Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 16:00   #201
S tobom je sve u redu osim fizičkog izgleda. Narast ne možeš, ali možeš promijenit imidž, frizuru, bradu ili kaj god ako si već tak ružan. Jesi probao dejtat preko interneta i aplikacija?

Za mene isto život bez partnera nema smisla. Skužila sam nedavno da sam najsretnija bila dok sam imala nekakvog dečka i užasavam se pomisli da ostanem zauvijek single (valjda neću, tek sam u srednjim 20-ima ) jer je sve bolje u dvoje, i putovanja i kave i gledanje filmova navečer. Ma sve.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:05   #202
Autore...rekao bi ti da ti fali vise kurcobolje, djeluješ mi mekano, netko bi rekao da si puslica. Znam ja tipova koji su isto relativno niski i ruzni po nekim mjerilima, dobro ne bas ruzni vec nepretjerano lijepi, a uvik su mazili neke pičiće

Vise mi djeluje da si u drustvu prema curama nenametljiv, pa shodno tomu neces jednu nac u klubu. Stovise, zasto bi uopce trazio partnericu u klubu? Ja nisam nijednu curu zbario u klubu

Kako bi ocijenio svoju ljepotu u odnosu na ljepote ostalih decaka s kojima izlazis a oni zbare?
Think Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:07   #203
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Jesi probao dejtat preko interneta i aplikacija?
Internet dejting je big za muškarce koji ne izgledaju dobro.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:41   #204
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
vrlo je jednostavno, zapravo - očaj je nešto što se i vidi i osjeti na kilometre i ljudi u pravilu od toga bježe; savior kompleksaši su iznimke.

prema tome, on definitivno MORA mijenjati svoj stav jer je dramljenje o tome kako će i što AKO u trideset i nekoj bude sam... JAKO odbojno. cijela ta patetika o tome kako on vidi patnju na licima solera i slične pizdarije - to, taj stav... skužiš na prvu. kao osoba s one druge strane tržišta koja vrlo često nailazi na takve tipove i od njih kida na lijevo - definitivno znam o čemu pišem.
To sve stoji, taj očaj se namiriše, ne možeš ga zamagliti ni parfemom ni češnjakom.
Ali 7 godina je puno, to je 7 godina tuge, očaja, žaljenja, željenja, svjesnosti nedostatka.
I trebat će mu puno rada na sebi da na toj platformi nedostatka izgradi zidove muške samosvjesti. Samo, što taj rad na sebi iziskuje?
Zbližavanje s vlastitim emocijama - to je imao zadnjih 7 godina.
Na poslu je uspješan, situiran je - i to sigurno pridonosi izgradnji samosvijesti. Ali opet je očajan i sam.
Planinarenje, ples, tečaj fotografije, tečaj pletenja čarapa rebrastim bodom.. ne vjerujem da će ga to bitno pomaknuti s mjesta.
Pesimistična sam.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:46   #205
Kako ne razumijete da je fizički izgled njegov problem?
To što je uspješan i situiran mu bez toga ništa ne znači.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:01   #206
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Pesimistična sam.
Zanimljiv razvoj rasprave o radu na sebi.

Autor treba radit na sebi...
Autor 7 godina radi na sebi i nije mu pomoglo...
Autoru nema spasa...

AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:26   #207
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Zanimljiv razvoj rasprave o radu na sebi.

Autor treba radit na sebi...
Autor 7 godina radi na sebi i nije mu pomoglo...
Autoru nema spasa...

Nisam rekla da autoru nema spasa nego da ja ne znam što mu preporučiti, a da ima smisla i da je verificirano mojom praksom ili barem teorijom.

Znaš ono kad liječnici radije niš ne poduzmu nego da naštete.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 23:58   #208
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Kako ne razumijete da je fizički izgled njegov problem?
misliš da je moguće da je ružniji od Velimira Bujaneca?

__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 00:10   #209
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
misliš da je moguće da je ružniji od Velimira Bujaneca?

Na stranu sve ostalo, ali Velimir Bujanec uopće nije ružan.
Ima tisuće muških ružnijih od njega (myself included).
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 00:43   #210
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Samo, što taj rad na sebi iziskuje?
za početak - introspekciju. možda i dobrog terapeuta. rad na sebi podrazumijeva brigu za mentalno zdravlje, a ne odlaske u teretanu ili obrazovanje.

normalno je da ljudi, koji su željni pažnje i ljubavi, s vremenom postanu frustrirani i jadni i tužni i nikakvi jer ne mogu pronaći odgovarajućeg partnera. normalan je i umjeren strah od samoće; nije normalno stavljati čitav smisao svojeg života na nešto toliko nestabilno i prolazno kao što je ljubav, ljubavna veza. meni to ukazuje na dublje probleme i općenito vrlo slabo razumijevanje života. nije normalno ni da on na licima solera vidi nekakvu patnju i onda si umišlja da je to tako jer su solo i da to čeka i njega, to je njegova najveća noćna mora. nije normalno ni da on, u dvadeset i nekoj, sebi zadaje rok do trideset i neke i onda će se pokušati nositi s činjenicom da je sam do kraja života... u TRIDESET i nekoj, to je njegov kraj. ne vjerujem da je očaj kakvog njušiš kod njega rezultat solo života, vjerujem da je postojao puno prije... ovo je neki next level shit što on piše.

