Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2007., 16:14   #81
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
107 800 kn je benzinac sa slabijom opremom,ali opet iznutra izgleda sasvim dobro,ono najosnovnije ima!znaci muzika ostaje,elektricni podizaci,klima,abs....
Ima li neki pretinac za rižu držati ?
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 16:20   #82
moze,nadjemo se na sljedecem street race-u

ima i za rizu kuhat ako treba!
a kazu i da ima pretinac za pice hladit,e sad neki pitaju kako moze pice hladit?
jednostavno!kad ju guzis stavis joj glavu u pretinac,ukljucis klimu i pica se hladi
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 17:58   #83
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Korejski Ferrari????? Uz dužno poštovanje brodograditeljima iz Hyundai Heavy Industries ali te dvije riječi neidu u istu rečenicu.
Hyundai Coupe je .... je ..... je ..... šta? Taj auto je uvreda za naziv Coupe. Preobučena Lantra eto što. Jedini gori kupe kojeg se mogu sjetiti je Lancia k kupe (neznam što bi Pininfarini taj dan .... prehlada? ludilo? bračni problemi?)
hi hi hi!!!to je ferrari za vas tu na forumu sto vozite golf 2 diesel,najbolji auto na svijetu!inace se zna koji auto ima naziv japanski ferrari sto i zapravo je!
a ovaj coupe sto ide za 160 k kn je stvarno nikakav,bas je ruzan,a i kozna sortska sjedala idu serijski,pif jeble ih ove aluminijske papucice,spusteno sportsko podvozje i 17 incni alu,a uostaom neda se ni sredit bas,da ga imam vjerovatno bi ga gurnio u savu!
a imam jednog kolegu,zadrtog vw-ovca koji je kupovao golfa5 u isto vrijeme kad i ja svog,dosao samnom u salon da mu pokazem auto sto uzimam a on produzi do cupea,sjede u njega i rece:ja uzimam ovo!sad se samo voza u autu i qrci se!kaze zene se bacaju pod auto,dodje kod mene u goste a ja mu rece daj se operi smrdis!kaze da se samo voza,4 dana se nije prao
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 18:06   #84
Ma daj budi ozbiljan. 25 godina stari, najgori ikad, Ferrari Mondial 8 je svjetlosnim godinama ispred (i to podvozjem, motorom, cijenom, ležanjem, troškovima i imageom) ispred te kante. Čovječe na testovima je taj auto predmet sprdnje ... daj se uozbilji. Ajde u kompaktnoj i subkompaktnoj klasi još mogu donekle konkurirat (cijenom ponajviše ko i u brodogradnji) ali "premium" klase su nešto sasvim drugo. Od Calibre tu nije bilo "narodnog" proizvođača automobila.

I Golf 2 je najbolji auto na svijetu, galaksiji i svemiru općenito od Big Banga pa do Agnab Gib-a.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 18:14   #85
japanski ferrari je honda NSX,i to u doslovnom smislu te rijeci!pa nitko coupe ne usporedjuje sa ferrarijem!
auto je pila ipo a ti pricaj sta hoces! ima ljudi koji bi se slozili samnom.....a ti dalje seri,kad god uhvatim vremena volim procitati nove vijesti,tako se slatko nasmijem
zivio golf2!!!
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 19:08   #86
jesi ti to kupio na kredit ili ??
jel znas kolka je rata na 7 godina??
inace sam srao po Hyundai-u sve do i30
ovo cudo mi se svida i cak razmisljam da mi to bude prvi novi auto

cestitam btw... dobro ga zali kad dode
__________________
- ThEre Iz nOthiNg gOoD oR baD buT ThinKinG mAKes iT sO -
je sad bi svi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 19:25   #87
http://www.autoklub.hr/novi_modeli/d...a?modelId=1132

ovdje si napravi izracun,s tim da je kamata mislim 5.5% preko raiffeisen banke,a svi vole srati dok neprobaju i nevide.....pa eto i moj kolega zadrti vw-ovac sad krstari u hyundaiju neka krstari i dalje u miru
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 19:44   #88
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
japanski ferrari je honda NSX,i to u doslovnom smislu te rijeci!pa nitko coupe ne usporedjuje sa ferrarijem!
auto je pila ipo a ti pricaj sta hoces! ima ljudi koji bi se slozili samnom.....a ti dalje seri,kad god uhvatim vremena volim procitati nove vijesti,tako se slatko nasmijem
zivio golf2!!!
Da Honda NSX. Pa koje TO veze ima sa Hyundai Coupe-om???? NSX je bio neuspješan pokušaj pariranja Ferrariju. Neuspješan ne po tehničkim zamislima (iskopirao kosooki sve što se dalo) no V6 motor nije nešto što bi čovjek očekivao u segmentu Ferrarija (tamo je V6 bio samo u Dino-u - koji BTW niti nije "pravi" Ferrari) a i kompletni "image" je bio porazan. Tako je i prošao na tržištu. I nestao do dana današnjeg. Navodno će se vratit.
No "žuti" bi trebali nešto već jednom naučit. U TOM segmentu - auto prodaje samo ime i "image". Pa dok Jameson i Rubens ne počnu posječivat stepenice podija umjesto krvave borbe sa Spykerom i ToroRossom .... ništa od image-a "premium" marke za bogate. Toyota je to prije skopčala pa su lijepo iskoristili Lexus za te svrhe. Možda je vrijeme da Honda jače aktivira Acuru.
Ovo što mi kupujemo (mislim stoka sitnog zuba) ... eeee tu je stanje već drukčije - tu se kuna triput okrene i tu "ime" nema tu težinu.

