Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 21:17   #821
Quote:
šminkerica91 kaže: Pogledaj post
Jel isao moj post? Ostala sam na hospitalizaciji za svaki slučaj jer je umag daleko od Ri
A gin vidio da se nešto pokreće. Beba je danas lijencina. Jedva je malo razbudili.
Uh I ja cekam da se javis drago mi je da je sve u redu. Sretno za dalje!
Super svima za preglede. Meni je anomaly bio jucer I trajalo je jedno 6min. Pa se I ja mislim otici privatno, a mozda nema potrebe.
znanstvenica is offline  
Old 20.04.2017., 21:33   #822
Quote:
Novartis kaže: Pogledaj post
I ja sam mislila pokusati povratiti, ali ni to mi nije uspijelo. Nisam jos nikad na silu povracala. Pa sam krenula jesti i piti u nadi da ce to snanjiti absorbciju.

Nazvati cu svakako u jutro doktora, endokriniloga nazalost nemam.

Nadala sam se da netko mozda ima osobno iskustvo.

Vec 8 godina uzimam terapiju i to mi se jos nikad nije dogodilo, kao da sam bila izgubila vezu sa mozgom samo se nadam da mi nece nastetiti bebi.

Hvala Jelena na brzom odgovoru!
evo, ja ti vec 14god pijem tablete za stitnjacu. euthyrox 75
znala sam uzeti nekad i duplo, nekad preskociti,a nekad i namjerno ne piti(duga prica) i ugl sve u redu i nikad nekih problema. i sad dok sam trudna mi se to dogodilo da uduplam,slucajno,zaboravna sam postala ali nije da me brine. Evo, nisam ni znala do nedavno, da se tablete uzimaju nataste,samo s vodom, da se nakon toga ne smije jesti 2sata, da ih se piju svaki dan u odredeno vrijeme i sl.
naomi1 is offline  
Old 20.04.2017., 22:25   #823
Quote:
šminkerica91 kaže: Pogledaj post
Jel isao moj post? Ostala sam na hospitalizaciji za svaki slučaj jer je umag daleko od Ri
A gin vidio da se nešto pokreće. Beba je danas lijencina. Jedva je malo razbudili.
O super! I ja sam se malo prepala kad si rekla da nikako ne osjetis bebu. Neka oni sad promatraju i nadam se da bude brzo. Sretno!

Cure sto se zalite na glavobolju, znaci nisam samo ja. Meni bas neki teski dan, na mahove boli glava a na mahove kao da mi se vrti.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Old 20.04.2017., 22:46   #824
Večer
Vidjela sam da ste jučer/prekjučer spominjale neke jastuke. Ne znam jesu li bili jastuci za dojenje, ali bih se sad nadovezala
Ima li neko jastuk za dojenje i koji? Koji preporučujete? Je li neko proučio šta je najbolje, kakvo punjenje?
Čula sam za neke heljdaeko, kao 100% prirodni, pa onda theraline (koji su se meni najviše svidjeli, i onda neki klasični, ne znam čime su punjeni.
Pogledala sam te theraline u babycentru i vidjela sam da su punjeni nekim kuglicama. Šta je to? Je li bolje to, ili heljda, ili nešto obično (neka spužva, šta li)? Namjeravam ga koristiti ne samo za dojenje, nego i sad u trudnoći za spavanje, jer mi postaje sve teže namjestiti se da fino spavam
Ima li neko neki savjet?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 20.04.2017., 22:48   #825
Inače, bila sam danas na pregledu. 23+2 po zm, a 22+5 po uzv. (od početka mi je trudnoća 3-4 dana manja, a i poklapa mi se sa mojom evidencijom ovulacije i začeća)
Vidim da mnogima procjenjuju težinu bebe, meni dosad nikako. Ni u prvoj trudnoći mi to nije pisala, tek tamo kasnije nekad u sedmom-osmom mjesecu
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 20.04.2017., 23:19   #826
Ja imam veliki punjen spuzvom, nije pretvrd, kao obicni jastuci i ja sam zadovoljna. Za kuglice sam cula da ne preporucuju, a ove od heljde nisam jos vidjela/cula za njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
You're a stranger so what do I care?
callac is offline  
Old 20.04.2017., 23:36   #827
Nije sve ipak najbajnije, posteljica je malo starija pa ima malo manje plodne vode. Zato se umirila. Sad ce me pratiti pa ce vidjeti. Protoci zasad ok.
šminkerica91 is offline  
Old 21.04.2017., 00:14   #828
Quote:
callac kaže: Pogledaj post
Ja imam veliki punjen spuzvom, nije pretvrd, kao obicni jastuci i ja sam zadovoljna. Za kuglice sam cula da ne preporucuju, a ove od heljde nisam jos vidjela/cula za njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovakav imam i ja. Stigao prije 2 dana. Zadovoljna sam za sad.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 21.04.2017., 00:15   #829
Quote:
šminkerica91 kaže: Pogledaj post
Nije sve ipak najbajnije, posteljica je malo starija pa ima malo manje plodne vode. Zato se umirila. Sad ce me pratiti pa ce vidjeti. Protoci zasad ok.
Onda i bolje da si odmah isla i da si pod nadzorom. Drzi se.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 21.04.2017., 00:25   #830
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Ovakav imam i ja. Stigao prije 2 dana. Zadovoljna sam za sad.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
po obicaju,ne mogu spavat ,a ni danas popodne nisam spavala
Molim te reci mi preko koje si stranice narucila,ako ti je lakse mozes mi poslat na pp ,tnx
leptir7 is offline  
Old 21.04.2017., 01:06   #831
Sminkerica, drzim palceve da sve bude dobro

