Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2015., 15:07   #861
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Može više informacija?
Moze.

Specijalno izdanje na dva diska (Blu-ray+DVD) sa gomilom bonusa.
djvaso is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 17:24   #862
Ja sam gledao taj film u kinu Europa na prezentaciji filmskog časopisa Filmonaut. Meni se baš i nije svidio.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 22:07   #863
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Ja sam gledao taj film u kinu Europa na prezentaciji filmskog časopisa Filmonaut. Meni se baš i nije svidio.
Ja na to gledam ovako: film je vrlo cijenjen među ljubiteljima podžanra đalo u koje i sam spadam; izdavač je obećao da će mi besplatno poslati Blu-ray disk kao izraz zahvalnosti za malu uslugu koju sam im učinio, inače bi me disk izašao preko 30 evra sa poštarinom, malo li je na ovu skupoću; čak mi se možda i zahvale u kreditima kako su učinili na disku San Babila ore 20: un delitto inutile.
Ima i jedno ali: Italijani su negativ čuvali u neodgovarajućim uslovima pa se na njemu pojavila buđ(?!). Zato je bila potrebna mukotrpna restauracija čiji je rezultat pristojan:
djvaso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 23:52   #864
Ajde, baš me zanima. Lijepo je vidjeti Šovu u HD-u!
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 02:29   #865
Zasto je problem u titlovima? Kupite si vanjski Blu-ray disk za kompjuter, prebacite si film u .MKV na komp, nadjite titl na netu i gledajte (ako je u pitanju TV, spojite TV i laptop putem hdmi kabla i uzivate)
pyxis8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 23:39   #866
Quote:
pyxis8 kaže: Pogledaj post
Zasto je problem u titlovima? Kupite si vanjski Blu-ray disk za kompjuter, prebacite si film u .MKV na komp, nadjite titl na netu i gledajte (ako je u pitanju TV, spojite TV i laptop putem hdmi kabla i uzivate)
Nema potrebe prebacivat u mkv. Postoje programi koji omogucuju da se dodaju externi titlovi dok se gleda film direkt sa diska...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
MarinRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 07:35   #867
Imam lg tv 3d 671, a sada imam priliku da kupim neki 3d bluray uredaj. Kad skinem neki film vecinom je to full hd prezadovoljan sam kvalitetom. Mene zanima isplati li se uzeti takav jedan uredaj jer nisam nikad imao prilike gledati neki orginal bluray film vec samo ove sa torrenta. Uredaj mogu dobiti sa zvucnicima dosta jeftino. Sa vremenom bi si kupovao bluray filmove.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 13:07   #868
Ne isplatili se....mkv od 15gb izgleda odlicno...

Powered by RATIONALITY@
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 13:18   #869
Quote:
JAWS kaže: Pogledaj post
Ne isplatili se....mkv od 15gb izgleda odlicno...

Powered by RATIONALITY@
Slazem se
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 14:56   #870
Hvala na savjetima. Jos jedno pitanje kad skinem takav bluray mkv sa vise giga i prebacim na usb kako usb mora biti formatiran da prima velike datoteke?
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 15:08   #871
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima. Jos jedno pitanje kad skinem takav bluray mkv sa vise giga i prebacim na usb kako usb mora biti formatiran da prima velike datoteke?
NTFS - iznad 4gb.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 15:13   #872
Hvala Imao taj problem, a nisam znao kako to rijesiti. Stigao mi novi usb pa krecem sa gledanjem filmova
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 21:28   #873
Dobar dan.

Evo upravo planiram kupiti blu ray player.

Pa me zanima ako mi mozete pomoci odakle najcesce narucujete filmove ili kupujete?

Dali se isplati uzimati kod nas ili narucivati online? Vidim da dosta narucuje preko amazona. kako je sa dostavom kod njih nisam nikada narucivao?

E jos nesto dali se isplati uzimati i 3d blu ray filmove ili samo 2d? vidim da nesto povecavaju naravno cijenu. Sve ce mi biti mogucnost i 3d-a, ali moram nositi glupe naocale, a i nisam nikako zadovoljan sa tim 3dom skoro ni na jednom filmu koji sam gledao.

Pa evo ako mi mozete malo pomoci.

Hvala
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 21:30   #874
Quote:
Hrvoje_os kaže: Pogledaj post
Dobar dan.

Evo upravo planiram kupiti blu ray player.

Pa me zanima ako mi mozete pomoci odakle najcesce narucujete filmove ili kupujete?

Dali se isplati uzimati kod nas ili narucivati online? Vidim da dosta narucuje preko amazona. kako je sa dostavom kod njih nisam nikada narucivao?

E jos nesto dali se isplati uzimati i 3d blu ray filmove ili samo 2d? vidim da nesto povecavaju naravno cijenu. Sve ce mi biti mogucnost i 3d-a, ali moram nositi glupe naocale, a i nisam nikako zadovoljan sa tim 3dom skoro ni na jednom filmu koji sam gledao.

Pa evo ako mi mozete malo pomoci.

Hvala
Većinom naručujem sa Zavvija. Oni ne naplaćuju poštarinu.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 21:43   #875
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Većinom naručujem sa Zavvija. Oni ne naplaćuju poštarinu.
e bas sam sada skuzio. da hvala. gledam u to i ne vjerujem. reko nije skonto iz koje drzave sam
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 11:11   #876
Imam jos pitanja ako znate. Prvo dali na narucene filmove te preko zavija za vise od recimo 200 kn se ista placa?

Drugo ima titl recimo kaze english for the hard of hearing. Jel to normalni engleski titl?

Trece i to mi je dosta vazno. Dobra mi se cini ova fora ultraviolet. Kako radi jel lako streamat preko toga? Slika iste kvalitete ako je dobra veza? Nazalost vidim da na zaviju ih ima malo sa time pa dali obicnecse nekako moze prijaviti na to?

Sta kada su recimo 2 filma na jednom blu rayu? Jel losija kvaliteta?
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 14:02   #877
Ne placa se porez jer je eu
Titlovi su normalni engleski uz dodatke za gluhe...
UV ne radi kod nas, ja probao s lar filmica pa kaze da nije podrzano..
2 filma na disku ne znace losiju kavlitetu...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
MarinRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 20:20   #878
Ja bi se strpio...jos 2 godine....skidas mkv....ove godine stizu 4k filmovi....A nakon toga ocekujemo poplavu reizdanja u 4k formatu...

Powered by RATIONALITY@
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 22:29   #879
pa kostalo bi me poprilicno vise posto sam prije jedno 3 god kupio novi televizor. tako da skoro nece 4k u mene.

a drugo bas sam danas bio u emzzeti u osijeku i ja sa nekih 5 metara ne vidim nikakvu razliku. moguce da neko vidi, ali ja nisam znao ni koji je 4k, a koji je full hd dok nisam procitao
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 00:10   #880
Quote:
Hrvoje_os kaže: Pogledaj post
pa kostalo bi me poprilicno vise posto sam prije jedno 3 god kupio novi televizor. tako da skoro nece 4k u mene.

a drugo bas sam danas bio u emzzeti u osijeku i ja sa nekih 5 metara ne vidim nikakvu razliku. moguce da neko vidi, ali ja nisam znao ni koji je 4k, a koji je full hd dok nisam procitao

jesi siguran da su puštali 4K (UHD) materijal na obje telke?
ja imam 55" i razlika je i više nego očita....
Tako da se veselim ultra HD blu-rayevima...
MarinRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.