Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2008., 18:42   #41
Quote:
majanum kaže: Pogledaj post
Zvijezda "domaći" ajvar je najsličniji pravom domaćem ajvaru. Jedini problem je sto je u malim teglicama i malo je skuplji, ali ukus definitivno super!!!!
Molim? Ukus je katastrofa, nema nikakve sličnosti sa ajvarom, totalno nejestivo.

Jedini kupovni ajvar koji se mogao jesti, je bila Vitaminka prije dosta godina, ali i oni su već dugo katastrofa.

Ne kužim uopće smisao kupovnih ajvara, kako to netko može jesti???

Kaj je najgore ako ideš negdje u restoran i poželiš se ajvara sa nekim roštiljem, jedino rješenje je nositi od doma teglicu
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 19:48   #42
Ajvar

Quote:
Duh sa sjekirom kaže: Pogledaj post
Sva sreća da nitko od vas nije probao ajvar kakav smo moja ženica i ja radili. Eh, nakon toga ovi kupovni su eventualno za slikanje na platnu. Ako nekog zanima kako je nastao, rado ću opisati
Opiši,opiši
__________________
"Love all, trust a few, do wrong to none."
William Shakespeare
Charla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 18:06   #43
Quote:
Charla kaže: Pogledaj post
Opiši,opiši

Dakle, prvo smo kupili majkom zaklete domaće slavonske paprike na trešnjevačkom placu, 50kg. Bile su zdrave, iako ne očekivano mesnate. Ali mislim da one iz NPK uzgoja imaju najdeblje meso, ali prilično bezukusno.
Zatim smo ih oprali i očistili i stavili peć na roštilj. Kad su se smežurale i mjestimično pocrnile, išli smo ih vruće gulit. A to je NAJVEĆA GREŠKA koje se neki drže ko pijan plota. Paprike treba takve pečene poklopljene ostaviti u zdjeli preko noći. Tada one skroz otpuste, puste sok koji se može ocijedit, i nema sprženih prstiju! Kožica gotovo sama sklizne. Drugu rundu smo tako radili, išlo je bez problema, 3put brže.
Kad smo ih ogulili i očistili od koštica, prošle su kroz flajš mašinu, pa u 30Litreni plitki crni lonac. Dodali dovoljno ulja i sve stavili NA VATRU u dvorištu. Kurimo drva ispod, a paprika lagano bućka.... Kad se nakon sat vremena sve počelo lagano zgušnjavati i mijenjati boju u tamniju, dodali smo dovoljno domaćeg jabučnog octa, češnjaka, luka, ljute paprike (premalo! ), soli. I sve zajedno još malo na laganoj vatrici prepečeno do savršenog okusa
Odmah prebačeno u vruće teglice i začepljeno. Ispalo je oko 30 teglica raznih veličina. Osjeti se ukusan štih bukvinog dima; sama upržena paprika s domaćim začinima. TO NEMA CIJENE!
__________________
life is short, paddle hard!
Duh sa sjekirom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 18:17   #44
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
meni je podravkin ljuti ajvar najbolji...ostali mogu proći, ali nisu mi tako dobri...ni približno...domaći mi nikako ne odgovara, jednostavno mi se ne sviđa okus...
To je i moja baka govorila dok nije probala moj


100 ljudi-100 ajvara, tak se veli, ne.
Ima ih blijedih ko marelica, ukuhanih umjesto uprženih, s patliđanima i bez, sa paradajzom, više ulja, manje ulja.... 100 recepata, ako ne i više. Ali pravi srpski je onaj od čiste crvene paprike i ja sam oduševljen (a i svi oko mene )
__________________
life is short, paddle hard!
Duh sa sjekirom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:11   #45
Quote:
Duh sa sjekirom kaže: Pogledaj post
Kad smo ih ogulili i očistili od koštica, prošle su kroz flajš mašinu, pa u 30Litreni plitki crni lonac. Dodali dovoljno ulja i sve stavili NA VATRU u dvorištu. Kurimo drva ispod, a paprika lagano bućka.... Kad se nakon sat vremena sve počelo lagano zgušnjavati i mijenjati boju u tamniju, dodali smo dovoljno domaćeg jabučnog octa, češnjaka, luka, ljute paprike (premalo! ), soli. I sve zajedno još malo na laganoj vatrici prepečeno do savršenog okusa
a patlidžani??
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:30   #46
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
a patlidžani??
Ma kažem ti, patliđani samo pokvare i razvodne okus. Nije to-to.
__________________
life is short, paddle hard!
Duh sa sjekirom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:32   #47
khm, izostavljanje patlidžana je isto kao i dodavanje paradajza u ajvar. kak bi ovdje mnogi rekli - nije to to (ili u krajnost - to nije ajvar).
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:38   #48
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
khm, izostavljanje patlidžana je isto kao i dodavanje paradajza u ajvar. kak bi ovdje mnogi rekli - nije to to (ili u krajnost - to nije ajvar).
Ako si probao bez patliđana i to kažeš, ok tvoja stvar. A ako nisi, onda probaj.
Ni ja nisam vjerovao, jer mi je mama stalno radila s patliđanima i nisam znao za drugo.
__________________
life is short, paddle hard!
Duh sa sjekirom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:47   #49
vjerujem da je ok. ne odnosi se posebno na tebe, već općenito se na ovoj temi dosta kenja i picajzlira o ajvaru. za sebe se bojim da bi mi bio preintenzivan okus od samih paprika. kad smo doma radili ajva, uvijek sam užicao mamu da stavi više patlidžana nego što je bilo u receptu
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 09:43   #50
Quote:
Duh sa sjekirom kaže: Pogledaj post
Ma kažem ti, patliđani samo pokvare i razvodne okus. Nije to-to.
"nije to-to" ima svoje ime, a to nije "ajvar"
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 20:22   #51
[QUOTE=Duh sa sjekirom;17074094]

