Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2017., 23:52   #1001
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
...
Jesu. Fascinante ...
Pročitala sam John Frusciante

Nepovezane stvari. Da na plantaži uzgajam plodove koji izgledaju kao velike prepolovljene lubenice u sredini kojih su otisci ljudskih lica.

A prije toga, da s prijateljicom preko neta nalazim ženu koja želi kupiti neke naše stvarčice. Kad dođemo k njoj, zainteresirana je za žutu kabanicu koju sam dobila u Ok!-u prije mnogo godina i kupuje ju za 13000 kn. Ostatak sna sam u nevjerici zašto bi netko to napravio.
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 00:08   #1002
Sjedim u avionu koji se srušio u more, s još nekoliko ljudi i svi odlučujemo da ga ne napuštamo. Mirno sjedimo u kabini, u tonućem avionu dok nam se kroz ogroman otvor nad glavom ulijeva more. Znam da ću umrijet, ali mi je to ok. Razmišljam o gušenju, koliko bi ono trebalo trajati i zaključujem da mi je svejedno.

Kad nas je prekrilo more, ispali smo iz kabine i ja sam se zaista počela utapati i gušiti u toj moćnoj dubini. Osjećaj je bio sveprožimajući, ali mi se svidio. I kad se činilo da sam tik pred kraj, oprala me misao da gdje god da odem falit će mi 'nešto' što ostavljam iza sebe, to jest da ću se negdje nekako probuditi prazna i besmislena. Onda sam odlučila da ipak neću umrijet i brzo se zbilja probudila
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 22:35   #1003
Prije par dana nađem se na autocesti, a ispred mene trče neki polugoli ljudi. Zaustavlja nas sve policije i počnu zajebavati jednog od njih što mu je to na leđima, kakve su to izrasline, a on da može letjeti na što prasnu u smijeh. Uto munse te izrasline pretvore u velika bijela krila i počne letjeti. Dolazi na neku staru zgradu čije je pročelje puno kamenih anđela i sam se odjednom počinje pretvarati u kamen. Ček kako ja to sve vidim, jesam ja on pitam se. Odjednom se nađoh u sustavu tunela u kojem je sve bilo puno nekih neobičnih ljudi poput mene. Počeli su mi pokazivati na zid koji dijelimo s vanjskim svijetom i ljudima koji nisu poput nas. Probudila sam se.

Jednu noć sam sanjala da sam u blizini dva bazena. Jedan je bio kristalno čist dok je drugi bio skroz šporak a najviše su mi na dnu njega upale u oči staklene boce koje su se ljeskale od sunca. Odjednom se kraj bazena stvorio instruktor vožnje i dao mi punu vrećicu velikih zelenih jabuka.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 15:20   #1004
Jucer sam sanjala bastu sa povrcem i malo cvijeca tako urednu, prekrasno nesto. Danas me probudila kao nocna mora naganjao me gliser, ali prije toga opet sam se setala kroz nekakav nevjerovatno ureden vrt kao park sa zidicima u kojima je grmoliko cvijece i to je od nekog covjeka koji se bavi prodajom povrca. Kad sam isla vidjeti kako izgleda iznenadilo me sto je sve bila morska voda okruzena zidicima u kojima su plivale hrpe riba a ja sam hodala kroz to i pazila da ih ne gazim.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 22:14   #1005
Sanjala sam da imam plave oči.
Gledam se u ogledalo, kosa je i dalje duga i tamna, obrve i trepavice tamne, ali oči plave. U snu sam se pitala što mi se dogodilo da su moje smeđe oči odjednom promijenile boju i kako? Osjećala sam se čudno nakon buđenja.
Bezveze san.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 08:36   #1006
Stojim sa društvom na brdašcima okolo voda i čujemo zmiju. Panika me uhvatila tražim je gdje je i ne mogu naći, na kraju je skužim crnu debelu i ružnu i bježim ali tako usporeno. Probudila se iz toga. A prekjučer divan san slavlje, hrpa ljudi svi veseli. Ma predivno.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:11   #1007
sinoc nista..pre neki dan skroz cudan..ali to se ne racuna ovde
lordflashheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 05:22   #1008
Da me otprilike u ovo doba probudilo smijuljenje bivse cime u susjednoj prostoriji. Pripita je glasno pricala na telefon s ljubavi svog zivota. Nije mi se to dalo vise slusati pa sam izasla u setnju. Bio je jos mrak. Usput sam srela neke poznanike i nastavila s njima. U jednoj ulicici su nam u susret krenule dvije siluete, prepoznah u liku u raskopcanoj bijeloj kosulji Nicka Cavea ,mislim da je drugo bila PJH...al nebitno. Dosao je do nas i kako je ispalo da pozna moje ljude,nastavio s nama. Isli smo prema crkvi tj. okolo nje. Jos je bio mrak i puhalo je. NC mi je prepricavao nekakvu anegdotu i u prici me uhvatio za ruku da ga pozornije slusam. Ja sam onda uskliknula da ne mogu vjerovati da me NC drzi za ruku i da nas netko mora slikati Uto iz suprotnpg smjera dode mladi MM, isto covjek bio u ranoj nocno jutarnjoj setnji. Ja skocim na njega da se mora i on slikati i uslikam se stojeci u sredini i pojazujuci kako drzim ruke njima dvojici. Nakon tog nastane guzva i svi se negdje razbjeze. Ja sretna dodem doma i hocu svima pokazati sliku no nigdje je ne mogu naci. Al super su ljudi njih dvojica.
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:36   #1009
Imao sam jedan san od kojeg sam morao bježati ovaj vikend. Osoba koja tu i tamo zna ući u snove i pretvoriti mi ih u određenu moru. Uspio sam se prešaltati u snu na buđenje: 'A., moraš se probuditi.' Osjećam u jednom trenu lagani grč u ruci na kojoj sam zaspao. Budim se tako u svojoj sobi. Mrak, no nešto ne štima. Sve je na mjestu (makar nije, u snu mi soba nije zakrčena stvarima), ali kao da još uvijek sanjam. Ruka mi se oporavlja, pokušavam se marmurnjikavo orijetnirati. 'Upali svijetla, po tome ćeš znati.' Palim, ne rade. Mrak i tišina. 'Još uvijek sanjam.' Drugi pokušaj, slična situacija. No zaboravio sam ugasiti komp, vrte se neke gluposti na youtubeu. Možda ipak ne sanjam. Gasi komp. 'Ali ugasio si ga prije spavanja već... A u k!' I uspio se iz trećeg pokušaja tako u 3 ujutro probuditi s utrnutom rukom.


