Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2014., 21:07   #141
Arrow Paintball- Trazim amatere za 1-2x mjesecno

Pozdrav ekipo,

Dakle ako niste shvatili iz naslova posta, trazim neku ekipu ljudi, da nas ima 8-12 i da su entuzijasti za paintball. Ne morate bit profesionalci, cak ni neki znalci, pozeljno da vam nije prvi put i znate neke osnove. Za tako neki "atipicni" sport nije bas lako naci ekipu kao za šicu ili fucu

Bilo bi super kad bi tako jednom do dva puta mjesecno ili cesce ,zavisi kako krene ovo, se nasli i zaigrali paintball. I naravno bilo bi super bas kad bi bila neka stalna postava ljudi. Eto recite sta mislite i ima li zainteresiranih

Ispricavam se na greskama u tekstu jer mi nije to jaca strana a ni hrvatski mi nije prvi jezik :/
Leeroy Jenkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 19:54   #142
posjeti www.painthr.com forum, tamo ćeš naći puno više informacija
Latinos80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 23:49   #143
Pozdrav, zanima me gdje u okolici Splita ima kvalitetan paintball teren...ako se ne smi reklamirat, molin odgovor na pp..
DiSu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 12:41   #144
To je prilično skup sport kada bi čovjek morao skupiti sve potrebno,zar ne?
Kap-Helabarda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 21:32   #145
Zanima me da li je netko paintball prijavio preko opg-a? Ili? Svka informacija dobro dosla. Hvala
maja3008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 16:23   #146
Da li ima na području Zagreba i bliže okolice još koji aktivan paintball klub (Scenrio/woodsball) da je preživio? Zainteresiran sam za vikend rekreativna druženja. Kontaktirao sam par paintball centara međutim sve se je svelo na rentu i to je to.

Ako ima tko kakvih info bio bih zahvalan?
Pershing is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 18:35   #147
Quote:
Pershing kaže: Pogledaj post
Da li ima na području Zagreba i bliže okolice još koji aktivan paintball klub (Scenrio/woodsball) da je preživio? Zainteresiran sam za vikend rekreativna druženja. Kontaktirao sam par paintball centara međutim sve se je svelo na rentu i to je to.

Ako ima tko kakvih info bio bih zahvalan?
Pozz,
Sada se uglavnom igraju woodsball i speedball turniri koji su mi uglavnom dosadili, dečki iz kluba slabo idu. Big game ova uglavnom nema. Kada želim ići na neki turnir ili slično idem sam pa tamo igram sa nekim. Dodaj na Facebook razne pk kontaktiraj tko treba igrača i udri. Ja se čuvam za euro big game nagodinu !!!

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
__________________
when shit hits the fan everybody get a piece!
b00tsrap is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2019., 11:55   #148
Ima li koja ekipa za paintball u Zagrebu ili Zaprešiću?
Previ123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.