Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 19:36   #1301
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post

pa sam uspio popušiti zamku u obliku Knina i završilo je tako kako je završilo.
Ma da, to je bio kamen spoticanja, nikako ga se nisam mogao sjetiti. Šteta, toliko se pisalo i govorilo o tome kod ovih silnih vrućina i toplinskih valova. Šteta još jednom, ali svakako i čestitke.
tripapet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:03   #1302
nakon koliko vremena osvojena lova sjeda na račun?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:31   #1303
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
uspio popušiti zamku u obliku Knina i završilo je tako kako je završilo.
čestitam na nastupu, a na ovo se nemoj obazirati... i ja sam se htio pojesti zbog Mađarske, a onda još kad su mi nakon emitiranja neki krenuli sa "pa kak to nisi znao, to čak i ja znam..."
takva je igra. kad gledam neke nastupe, znam da mi se moglo dogoditi da naletim u prvom krugu na pitanje koje bi me izbacilo. treba imati i sreće


Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Tim bolje. Ako danas nije bilo 125K (500 sigurno nije ) ne znači da neće biti drugi put. Usput, gledaj to na način da oni koji se zadovoljavaju s prvim krugom zapravo tebi dižu rejting i, što ih je više, to tebi bolje. Jedini problem je što stvaraju gužvu na sceni pa se ponekad treba načekati za nastup.
nije bilo danas, nije bilo 125, ali je bilo blizu proklete medalje, olimpijade i Mađarska! ne znam zašto su iz emisije izrezali onaj dio gdje objašnjavam da sam previdio dio pitanja o zlatnim medaljama, ali eto, nema veze, sam sam si kriv što nisam pazio nego sam krenuo razmišljati u smjeru svih medalja... tko zna, možda sam se spasio, možda bi na pitanju za 500k odletilo sve dovraga
ali bar mi sad ljudi mogu "prigovarati" jer apsolutno svi su znali točan odgovor. jedino mi je žao što se digla halabuka po portalima oko tog pitanja.

što se rejtinga tiče to bude bitno jedino ako smisle kviz na koji će se ulaziti preko rankinga, pozivnica i kvalifikacija - kao na teniske turnire

Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
nakon koliko vremena osvojena lova sjeda na račun?
meni su rekli mjesec dana nakon emitiranja emisije u kojoj se osvoji lova.

Zadnje uređivanje BurazovBrat : 17.10.2017. at 13:01.
BurazovBrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:05   #1304
Quote:
BurazovBrat kaže: Pogledaj post
meni su rekli mjesec dana nakon emitiranja emisije u kojoj se osvoji lova.
ne 2 ili tri tjedna?? zanimljivo
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:33   #1305
Quote:
BurazovBrat kaže: Pogledaj post
ali bar mi sad ljudi mogu "prigovarati" jer apsolutno svi su znali točan odgovor. jedino mi je žao što se digla halabuka po portalima oko tog pitanja.
Foteljski generali uvijek sve znaju. Jedino što ne znaju je kako popuniti prijavnicu za kviz.

Quote:
BurazovBrat kaže: Pogledaj post
što se rejtinga tiče to bude bitno jedino ako smisle kviz na koji će se ulaziti preko rankinga, pozivnica i kvalifikacija - kao na teniske turnire
Ne budi u zabludi misleći kako "ovi gore" ne vode računa o rejtingu.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:36   #1306
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
ne 2 ili tri tjedna?? zanimljivo
da, mislim da se negdje spominje 2 tjedna (prijava, pravila..?) i to me ugodno iznenadilo jer sam očekivao mjesec dana... a onda me zvala gospodja za broj računa, rekla da se čeka mjesec dana, a možda i još koji dan više.


Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Ne budi u zabludi misleći kako "ovi gore" ne vode računa o rejtingu.
onda moram biti pažljiv
BurazovBrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:15   #1307
Quote:
BurazovBrat kaže: Pogledaj post
da, mislim da se negdje spominje 2 tjedna (prijava, pravila..?) i to me ugodno iznenadilo jer sam očekivao mjesec dana... a onda me zvala gospodja za broj računa, rekla da se čeka mjesec dana, a možda i još koji dan više.
hvala na info, šta nebi trebali i kamate onda isplatiti za kršenje...ugovor ili čega već? u svakom slučaju, tenks

