Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2008., 12:24   #81
ej evo ako netko jos ovo cita i ako je iz okolice Osijeka i ako zeli kupiti second hand odjecu ja ju prodajem.naime imam dosta stvari koje su doslovno par puta nosene.Jednostavno il sam ih prerasla il sam si neke nove kupila i tako to stoji u ormaru.Imam dosta toga pa eto ako je netko zainteresiran nek se javi.Imace nosim 36-38.
afrodita13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 14:30   #82
Quote:
afrodita13 kaže: Pogledaj post
ej evo ako netko jos ovo cita i ako je iz okolice Osijeka i ako zeli kupiti second hand odjecu ja ju prodajem.naime imam dosta stvari koje su doslovno par puta nosene.Jednostavno il sam ih prerasla il sam si neke nove kupila i tako to stoji u ormaru.Imam dosta toga pa eto ako je netko zainteresiran nek se javi.Imace nosim 36-38.

pogledaj na male oglase tamo imaš online prodaju/zamjenu odjeće
bubili mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 14:48   #83
Quote:
afrodita13 kaže: Pogledaj post
ej evo ako netko jos ovo cita i ako je iz okolice Osijeka i ako zeli kupiti second hand odjecu ja ju prodajem.naime imam dosta stvari koje su doslovno par puta nosene.Jednostavno il sam ih prerasla il sam si neke nove kupila i tako to stoji u ormaru.Imam dosta toga pa eto ako je netko zainteresiran nek se javi.Imace nosim 36-38.
stavi svakako na online prodaju-zamjenu. puno cura nosi 36-38
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 15:16   #84
otvoria se SH u splitu - mažuranićevo šetalište (kod zap-a)....puma, lacoste, adidas, kappa, ck, benetton...pa me zanima je li bia neko vidit?? i navodono prodaju robu na kilograme...
ricava22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 18:47   #85
Quote:
ricava22 kaže: Pogledaj post
otvoria se SH u splitu - mažuranićevo šetalište (kod zap-a)....puma, lacoste, adidas, kappa, ck, benetton...pa me zanima je li bia neko vidit?? i navodono prodaju robu na kilograme...
ja sam bila jedan put i meni se ne sviđa a te marke...nema nimalo...
roba se kupuje na kilograme. ponedjeljkom stiže nova roba i tada je najskuplje-mislim oko 60 kn po kg, tako da do nedjelje cijena padne na 5 kn po kg
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 20:28   #86
Quote:
ricava22 kaže: Pogledaj post
otvoria se SH u splitu - mažuranićevo šetalište (kod zap-a)....puma, lacoste, adidas, kappa, ck, benetton...pa me zanima je li bia neko vidit?? i navodono prodaju robu na kilograme...

Taj kraj zap-a ti ima najlošiji izbor. Oni su ti otvorili još par dućana po St u koje selektiraju markice, a u ovaj ti ide sve neki škart. Imaju dućane na Split 3, Lora, pazar... Ali i cijene su im brate mili grozne. Kao neke marke, a za te pare možeš kupiti i novu robu , plaća se po komadu. Jedino ti taj kraj zap-a ima prodaju na kile i to pon 130kn, pa do subote se spusti na 15kn, ali izbor je preloš.
Navodno kod Karle na Poljičkoj ima još jedan njihov dućan sa malo jačim markama, kolegica s posla je tamo kupila kožnu YSL boršu za 600 kunića. Taj nisam posjetila osobno, pa ti ne mogu ništa više reći.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 20:31   #87
Imam neke stvari za prodati, uglavnom trapke, cipele, veste i sl, suknje itd. i sve je marka i ocuvano- diesel, benetonn i sl. Pravi mi guzvu u ormaru i zelim se rijesiti toga pa bih dala vrlo povoljno.
Zanima me u kojem second handu bih to mogla prodati u zg-u?
trenutno mi ne šljaka fotic pa nemrem poslikati, ali probat cu s mobom pa ako mi netko moze dati link za temu ovdje gdje se prodaju stvari bila bih mu zahvalna
toto54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 23:49   #88
Quote:
toto54 kaže: Pogledaj post
Imam neke stvari za prodati, uglavnom trapke, cipele, veste i sl, suknje itd. i sve je marka i ocuvano- diesel, benetonn i sl. Pravi mi guzvu u ormaru i zelim se rijesiti toga pa bih dala vrlo povoljno.
Zanima me u kojem second handu bih to mogla prodati u zg-u?
trenutno mi ne šljaka fotic pa nemrem poslikati, ali probat cu s mobom pa ako mi netko moze dati link za temu ovdje gdje se prodaju stvari bila bih mu zahvalna