Gdje kod nas ima za uzeti trudnicki jastuk, od spuzve, ne s kuglicama?
Zasad spavam s obicnim jastucicem izmdju koljena, ali htjela bi uskoro uzet onaj koji i ledja podupire.
Lentil is offline  
Old 21.04.2017., 06:58   #832
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Upravo bila na mini anomaly scanu. Sve je super. Ipak sam i kombinirani obavila.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Hej, jesi li to bila ti na Vinogradskoj? Plava kosa, smedja torba... Pricale smo u hodniku kod vadjenja krvi?
Starfish :) is offline  
Old 21.04.2017., 07:07   #833
Samo da vam kažem za te sve scanove i sta ja znam,meni gin nikad nije napominjao da je to nešto drugo nego običan pregled. Vise manje mi je uvijek pokazivao moguće,kicmu,srce,nekad i dr.organe. Da nema vas nebi ni znala za mini scan,veliki scan...
Ovdje se nikak ne spava
šminkerica91 is offline  
Old 21.04.2017., 07:07   #834
Pokazivao nogice, ispravak
šminkerica91 is offline  
Old 21.04.2017., 07:49   #835
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
https://www.facebook.com/MamaZnaNajb...type=3&theater ekipica, najtoplije preporucam ovu knjigicu, vidjeh da je na popustu...
Hvala Blento!
Ja upravo čitam Mama zna najbolje i oduševljena sam. Gutam stranice. Ima u knjižnici za posuditi. A vidim da se preporuča i Jovančevićeva Godine prve, pa preporučam i ja, jer smo i buraz i ja jedno vrijeme bili njegovi pacijenti dok je još bilo dopušteno da pedijatar liječi predškolce. Mama nam je bila oduševljena...jbte čovjek radi već 100 godina
charmed84 is offline  
Old 21.04.2017., 08:30   #836
Quote:
Starfish :) kaže: Pogledaj post
Hej, jesi li to bila ti na Vinogradskoj? Plava kosa, smedja torba... Pricale smo u hodniku kod vadjenja krvi?
Ne,bila sam u ginekosu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Old 21.04.2017., 09:08   #837
Quote:
leptir7 kaže: Pogledaj post
po obicaju,ne mogu spavat ,a ni danas popodne nisam spavala
Molim te reci mi preko koje si stranice narucila,ako ti je lakse mozes mi poslat na pp ,tnx
Mali anđeo butik

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 21.04.2017., 10:06   #838
Bok cure! Propustila sam mnogo toga, ali vidim da je lista očišćena Čestitam svim mamicama!

Moja aplikacija veli da smo danas 18+0, a sljedeći tjedan imam pregled. Nadam se da se u tim tjednima vidi migoljenje bebice na ultrazvuku jer se tome baš radujem! Nažalost, još nisam osjetila neki pokret za koji bi točno znala da je bebin, ali nadam se što prije!!
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Old 21.04.2017., 10:25   #839
sovak joj mene moja gin na 19+5 tako prestrašla na 1 dan i 1 noć...
vrti vrti uzv, gleda proučava i vidi svašta ali nije sigurna da to vidi...
okej, najprije na vag.uzv vidila da mi je uu otvoreno malo, i da je cervix skraćen...to je moj problem

a onda bebinih problema 100...u 2 navrata bradikardija, sumnja na supraehogeni lokus lijevog ventrikla i pijelon desnog bubrega...uputnica za scan u bolnicu drugi dan

gleda lijepo ginić sve detaljno i sve super, čak malo i ljut na moju ginicu...na kraju sam skuzila kod nekih mojih koji su isto kod nje da svakom nesto sumnja...ako ništa u broj prstiju ...sad uzv joj je loš, ali očito je više od svega jako nesigurna...tako da se od tada više ni ne gledam kod nje...
svu me prestravi...ko da nemam dovoljno straha prirodno...

Šminkerica, neka si ti nama na sigurnom a ne u biciklijadi negdje biti će to sve super...

inače, mene danas baš glava boli, a svih je jučer bolila...kasnim jedan dan
marta- is offline  
Old 21.04.2017., 12:01   #840
Dan zene
Vidim da vas boli glava,jos sa tim nemam problema,ali evo nakon dva dana pauze i odlicnog osjecaja,danas sam opet
Sinoc nisam mogla spava,jutros svekar najranije vuce neko zeljezo oko kuce...danas sam hodajuci zombi

Aprill tnx bas sam isla malo gledat,ima super stvari...samo se ne mogu odluciti koji dezen da uzmem
Sminkerice bolje da si dolje u sigurnim rukama,nego kuci da se mislis jel sve u redu ili nije
Marta ajme grozno mi je kad oni gledaju onaj ekran i sute kao smrt,jos ako se mrste ili okrecu glavom,luda sam... meni je sad sa 10tt gledajuci u ekran i nesto mrmljajuci sebi u bradu pitala dali zelim raditi kombinirani...reko moram li? Dali vi vidite nesto zbog cega bi trebala? Kao ne,nego pita jer to pita svakog,a ona sta vidi sve je u redu...mislim wtf...rekla sam da necu,ali sad se mislim mozda ipak da napravim ...ali oni bas znaju covjeka zabrinuti
leptir7 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.