Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 22:45   #761
Moze li mi netko reci kolika je cijena nadkrivanja vanjskog prostora restorana satorom?
Neka okvirna cijena? Radi se vjencanju za broj ljudi oko 50ak. Plan je da vjencanje bude vani, al buduci da je vrijeme koma zanima me koliko bi to nadkrivanje po prilici kostalo i gdje da to uopce gledam?
Naravno da restoran ima i svoj unutarnji prostor al vanjski je daleko bolji i prvotna ideja je da vjencanje bude vani.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:10   #762
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci kolika je cijena nadkrivanja vanjskog prostora restorana satorom?
Neka okvirna cijena? Radi se vjencanju za broj ljudi oko 50ak. Plan je da vjencanje bude vani, al buduci da je vrijeme koma zanima me koliko bi to nadkrivanje po prilici kostalo i gdje da to uopce gledam?
Naravno da restoran ima i svoj unutarnji prostor al vanjski je daleko bolji i prvotna ideja je da vjencanje bude vani.
Moues mi reci koji je to restoran? Ja trazim neki u Zagrebu koji ima dobar vanjski prostor.
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:31   #763
Najam kuće za vjenčanje Zagreb

Bok svima,

trebam vašu pomoć jer malo toga nalazim na netu...

Dakle, tražim kuću za proslavu vjenčanja u Zagrebu i bližoj okolici za maksimalno 50 osoba.

Datum je 7.11.2015., što znači da nas vanjski prostor ne zanima previše. Bitno je da se osjećamo svi ko doma i da nam bude lijepo i ugodno, bez formalnih stolova sa švedskim stolom i lagano druškanje.

Imate kakve ideje?
pigimigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 23:25   #764
Jesi li gledala na airbnb.com?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 10:25   #765
To sam i ja svojedobno tražila. Mislim da ti je najbolje pitati neku agenciju koja se bavi iznajmljivanjem/prodajom nekretnina, airbnb ili čak pogledati na booking.com i zakupiti kuću na 2 dana recimo. I, ne brini što je 11.mjesec, može još uvijek biti lijepo, barem za welcome drink.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 10:37   #766
Quote:
pigimigi kaže: Pogledaj post
Bok svima,

trebam vašu pomoć jer malo toga nalazim na netu...

Dakle, tražim kuću za proslavu vjenčanja u Zagrebu i bližoj okolici za maksimalno 50 osoba.

Datum je 7.11.2015., što znači da nas vanjski prostor ne zanima previše. Bitno je da se osjećamo svi ko doma i da nam bude lijepo i ugodno, bez formalnih stolova sa švedskim stolom i lagano druškanje.

Imate kakve ideje?
Bok,
ono što mi pada na pamet je kuća iz linka. Naime, ima prostor za održavanje proslave unutra, jedino što bi se onda trebalo malo proraditi na unutarnoj dekoraciji i cateringu.
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/ku...-oglas-8137109

La nostra storia
wedding girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 21:33   #767
Mozda Party kuca u Jakovlju, guglaj stranicu.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 12:29   #768
Quote:
pigimigi kaže: Pogledaj post
Bok svima,

trebam vašu pomoć jer malo toga nalazim na netu...

Dakle, tražim kuću za proslavu vjenčanja u Zagrebu i bližoj okolici za maksimalno 50 osoba.

Datum je 7.11.2015., što znači da nas vanjski prostor ne zanima previše. Bitno je da se osjećamo svi ko doma i da nam bude lijepo i ugodno, bez formalnih stolova sa švedskim stolom i lagano druškanje.

Imate kakve ideje?
http://www.mala-kuca.com/
evo zenska... u blizini Zg-a
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 13:39   #769
Quote:
pigimigi kaže: Pogledaj post
Bok svima,

trebam vašu pomoć jer malo toga nalazim na netu...

Dakle, tražim kuću za proslavu vjenčanja u Zagrebu i bližoj okolici za maksimalno 50 osoba.

Datum je 7.11.2015., što znači da nas vanjski prostor ne zanima previše. Bitno je da se osjećamo svi ko doma i da nam bude lijepo i ugodno, bez formalnih stolova sa švedskim stolom i lagano druškanje.