No daj zamisli razgovor dvije sponzoruše negdje na Rivieri - moj mi je kupil tak će-će autić ... bla,truć,melj .... neki Ferrari (vrijedi i za BMW, Merc i u manjoj mjeri za Audi). Ova druga ima pozelenit. A da je rekla: ... neku Hondu. Ili čekaj ne, neku Toyotu. Zapravo neznam ali neki super Japanski ...

Ma daj me nemoj zajebavat ...

I Golf 2 je nenadjebiv auto. Do sad, od sad i zavijek....
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 19:55   #89
pa nema veze!ja sam rekao da je coupe za neke prosjecne ljude ferrari i to je sve!japanci su svoju politiku proizvodnje auta ogranicili na odredjenu snagu i kubikazu,i iz te politike izvlace maximum!vidim da dosta toga zasnivas na teoriji,imao sam cast da se vozim u NSX-u,jedan strasan dozivljaj za one koji vole auto industriju,po onome sto auto pokazuje na papiru ravan je ferrarijevim modelima iz 90-ih godina osim najjacim F40 i F50 iz te ere,a i gledao sam testove na nurnburg ringu gdje prolazi bolje nego auti sa 400 ks
hm...poceo si i ti i ja pametovati te smo otisli sa teme
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:30   #90
A baš ste našli aute za uspoređivati s Ferrarijem... Pa normalno da Coupé nije bolji, a nitko to ni ne očekuje. Zna se koji auti mu mogu konkurirati, a takve si ne može priuštiti bilo tko.

Kladim se da na Coupé naprijed naljepim znak od VW-a i iza Golf II i odvedem ga na sajam, ljudi bi mi davali kolko god bi tražio. Jer je ipak Golf II najljepši, najbrži i najkvalitetniji. Jer da to nije, ne bi mogao biti najbolji. Prije je taj status imao Golf I, još malo i doći ćemo do III, IV i V, ali ova dva zadnja baš i nisu bili popularni, to je strašno!!!
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:50   #91
Quote:
Thorin kaže: Pogledaj post
A baš ste našli aute za uspoređivati s Ferrarijem... Pa normalno da Coupé nije bolji, a nitko to ni ne očekuje. Zna se koji auti mu mogu konkurirati, a takve si ne može priuštiti bilo tko.
Naravno da nije, to govno ne može konkurirati ni Cliu Sport, niti Golfu GTI a kamoli jednom Ferrariju. Spustili odvratno ružnu karoseriju 10cm do poda, stavili neko korejsko govno od motora, stavili spojler, skinuli zadnja vrata i to nazvali Coupe. Našli ste se izdrkavati na Hyundai, mislim nevjerojatno
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:55   #92
Ne znam kaj je tak lijepo u Golfu Cliju i ostalima, a u Coupeu nije? Zatucanost...
Uostalom, kenjaš. Ferrariju ne konkurira nijedan od ovih koje si spomenuo.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:20   #93
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
pa nema veze!ja sam rekao da je coupe za neke prosjecne ljude ferrari i to je sve!....
a sta je onda calibra, jebeni avion
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 23:48   #94
u kojoj ti godini zivis da pricas o calibri kao da se jos uvijek proizvodi???sad ces reci da je calibra ljepsa nego coupe?da ti ne postavljam pitanje,znam odgovor na njega
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 00:09   #95
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
107 800 kn je benzinac sa slabijom opremom,ali opet iznutra izgleda sasvim dobro,ono najosnovnije ima!znaci muzika ostaje,elektricni podizaci,klima,abs....a izgledalo bi ovako,

znaci bez alu felgi i automatske klime,mislim da opet izgleda dosta dobro!poslje nove godine moces si sama slagati opremu koju zelis,pa i dodati neke sitnice uz nadoplatu
guba je autić ...
u pozadini znak od alfe ....lol ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 00:11   #96
ovaj novi coupe dobro izgleda za razliku od starijih coupea koji su ružni

ferrari .... vidim sjeva po forumu fraze jaanski ferrrari ...korejski ferrari ,...vidi se koliko ima pretiž taj ferrari ...pogotvo kod japanaca ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 00:37   #97
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
u kojoj ti godini zivis da pricas o calibri kao da se jos uvijek proizvodi???sad ces reci da je calibra ljepsa nego coupe?da ti ne postavljam pitanje,znam odgovor na njega
a jesi dumb, a s cime cu ga usporedjivati, jedino mozda mogu s bmw 1 coupe, sve ostalo je miljama ispred hijundaja
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 00:49   #98
Moram priznat da što više gledam ovaj i30 to mi se više sviđa.
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 14:11   #99
ja vozim vw polo pa ne drzim štangu hyundaiu iz nekih osobnih pobuda
al dajte vi meni recite sto fali i30?
auto je odlican ... brdo opreme i jako dobro izgleda iznutra...
motori su im pouzdaniji nego vecini europljana...
a hyundai mi i nema los image.... mislim nema image bmw-a , mercedesa ili audia
ali sto se ostalih automobila tice ... renault , citroen , hyundai , vw , opel , peugeot ... sve su to auti za narod ... pa neznam zasto bi i30 bio kanta a golf ili astra bili facerski auti
__________________
- ThEre Iz nOthiNg gOoD oR baD buT ThinKinG mAKes iT sO -
je sad bi svi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 15:01   #100
Quote:
Jaranko kaže: Pogledaj post
a sta je onda calibra, jebeni avion
negdje sam pročitao da je calibra bosanski ferrari
mario_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.