Quote:
coma black kaže: Pogledaj post
...
Nick Cave i PJ Harvey. <3 Tko je MM?
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:41   #1010
Manson
Našla sam sliku, al mene su iz nekog razloga izrezuckali
http://www4.pictures.zimbio.com/gi/M...UGGiG_9rTl.jpg
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 18:28   #1011
Popodne. Opet jedan od onih snova
La Fleur Du Mal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 17:20   #1012
1 (02:00-03:00)


U zadru sam pred kućom bivše kolegice s faksa u kojoj je 2002 bila podstanar , vrijeme je današnje , 9 je sati ujutro i čekam ju da se vrati s posla . Imam neko opravdanje da ju posjetim, ali kad se ona konačno pojavi shvatim da je to opravdanje krhko , pa se sakrijem iza zida (staklenog, ali ipak dovoljnog da me ne primjeti)
Obučena je u neki crveni kožni kaputić,općenito jako sličan da ne kažem u isti outfit kakav na jednoj slici iz 1996 nosi minea . ima i istu frizuru s te slike kao i ona .Izuzetno mi je privlačna , gotovo da mi je u snu zastao dah
Odlazim bez da joj se javim , ali dok odlazim na prozoru neke druge zgrade opet vidim nju , jasno kako da mi stoji na dva metra mada je negdje na šestom katu.Posprema krevet u nekom opet crvenom skijaškom širokom puloveru , tu mi je još zgodnija
Prođem bez zastajkivanja, ali nakon 50 metara opet dobijem želju da ju još jednom vidim , stanem i okrenem se ali u daljini vidim neku potpuno nepoznatu crveno plavu stambenu zgradu pa odustanem .
Opet se okrenem i počnem misliti u sebi da kako sad konačno mislim da kod nje nikad nikakave šanse nisam imao (sve pod dojmom njene ljepote kojoj sam netom bio izložen)

2 (05:00-06:00)