Imate kakve ideje?
www.ranchkurilovec.com
Tompa-lompa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 19:21   #770
pozdrav svima
imam pomalo neobicno pitanje :P
smije li se postavljati sator na cca 2-3 h na javnoj travnatoj povrsini? roditeljski dom je zgrada, pa nemam mogucnost docekivanja gostiju u vlastitom dvoristu ili stanu. iza zgrade ima lijepa travnata povrsina na kojoj bi se mogao postaviti sator. e sada da li ja to smijem ili je nemoguce, odnosno treba sto i jedna dozvola?
leathery is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 19:29   #771
Ako nije od zgrade (pa da pitaš suvlasnike), onda se raspitaj u gradu.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 11:52   #772
Moze li neko da mi objasni kako se kace slike?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 02:24   #773
Pogledaj ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?p...86#post7517086

ili ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=418121
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:38   #774
Quote:
leathery kaže: Pogledaj post
pozdrav svima
imam pomalo neobicno pitanje :P
smije li se postavljati sator na cca 2-3 h na javnoj travnatoj povrsini? roditeljski dom je zgrada, pa nemam mogucnost docekivanja gostiju u vlastitom dvoristu ili stanu. iza zgrade ima lijepa travnata povrsina na kojoj bi se mogao postaviti sator. e sada da li ja to smijem ili je nemoguce, odnosno treba sto i jedna dozvola?
Moraš imati dozvolu ako je javna površina i ako ima više od 20 ljudi računa se kao javno događanje!
gvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 12:17   #775
Jel ima netko ikakvih iskustva s održavanjem ceremonije vjenčanja u Maksimiru?

Vidim na njihovim stranicama da postoji cjenik za iznajmljivanje površina, a mogu se unajmiti i neki njihovi objekti, al ak je netko ikad bio/imao takvo vjenčanje, recenzije su dobrodošle.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:53   #776
Ranch Kurilovec

Ako volite prirodu i tražite mjesto za netipičnu svadbu na otvorenom ovo je idealna lokacija. Nedavno smo ovdje imali svadbu i prostor je savršen. Od hrpe zelenila do mogućnosti da prostor uredite po svojim željama, do savršenih vlasnika koji se trude pomoći oko organizacije te oko svega što ste zamislili. Ukoliko bude lošije vrijeme postoji i prekrasna drvena kuća u koju se može preseliti tako da imaju rješenje za sve

Cjenovno su vrlo pristupačni i stvarno preporuka svima koji planiraju nešto drugačiju svadbu

Ranch Kurilovec ima dušu i svoju priču i stvarno smo oduševljeni i zahvalni kako je naša svadba prošla

https://www.facebook.com/ranchkurilovec/
Josie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 00:32   #777
ima li tko kakvih iskustava sa parkom želja u rakovom potoku?
pepsich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 01:05   #778
Quote:
Josie25 kaže: Pogledaj post
Ako volite prirodu i tražite mjesto za netipičnu svadbu na otvorenom ovo je idealna lokacija. Nedavno smo ovdje imali svadbu i prostor je savršen. Od hrpe zelenila do mogućnosti da prostor uredite po svojim željama, do savršenih vlasnika koji se trude pomoći oko organizacije te oko svega što ste zamislili. Ukoliko bude lošije vrijeme postoji i prekrasna drvena kuća u koju se može preseliti tako da imaju rješenje za sve

Cjenovno su vrlo pristupačni i stvarno preporuka svima koji planiraju nešto drugačiju svadbu

Ranch Kurilovec ima dušu i svoju priču i stvarno smo oduševljeni i zahvalni kako je naša svadba prošla

https://www.facebook.com/ranchkurilovec/
Jeli moguce tamo,mozda dovesti svoje pse?znam da je malo neobicno pitanje ali htjeli bi na otvorenom svabdu upravo iz tog razloga

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 23:56   #779
Pozdrav svima!

Vidim da je tema zamrla, ali svejedno ću napisati post
Zanima me zna li itko koliko otprilike ispadne cijena proslave po stolici ako proslava nije u sali već se postavi veliki šator u svome dvorištu? Jako su mi lijepi ovi stakleni šatori, ali imam osjećaj da to za svadbe imaju samo oni koji nisu štedili niti malo�� Naravno, ne mislim samo na šatir već i na popratnu opremu (pod, stolove i stolice, rasvjetu itd.).
Nadam se da je netko nedavno imao takvu svadbu pa da mi može nešto više reći, i unaprijed hvala na potencijalnim odgovorima!
Racoon. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2022., 11:00   #780
Svadba sa fensi šatorom je najskuplja varijanta svadbe.
Ne znam reći točnu cifru jer to ovisi o sto faktora, ali treba vam
- najam i postavljanje šatora/poda/stolaca itd
- agregati za industrijsku struju
- catering i najčešće najam njihove mobilne kuhinje
- konobari i ostalo osoblje
- kemijski wc
Itd...

Dakle, sve stavke koje su u restoranu sastavni dio ponude, ovdje plaćate posebno.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.