Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2008., 12:36   #81
Slikica večeras, nadam se da ću stići staviti.
__________________
stiže poklon za Božić
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 12:42   #82
Ne da mi se sad sve ponovno gledat, ali dala bi sašit jaknicu, već imam skicu, dal tko zna di i da je kvalitetno? Dam max. 2500kn.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 12:44   #83
a ja trebam pomoc jer ne znam gdje kupiti koznu jaknu u Rijeci i to onu kraceg modela sa francuskom kragnom???!!!! jel netko mozda zna?
pitura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 00:59   #84
U Zari i Mangu ima jako lijepih!!!
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 15:01   #85
Quote:
Rosa7 kaže: Pogledaj post
U Zari i Mangu ima jako lijepih!!!
u zare sam vidila jednu..al nije ništa posebno za svoju divnu cijenu od 1000kn...u manga sam tražila..al nema
jel netko zna gdje još mogu potražit(da nije više od 100€)
L@l!na D gUsT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 16:25   #86
za te pare koznu jaknu najbolje ne kupovat jer mozes dobit samo smece nista vise
za 1000-1500Kn proizvodjaci kozne galanterije sasiju jako kvalitetne jakne, ako se ne pati na dizajnerski potpis to je najbolji izbor

ja se nadam na NG putovanju kupit koznu jaknu, trazim si odgovarajucu vec duze vrime ali ponuda je kod nas ocajna, na netu ne preporucam narucivat jer je tesko pogodit da odgovara, kupio sam CD koznjak i kratki mi rukavi bili, srica sta su ga uzeli nazad, i tako sam posli otkrio Zegna kozne jakne koje su dizajnom a vjerojatno i bar klasu iznad
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 17:13   #87
Ja sam kupila u Zare kožnu jaknu za 949 kn. Piše na deklaraciji da je prava koža..
Uglavnom nisam baš zadovoljna, skoro pa sam se pokajala.

Cijeli grad hoda u istim kožnim jaknama, to mi fakat nije jasno.
Ove godine svaki dućan od Manga,pa do Top shopa i Zare ima identične kožne jakne
* Ling * is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 19:55   #88
ima u zg jedan dućan kožnih, istina second-hand,u frankopanskoj..predivne su i paze u kakvom su stanju, ne prodavaju svasta. ima predivnih retro krojeva i boja, cak i koznih kaputa
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 12:28   #89
adrianadior is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 13:01   #90
Quote:
delicatessen kaže: Pogledaj post
ima u zg jedan dućan kožnih, istina second-hand,u frankopanskoj..predivne su i paze u kakvom su stanju, ne prodavaju svasta. ima predivnih retro krojeva i boja, cak i koznih kaputa
di u frankopanskoj ? kak im se krecu cijene ??
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 16:21   #91
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
di u frankopanskoj ? kak im se krecu cijene ??
kad ides iz ilice, desna strana frankopanske, mislim kad prijeđes dalmatinsku..u jednoj veži...zove se Kül zajebancija na sve kulere

400kn jakne, 700 kaputi kozni..tako je bilo prije jedno pola godine..valjda je isto
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 09:14   #92
Thumbs up

The Camden Market u Londonu. Cudo od koznih jakni, po nevjerojatnim cijenama. Kada vidim kolike cijene spominjete ovdje....ne vjerujem. Ja sam lani, pre-pre-pregenijalnu jaknu platila 40 USD/bila je medju skupljima/. Obozavam je i uskoro cu po novu, nadam se. Izbor je fenomenalan, svi stilovi, sve boje.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 13:51   #93
Quote:
suncana75 kaže: Pogledaj post
The Camden Market u Londonu. Cudo od koznih jakni, po nevjerojatnim cijenama. Kada vidim kolike cijene spominjete ovdje....ne vjerujem. Ja sam lani, pre-pre-pregenijalnu jaknu platila 40 USD/bila je medju skupljima/. Obozavam je i uskoro cu po novu, nadam se. Izbor je fenomenalan, svi stilovi, sve boje.
a jebiga, sto volim kad ulete ovakvi komentari..moja draga, i ja bih fenomenalan izbor i sve stilove i sve boje po 40 dolara, ali zivimo gdje zivimo.

nije mi bas zgodno danas svratiti do camden marketa...sutra cu, bit ce mi usput
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 09:23   #94
Thumbs up