U zadru sam u svojoj sobi , imam 18 godina i idem u četvrti srednje , osjećam se tako svježe, silovito i poletno
Osam je sati ujutro , još ležim u krevetu a trebam se dići i kreniti u školu .koja počinje u 8:45 Iznad mene na uzglavlju stoji nešto kako komp koji samo prikazuje slajdove slika , zaustavi se na slici punoj različitih pakovanja mlijeka u tetrapaku
Nikako mi se ne da ustati a važno mi je jer danas imam dogovor oko maturalne večeri s jednim forumašem (onim koji je sredio sponzorstvo s germanijom)
Kad se napokon ustanem mama me čeka na cesti kako bi me prevezla autom do škole (op.p bila su tu dobra tri kilometra, trebalo mi je inače pješke skoro 40 minuta pa bi zakasnio )
Kraj cestu uz garažu čeka me neki mega glomazni američki auto iz osamdesetih , ponosan sam što ga imamo ."Mama " je neka nepoznata visoka žena u četrdesetima koja nimalo ne liči na moju , izvaža auto, ali kad ga konačno vidim s boka to nije mega američki nego mali obični sivi fiat uno iz 1998 .
Ulazimo obadvoje u njega ali ga mama ne pali nego samo pušta niz padinu , predpostavljam kako čeka da uđemo u hladovinu koja se nazire u blizini
Kad nakon 30 metara stignemo do hladovine , mami je slabo ,izađe i zaustavi auto
Sad sam najedanput u "školi" koja liči na dom zdravlja u centru , a interijer je uređen kao onaj novi u studentskom domu na šari (boje vrata , zidovi)
Tu se sretnem na forumašem, ojači bradati lik moje visine u četrdesetima , nešto smo si promrmljali, on je otiša nazad u hodnik a ja sam osta prisluškivati doktoricu kroz vrata ( jer sad kao mogu slobodno i imam opravdanje ako me ulovi)
Čujem joj glas , nije kao njen pravi ali to je ipak ona , vrtim se amo tamo, a kraj njenih vrata na susjednima piše kladionica "Supersport"
Kad priđem s druge strane vidim ju unutar ordinacije sa sestrom kroz
staklo, uto i ona spazi mene , pa me pita onako ironično jel sam li ja "Cijeloživotno pretplaćen na supersport"
Kad izađe sjedne za stol tik uz vrata na marendu , Na tanjurima stoje fete jeftine šunke u ovitku a ja joj velim kako "To nije zdravo za zube" usput stišćući ruke uz tjelo i skakućući da odagnam tremu
Ona mi samo odgovori s "Jedi " ne podižući glavu s ciljem da mi pokaže koliko sam joj nezanimljiv .
Svo vrijeme joj još iz ordinacije na ruci upadljivo blista ogroman zlatni vjenčani prsten
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 14:32   #1013
Da je moj muž meni otac
On izgledao kao i sad, a ja u nekoj suknjici i dokoljenkama, tipa 12-13 godina.
I on meni kaže da budem pristojna kad njemu ubrzo dođu gosti.
A ja tako mala gostima frigala fritule
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 12:56   #1014
Sanjao sam da mi je Dream (umetni antropomorfizaciju sna) poklonio nekakvu škrinjicu snova, veličine Franck ciglice. Uz uvjet kojeg se ne mogu da me izokreneš više sjetiti. U koju mogu pohraniti omanji predmeti iz jednog sna i ponijeti u drugi, te čak i u stvarni svijet kad se probudim. Kad bi se otvorila i odmotala tkanina kojom bi bili zamotani predmeti našlo bi se raznoraznih drangulija, od nesparenih naušnica čudnih oblika i materijala, prstenja koje izgleda kao da je spalo kraljici Viktoriji s prsta, do kamenčića čudnih boja i na kraju svakodnevnih starčica poput recimo kutijice šibica koje sa sobom nose uspomene iz drugih snova. I tako se ja 'budim' u jednom trenutku i idem kopati po policama i vidi stvarno, nalazim škrinjicu iza knjiga na polici. Tu opet počinje cijeli niz 'buđenja', dok se nisam na kraju stvarno i probudio.
Pretpostavljam da prekrših dati uvjet, čim kutijice više nema.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.

Zadnje uređivanje AngerMan : 18.12.2017. at 14:24.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 12:21   #1015
pa kroz čitavu noć lajtmotiv,
kak se rano ujutro dižem, odnosno moranje vs htijenje,
no, dabro je zdaj, alles gut,

: ajmo tumachice:
djuro buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 19:31   #1016
Postoje dvije vrste 'negativnih' snova: košmari i noćne more. Naizmjenično se isprepličući u svojoj težini. Za Gaimana najteži su (bili) pak - "loši snovi". Noćne more preživiš, to je nešto što odsanjaš i rijetko se kada ponove. Loši snovi su zrcalo paralelne stvarnosti, mogućnosti propuštene i nepropuštene; a repetativniji su i realni koliko i njihova mogućnost ostvarivanja. To su za mene košmari. Snovi koje ću sanjati nekoliko puta mjesečno. Bojeći se da bi se takve stvari realno mogle i dogoditi svaki dan.
Nažalost nekad sve kockice padnu na šesticu.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.

Zadnje uređivanje AngerMan : 18.01.2018. at 19:45.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 02:20   #1017
Susjede i dopisivanje s frendovima, tj dogovor u vezi odlaska na svirku

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 10:24   #1018
Da sam se autao roditeljima za ručkom. Tata je bio jako razočaran, a mamine reakcije se ne sjećam previše.
coconuteyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 16:23   #1019
Sanjala sam da sam zaključana u kući i da ne mogu van jer su na prozorima rešetke, a ključeve od vrata nisam nigdje mogla naći. Hodala sam u panici od prozora do vrata i tako u krug. Probudila sam se s nekakvim osjećajem nelagode. Uff.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 11:19   #1020
da radim Tiramisu
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.