Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 19.09.2017., 11:41   #1
Kako reći djeci...

Majka sam troje djece (sin skoro 21 g. koji radi i dvije djevojčice od 8 i 7 g. (3. i 1. razred) ), rastavljena godinama... Neposredno nakon ružne rastave od supruga uslijedila je još mučnija situacija unutar moje obitelji, a vezana je uz karcinom moje pokojne majke koju sam godinama sama njegovala uz posao i malu djecu, te par mj. nakon majčine smrti na iznenadnu smrt mog brata kojem sam bila skrbnik radi invaliditeta.
Dobila sam skrbništvo nad djevojčicama, a njihov otac sudsku zabranu viđanja djece radi obiteljskog nasilja.
Nakon bratove smrti ostala sam potpuno sama s djecom, najstarija u obitelji sa tada 42 godine. Borila sam se i borim sa životom, svakodnevicom, trudim se biti što vedrija osoba jer mi je takva narav. Volim društvo, volim izaći. Nisam se zatvorila u 4 zida ali sam se privatno posvetila samo i isključivo djeci.
Nakon niza usamljenih godina prije dva mjeseca sam napokon upoznala muškarca kakvog sam i željela upoznati, sa svim kvalitetama koje mi odgovaraju. Ne uzdižem ga na nebo, realna sam iako smo zaljubljeni oboje. Razveden je, ima kćer od 16 g o kojoj brine zajedno s njenom majkom i dobar je otac. Rekao je svojoj kćeri za mene, svojoj bivšoj ženi, svojoj majci.
Moj problem nastaje u segmentu gdje ja trebam reći djeci, a posebno odraslom sinu, da sam našla nekoga za sebe... Djeca su jako orijentirana na mene, bez obzira na dob, što i jest logički jer sam im jedini roditelji jedina odrasla osoba u kući. Osjećam se kao da ću razočarati djecu, a posebno sina, neznam uopće kako početi razgovor o toj temi jer ih ne želim povrijediti....
Svjesna sam da imam pravo na svoj izbor, sreću, ljubav... dajte mi pomozite, jer više glava na hrpi je pametnije...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.