Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2010., 20:45   #2561
Quote:
merirubi kaže: Pogledaj post
možeš mi reći koji je to model?? tnx
Model ti je M. Ecko 20034G1
Frayerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 09:52   #2562
Gdje ima za kupiti Benetton satova?
bruna_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 19:18   #2563
hej ljudi... mene zanima casio edifice? sta kazete na tu seriju. meni su ti satovi prejaki, jedino me zanima da li stvarno vrijede toliko para
gagi69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 00:02   #2564
ima li neka onaj toywatch ? kako ste zadovoljni ? citala sam da plastika brzo pukne...
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 00:12   #2565
Vidim da je netko početkom godine pitao za Cover satove, ali nije dobio odgovor, pa me zanima dal ima kakvih saznanja u međuvremenu? Ne tražim neku kvalitetu mehanizma, ali bi htio da sat bude lijep i kolko tolko kvalitetan... Danas sam vidio par modela u izlogu jedne zlatarne i baš su mi se dopali (s obzirom na to da u gradu nemam baš neki izbor satova)

evo i link
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 10:30   #2566
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Vidim da je netko početkom godine pitao za Cover satove, ali nije dobio odgovor, pa me zanima dal ima kakvih saznanja u međuvremenu? Ne tražim neku kvalitetu mehanizma, ali bi htio da sat bude lijep i kolko tolko kvalitetan... Danas sam vidio par modela u izlogu jedne zlatarne i baš su mi se dopali (s obzirom na to da u gradu nemam baš neki izbor satova)

evo i link

lijepi satovi...znas li mozda kolika je cijena tih satova? I meni je vazno kako izgleda,mehanizam je manje vazan sta vrijedi skup sat ako je ruzan
emanuelson1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 12:23   #2567
Quote:
emanuelson1000 kaže: Pogledaj post
lijepi satovi...znas li mozda kolika je cijena tih satova? I meni je vazno kako izgleda,mehanizam je manje vazan sta vrijedi skup sat ako je ruzan
gledao sam i ja malo po netu i nisu losi, uopce. cak sam nasao neke postove na raznim forumima da koriste i ETA mehanizme (slobodno me ispravite ako sam u krivu ), a i safirno staklo.
mogu rec da mi se svidja nekoliko modela i da i mene sad zanima cijena, iako mi je za sad cilj V8
gagi69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 12:25   #2568
i di su oni stari znalci fido, r2d2111333, method, imperial i cijela skvadra????? oni mogu podijelit par dobrih savjeta
gagi69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 15:21   #2569
Pozdrav ekipos !!! Evo ne znam ni ja iz kojeg razloga dodem na forum nakon nekih vise od pola godine, reko da vidim ima li sta novo, kad ono nadem se prozvan hehe! Neka neka drago meni.Aj da malo procakulamo...
Cover je ok sat kvalitetan koristi Eta mehanizam, vecinom safirna stakla, ukratko kvalitetan quartz sat za ljude koji teze vecinom klasicnom stilu. za te novce ima drugih proizvodaca koji su namjenjeni mladoj populaciji, a isto toliko su ili cak kvalitetniji od covera. Nabroit cu opet neke Sector, Tissot (par modela), Cerruti, Certina (par modela), Seiko, Breil, Citizen... od ovih proizvodaca naravno ima i klasicnih i sportskih modela, mehanizmi su vise manje isti ETA, Ronda, Myota. Po kvaliteti su li la. Ima tu i jos i drugih brendova ali ih nisam nabrajao jer se ovi vecinom nalaze na nasem trzistu i kostaju DO oko 3000 kn (4000). Ok ovo je sve okvirno i sturo receno ako neko ima pitanja nek pita pa kad stignem odgovorim pozz!!!
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 16:01   #2570
hehe paa evo, welcome back. procitao sam ja stare postove pa vidjeh ko su pravi znalci
evo svi sretni sa odgovorom

nego mene zanima casio. imam doma dva casio sata. stari su preko 25 godina i jos uvijek rade ko da su kupljeni jucer. ali kad usporedjujem cijene casio edifice i ostalih takvih satova casio ima smijesne cijene. cak je i na ovom forumu netko napisao: TOP 5 najjeftinijih satova:

1. 0 Kn - Deterđent satovi (kupiš deterđent dobiješ sat)
2. 10 Kn - Chuppa Chups satovi ili slično (ubaciš 10 kn u aparat i dobiješ atraktivni digitalni sat)
3. 20 Kn naviše - Kineski bezimeni satovi s buvljaka
4. Q&Q
5. 100 Kn naviše - Casio

eto, po toj listi ispada da je najjeftinije od onoga sto se naziva satom Casio... why??
gagi69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 02:34   #2571
Casio je jeftin iz tog razloga sto se svaki model proizvodi u 10000000000 primjeraka i koristi malo slabije kvalitete materijala kucista, ali i to u zadnjih 10-tak godina nije istina. Casio koristi ili svoje digitalne mehanizme ili analogne od Myota (Citizen). Potpuno isti mehanizmi se ugraduju u skuplje satove. Zato oni dugo traju, a malo kostaju. Edifice serija po meni je i vise nego odlicna za ulozeno-dobiveno, kuciste je dosta dobro, a mehanizmi su Myota. Nemas greske trajat ce godinama samo sto na ciferu pise CASIO
p.s. imam i ja jedan u kolekciji MDV-101 Satu je 3 godine sluzi mi svako ljeto za na more (terenski),a nema niti jednu ogrebotinu
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 02:39   #2572
Da nadopunim predzadnji post malo... Zaboravio sam od nesto skupljih quartz satova spomenuti Jaguar i Zodiac ! Za nesto manje novaca mozete kupiti i jeftinije Sectore sa Myota mehanizmima, Festina takoder koristi Myota relativno lijepo izgleda i dosta je kvalitetan. Za jos manje novaca i nesto malo slabije kvalitete tu su recimo Esprit satovi koji su po meni za svaki dan i vise nego dovoljni, ali ok necemo ulaziti dublje za sad je ovo dovoljno.
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 12:53   #2573
hvala na pojasnjenju
problemi sa autom su malo smanjili kesu pa mislim da cu svoju kolekciju nadopunit sa casiom ili JL.... ... a vec sam si na ruci vidio tissot ili certinu
gagi69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 19:46   #2574
http://img718.imageshack.us/gal.php?g=p1180092.jpg

jel mi neko moze nesto reci nesto o ovom satu i kolko vrijedi samo znam da je body heat
luka249 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 20:41   #2575
Quote:
luka249 kaže: Pogledaj post
http://img718.imageshack.us/gal.php?g=p1180092.jpg

jel mi neko moze nesto reci nesto o ovom satu i kolko vrijedi samo znam da je body heat
to što imaš je dio BODY HEAT kolekcije satova koju su izbacili japanci krajem 80-ih očekujući spektakularan uspjeh s obzirom da su satovi termički pogonjeni odnosno rade na temperaturu tijela, međutim doživjeli su fijasko.

pošto te zanima cijena prodavali su se između 100-300$

savjetujem da ga zadržiš jer ih uopće nema na tržištu a ako radi lijep je i neobičan zašto ga ne bi nosio.

Pozdrav!


sta se ponavljas po forumima??
gagi69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 14:28   #2576
Pa to sam već čuo možda neko zna kolko
vrijedi ;D
luka249 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 15:47   #2577
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
Moj novi



Uploaded with ImageShack.us
I ja imam takav novi
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 23:49   #2578
imam esprit sat već 4 godine i ko nov je, obožavam ga, metalan, predivan zbilja su kvalitetni ti esprit satovi, nosim ga svaki dan i nema niti jednu ogrebotinu, a bateriju sam jednom mijenjala. danas sam kupila ljubičasti plastični zoppini avatar sat, tek tolko da se nađe malo za promjenu nakon 4 godine.
kejtdgrejt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 01:21   #2579
Quote:
gagi69 kaže: Pogledaj post
to što imaš je dio BODY HEAT kolekcije satova koju su izbacili japanci krajem 80-ih očekujući spektakularan uspjeh s obzirom da su satovi termički pogonjeni odnosno rade na temperaturu tijela, međutim doživjeli su fijasko.

pošto te zanima cijena prodavali su se između 100-300$

savjetujem da ga zadržiš jer ih uopće nema na tržištu a ako radi lijep je i neobičan zašto ga ne bi nosio.

Pozdrav!


sta se ponavljas po forumima??
Sjedi dole streberu
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 01:21   #2580
Sat je super i ja bi jedan takav Os ga prodavat?
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.