Evo:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=274030
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 21:31   #89
Obožavam secon hand dućane. Istina, nema ih do Londonskih! Ovdje u Italiji ponekad odem đir do second handa, ponekad se nadje pokoja dobra stvar, ali puno puta se znam vratiti doma praznih ruku! U Londonu sam i radila u jednom second hand dućanu, bilo je super, svaki dan neki "dobar ulov", a cijene smiješne. Mislim da to kod nas nije još toliko uobičajeno i da mnogi ljudi imaju predrasude prema second hand dućanima, kao i ja kad sam tek došla u London, mislila sam da tamo prodaju same krpe i da tko bi to htio kupiti...poslije sam skužila o čemu je riječ i koliko se dobrih stvari nađe, čak i firmiranih, bez da se potroši bogatstvo. Tamo sam našla i jednu malu fendi torbicu, pravi vintage, a platila ju neki smiješni iznos.
__________________
Ha-ha-ha-ha
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 22:30   #90
Second hand shop

Neznan jel se otvarala ikako ova tema..al baš me zanima što vi mislite o kupovini u second hand shopu..jeste li ikako kupovali šta u tom dućanu? ili vam smeta sama pomisao što nosite tudju odjeću...
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 12:21   #91
imam pitanje: da li ih ima u Ri ili okolici (prije Zg i St), hvala
luccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 15:33   #92
jel ti natasa kupujes u nasem second handu?

ja se uvijek cudim koliko simpa stvari mogu nac za smijesne pare
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 18:46   #93
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
jel ti natasa kupujes u nasem second handu?

ja se uvijek cudim koliko simpa stvari mogu nac za smijesne pare
U pravu si I taj je moj
Ja sam za 10kn kupila takvu genijalnu torbicu da me ženske zaustavljaju na ulici i pitaju di sam je nabavila koliko je super
Ko ima živaca tražit, stvarno se može naći super stvari.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 21:29   #94
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
jel ti natasa kupujes u nasem second handu?

ja se uvijek cudim koliko simpa stvari mogu nac za smijesne pare
uf uf...skoro san svaki ponediljak tamo i stojin po sat vrimena da bar izaberem neke rebe ili neku trenerku...sad ču ić odma u ponediljak ujutro...iman dosta njihove robe i zbilja mi se ne gadi kad vidin da su neke stvari skoro pa nove...tako da...
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 21:50   #95
istina.. ovu srijedu sam provela 2 sata unutra.. za 50kn nabavila 5 komada robe, ono genijalno
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 22:27   #96
ima li koji dobar u zagreb gradu?
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 21:29   #97
Second shop pomoc!!

Ima li neki second shop u Puli?
Ako znate napisite...
Hvala!
__________________
Pozdrav svima!!!!!
troyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 23:24   #98
U jedinom SHS u koji sam ja ušla i automatski se oduševila je na Frankopanskoj,u haustoru kod Leksikografskog zavoda MK

sve dizajnerska odjeća,stari Chanel,Dior,Gaultier,Versace,bundice,nakit,cipele. ..ma sve divno ali po cijenama ne bi se reklo da si u SH...najjeftinije,a lijepo je bila neka košulja iz Italije iz 70tih za 200 kn...
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:57   #99
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
U jedinom SHS u koji sam ja ušla i automatski se oduševila je na Frankopanskoj,u haustoru kod Leksikografskog zavoda MK

sve dizajnerska odjeća,stari Chanel,Dior,Gaultier,Versace,bundice,nakit,cipele. ..ma sve divno ali po cijenama ne bi se reklo da si u SH...najjeftinije,a lijepo je bila neka košulja iz Italije iz 70tih za 200 kn...
vintage chanel?
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 01:00   #100
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
istina.. ovu srijedu sam provela 2 sata unutra.. za 50kn nabavila 5 komada robe, ono genijalno
samo ja izgubin volju trazit...uvik listan majicu po majicu..zadnji put san kupila orginal lacoste i orginal D&G majicu moze nać svako nešto za sebe (ponediljkon) u nas u splitu bokte čekaju kad će se dućan otvorit u osan sati i onda navale...ja iza toga došla u deset i po baš ovaj tjedan i po stvari je falilo...
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.