evo sa weba

HRVATSKA RADIOTELEVIZIJA kao organizator natjecanja u kvizu znanja ŠIFRA obvezuje se osvojene nagrade isplatiti na osobni žiroračun natjecatelja u roku od 15 (petnaest) radnih dana od dana emitiranja emisije u kojoj je natjecatelj nagradu osvojio.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:20   #1308
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
hvala na info, šta nebi trebali i kamate onda isplatiti za kršenje...ugovor ili čega već? u svakom slučaju, tenks
probaj tražiti pa da onda vidimo rejting
BurazovBrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:24   #1309
Quote:
BurazovBrat kaže: Pogledaj post
da, mislim da se negdje spominje 2 tjedna (prijava, pravila..?) i to me ugodno iznenadilo jer sam očekivao mjesec dana... a onda me zvala gospodja za broj računa, rekla da se čeka mjesec dana, a možda i još koji dan više.




onda moram biti pažljiv
Meni tamo rekord 15 dana nakon emitiranja, a isto je rečeno i preko telefona. I jedan kolega (koju je, doduše, pare uzeo na potjeri) na prošloj stranici potvrđuje da je tome tako.

Kod tebe bi to, ako se ne varam, trebalo biti ovih dana pa dojavi jel jest.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:56   #1310
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
Meni tamo rekord 15 dana nakon emitiranja, a isto je rečeno i preko telefona. I jedan kolega (koju je, doduše, pare uzeo na potjeri) na prošloj stranici potvrđuje da je tome tako.

Kod tebe bi to, ako se ne varam, trebalo biti ovih dana pa dojavi jel jest.
zanimljivo.. meni je preko telefona gospodja rekla mjesec dana. hm. u nedelju će biti 2 tjedna, pa.. vidjet ćemo!
BurazovBrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:05   #1311
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
Meni tamo rekord 15 dana nakon emitiranja, a isto je rečeno i preko telefona. I jedan kolega (koju je, doduše, pare uzeo na potjeri) na prošloj stranici potvrđuje da je tome tako.

Kod tebe bi to, ako se ne varam, trebalo biti ovih dana pa dojavi jel jest.
Mislim da je u Potjeri rok dva mjeseca od emitiranja. stigla je za 25 dana
horatius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:20   #1312
a jel bi se ta uplata trebala vidjeti na e-građani, kao i sve druge uplate?ili ne jer ne plaćaš ti na nju porez?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:22   #1313
natjecatelj upravo demonstrira kako se ne igra, trebao je 1. pitanje mijenjat da vidi na čemu je, ne vidim kako se može izvući iz ovoga
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:27   #1314
Ima 2 kriva i na hs mjenja samo jedno. :fejspalm:


Sent from my iPad using Tapatalk
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:38   #1315
Quote:
weasley kaže: Pogledaj post
natjecatelj upravo demonstrira kako se ne igra, trebao je 1. pitanje mijenjat da vidi na čemu je, ne vidim kako se može izvući iz ovoga
Ne mijenja se, ako vjeruješ da je to točan odgovor. Ovo je pomalo sličan slučaj kao sa onom curom koja je pala na grafitima (A gdje je revolucija, stoko?), koja je prepoznala jedan grafit, koji je vidjela u gradu, a nije uopće ni pretpostavila da su u ponudi sva četiri postojeća grafita. Tako i ovaj zna da je Jim pokopan u Parizu, a ne zna da su i ostali pokopani tamo.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:52   #1316
Aj da vidimo Bojlera.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:55   #1317
koje mutavo pitanje, tko normalan može znati izjavu nekog noname fudbalera
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:56   #1318
E jest nesretan ovaj lik, 25% je imo šanse ispadanja i ispade.
boske94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:05   #1319
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
koje mutavo pitanje, tko normalan može znati izjavu nekog noname fudbalera
Nije noname, a i izjava je dost često citirana. Kad reče "Mate", reko, nabo ga je, a ono Bilić. Jebiga. I šteta.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:20   #1320
E moj dr. Bojler, mislio si da ćeš pobjeći od nogometa?

Eto, ispunilo se Lizardovo proročanstvo:

Quote:
lizard kaže: Pogledaj post
Sport je, općenito, preopsežna kategorija, prepuna trivijalnih podataka i, sama po sebi, metoda kojom se sastavljači pitanja po nalogu autora, obračunavaju s najjačim igračima.
Eto, život je pun iznenađenja pa tako Bojlera nije dopalo pitanje iz filma, televizije, umjetnosti, informatike, glazbe, STEM-a… već, slučajno, iz nogometa. I tako, sretnim spletom okolnosti (doista treba biti talentiran za fulati 3 od 4 moguća), riješiše ga se za sitnu lovu.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.