Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2016., 13:26   #6281
Quote:
Schlitzie kaže: Pogledaj post
Znači moram te reptilijene još više razotkrit da bi me prikazali ludim da mi niko ne vjeruje osim ovih šta me klikaju na jutubu kupuju knjige majice i cedeje i slušaju na teveu i predavanjima i razgovaraju na forumima?
Nemozes ih razotkriti vise nego sto je to Icke napravio. Trebas izac s necim novim, nitko ne voli copy catove.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 02:38   #6282
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Nemozes ih razotkriti vise nego sto je to Icke napravio. Trebas izac s necim novim, nitko ne voli copy catove.
mozda je ICKE is am njihov igrac a da ne razumije,oni njemus e prikazalis vakako a on niti nezna kako izgledaju,kuzis
kao da djetetu dođes maskiran par puta pa ga pitas jesi li vidio nesto,a dijete ne kuzimsto govori i tko to govori,to je prilicno dobra usporedba,ljudi i demona,jer ljudi nevjeruju najcesce a jos cesce nerazumiju
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 12:04   #6283
Moguce i to.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 23:21   #6284
Šta bi David rekao na posjet princa Charlesa Hrvatskoj
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 00:26   #6285
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Šta bi David rekao na posjet princa Charlesa Hrvatskoj
Ne znam što bi Icke rekao, ali ja bi Charlesu rekao kad bi ga vidio na ulici da mi napravi jedan shapeshifting
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 12:45   #6286
Talking

Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ne znam što bi Icke rekao, ali ja bi Charlesu rekao kad bi ga vidio na ulici da mi napravi jedan shapeshifting
ucinit ce sve da do toga ne dode
na kraju i 'oni' su nasa ovozemaljska braca samo iz druge dimenzije
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 10:09   #6287
Evo ljudi, čovjek je imao pravo!
Jeste vidjeli svečanost povodom otvaranja tunela, čudna jeziva svečanost
Na stranu što je s ovog linka, ali je istina, dokle ćemo si zatvarati oči?
http://www.novi-svjetski-poredak.com...carskoj/:flop:

I baš mi je čudno, što nitko ne piše ovdje na forumu o tome, pa kaj smo već postali zombiji

Zadnje uređivanje Bat Kol : 13.07.2016. at 13:13.
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 13:15   #6288
Sotonizam. Totalni. Nema druge.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 04:00   #6289
ge not found
ali je cinjenica da svasta se otkriva,pa demoni vladaju an celus a Luciferom sto je tu cudno,samo se sada razotkrivaju

mene zanima kaj ce natov floki napraviti jel ce povuci vojsku iz mogucih ratnih zona ili nece
jer ona je njihov igrac,bolje receno rob

jel ako nece ja cu poslati par potresa na ameriku i neke ciljeve strateskog znacaja,evo neka cita Pentagon koliko hoce to nece moci sprijeciti
HRvatski vojnici nazad odmah ili cu koristiti Moci na one na vrhu,zaboli me za ove nase sluge,ja udaram u glavu,a HRvatska nije glava nego floki

bas me zanima sto ce Lucifer napraviti,a sa druge strane me i zaboli
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 15:45   #6290
Imaju li njegove knjige nekakvi misaoni redosljed ili svaka može čitati kao prva?
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 11:01   #6291
I što imaš vidjeti kad ujutro uđeš na naslovnicu Facebooka? The Economist. I u pozadini Zmaja-đavla, proklet je sustav novca, doći će mu kraj. Da ne pričam samo, gledajte:

osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 14:44   #6292
Evo ja sam pročitao većinu kniga Davida Ickea, čitao sam Estulina... Informiram se i o radovima Jordana Maxwella.... I drugih teoretičara zavjere.

Što sam više čitao sve bolje vidim povezanost svih tih tajnih društava, jasniji je slijed povijesnih događaja. Mislim da je dovoljno pogledati dio Ickeove knige u kojoj ukazuje na tlocrt Washingtona, puno simbolike masonerije. Obelisci, sve je to jedna mantra kroz povijest.

Najviše me živcira kada ljudi ne pročitaju takva djela, nego odmah sude, i vjeruju ovim mainstream upakiranim, ušminkanim smećem...