100 ljudi-100 ajvara, tak se veli, ne.
Ima ih blijedih ko marelica, ukuhanih umjesto uprženih, s patliđanima i bez, sa paradajzom, više ulja, manje ulja.... 100 recepata, ako ne i više.

Ma, sve pet, ali ja sam se nadala da će to biti recept za ajvar s pečenim

patliđanima i paprikom, takav je radila moja pok. mama, s češnjakom i

malo octa, senfa, bez luka, - ja ne znam točne mjere i uvijek nekaj zeznem

no kak smo mi dobri jelci pojede se, ali to nije to.

Sada svi nekaj eksperimentiraju oko tog ajvara, te kuhaj u kiseloj vodi papriku, pa kuhaj u pećnici - olakšavaju si ljudi na sve moguće načine, ali ja bih se baš pošteno potrudila i imala pravi domaći ajvar -starinski, ako netko zna recept, molim lijepo, najljepše!
__________________
"Love all, trust a few, do wrong to none."
William Shakespeare
Charla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 21:01   #52
Quote:
Charla kaže: Pogledaj post
Ma, sve pet, ali ja sam se nadala da će to biti recept za ajvar s pečenim

patliđanima i paprikom,
Pa kaj nisam rekao da pečemo papriku?
__________________
life is short, paddle hard!
Duh sa sjekirom is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 21:52   #53
Quote:
Duh sa sjekirom kaže: Pogledaj post
Pa kaj nisam rekao da pečemo papriku?
pa jmo još jdnom
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
"nije to-to" ima svoje ime, a to nije "ajvar"
vjerujem ja da je "nije to-to" jako fino, ali "nije to-to" se ne zove ajvar


Charla,
ja se već godinama ne upuštam u takve stvari
moj primjerak recepta je izgubljen u nekoj od selidbi, pitat ću mamu
jako punuo ljudi je spremalo po njemu ajvar i svima je uspio i svi su bili oduševljeni
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 22:25   #54
Ako je čistokrvna makedonka prste lizala, onda znači da JE to to
__________________
life is short, paddle hard!
Duh sa sjekirom is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 22:51   #55
Evo isprobani recept (mi se svi davimo....jedino sol i ljute feferone stavljamo po ukus):
10 kg paprike, 2 kg patliđana, 2 češnjaka, ljute feferone, otprilike 3 dcl ulja, recimo 1 dcl octa i sol
Papriku i patliđane ispeči, oguliti i ostaviti preko noći da se ocjede. Drugi dan samljet na flajšmašinu paprike, patliđan, češnjak i prethodno prokuhane ljute feferone. Ulje zagrjati (kao za prženje), na tako zagrijano ulje staviti mljevene sastojke i mješat (dok za kuhačom, na dnu, ne ostaje trag-kao kada se pekmez kuha). Napuniti staklene posude, posebno zagrijat ulje i svaku zaliti sa vrelim uljem (recimo 1 jušna žlica, bitno je da prekrije površinu), zatvorit staklenke i sve umotati u dekicu i tako neka stoje utopljene dok se ne ohlade.
Lemontree is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 09:17   #56
meni se isto ne sviđaju, dosad probani, domaći

a od kupovnih Đakovcanka blagi, koji istina i nije baš blag, nego onako baš kako treba
Doze is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 12:20   #57
Slažem se da pravi Ajvar mora imat i patliđane. Bez patliđana bi bila kakti srpska inačica, a meni je to odlično. No svatko ima svoj ukus.
__________________
life is short, paddle hard!
Duh sa sjekirom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 23:27   #58
Quote:
Napolitanka kaže: Pogledaj post
Zanima me koji ajvar kupujete i jedete osim domaceg.
Domaći je domaći, teško da kupovni njega može zamijeniti. Ali kad već kupujem, ja uvijek uzimam Vitaminkin, on mi je jedini dobar. Ostali su mi svi nejestivi, a Podravkin me posebno razočarao.
__________________
...and then she'd say, it's ok, I got lost on the way
but I'm a supergirl, and supergirls don't cry...
Ice Tea™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 23:34   #59
Ja sam kupila prije par dana ajvar i pinđur od Eko Severa. Ajvar mi je fini, ali mi fali malo pikantnosti pa ću umiješati sama malo ljute paprike unutra, ali pinđur mi je MRAK!
hro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:40   #60
Ajvar je zakon!!!
Vladimir RUS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.