si pomoć.
Distant-dreamer is offline  
Old 14.01.2011., 01:56   #9
cura je dobila dom, a dom se obično dobiva po socijalnoj osnovi i ocjenama. zašto bi plaćala stan ako ne mora?
i mislim da trebaš biti ok s tim, svi imaju svoje razloge
a prijateljstva se ne bi trebala međusobno ugrožavati, po mom mišljenju.
Megalodona is offline  
Old 14.01.2011., 01:57   #10
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
cura je dobila dom, a dom se obično dobiva po socijalnoj osnovi i ocjenama. zašto bi plaćala stan ako ne mora?
i mislim da trebaš biti ok s tim, svi imaju svoje razloge
a prijateljstva se ne bi trebala međusobno ugrožavati, po mom mišljenju.
Samo je mogla reći da se prijavila i da neće bit s nama u slučaju da dobije i sve bi bilo okej.
Jer mi nismo mogli naći u tih par dana treću.

No , mene pogodilo što je ona tek tako okej sa njom , nakon što je rekla ona je takva i takva i neke stvari protiv nje , a sad je sve 5.

Eto meni je to problem.
Distant-dreamer is offline  
Old 14.01.2011., 02:04   #11
Quote:
Distant-dreamer kaže: Pogledaj post
Samo je mogla reći da se prijavila i da neće bit s nama u slučaju da dobije i sve bi bilo okej.
Jer mi nismo mogli naći u tih par dana treću.

No , mene pogodilo što je ona tek tako okej sa njom , nakon što je rekla ona je takva i takva i neke stvari protiv nje , a sad je sve 5.

Eto meni je to problem.
pa možda nije ona htjela u dom, možda su joj starci to rekli, a ona se nadala da neće dobiti i da će ostati s vama. možda je samo htjela biti dio planova

a valjda ta druga zna zašto je ok s tom u domu, sigurno ima razloge zašto je prešla preko toga.

ali to nije tvoj problem

zašto te muče tuđi problemi i prijateljstva? rekla si da ti s tom u domu i nisi nešto super, a zašto ne bi mogle "dijeliti" prijateljicu?
Megalodona is offline  
Old 14.01.2011., 02:04   #12
Quote:
Distant-dreamer kaže: Pogledaj post
No , mene pogodilo što je ona tek tako okej sa njom , nakon što je rekla ona je takva i takva i neke stvari protiv nje , a sad je sve 5.

Eto meni je to problem.
a eto, ona je odlučila njoj preć preko toga, što ne znači da i ti moraš!

a ako ti misliš da joj nije tribala prijeći preko toga, reci to njoj iako ne mislim da će to puno stvari prominit! valjda je i ona dovoljno pametna da sad u startu bude pažljiva!

enivej, ne zamaraj se tim!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 14.01.2011., 02:11   #13
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
pa možda nije ona htjela u dom, možda su joj starci to rekli, a ona se nadala da neće dobiti i da će ostati s vama. možda je samo htjela biti dio planova

a valjda ta druga zna zašto je ok s tom u domu, sigurno ima razloge zašto je prešla preko toga.

ali to nije tvoj problem

zašto te muče tuđi problemi i prijateljstva? rekla si da ti s tom u domu i nisi nešto super, a zašto ne bi mogle "dijeliti" prijateljicu?
A eto ,da je samo rekla da je prijavljena mislim da ne bilo problema , jer mi smo pitali jel ti okej ova cijena itd.No ajde šta je bilo bilo je.

Da ,istina.
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
a eto, ona je odlučila njoj preć preko toga, što ne znači da i ti moraš!

a ako ti misliš da joj nije tribala prijeći preko toga, reci to njoj iako ne mislim da će to puno stvari prominit! valjda je i ona dovoljno pametna da sad u startu bude pažljiva!

enivej, ne zamaraj se tim!
Da razgovarat ću sa njom i pitat je i reći da mislim da eto me iznenadilo i tako.
U pravu ste , ne smim se zamarat s time ,ali ne bi ja bila ja sa sve ne analiziram.
Distant-dreamer is offline  
Old 14.01.2011., 02:22   #14
Quote:
Distant-dreamer kaže: Pogledaj post
U pravu ste , ne smim se zamarat s time ,ali ne bi ja bila ja sa sve ne analiziram.
analizirala sam i ja brdo stvari u životu, non stop, ali viruj mi, ponekad se smao naživciraš još više od toga!

ja kad počnem pričat o davno prekinutim prijateljstvima, samo sebi dignem tlak na 100, a bez potrebe! bilo, prošlo, pričalo se o tome i ostavilo se iza sebe!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 14.01.2011., 02:47   #15
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
analizirala sam i ja brdo stvari u životu, non stop, ali viruj mi, ponekad se smao naživciraš još više od toga!

ja kad počnem pričat o davno prekinutim prijateljstvima, samo sebi dignem tlak na 100, a bez potrebe! bilo, prošlo, pričalo se o tome i ostavilo se iza sebe!
A virujen , i sama san takva. Koštalo me neprospavanih noći ,uvik o nečemu razmišljam.

Da istina bolje ne,the more i think the worse i feel.
Distant-dreamer is offline  
Old 14.01.2011., 07:51   #16


Češ, češ, zalutala sam na Teense???
Da, bit će da je to.
Tako mi i treba kad čitam forum prije kave!
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.01.2011., 09:53   #17
ovdje je previše osobnih zamjenica za mene. jel možemo dati kakva imena tim pustim prijateljicama i Onama, da shvatim ko je koga zajebo?
inače, ovo je za spustiti na pdf niže
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 14.01.2011., 10:20   #18
Trebalo bi joj iskopati oči. Onoj. Ili onoj drugoj, sve mi se izmiješalo. Najbolje da svima iskopamo oči pa smo sigurni.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 14.01.2011., 10:38   #19
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Najbolje da svima iskopamo oči pa smo sigurni.

pa i bazilije je bio milostiviji prema samuilovim momcima
Quote:
Distant-dreamer kaže:
Pa ona(treća) se prvo naglo prestala družit s nama ,ali i dalje smo okej bile , kao družila se s prijateljicama iz osnovne .No mi smo trebale živit skupa , no ova nam je par dan prije javila da je dobila dom , a nama je problem bia plaćat ako smo 2 a ne 3.
I tako promijenila se kao osoba , počela se družit s ljudima s kojima prije nikad ne bi.

I tako to , i sad je ova druga opet okej s trećom i meni je sve to čudno.
oprosti, ali ne čini li ti se da si samo ti čudna u ovoj priči
svi drugi akteri su, čini se, našli smisla u tome da je ženi dom bolja opcija od rentanja stana
baja is offline  
Old 14.01.2011., 11:11   #20
Quote:
baja kaže: Pogledaj post

pa i bazilije je bio milostiviji prema samuilovim momcima
Pa ostavio bih ja svakoj stotoj po jedno oko da ih može voditi na pašu, ali kad su njih samo tri.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.