Zašto se kod ljudi stvara takva blokada k alternativnom, zar je tako teško otvoriti um. Teško mi je to gledati...
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 14:48   #6293
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
I što imaš vidjeti kad ujutro uđeš na naslovnicu Facebooka? The Economist. I u pozadini Zmaja-đavla, proklet je sustav novca, doći će mu kraj. Da ne pričam samo, gledajte:
Neupućen čovjek ne bi ništa vidio kada vidi ovu sliku, kao što ne bi skužio ni simboliku grba Fabijanskog društva itd.


Nadam se rušenju ovog sustava porobljivanja zvanog novac...
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 18:08   #6294
Quote:
Kimi7 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam pročitao većinu kniga Davida Ickea, čitao sam Estulina... Informiram se i o radovima Jordana Maxwella.... I drugih teoretičara zavjere.

Što sam više čitao sve bolje vidim povezanost svih tih tajnih društava, jasniji je slijed povijesnih događaja. Mislim da je dovoljno pogledati dio Ickeove knige u kojoj ukazuje na tlocrt Washingtona, puno simbolike masonerije. Obelisci, sve je to jedna mantra kroz povijest.

Najviše me živcira kada ljudi ne pročitaju takva djela, nego odmah sude, i vjeruju ovim mainstream upakiranim, ušminkanim smećem...

Zašto se kod ljudi stvara takva blokada k alternativnom, zar je tako teško otvoriti um. Teško mi je to gledati...
Bas tako.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 18:47   #6295
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
I što imaš vidjeti kad ujutro uđeš na naslovnicu Facebooka? The Economist. I u pozadini Zmaja-đavla, proklet je sustav novca, doći će mu kraj. Da ne pričam samo, gledajte:

IZ protokola sionskih mudraca:

Simbolički zmaj i
njegovo značenje
Danas vam mogu priopćiti da je naš cilj, tek nekoliko koraka ispred
nas. Ostaje još samo mali prostor i naš je put okončan, jer će se
zatvoriti krug simboličkoga zmaja, koji predstavlja koji predstavlja naš narod. Kada se taj
krug sastavi, sve će europske zemlje biti njime zatvorene čvrstom stegom.
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 06:51   #6296
kroz istoriju se svašta podešavalo. ajk je na tome jako dobro zaradio i još zarađuje. i čim se ljudi dogovore za nešto radi se o konspiraciji. i u privatnim životima se znamo dogovoriti kako sjebati trećega. on a i drugi iz njegove branše me podećaju na mlm marketing. svatili su da mogu zaraditi na tome. a da nekoga ugrožavaju odavno bi bili eliminisani. svi koji su u biznisu konspiracija počnu sa time da nek se otvori svest, open jor majnd, da lakse ubace u glave svoje podatke. tako da sam razočaran u te ljude. voleo bi i videti da besplatno to rade.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 15:03   #6297
Quote:
Pischori kaže: Pogledaj post
kroz istoriju se svašta podešavalo. ajk je na tome jako dobro zaradio i još zarađuje. i čim se ljudi dogovore za nešto radi se o konspiraciji. i u privatnim životima se znamo dogovoriti kako sjebati trećega. on a i drugi iz njegove branše me podećaju na mlm marketing. svatili su da mogu zaraditi na tome. a da nekoga ugrožavaju odavno bi bili eliminisani. svi koji su u biznisu konspiracija počnu sa time da nek se otvori svest, open jor majnd, da lakse ubace u glave svoje podatke. tako da sam razočaran u te ljude. voleo bi i videti da besplatno to rade.
Djelomično te razumijem, i vjerujem da je takav stav večine koji se sreću s takvim temama. Ne kažem da je stav kriv, ali ne slažem se s njim.

