Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2011., 12:25   #41
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
A onda je moja mama stalno pod stresom.. ko bi reko.. a ne čini se tak

Ja ne vjerujem u to.
onda je i puno dice od 5, 6 mjeseci pod stresom
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 22:35   #42
Moja isto skrguce zubima...uzas!! Jezim se od tog zvuka
Ima 8 i pol mjeseci i 6 zuba...valjda joj to novo nesto u ustima...dice imat vec stres
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 22:57   #43
Ufff....sad kad vidim koliko vas ima isti problem, odnosno, vaši limači, malko mi je lakše.....ali, ukoliko se to nastavi, ozbiljno ću se pozabaviti idejom silikonske udlage za zube, a od danas spavam s čepićima u uhima
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 09:19   #44
ja cijeli život to radim.....
kakav stres....
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 13:03   #45
za taj problem treba uzimati magnezij
Vesa55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 09:22   #46
Podižem ovu prastaru temu

Moj sin škrguće zubima već godinama, otkad su mu god izrasli. E sad, svi me tješe da će to proći ali ne prolazi, a on ima već preko 8 godina i baš sam jučer primijetila da su mu kutnjaci čudni, baš kao da su istrošeni i da je caklina oštećena.
Još malo i izrast će mu trajni kutnjaci, baš se bojim da ih ne ispili s tim škrgutanjem, a kad sam pitala zubara prošle godine uvjeravao me da to nije ništa strašno i da će prestat s vremenom.
Inače nas očekuje novi posjet zubaru uskoro jer mislim da će morat nosit nekakav aparatić zbog pregriza pa je li moguće nositi i aparatić i udlagu u isto vrijeme?
Ne znam da li da poslušam zubara i pustim malog da tupi zube ili da potražim drugo mišljenje o svemu ovome
__________________
A fine line separates the weary recluse from the fearful hermit.
Finer still is the line between hermit and bitter misanthrope.
Eta-Carinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:32   #47
I nama je zubarica rekla da ce proci kad malo naraste i da je to normalno, jer zubi rastu i on ih trosi (tupi) i da je to normalno. Kao izrasce iz toga.

Moje dijete skrguce odkad ima zube, maltene citav zivot i ne vjerujem da ce stati. Skrguce samo kad spava. Ne vjerujem da ce to kod njega stati, jer i ja skrgucem u snu (kad sam pod stresom vise i jace).
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 08:58   #48
Hm, zubi rastu a on ih troši/tupi, i to je zubaru normalno? Pa nije dijete dabar da mora tupit zube.
Mene je isto strah da ovo neće prestati, i otac mu to radi u snu cijelog života. Ne moram ni napominjat u kakvom su mu stanju zubi i da ima često glavobolje ujutro zbog toga.
Baš sljedeći tjedan idemo na kontrolu pa ću vidit šta će zubar sad reć premda se ne nadam ičemu osim "prestat će to" :/
__________________
A fine line separates the weary recluse from the fearful hermit.
Finer still is the line between hermit and bitter misanthrope.
Eta-Carinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 11:13   #49
Quote:
Eta-Carinae kaže: Pogledaj post
Hm, zubi rastu a on ih troši/tupi, i to je zubaru normalno? Pa nije dijete dabar da mora tupit zube.
Pa da, i meni je bezveze, ali u biti ne mozes tu nista. Kad bude imalo stalne zube, onda mozes napraviti taj mouth guard. Ja sebi nisam jer ne mogu zamisliti da spavam s necim u ustima.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.