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
...ali Velimir Bujanec uopće nije ružan.
Velimir je gabor koji nema vrat - totalno objektivno. bilo kako bilo, ružnoća definitivno nije problem jer gabori i jebu i uparuju se. bez ikakvih problema.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 00:47   #211
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
Velimir je gabor koji nema vrat - totalno objektivno. bilo kako bilo, ružnoća definitivno nije problem jer gabori i jebu i uparuju se. bez ikakvih problema.
Gabori se uparuju također sa gaborima. Mislim da to nije ono što autor želi.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 00:59   #212
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Gabori se uparuju također sa gaborima. Mislim da to nije ono što autor želi.
ne, ne uparuju. naravno da ima gabora koji se uparuju s gaborima - ali gabori i dejtaju i jebu i žene koje su izgledom ili prosječne ili zgodne. prepun je svijet takvih primjera. to što ih ti nemaš oko sebe, nikako ne znači da ne postoje. ne mogu vjerovati da takvo što moram objašnjavati.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 01:03   #213
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
ne, ne uparuju. dakle - gabori i dejtaju i jebu i žene koje su izgledom ili prosječne ili zgodne. prepun je svijet takvih primjera.
Ja ne znam za niti jedan takav primjer kod običnih ne-celebrity ljudi.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 03:25   #214
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Na stranu sve ostalo, ali Velimir Bujanec uopće nije ružan.
Ima tisuće muških ružnijih od njega (myself included).
jebate, znam da je vikend, ali lakse sa opijatima
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 05:14   #215
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jebate, znam da je vikend, ali lakse sa opijatima
WHEW! već sam se zabrinula za svoj vid...
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 06:48   #216
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Na stranu sve ostalo, ali Velimir Bujanec uopće nije ružan.
Ima tisuće muških ružnijih od njega (myself included).
Da al on ima druge jake adute, tj. najjači što je popularan, tj. netko i nešto, plus stav koji s tim ide u paketu.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:27   #217
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
jedna stvar je biti Tesla, a druga stvar netko tko radi žnj posao od 9-17, nakon toga ode na cugu s kolegama s posla i navečer gleda serije na Netflixu
mislim da bi ovom drugom bilo čisto ok da si nađe partnera, ako može i želi
Bit će da je teže naći smisao u životu od 9-17...  Ali, ako ga autor već traži, radije bih da se ugleda na nekoga poput Tesle, koji je prihvatio samoću i našao spokoj u njoj, nego na nekog Jožu iz 7c koji se eto upario sa 20.

Ako sada poklekne pred očekivanjima okoline i uvjeri sam sebe da mora proživjeti tipičan malograđanski život – imati prosječan posao, prosječan brak, prosječan način provođenja slobodnog vremena i sl... loše mu se piše. U redu je biti drugačiji, u redu je biti sam, u redu je biti i neuspješan tu i tamo. Postavljati pred sebe prevelika očekivanja koja se kose s onim gdje si sada, u ovom trenutku je demotivirajuće.

Ja bih mu preporučila da samo živi u trenutku, da se ne zamara s onim što je bilo niti s onim što će biti, da prihvati situaciju ovakvu kakva je trenutno kao nešto najnormalnije i prirodno. Život će mu biti lakši.

A što se njegove navodne ružnoće tiče... uzmi za primjer DelBoya. Nije ljepotan, ali ima zarazan karakter uz kojeg poželiš ostariti.. Autore, osvijesti sebe, cijeni se, koncentriraj se na bitne stvari. I neka ti nikad u životu ne bude mjerilo vlastite vrijednosti to što misliš da drugi misle o tebi. A partnericu, ako naiđe, promatraj radije kao dodatak životu umjesto kao njegov smisao.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:43   #218
Koliko doista znamo o Teslinom osjećaju ispunjenosti o njegovoj osobnoj sretnosti? To što je čovjek izumio svašta nešto ne čini ga nužno sretnim čovjekom.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:54   #219
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Koliko doista znamo o Teslinom osjećaju ispunjenosti o njegovoj osobnoj sretnosti? To što je čovjek izumio svašta nešto ne čini ga nužno sretnim čovjekom.
Dobro pitanje. Jednom je prilikom prognozirao da će se ljudi budućnosti uparivati samo sa sebi intelektualno ravnopravnim partnerima. Ako uzmeš u obzir da je to izjava osobe koja je u tom trenutku slovila za najpametnijeg čovjeka na svijetu, a pritom je bio čovjek ispred svog vremena, možda se u tome krije odgovor zašto je ostao sam. Zamisli tu razinu usamljenosti. Ne znam jel bio sretan, to je trebalo njega pitati. Ipak, barem nikad nije dramio zato što je sam.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:59   #220
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje. Jednom je prilikom prognozirao da će se ljudi budućnosti uparivati samo sa sebi intelektualno ravnopravnim partnerima. Ako uzmeš u obzir da je to izjava osobe koja je u tom trenutku slovila za najpametnijeg čovjeka na svijetu, a pritom je bio čovjek ispred svog vremena, možda se u tome krije odgovor zašto je ostao sam. Zamisli tu razinu usamljenosti. Ne znam jel bio sretan, to je trebalo njega pitati. Ipak, barem nikad nije dramio zato što je sam.

Da dobra poanta, mislim i danas se ljudi uparuju na slicnoj intelektualnoj razini. Ako uzmemo u obzir njegova postignuca i nacin zivota,tesko da je mogao naci nekog kompaktibilnog. Da je bio sretan sumnjam u to
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.