Na primjer, kada si čuo da o takvim temama govore u udarnim vijestima? Nikad. Znači već je na margini i ignorira se. Čemu onda i ubijati takve ljude koji pokušavaju dati drugačiju stranu priče, kada ih 98% posto javnosti ignorira jer toga jednostavno nema u mainstream opticaju. Tek tada bi se i počelo govoriti o tome kada bi se netko takav uklonio na silu. To se radi suptilno, preko medija. Tek oni koji su pozicionirani u sustavu i pokušavaju djelovati iznutra bivaju uklonjeni, pogledaj samo koliko je ljudi izgubilo život u sumnjivim okolnostima, odjednom, nakon što su otkrili prljavi veš Hillary Clinton...

A pitam te kako proširiti neku vijest danas, ako ćeš raditi bez prebijene pare. Nemoguće. Nitko te neće ni osluhnuti. To je tužno, ali istinito.

Nitko nikad nije bio u potpunosti u pravu, nikad i neće. Ali nakon svega što sam pročitao, ne radi se to u glupostima... Ako je i 10% svega istinito, ljudi bi se trebali zabrinuti i pogledati što se oko njih događa iz nekog drugog svjetla. Najgore je što se uglavnom sudi bez da se pročita rad dotičnog gospodina...

Možemo vjerovati u određene stvari i ne moramo, ali ima jedan lijep citat iz Hamleta koji glasi: Ima stvari na nebu i na zemlji, Horacije, o kojima vaša filozofija i ne sanja!

Puno toga ne vidimo i ne znači da ne postoji. Mi vidimo mozgom, ne očima. Na svakom je da procijeni što želi vidjeti. Ali uvijek je lakše pokriti oči, barem mi se tako čini. Ni sam nisam iznimka, ali trudim se gledati dalje i dalje i dalje...
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 15:11   #6298
cijenim alternativne teorije i teorije zavjere i dok u nekim trenucima ih smatram zanimljivima i smislenima, nedostaje mi ključan argument koji bi objektivno potvrdio činjenice koje se pokušaju objasniti i opravdati.

slično kao i na ovoj stranici, guranje nabacanih činjenica pod istinu bez argumenata osim uobičajenom demagogijom mi nikako ne drži vodu.

baš poput, bilokoje druge religije...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 00:53   #6299
gledao nedavno drastičan primer debilane. frajer je voditelja ceo sat uveravao kako je zemlja ravna ploča. nakon toga mu je voditelj za 10 minuta nabacao razne argumente o sferi. na kraju razgovora koji je bio kulturan pita voditelj teoreticara ravne ploce, cime se bavis? gde radis? kaže teoreticar u skladištu. kolko se baviš ovom temom? skoro godinu dana intenzivnog istrazivanja. kaže voditelj pa bolje da si otisao na neki kurs da se maknes od tog skladista, za to utroseno vreme o ravnoj ploci. čak i ako je zemlja ravna ploča, dobra sugestija voditelja debate.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 01:05   #6300
[QUOTE=Kimi7;59882461 ali ne slažem se s njim.

jednostavno nema u mainstream opticaju.

A pitam te kako proširiti neku vijest danas, ako ćeš raditi bez prebijene pare. Nemoguće. Nitko te neće ni osluhnuti. To je tužno, ali istinito.


ali trudim se gledati dalje i dalje i dalje...[/QUOTE]

radi se o tome da vlada kakofonija raznih teoreticara. ako je neko od njih ozbiljan kao donekle peter levenda onda ih se da i saslusat. ali ima ih jako puno nekvalitetnih koji love u mutnom. ajk me totalno razocarao. svi oni imaju malu priču do koje su došli sami, a onda počnu kalemiti komitete 300, pa dosadni bilderberg, pa ovo ono, što si 567 puta pročitao. mlate praznu slamu. onaj od njiih koji otkrije pravu najvecu tajnu taj će biti smaknut. pa jebote i obični šljakeri nakon posla odu na pića pa se dogovaraju ili ogovaraju. isto sranje je i visokim krugovima. gde je tu neka velika novost. pogotovo šta imaju pare. meni nećeš promeniti mišljenje, odrsatao sam čovek i mislim svojom glavom. gornjom. evo i ti pominješ mejnstrim midije. dobiću mlade. ajde stvori neku svoju reč. svi ponavljaju 99 odsto onoga šta sam već čuo. pa na vestima kad i kažu istinu ponekad, niko da prstom makne.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.