E pa draga moja nisam mislila nikoga uvrijediti i duboko se ispicavam ako sam to svojim postom ucinila. Meni se recimo vrti u glavi od cifri koje ljudi ovdje izbacuju za koznu jaknu. Mene toliko dodje 3 dana avio karta i smjestaj u Londonu plus jakna. Sretna Nova 2009. godina svima!!!!
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 17:52   #95
ono sto sam ja vidio a bil sam i u Londonu i Parizu je da prave stvari svugdi kostaju, tak da ove price o super koznjaku za $40 ($ u Londonu? ) mozes prodavat drugdi...osim ako nije neko turbo 80+% snizenje
cakstovise kod nas su pocetne cijene nekih brand name stvari tipa D&G i Just Cavalli cak nesto sitno jeftinije nego u EU

s druge strane vani su veca snizenja i veca ponuda al za $40 tesko ces igdje naci pravi koznjak

kad vec pisem napokon sam si nasao koznu jaknu, posli godine ipol potrage, o cijeni necu, bio je 50% snizen, i super sam zadovoljan
takodjer sretna Nova 2009.
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 20:40   #96
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
ono sto sam ja vidio a bil sam i u Londonu i Parizu je da prave stvari svugdi kostaju, tak da ove price o super koznjaku za $40 ($ u Londonu? ) mozes prodavat drugdi...osim ako nije neko turbo 80+% snizenje
cakstovise kod nas su pocetne cijene nekih brand name stvari tipa D&G i Just Cavalli cak nesto sitno jeftinije nego u EU

s druge strane vani su veca snizenja i veca ponuda al za $40 tesko ces igdje naci pravi koznjak

kad vec pisem napokon sam si nasao koznu jaknu, posli godine ipol potrage, o cijeni necu, bio je 50% snizen, i super sam zadovoljan
takodjer sretna Nova 2009.
slažem se :dobar kožnjak ne može biti jeftin,jeftini se proizvode od stare kože i od kožnih ostataka koji se skupljaju po svijetu i onda vežu lateksom...

Prvi skuplji koji sam kupio,po punoj cijeni, bio je AJ, negdje oko 6000 kn. I danas je kao nov, ali definitivno nije vrhunska obrada ni najbolja koža, za kriterije koje danas imam, nikad više ne bih dao toliko para za takav kožnjak.
Za manje para od toga,ali na 70% rasprodaji samo kupio jedan od Prade i jeben je,ali nije crni
I nikako da naletim na neki crni na rasprodaji...u Sloveniji je bio jedan jebeni za 2800 E,ali je sniženje bilo 50% i još uvijek mi je bilo preskupo. Ideja mi je kupiti neki slične kvalitete,ali na rasprodaji da bude maksimalno 700-800E.
Ajd pohvali se kakav si ulov imao fotka dobrodosla
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 00:43   #97
kvalitetna kožna jakna ipak malo više dođe...a još i da savršeno stoji...tražila sam je 4 godine jer nikako nisam našla model koji mi odgovara, uvijek bi bila široka u ramenima ili prekratka ili nisam nalazila ono što mi se sviđa, ili boja nije valjala ili nešto drugo...a i blago rečeno, u početku su me cijene šokirale, jer nisam znala koliko se te stvari kreću, pa su mi cifre od 1500, 1600 kn bile too much...ali sam prošle godine našla savršenu u sisleyu, točno onakvu kakvu sam oduvijek htjela ....i savršeno mi je stajala cijena je bila ok, 2500 kn.....cimerica kupila svoju u nekoj od onih kožnih trgovina u importanne centru, platila je 1600 kn, al nije ni blizu kvalitetna kao moja...šavovi su već otišli, unutarnja podstava se počela cufati, a punjenje je neka vuna ili nešto slično i sve izlazi preko te unutarnje podstave....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.

Zadnje uređivanje Allexis : 07.01.2009. at 00:50.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 08:50   #98
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
ono sto sam ja vidio a bil sam i u Londonu i Parizu je da prave stvari svugdi kostaju, tak da ove price o super koznjaku za $40 ($ u Londonu? ) mozes prodavat drugdi...osim ako nije neko turbo 80+% snizenje
cakstovise kod nas su pocetne cijene nekih brand name stvari tipa D&G i Just Cavalli cak nesto sitno jeftinije nego u EU

s druge strane vani su veca snizenja i veca ponuda al za $40 tesko ces igdje naci pravi koznjak

kad vec pisem napokon sam si nasao koznu jaknu, posli godine ipol potrage, o cijeni necu, bio je 50% snizen, i super sam zadovoljan
takodjer sretna Nova 2009.
He-he!Nekada treba imati i malo srece, pa ti prime i dolare i sve sto imas samo da ti izbiju pare iz djepova! S druge strane definitivno ne spadam u vasu kategoriju firmato robe od ............iznosa. A ja opet sretna i zadovoljna. I ovo fakat nije podforum za mene.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 16:14   #99
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Ajd pohvali se kakav si ulov imao fotka dobrodosla
ma bezveze, neka jeftina Cortefiel made in spain() jakna, 79€
dobro mi stoji al potraga za pravom se nastavlja, ne zelim davat puno novaca dok ne nadjem pravu stvar
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 21:00   #100
u Jokeru na 1. katu ako se me varam, ima ducan sa koznim jaknama, dosta velik izbor i izgledaju kvalitetne, tamo kad se prodje njujorker pa skroz na kraju, Lara mislim da se zove ducan ili tako nesto
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.